• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Crage Fool 2n6bygh Crage Fool 28u5k5g Crage Fool 2j4t2yh
Crage Fool F26cn8 Crage Fool 2vt1pp0 Crage Fool 11skqbn
Crage Fool A> Crage Fool A> Crage Fool A> Crage Fool A> Crage Fool A> Crage Fool A> Crage Fool A> Crage Fool A> Crage Fool A> Crage Fool A> Crage Fool A> Crage Fool A> Crage Fool A> Crage Fool A> Crage Fool A> Crage Fool A> Crage Fool A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Crage Fool EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Crage Fool EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Crage Fool EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Crage Fool EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Crage Fool EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Crage Fool EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Crage Fool EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Crage Fool EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Crage Fool EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Crage Fool EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Crage Fool EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Crage Fool EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Crage Fool Vote_lcapCrage Fool Voting_barCrage Fool Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Crage Fool Vote_lcapCrage Fool Voting_barCrage Fool Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Crage Fool Vote_lcapCrage Fool Voting_barCrage Fool Vote_rcap 
Tero Lahti
Crage Fool Vote_lcapCrage Fool Voting_barCrage Fool Vote_rcap 
Admin
Crage Fool Vote_lcapCrage Fool Voting_barCrage Fool Vote_rcap 
Ian Shaw
Crage Fool Vote_lcapCrage Fool Voting_barCrage Fool Vote_rcap 
Letty Ortiz
Crage Fool Vote_lcapCrage Fool Voting_barCrage Fool Vote_rcap 
Lucille Wise
Crage Fool Vote_lcapCrage Fool Voting_barCrage Fool Vote_rcap 
Kate Donelly
Crage Fool Vote_lcapCrage Fool Voting_barCrage Fool Vote_rcap 
Tia Duvall
Crage Fool Vote_lcapCrage Fool Voting_barCrage Fool Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Crage Fool

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Crage Fool

Crage Fool


Posts : 1
Residence : Tokyo
Age : 33
I have a(n) : Mitsubishi Lancer EVO X Police

Crage Fool Empty
TémanyitásTárgy: Crage Fool   Crage Fool EmptyPént. 15 Nov. 2013, 23:26


Crage *
23. Hatóság emberei. Jensen Ackles.

STUFFS AND THINGS.



HI SWEETHEART, MY NAME IS...

Crage Fool


I WAS BORN...

USA-L.A. 1990.november.8


I LIKE...

Kocsik
Sebesség
A munkám
A család
Adrenalin


I DON'T LIKE...

Bűnözők
Korrupt zsaruk
Drogdílerek
Tokyo
Aktamunkák


MY CAR IS A(N)...

Szolgálati kocsi: Mitsubishi Lancer EVO X Police
Amúgy pedig motorral járok:
Ducati Hyper



HEY! LOOK... I'TS ME.


Hát, a kinézetem. Érdekes helyzet. Tudod mindig minden más. Régen mikor zsaru lettem még egyenruhát hordtam, de mára már megmaradtam az utcai viselet mellett. Testem edzett, és elég hajlékony vagyok. Öltözékem általában kapucnis felső és farmer. Hajam szőkés barna, mindig elég rövid. Sportcipőben járok. Nem nagy márka de kényelmes. A felső alatt mindig fekete trikó vagy póló van. Tetoválásom pedig csak a hátamon van. Egy kereszt amibe bele van állítva egy tőr. Alatta pedig a következő felirat áll:
Куда ни пойдешь, не забывайте, кто вы и откуда вы пришли.
Ez annyit tesz, hogy Bárhová is mész, ne felejtsd el, hogy ki vagy, s, hogy honnan jöttél.


QUIET PEOPLE HAVE THE LOUDEST MINDS...


A jellemem elég sokoldalú, révén be szoktam épülni bandákba, így van mikor kemény fiú, és van mikor csak egy alsóbb rendű szolga vagyok. Az igazi énem az egyik sem ezek közül. Hajt a tűz és a munkavágy. Rengeteg embert vágtam már rács mögé és mindig újakat akarok. Imádok száguldani, a legjobb dolog a vezetésben, hogy sosincs vége, de soha. Az út mindig tart, bűnözők pedig mindig lesznek, és én leszek az aki elkapja őket. Ha valakire rátapadok, akkor pedig nem nyugszom amíg el nem kapom, és ez az ami éltet.


YOU KNOW MY NAME, NOT MY STORY!


A történetem. Nos, hol is kezdjem. Talán a legelején lenne a legjobb, nem-de? Nos Los Angelesben születtem. Az apám katona volt, és meghalt mielőtt igazán megismerhettem volna. Úgy öt éves lehettem amikor eltemettük. A legdurvább az, hogy nem a seregben halt meg, hanem amikor itthon volt, a buszt felborította egy utcai versenyző. Egy itteni srác volt, akit azóta sem kaptak el. A hazát szolgálta és jó ember volt, mégis itthon, a saját országában kellett meghalnia.
Ép akkor szállították át egy másik börtönbe. Akkoriban már inkább fogoly volt, mintsem katona, de akkor sem kellett volna meghalnia. Mindenki csak arról a srácról beszélt aki túlélte, és aki megszökött, de azt senki sem mondta el, hogy az apám meghalt ott, és akkor. Anyám nevelt fel. Ő egy közönséges de annál jobb varrónő volt. Talán az miatt lettem rendőr ami apámmal történt. Egy biztos. Utálom a versenyzőket és utálni is fogom. Ez az ellenszenv nem múlik el egyik pillanatról a másikra. Most épp Tokyoban vagyok, de azt még el kell mesélnem, hogy - hogyan kerültem oda.

Azóta eltelt pár év. Most 23 vagyok. Mielőtt ide jöttem még mindig Los Angelesben laktunk. Egy bandába épültem be. Utcai versenyző srácok voltak, legalábbis elsőre azt hinné az ember, de az igazság azt, hogy drogdílerek sokasága állt a csapatban. A dolgom az volt, hogy beépüljek, majd érjem el azt, hogy bízzanak bennem. Csak egy 19 éves kis senki voltam, akit fűtött a kalandvágy. Mi mást mondtam volna, mint igent? Szóval beépültem, de rosszul sült el. Mindenki elfeledkezett rólam. Otthagytak ahová küldtek ami maga lett a pokol amikor kiderült, hogy zsaru vagyok. Kis híján megöltek és legalább 2 lövést szereztem mire elértem a kocsit. A gázra léptem. Nem üldöztek, fontosabb volt, hogy ők meneküljenek. Messze kellett mennem, egy olyan helyre, ahol nem ismer senki. Szóval kivettem a számlámról az összes pénzt, és elhúztam Tokyoba.
Már egy éve itt élek, és egész jól megy itt a dolgom, mint rendőr.

MADE BY SERENA.
Vissza az elejére Go down
Letty Ortiz

Letty Ortiz


Posts : 38
Residence : { Los Angeles }
Age : 34
I have a(n) : { 1997 Nissan 240SX }

Crage Fool Empty
TémanyitásTárgy: Re: Crage Fool   Crage Fool EmptyVas. 17 Nov. 2013, 10:16




Crage Fool Ip9ijp

Kedves Crage! Bár kissé rövidre fogtad mindhárom kifejtendő részt, mégis voltak dolgok, amik megfogtak a karakterlapodban. "Az út mindig tart, bűnözők pedig mindig lesznek, és én leszek az aki elkapja őket." Ezt a mondatot valahogy ki kell, hogy emeljem. Írtó jól hangzik, és ez a pár szó egymás után jellemzi az egész karaktert, amit hozol. Egy hétköznapi családból származó, elég sok mindenen átment fiatal vagy, aki előtt még ott áll az élet. Sosem árt pár hozzád hasonló elhivatott rendőr, aki ekkora figyelmet fordít az illegális versenyzőkre és az alvilág tagjaira, nehogy még elbízzák magukat. Wink
Irány gyorsan avatart foglalni, és már játékba is kezdhetsz.




Vissza az elejére Go down
https://fastandfurious.hungarianforum.com/
 
Crage Fool
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Hatóság emberei-
Ugrás: