• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
James and Mia ~ éjszaka az utcákon 2n6bygh James and Mia ~ éjszaka az utcákon 28u5k5g James and Mia ~ éjszaka az utcákon 2j4t2yh
James and Mia ~ éjszaka az utcákon F26cn8 James and Mia ~ éjszaka az utcákon 2vt1pp0 James and Mia ~ éjszaka az utcákon 11skqbn
James and Mia ~ éjszaka az utcákon A> James and Mia ~ éjszaka az utcákon A> James and Mia ~ éjszaka az utcákon A> James and Mia ~ éjszaka az utcákon A> James and Mia ~ éjszaka az utcákon A> James and Mia ~ éjszaka az utcákon A> James and Mia ~ éjszaka az utcákon A> James and Mia ~ éjszaka az utcákon A> James and Mia ~ éjszaka az utcákon A> James and Mia ~ éjszaka az utcákon A> James and Mia ~ éjszaka az utcákon A> James and Mia ~ éjszaka az utcákon A> James and Mia ~ éjszaka az utcákon A> James and Mia ~ éjszaka az utcákon A> James and Mia ~ éjszaka az utcákon A> James and Mia ~ éjszaka az utcákon A> James and Mia ~ éjszaka az utcákon A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
James and Mia ~ éjszaka az utcákon EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
James and Mia ~ éjszaka az utcákon EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
James and Mia ~ éjszaka az utcákon EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
James and Mia ~ éjszaka az utcákon EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
James and Mia ~ éjszaka az utcákon EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
James and Mia ~ éjszaka az utcákon EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
James and Mia ~ éjszaka az utcákon EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
James and Mia ~ éjszaka az utcákon EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
James and Mia ~ éjszaka az utcákon EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
James and Mia ~ éjszaka az utcákon EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
James and Mia ~ éjszaka az utcákon EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
James and Mia ~ éjszaka az utcákon EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
James and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_lcapJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Voting_barJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
James and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_lcapJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Voting_barJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_rcap 
Laurent Delacroix
James and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_lcapJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Voting_barJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_rcap 
Tero Lahti
James and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_lcapJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Voting_barJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_rcap 
Admin
James and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_lcapJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Voting_barJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_rcap 
Ian Shaw
James and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_lcapJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Voting_barJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_rcap 
Letty Ortiz
James and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_lcapJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Voting_barJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_rcap 
Lucille Wise
James and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_lcapJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Voting_barJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_rcap 
Kate Donelly
James and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_lcapJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Voting_barJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_rcap 
Tia Duvall
James and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_lcapJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Voting_barJames and Mia ~ éjszaka az utcákon Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 James and Mia ~ éjszaka az utcákon

Go down 
SzerzőÜzenet
Mia Toretto

Mia Toretto


Posts : 3

James and Mia ~ éjszaka az utcákon Empty
TémanyitásTárgy: James and Mia ~ éjszaka az utcákon   James and Mia ~ éjszaka az utcákon EmptyKedd 13 Aug. 2013, 11:15



Egy újabb olyan este, ami sok lehetőséget rejt magában. Nem szerveztem találkát senkivel sem, és nem is fogok egy hatalmas, kissé már elnyűtt pólóban az ablakomba ülni, egy jó könyv társaságában. Ennél sokkal izgalmasabb dolgokat tartogat a számomra az éjszaka, ugyan is utcai versenyt rendeznek, amin én is részt fogok venni. A kocsimmal elkészültek a fiúk, tehát már csak az maradt hátra, hogy  versenyhelyzetben is megnézhessük, hogy is megy. Az annyira nem villanyoz fel, hogy átépítették gyakorlatilag az egészet, hanem csak az, hogy újra versenyezhetek. Nem szoktam sűrűn versenyezni, inkább meghagyom ezt azoknak akiknek az ereiben nem vér, hanem üzemagyag folyik. Tehát a mániákusoknak.
Az ilyen estéken mindig mindenki kicsípi magát, legalább is a lányok, tehát én is ezt fogom tenni. Egy rövid fekete nadrágot vettem fel, és egy ugyan ilyen színű tornacipőt - ugye nem várja el senki sem, hogy magassarkúban vezessek? - egy barack színű spagetti pántos felsőt vettem fel, majd letettem magam az asztalom elé a székre, és neki álltam sminkelni. Füstös szemek, rózsaszínen csillogó ajkak... a hajammal nem csináltam semmit sem, az jó úgy ahogy van, enyhén hullámosan, kibontva. Csak ritkán szoktam hátra fogni.

Az utcán szokás szerint tömeg van, mégis úgy nyílnak szét előttünk, ahogy a kés szeli a vajat. Nyilván felismerték Dom kocsiját. Őt mindenki tiszteli, vagy éppen tart tőle, esetleg mind a kettőt egyszerre. Leparkolok Dom kocsija mellé, majd kiszállok a gépjárműből, hogy körbe nézhessek. Jó pár ismerős jön köszönteni, némelyik meg is ölel, amit mosollyal az arcomon viszonozok, majd megyek is tovább, hisz az időm véges, nem tudom, mikor kerül majd rám a sor.

Vissza az elejére Go down
http://midnighttales.hungarianforum.com/
 
James and Mia ~ éjszaka az utcákon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James Adam Cooper

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Los Angeles :: Belváros-
Ugrás: