• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Brian O'conner - The Outlaw 2n6bygh Brian O'conner - The Outlaw 28u5k5g Brian O'conner - The Outlaw 2j4t2yh
Brian O'conner - The Outlaw F26cn8 Brian O'conner - The Outlaw 2vt1pp0 Brian O'conner - The Outlaw 11skqbn
Brian O'conner - The Outlaw A> Brian O'conner - The Outlaw A> Brian O'conner - The Outlaw A> Brian O'conner - The Outlaw A> Brian O'conner - The Outlaw A> Brian O'conner - The Outlaw A> Brian O'conner - The Outlaw A> Brian O'conner - The Outlaw A> Brian O'conner - The Outlaw A> Brian O'conner - The Outlaw A> Brian O'conner - The Outlaw A> Brian O'conner - The Outlaw A> Brian O'conner - The Outlaw A> Brian O'conner - The Outlaw A> Brian O'conner - The Outlaw A> Brian O'conner - The Outlaw A> Brian O'conner - The Outlaw A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Brian O'conner - The Outlaw EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Brian O'conner - The Outlaw EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Brian O'conner - The Outlaw EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Brian O'conner - The Outlaw EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Brian O'conner - The Outlaw EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Brian O'conner - The Outlaw EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Brian O'conner - The Outlaw EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Brian O'conner - The Outlaw EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Brian O'conner - The Outlaw EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Brian O'conner - The Outlaw EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Brian O'conner - The Outlaw EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Brian O'conner - The Outlaw EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Brian O'conner - The Outlaw Vote_lcapBrian O'conner - The Outlaw Voting_barBrian O'conner - The Outlaw Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Brian O'conner - The Outlaw Vote_lcapBrian O'conner - The Outlaw Voting_barBrian O'conner - The Outlaw Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Brian O'conner - The Outlaw Vote_lcapBrian O'conner - The Outlaw Voting_barBrian O'conner - The Outlaw Vote_rcap 
Tero Lahti
Brian O'conner - The Outlaw Vote_lcapBrian O'conner - The Outlaw Voting_barBrian O'conner - The Outlaw Vote_rcap 
Admin
Brian O'conner - The Outlaw Vote_lcapBrian O'conner - The Outlaw Voting_barBrian O'conner - The Outlaw Vote_rcap 
Ian Shaw
Brian O'conner - The Outlaw Vote_lcapBrian O'conner - The Outlaw Voting_barBrian O'conner - The Outlaw Vote_rcap 
Letty Ortiz
Brian O'conner - The Outlaw Vote_lcapBrian O'conner - The Outlaw Voting_barBrian O'conner - The Outlaw Vote_rcap 
Lucille Wise
Brian O'conner - The Outlaw Vote_lcapBrian O'conner - The Outlaw Voting_barBrian O'conner - The Outlaw Vote_rcap 
Kate Donelly
Brian O'conner - The Outlaw Vote_lcapBrian O'conner - The Outlaw Voting_barBrian O'conner - The Outlaw Vote_rcap 
Tia Duvall
Brian O'conner - The Outlaw Vote_lcapBrian O'conner - The Outlaw Voting_barBrian O'conner - The Outlaw Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Brian O'conner - The Outlaw

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Brian.O'Conner

Brian.O'Conner


Posts : 3
Residence : Los Angeles
I have a(n) : Nissan Skyline

Brian O'conner - The Outlaw Empty
TémanyitásTárgy: Brian O'conner - The Outlaw   Brian O'conner - The Outlaw EmptyCsüt. 12 Dec. 2013, 00:50


Brian O'Conner
27. Törvényen kívüliek. Paul Walker.

STUFFS AND THINGS.



HI SWEETHEART, MY NAME IS...

Brian O'Conner


I WAS BORN...

Los Angeles,1986.március.4


I LIKE...

Gyorsaság. Verseny. Az új családom. Törvényen kívülinek lenni.


I DON'T LIKE...

Zsaruk. Menekülés. Alvilág. Ha valaki meg akar ölni.


MY CAR IS A(N)...

Nissan Skyline



HEY! LOOK... I'TS ME.

Nem arról vagyok híres, hogy szeretek kiöltözni. Általában egy egyszínű pólót, és egy farmert viselek, amit tornacipővel tetézek. Néha felveszek egy-egy inget, de jobb szeretem a kényelmes öltözetet. Általában azt veszem fel, ami a kezem ügyébe akad. Kinézetem? Leginkább a borostám jellemez engem. Nem igen szoktam a külsőmmel foglalkozni, aki megkedvel, az így kedveljen. Persze, ha arról van szó, adok a külsőmre, de nem szeretem olyan embernek láttatni magam, aki nem én vagyok. Testalkatom egy kicsit sportos, mindez annak köszönhető, hogy rengeteget dolgozunk Dommal egy-egy autó összerakásán. Meleg is van, dolgozunk is. Ennyit most rólam.


QUIET PEOPLE HAVE THE LOUDEST MINDS...

Azt gondolom, hogy elég közvetlen vagyok mindenkivel. Bizalmamat csak egyszer játsza el valaki, onnan kezdve nem áll meg előttem, még ha fejre is áll, akkor sem. Szeretek viccelődni, nevetni. Ölni tudok a családomért. Ha valamibe belekezdek, azt a legjobb tudásom szerint csinálom. Felnézek Domra. Nem szokásom kihasználni a lányokat, talán ebben eltérek a többi embertől. Tudok nagyon szeretni, de nagyon gyűlölni is. Senkiről nincs előítéletem, mindenkinek megadom azt a bizonyos egy esélyt. Szeretik a társaságomat, mert a koromhoz képest néha elég gyerekes tudok lenni, bár nem mindenkivel. Nem vagyok egy lelkizős fajta, de melyik férfi az?


YOU KNOW MY NAME, NOT MY STORY!

Újra úton. Dom és én kocsival száguldunk Los Angeles utcáin, egy illegális verseny felé. Új kocsik kellenek. Mind a ketten nagyon jól tudjuk, hogy két új autóval fogunk hazatérni. Nyomunkban Mia és Letty, bár ők most csak nézőnek jöttek. Minden egyes alkalommal, mikor egy verseny felé vezetek, az öröm átjárja a testem. Amíg vezetek, magam vagyok. Amíg versenyzek, addig szabad. Nem is tudom, hogy szeretek-e valamit jobban a vezetésnél. Emlékszem, mikor az egész még csak egy ügynek indult. Beépülök, megkeresem a gyenge pontjaikat, majd ott szúrok, ahol a legjobban fáj. Zsaruként épültem be hozzájuk, de mellettük újjászülettem. Rájöttem, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy olyasmire fecséreljem az időmet, ami semmi hasznot nem hoz. Bűnözők mindig lesznek, s voltak is. Ezért hagytam fel az egésszel, és csatlakoztam hozzájuk. Ők az én új családom.
Megérkeztünk a helyszínre. A szívem a torkomban dobog. Minden egyes verseny előtt ez van. Én kezdtem a versenyt, Dom csak a második körben vesz részt. Beálltam a vonalhoz, majd kiszálltam az én csodálatos Nissanomból. Egyenesen a versenytársamhoz sétáltam, és egyből a lényegre tértem. Az autó a tét. Persze, ő mosolyogva mondja nekem, hogy elveszítem a szép kis autómat, és hogy darabokra fogja szedni, mert hogy semmit nem ér. Én csak mosolygok, és nem szólok vissza semmit. Nem ér annyit az egész. Mikor megbeszéltük, visszaültem az autóba, majd bekötöttem magam. Felhúztam az ablakokat, hogy csak magam lehessek. Ugyan úgy izgultam, mint az első versenyemnél. Bár akkor még kis zöldfülű voltam. Nagyon kell figyelnem minden egyes mozdulatomra, mert ha valamit elrontok, könnyen a falnak csapódhatok.
Beállt a két autó közé egy csinos lány, és elindította a versenyt. A nitrók készen álltak, ha esetleg egy kis segítség kellene. Intett a nő, majd padlógázzal el is indultunk. A kerekek csikorogtak, füstöltek, és úgy indultunk el, mintha ágyúból lőttek volna ki. Az adrenalin szintem az egekben volt, jobb mint egy kávé. Kezdetét vette a verseny. Nem húztam el mellőle, kicsit muszáj megdolgozni a srácot. Ekkor vettem csak észre, hogy fülig ér a szám, annyira mosolygok. A verseny éjszaka volt, így az illegálisan kihelyezett táblák segítettek nekem, na meg persze a rengeteg néző, aki végig a pálya mellett tartózkodtak. Amikor versenyzek, az egész olyan, mintha lelassultunk volna. Nincs kapkodás, mindenre van elég idő. A verseny kb negyed óráig tartott, és még a nitrot sem kellett használnom, hogy nyerjek. Egy kocsi megvan, jöhet a második. Most Domon a sor. Nem mintha annyira kellene izgulni, hogy esetleg nem nyeri meg. A fiatal kölykök csak arra mennek, hogy minnél csicsásabb legyen az autó, nem pedig arra, hogy mi van a motorháztető alatt. Én jobban prefelálom az európai autókat, míg ők az amerikai, nagyhangú kocsikra mennek rá. Ezért nem tudnak nyerni, és fölöslegesen ölik bele a pénzt. Ezért kell nekünk Dommal átépítenünk az egészet. Na meg persze le is fújni.
Dom, a sajátos nyugodtságával tér vissza a verseny kiindulópontjára, és egy apró biccentéssel jelezve, hogy ismét megcsináltuk. Letty egy hatalmas csókkal jutalmazza, amiért ismét nyert. A magunk stílusával elhagytuk a helyet. Szerencsére a zsaruk se jöttek. Egyelőre. De mi azt már nem is fogjuk megvárni, egyből megyünk a műhelybe, és már el is kezdjük a kocsik kipofozását.

MADE BY SERENA.
Vissza az elejére Go down
Letty Ortiz

Letty Ortiz


Posts : 38
Residence : { Los Angeles }
Age : 34
I have a(n) : { 1997 Nissan 240SX }

Brian O'conner - The Outlaw Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brian O'conner - The Outlaw   Brian O'conner - The Outlaw EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06




Brian O'conner - The Outlaw Ip9ijp

Kedves Brian!
Örülök, hogy végre megtaláltunk és csatlakozol a "Családhoz"! Smile A karakterlapodat olvasva igazából semmi kivetni valót nem találtam. Ügyesen hozod a karaktert és ezzel szerintem a jövőben sem lesz gond.
Irány gyorsan a foglaló. aztán pedig már száguldhatsz is a játéktérre!




Vissza az elejére Go down
https://fastandfurious.hungarianforum.com/
 
Brian O'conner - The Outlaw
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Adam vs. Brian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Törvényen kívüliek-
Ugrás: