• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jaqueline Dominguez 2n6bygh Jaqueline Dominguez 28u5k5g Jaqueline Dominguez 2j4t2yh
Jaqueline Dominguez F26cn8 Jaqueline Dominguez 2vt1pp0 Jaqueline Dominguez 11skqbn
Jaqueline Dominguez A> Jaqueline Dominguez A> Jaqueline Dominguez A> Jaqueline Dominguez A> Jaqueline Dominguez A> Jaqueline Dominguez A> Jaqueline Dominguez A> Jaqueline Dominguez A> Jaqueline Dominguez A> Jaqueline Dominguez A> Jaqueline Dominguez A> Jaqueline Dominguez A> Jaqueline Dominguez A> Jaqueline Dominguez A> Jaqueline Dominguez A> Jaqueline Dominguez A> Jaqueline Dominguez A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Jaqueline Dominguez EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Jaqueline Dominguez EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Jaqueline Dominguez EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Jaqueline Dominguez EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Jaqueline Dominguez EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Jaqueline Dominguez EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Jaqueline Dominguez EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Jaqueline Dominguez EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Jaqueline Dominguez EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Jaqueline Dominguez EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Jaqueline Dominguez EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Jaqueline Dominguez EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Jaqueline Dominguez Vote_lcapJaqueline Dominguez Voting_barJaqueline Dominguez Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Jaqueline Dominguez Vote_lcapJaqueline Dominguez Voting_barJaqueline Dominguez Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Jaqueline Dominguez Vote_lcapJaqueline Dominguez Voting_barJaqueline Dominguez Vote_rcap 
Tero Lahti
Jaqueline Dominguez Vote_lcapJaqueline Dominguez Voting_barJaqueline Dominguez Vote_rcap 
Admin
Jaqueline Dominguez Vote_lcapJaqueline Dominguez Voting_barJaqueline Dominguez Vote_rcap 
Ian Shaw
Jaqueline Dominguez Vote_lcapJaqueline Dominguez Voting_barJaqueline Dominguez Vote_rcap 
Letty Ortiz
Jaqueline Dominguez Vote_lcapJaqueline Dominguez Voting_barJaqueline Dominguez Vote_rcap 
Lucille Wise
Jaqueline Dominguez Vote_lcapJaqueline Dominguez Voting_barJaqueline Dominguez Vote_rcap 
Kate Donelly
Jaqueline Dominguez Vote_lcapJaqueline Dominguez Voting_barJaqueline Dominguez Vote_rcap 
Tia Duvall
Jaqueline Dominguez Vote_lcapJaqueline Dominguez Voting_barJaqueline Dominguez Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Jaqueline Dominguez

Go down 
SzerzőÜzenet
Jaqueline Dominguez

Jaqueline Dominguez


Posts : 7
Residence : Tijuana [Mexico]
Age : 33
I have a(n) : Honda S 2000

Jaqueline Dominguez Empty
TémanyitásTárgy: Jaqueline Dominguez   Jaqueline Dominguez EmptySzer. 06 Nov. 2013, 13:01


Jackie Dominguez *
22. TÖRVÉNYTISZTELŐ ÁLLAMPOLGÁR. BELINDA.

STUFFS AND THINGS.



HI SWEETHEART, MY NAME IS...

Jaqueline Jimena Estrada Dominguez.


I WAS BORN...

Mexico City, 1990.07.22.


I LIKE...

Energiaital. Napsütés. Spanyol nyelvű zenék. Lila szín.


I DON'T LIKE...

Állatkínzás. Karfiol. Álszentség. Hideg.


MY CAR IS A(N)...

éredekes egy dolog ez... tulajdonképpen van egy autóm, egy tűzpiros Honda S2000-res, sárkánnyal az oldalán... de igazából sosem használom, és még nem is nagyon volt rá példa eddig sem. Apa a huszadik szülinapomra nyerte nekem egy versenyen. Mivel nem igazán érzem át apám lelkesedését a versenyek iránt, ezért már csak dacból sem igazán furikázok vele. Ki tudja, talán egyszer... majd... én is. Ki tudja.



HEY! LOOK... I'TS ME.

Nos, nem mondanám, hogy hatalmas termet lennék. Karcsú alakom miatt tűnök kissé nyúlánkabbnak, mint amilyen valójában vagyok. Külsőmmel alapjában véve elégedett vagyok. Hosszú, világosbarna hajamra különös büszkeséggel tekintek, leginkább kiengedve vagy különböző fonatokban hordom. Zöldeskék szemem szolidabb sminkkel hangsúlyozom általában. Olykor az erősebb sminknek is engedek, ez mint szinte minden, a kedvemtől függ. Öltözködés tekintetében, nem meglepő módon a csajos, laza, divatos ruhákat és a különleges, dekoratív kiegészítőket részesítem előnyben. Sosem voltam az a fajta, aki elhanyagolja a külsejét. Egy nő mindig adjon magára! Én ezt teszem, úgyhogy ne csodálkozz, ha véletlen erős késztetést éreznél rá, hogy megfordulj utánam az utcán. ; )


QUIET PEOPLE HAVE THE LOUDEST MINDS...

Nem mondhatni rólam éppen, hogy csendes vagyok, gyakran magam sem veszem, észre mennyit beszélek. De nézd a jó oldalát, legalább sosem unatkozol mellettem. Alapvetően kedves vagyok másokkal, de az emberi hülyeség határtalan, és elég rosszul kezelem az ostobaságot és a bunkóságot. Sokszor kívánom, hogy lennék kicsit keményebb csaj, aki lazán behúz az előbb említett seggfejeknek, még akkor is, ha nem vagyok éppen az erőszak híve. Nem szokásom hazudni és ez fontos, legalábbis szeretem, ha ezt tudják rólam. Katolikusnak neveltek a szüleim mindig is, szóval a hitem töretlen Isten felé, még akkor is, ha vagyok szentfazék. Nos, lássuk csak, mi van még... tűzbe mennék a barátaimért, de ki nem? Idegesítő szokásom van egypár, mégpedig, hogy álmomban rendszeresen beszélek, ha egy dallam a fejemben marad, képes vagyok azt egész álló nap dúdolgatni és az általam nem szeretett zöldségeket folyton a tányér szélén hagyom, akár csak kislány koromban.


YOU KNOW MY NAME, NOT MY STORY!

Karaktered élettörténete vagy egy szerepjátékos példa kb. 500 szóban. [más oldalról hozottakat mellőzzük, he kérhetnénk] ;; Karaktered élettörténete vagy egy szerepjátékos példa kb. 500 szóban. [más oldalról hozottakat mellőzzük, he kérhetnénk] ;; Karaktered élettörténete vagy egy szerepjátékos példa kb. 500 szóban. [más oldalról hozottakat mellőzzük, he kérhetnénk] ;; Karaktered élettörténete vagy egy szerepjátékos példa kb. 500 szóban. [más oldalról hozottakat mellőzzük, he kérhetnénk] ;; Karaktered élettörténete vagy egy szerepjátékos példa kb. 500 szóban. [más oldalról hozottakat mellőzzük, he kérhetnénk].

MADE BY SERENA.
Vissza az elejére Go down
https://fastandfurious.hungarianforum.com/
 
Jaqueline Dominguez
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Karakterek :: Karakteralkotás-
Ugrás: