• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Letty's relationships 2n6bygh Letty's relationships 28u5k5g Letty's relationships 2j4t2yh
Letty's relationships F26cn8 Letty's relationships 2vt1pp0 Letty's relationships 11skqbn
Letty's relationships A> Letty's relationships A> Letty's relationships A> Letty's relationships A> Letty's relationships A> Letty's relationships A> Letty's relationships A> Letty's relationships A> Letty's relationships A> Letty's relationships A> Letty's relationships A> Letty's relationships A> Letty's relationships A> Letty's relationships A> Letty's relationships A> Letty's relationships A> Letty's relationships A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Letty's relationships EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Letty's relationships EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Letty's relationships EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Letty's relationships EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Letty's relationships EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Letty's relationships EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Letty's relationships EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Letty's relationships EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Letty's relationships EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Letty's relationships EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Letty's relationships EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Letty's relationships EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Letty's relationships Vote_lcapLetty's relationships Voting_barLetty's relationships Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Letty's relationships Vote_lcapLetty's relationships Voting_barLetty's relationships Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Letty's relationships Vote_lcapLetty's relationships Voting_barLetty's relationships Vote_rcap 
Tero Lahti
Letty's relationships Vote_lcapLetty's relationships Voting_barLetty's relationships Vote_rcap 
Admin
Letty's relationships Vote_lcapLetty's relationships Voting_barLetty's relationships Vote_rcap 
Ian Shaw
Letty's relationships Vote_lcapLetty's relationships Voting_barLetty's relationships Vote_rcap 
Letty Ortiz
Letty's relationships Vote_lcapLetty's relationships Voting_barLetty's relationships Vote_rcap 
Lucille Wise
Letty's relationships Vote_lcapLetty's relationships Voting_barLetty's relationships Vote_rcap 
Kate Donelly
Letty's relationships Vote_lcapLetty's relationships Voting_barLetty's relationships Vote_rcap 
Tia Duvall
Letty's relationships Vote_lcapLetty's relationships Voting_barLetty's relationships Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Letty's relationships

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Letty Ortiz

Letty Ortiz


Posts : 38
Residence : { Los Angeles }
Age : 34
I have a(n) : { 1997 Nissan 240SX }

Letty's relationships Empty
TémanyitásTárgy: Letty's relationships   Letty's relationships EmptyPént. 12 Júl. 2013, 23:39



Letty Ortiz
▸ Csak egy egyszerű lány, aki nem pityereg ostobaságokon, reálisan látja a világot, élvezi az életet, nem törődik a szabályokkal, szeret veszélyesen élni és ölne azokért, akiket szeret. Leticia Ortiz. E mögé a név mögé bújtatták el ezt a bonyolult jellemet 23 éve. A világ ezidő alatt folyamatosa változást él át. Emberek jönnek és mennek az életünkben. Van, azonban, ami állandó, amitől nem akarunk elszakadni. Te melyik lennél?

▸ Furcsa lehet látni, ahogy azokkal az emberekkel bánok, akik kedvesek nekem. Mert igen, vannak ilyenek, nem is éppen kevés. Nem vagyok az az érzelgős fajta, aki órákig lelkizik vagy a szívére veszi a dolgokat. Felesleges gond senkinek nem hiányzik, így a nagy részét szelektálom, amennyire csak lehet. Ennek ellenére kötődöm, szeretek és igen, még tisztelek is. Család és barátok, kedves ismerősök és jó szándékú ismeretlenek. Ti tudjátok milyen vagyok, elfogadtok, és így szerettek.

▸ Sokak szerint lobbanékony vagyok és igencsak önfejű. Aláírom.Hajlamos vagyok érezni a dühöt, a gyűlöletet, az undort és az unszimpátiát is. Tettél valamit? Rossz jellemmel születtél? Netán véletlen az egész? Mégis utálnálak, hadakoznék veled, le akarnálak győzni. Meglehet. Légy óvatos! A hírem nem tükrözi teljes mértékben azt, amire képes vagyok...

© darren criss


Ismerlek? Szeretlek? Gyűlöllek? Mindegy is. Ha így van, vagy csupán helyünk van egymás életében, fogd ezt a kódot és pár mondatban fejtsd ki nekem, hogy viszonulsz hozzám!! ~


Kód:
<LINK HREF='HTTP://FONTS.GOOGLEAPIS.COM/CSS?FAMILY=SACRAMENTO' REL='STYLESHEET' TYPE='TEXT/CSS'><CENTER><DIV STYLE="WIDTH: 200PX; BACKGROUND-COLOR: #222; COLOR: #FFF; FONT-FAMILY: 'SACRAMENTO', CURSIVE; FONT-SIZE: 35PX; TEXT-ALIGN: CENTER; PADDING-TOP: 20PX; PADDING-BOTTOM: 20PX;">Letty & ...</DIV><DIV STYLE="WIDTH: 180PX; PADDING: 10PX; BACKGROUND-COLOR: #FAFAFA; COLOR: #222; FONT-FAMILY: CALIBRI, SERIF; FONT-SIZE: 9PX; TEXT-TRANSFORM: UPPERCASE; LINE-HEIGHT: 100%; TEXT-ALIGN: JUSTIFY; LETTER-SPACING: 1PX;">❤ kapcsolatod velem...</DIV></CENTER>
Vissza az elejére Go down
https://fastandfurious.hungarianforum.com/
David M. Blackstone

David M. Blackstone


Posts : 5
Residence : Bel-Air
Age : 28

Letty's relationships Empty
TémanyitásTárgy: Re: Letty's relationships   Letty's relationships EmptyPént. 09 Aug. 2013, 07:06

Letty & David
Ha ezt kapcsolatnak merném nevezni, valószínűleg behúznál nekem egyet - én pedig hagynám, mert nőket nem ütök meg. Különösen nem azokat, akiket ilyen nyakatekert módon tisztelek. Még egy haverom rángatott el az egyik versenyedre és azóta őszinte csodálód vagyok, ráadásul sok pénzt is nyertem a győzelmeden, de ez mellékes. Tartok tőle, te bőven elegendő okot szolgáltatsz nekem arra, hogy néhanapján illegális versenyeket látogassak.
Vissza az elejére Go down
 
Letty's relationships
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Relationships of Dom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Extrák :: Kapcsolatok-
Ugrás: