• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Andrea&Tia 2n6bygh Andrea&Tia 28u5k5g Andrea&Tia 2j4t2yh
Andrea&Tia F26cn8 Andrea&Tia 2vt1pp0 Andrea&Tia 11skqbn
Andrea&Tia A> Andrea&Tia A> Andrea&Tia A> Andrea&Tia A> Andrea&Tia A> Andrea&Tia A> Andrea&Tia A> Andrea&Tia A> Andrea&Tia A> Andrea&Tia A> Andrea&Tia A> Andrea&Tia A> Andrea&Tia A> Andrea&Tia A> Andrea&Tia A> Andrea&Tia A> Andrea&Tia A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Andrea&Tia EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Andrea&Tia EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Andrea&Tia EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Andrea&Tia EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Andrea&Tia EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Andrea&Tia EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Andrea&Tia EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Andrea&Tia EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Andrea&Tia EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Andrea&Tia EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Andrea&Tia EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Andrea&Tia EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Andrea&Tia Vote_lcapAndrea&Tia Voting_barAndrea&Tia Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Andrea&Tia Vote_lcapAndrea&Tia Voting_barAndrea&Tia Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Andrea&Tia Vote_lcapAndrea&Tia Voting_barAndrea&Tia Vote_rcap 
Tero Lahti
Andrea&Tia Vote_lcapAndrea&Tia Voting_barAndrea&Tia Vote_rcap 
Admin
Andrea&Tia Vote_lcapAndrea&Tia Voting_barAndrea&Tia Vote_rcap 
Ian Shaw
Andrea&Tia Vote_lcapAndrea&Tia Voting_barAndrea&Tia Vote_rcap 
Letty Ortiz
Andrea&Tia Vote_lcapAndrea&Tia Voting_barAndrea&Tia Vote_rcap 
Lucille Wise
Andrea&Tia Vote_lcapAndrea&Tia Voting_barAndrea&Tia Vote_rcap 
Kate Donelly
Andrea&Tia Vote_lcapAndrea&Tia Voting_barAndrea&Tia Vote_rcap 
Tia Duvall
Andrea&Tia Vote_lcapAndrea&Tia Voting_barAndrea&Tia Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Andrea&Tia

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tia Duvall

Tia Duvall


Posts : 26
Residence : Los Angeles
Age : 29
I have a(n) : Maserati Granturismo

Andrea&Tia Empty
TémanyitásTárgy: Andrea&Tia   Andrea&Tia EmptySzer. 21 Aug. 2013, 23:27



Andrea & Tia


Néhány röpke percnek tűnt csupán, amíg megtettem az otthonunk, és L.A. egyik legmenőbb klubbja közti távolságot. Gyakran fordultam meg ilyen helyeken akár egyedül, akár társaságban. Hogy okozott e valaha problémát a kiskorúságom? Soha.
A pénz beszél, a biztonságiak kussolnak, ennyire egyszerű volt a képlet. Zavar e, hogy ilyen helyeken látnak? Ugyan...milliárdos örökösnőként szinte kötelezőnek érzem a polgárpukkasztást. Nem mondom,  hogy ennek semmi köze a tényhez, hogy jó, ha hetente egyszer látom a szüleim, de élvezem is az életem. Mivel az ég, a gazdag magány pakliját osztotta nekem, a minimum az volt, hogy teszek rá és kiélvezem.
Miután a bejárat előtt kinyitották nekem a Maserati-m ajtaját kiszálltam, és a 30 év körüli parkoló srác kezébe nyomtam a kulcsokat, hogy aztán elindulhassak szórakozni.
Ruházatom ma egy fekete, szűk miniruhából, méretes kiegészítőkből, és fekete magassarkúból állt. Ahogy ráérősen végiglejtettem a táncparketten, át a bokszokon egyenesen a pultig, magamon éreztem a rengeteg figyelő szempárt. Mintha minimum egy reflektorral világítottak volna meg. Tudták ki vagyok...
A Black Star volt az a szórakozóhely, amit már napok óta látogattam. Fogalmam sincs mi vonzott vissza napról napra, de úgy éreztem itt kell lennem. Leültem a pulthoz és kikértem a már szokásossá vált skutch-om, és körbenéztem, hogy felmérhessem a terepet. Vonagló p*csák, magukat macsónak gondoló pasik...itt az angyalok városának krémje. Elhúztam a szám...ha komolyan ennyire gyér a felhozatal, nem is értem mit keresek itt, ahelyett, hogy egy versenyen tépném az aszfaltot...Belekortyoltam a csillogó whisky-bel és továbbra is a táncparkettet bámultam, hátha történik ma még valami.



[color=#339999]
Vissza az elejére Go down
Andrea Forrester

Andrea Forrester


Posts : 2
Age : 44

Andrea&Tia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrea&Tia   Andrea&Tia EmptyCsüt. 22 Aug. 2013, 18:48

Frank, a sofőröm elhozott szórakozni. Nagyon vágytam már egy kis kiruccanásra és bár fáradt voltam az egész napos shoppingolástól, a buli említése feldobott és máris szebben láttam az életet. Alaposan kicsíptem hát magam, bepattantam a kocsiba és most itt vagyok. Az orrom még bepúdereztem és a szájfényt is felfrissítettem, míg Frank kinyitotta nekem az ajtót és a kezét nyújtotta. Belekapaszkodtam, majd kiszálltam. A csinos, csipkés mélykék ruhán egy vastag, hófehér nercbundát viseltem és annyira dívásan szálltam ki a kocsiból, hogy belül külön meg kellett dicsérjem önmagam. Bár amint lábra álltam a jó 20 centis platformos magassarkúmban, már a 2 métert verdestem a magasságommal és hát talán nem volt a legelegánsabb látvány, ahogy így Frank fölé magasodom.

De legalább garantáltan stílusos volt a belépőm, az emberek néztek én pedig tekintetükben fürdőztem, olyan volt számomra, mint holmi illatos balzsam. Elmosolyodtam. Frank nem bízta másra a kocsit, maga állt le vele a garázsba, miután lesegítette rólam a bundát és berakta a kocsiba. Majd később csatlakozik. A sort nem kellett kivárnom, ami ilyenkorra már jócskán összegyűlt a bejárat előtt, mert fenn vagyok az állandó vendégek listáján. Nem volt egyszerű felkerülni, de most... igazán VIP-nak érzem magam! Miután körülnéztem, felmértem a terepet és az esti felhozatalt, lehuppantam az egyik bárszékre a pult előtt, egy lány mellé (Tia). Elővettem a kis mű, Swarovski-utánzat strasszokkal kirakott kézitükröm a retikülömből, ellenőriztem a sminkem, majd az idő közben oda keveredett pultos fiúra villantottam egy elbűvölő mosolyt. Most nem lepődött meg annyira, mint mikor először jártam itt, sőt, egy halovány vigyor tőle is kitelt.
- Ó kedvesem, drágám, jó estét! kérek eeegy... - húztam el a szót és hosszú műkörmös ujjaim összefonva megtámasztottam az állam, mintha gondolkodnék - ... hmm. Ketel One martinit olajbogyóval - pillogtam rá sűrűn extrém hosszú műszempilláimmal.
'- Máris - mondta, azzal nekilátott elkészíteni az italt. Megfordultam a bárszékkel és rákönyököltem a pultra. Ahogy balra néztem, megláttam egy fiatal leányt, szinte gyermek volt még. Ellenben nagyon csinos. És imádtam azt a kis visszafogott szívecskés karkötőjét!... meg kell kérdeznem, hol vette.

Az arca ismerős volt, azt hiszem valami kis örökösnő, vagy talán modell? Annyira nem emlékszem... de nem hinném, hogy fontos lenne. Ellenben, ami fontos volt... scotch-ot ivott. Whiskey-t. Egy fiatal. Egy lány.
Kikerekítettem a szemeim és úgy néztem rá és az italára, mint aki nem akar hinni a szemének. Felsóhajtottam, majd felé fordultam és odaszóltam neki.
- Ó te jó ég, ó kincsem, hadd mondjam meg, rettentően csinike vagy.... miért iszod azt a szemetet? - vontam fel tökéletes ívben tetovált szemöldököm.
- Bocsii... - szabadkoztam, majd elvettem tőle az italt és a pulton áthajolva beleöntöttem a mosogatóba, majd intettem a pultosnak.
- Valami rendes italt adj a hölgynek, mondjuk egy Cosmót, vagy egy Margaritát! - villantottam egy tizenöt karátos mosolyt felé, bólintott. Láttam a lányon, hogy meglepődött, ezért szabadkozni kezdtem.
- Ó babám, ez az ital nem neked való! Annyira cuki vagy, egy ilyen szép lánynak nem való a whiskey, az férfias ital... - azzal megráztam a vállam, mintha megborzongnék. Keresztbe tettem a lábaim, majd felé nyújtottam manikűrözött kezem, hogy bemutatkozzak.
- Szia, Andrea vagyok. Andrea Forrester. Nagyon ismerős vagy... nem találkoztunk már? Vagy lehet, hogy az újságban láttalak?
Vissza az elejére Go down
Tia Duvall

Tia Duvall


Posts : 26
Residence : Los Angeles
Age : 29
I have a(n) : Maserati Granturismo

Andrea&Tia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrea&Tia   Andrea&Tia EmptyVas. 25 Aug. 2013, 08:52



Andrea & Tia


Örökösnőként, skutch-ot kortyolgatva L.A. egyik legmenőbb bárjának VIP részlegén elviselhető az élet, vágyhatnék ennél többre? Nyilván, ahogy vágyom is, de jelenleg ez is megteszi. A szüleim maximum az újságokból tudhatnák meg, hogy itt vagyok, de bíztam annyira a személyzet diszkréciójában, hogy ez nem derül ki...ha pedig mégis? Van elég pénzünk ahhoz, hogy könnyedén elsimítsuk a botrányokat, bár mondanom sem kell, ez csupán a szüleimnek fontos. Sosem hagyták, hogy az legyek, aki vagyok, tulajdonképpen nem is tudják milyen az, ki is a saját gyerekük. Vicces nem? Tipikus történet...gazdag szülők gyereke, aki lázad a figyelemért. Ahogy újabb kortyot döntöttem magamba kedvenc italomból nevetnem kellett. Szánalmas. Valóban ennyi jutna nekem? Csak egy tipikus, elcsépelt hollywoodi történet?  Whisky iszogatás közben előjön a filozofikus énem, és minden áron próbálom megfejteni, miért is kéne hagynom, hogy az életem olyan legyen, mint egy pocsék tinisorozat gyorsan elfeledett része.
A helyhez egyáltalán nem illő gondolatmenetemből egy meglehetősen furcsa, negédes hang zökkentett ki, na meg az, hogy a kezemben lévő piát egyszerűen elveszik tőlem, és kiöntik. Felvont szemöldökkel, némileg dühösen pislogtam a mellettem ülő színes alakra. Mégis kinek képzeli magát ez a giccskirálynő, hogy elveszi az italom, az italom, amiért fizettem, és amit szeretek? Másodpercekig csak hallgattam, és próbáltam emlékezni arra, hogy találkoztam e Dante-val és bevettünk e valamit, mert kételkedtem abban, hogy ez a jelenet tényleg, a valóságban is lejátszódik. Sajnos ki kellett ábrándítanom magam...a valóság Cosmó formájában megjelent, és nem hagyott egérutat.
-Férfias, de...nem szeretem játszani a gyenge nőt, szóval...-tettem arrébb a koktélt, majd a pincér felé fordultam. -...Will, kérlek, maradnék a skutch-nál. -küldtem a srác felé egy ellenállhatatlan mosolyt, mire bólintott és rögtön elém is tolta a kért alkoholt.
-Tetszik a ruhád. Nem az én világom, de...csinos. -állapítottam meg, ahogy diszkréten ugyan, de végignéztem rajta. Annak ellenére, hogy nem az én ízlésem, neki remekül állt, és miért tagadnám a nyilvánvalót?
-Tia Duvall. -mutatkoztam be én is egy kézfogással egybekötve. Mindig Tia-ként mutatkozom be, ezen most sem változtattam, hiszen az anyámék által adott név, az Athea még mindig kiborított. Bár eredeti, nekem egyáltalán nem nyerte el a tetszésem.
-Rád emlékeznék, így marad a másik verzió. -engedtem meg magamnak egy félmosolyt.
-Gyakran jársz ide? -érdeklődtem, hiszen még nem láttam itt, ennek ellenére lehet törzsvendég, hiszen csak pár napja tértem be ide először, eddig jobban bírtam az Edisont, az Avalont vagy a Mayant.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Andrea&Tia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Andrea&Tia   Andrea&Tia Empty

Vissza az elejére Go down
 
Andrea&Tia
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Andrea Forrester

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Los Angeles :: Belváros-
Ugrás: