• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Aurora 'Rorie' Morgenstern  2n6bygh Aurora 'Rorie' Morgenstern  28u5k5g Aurora 'Rorie' Morgenstern  2j4t2yh
Aurora 'Rorie' Morgenstern  F26cn8 Aurora 'Rorie' Morgenstern  2vt1pp0 Aurora 'Rorie' Morgenstern  11skqbn
Aurora 'Rorie' Morgenstern  A> Aurora 'Rorie' Morgenstern  A> Aurora 'Rorie' Morgenstern  A> Aurora 'Rorie' Morgenstern  A> Aurora 'Rorie' Morgenstern  A> Aurora 'Rorie' Morgenstern  A> Aurora 'Rorie' Morgenstern  A> Aurora 'Rorie' Morgenstern  A> Aurora 'Rorie' Morgenstern  A> Aurora 'Rorie' Morgenstern  A> Aurora 'Rorie' Morgenstern  A> Aurora 'Rorie' Morgenstern  A> Aurora 'Rorie' Morgenstern  A> Aurora 'Rorie' Morgenstern  A> Aurora 'Rorie' Morgenstern  A> Aurora 'Rorie' Morgenstern  A> Aurora 'Rorie' Morgenstern  A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Aurora 'Rorie' Morgenstern  EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Aurora 'Rorie' Morgenstern  EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Aurora 'Rorie' Morgenstern  EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Aurora 'Rorie' Morgenstern  EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Aurora 'Rorie' Morgenstern  EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Aurora 'Rorie' Morgenstern  EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Aurora 'Rorie' Morgenstern  EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Aurora 'Rorie' Morgenstern  EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Aurora 'Rorie' Morgenstern  EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Aurora 'Rorie' Morgenstern  EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Aurora 'Rorie' Morgenstern  EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Aurora 'Rorie' Morgenstern  EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Aurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_lcapAurora 'Rorie' Morgenstern  Voting_barAurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Aurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_lcapAurora 'Rorie' Morgenstern  Voting_barAurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Aurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_lcapAurora 'Rorie' Morgenstern  Voting_barAurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_rcap 
Tero Lahti
Aurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_lcapAurora 'Rorie' Morgenstern  Voting_barAurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_rcap 
Admin
Aurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_lcapAurora 'Rorie' Morgenstern  Voting_barAurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_rcap 
Ian Shaw
Aurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_lcapAurora 'Rorie' Morgenstern  Voting_barAurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_rcap 
Letty Ortiz
Aurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_lcapAurora 'Rorie' Morgenstern  Voting_barAurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_rcap 
Lucille Wise
Aurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_lcapAurora 'Rorie' Morgenstern  Voting_barAurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_rcap 
Kate Donelly
Aurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_lcapAurora 'Rorie' Morgenstern  Voting_barAurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_rcap 
Tia Duvall
Aurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_lcapAurora 'Rorie' Morgenstern  Voting_barAurora 'Rorie' Morgenstern  Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Aurora 'Rorie' Morgenstern

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Aurora Morgenstern

Aurora Morgenstern


Posts : 11

Aurora 'Rorie' Morgenstern  Empty
TémanyitásTárgy: Aurora 'Rorie' Morgenstern    Aurora 'Rorie' Morgenstern  EmptyKedd 13 Aug. 2013, 12:06


Aurora 'Rorie' Morgenstern *
16. Törvénytisztelő állampolgárok. Chachi Gonzales.

STUFFS AND THINGS.


HI SWEETHEART, MY NAME IS...

Aurora Morgenstern

I WAS BORN...

L.A. 1997. 05. 03

I LIKE...

ღ szivárvány
ღ epres nyalóka
ღ gerbera
ღ tánc
ღ gimnasztika
ღ rajzolás
ღ (Whipps)


I DON'T LIKE...

× pókok
× unatkozni
× ha parancsolgatnak nekem
× brokkoli

MY CAR IS A(N)...

van egy szép narancssárga biciklim, az számít?

HEY! LOOK... I'TS ME.

Lássuk csak, hogy nézek ki. A legjobb lesz, ha beállok egy tükör elé, és megmondom, hogy mit is látok. Rendben.
Az első ami feltűnik az a hosszú szőke hajam. Naggyon hosszú, leér egészen a derekamig, de ha kivasalom, akkor még lejjebb, ugyan is a hajam eredetileg nem egyenes, hanem hullámos, szép loknikkal. Nagyon szeretem, általában kiengedve hordom, mint ahogyan most is van, de előfordul, hogy egy copfba fogom össze, vagy befonom.
A második feltűnő dolog rajtam az a mosolyom, ugyan is szinte mindig mosolygok. Próbálok mindenhez pozitívan hozzá állni, illetve másokat felvidítani, még akkor is, ha így kicsit magamból csinálok bohócot, de hát ez van. Szemeim egyszerű barna színűek.
Nem vagyok valami magas, de ezzel nem is szoktam foglalkozni, elvégre nem modellnek vagy valami hasonlónak készülök. Olyan másfél méter körül lehetek, ehhez pedig karcsú alak társul.
A ruhatáram igen csak változatos, szeretem a színes, laza felsőket, ígyen van most is rajtam, valamint a farmernadrágot. Szoknyát nem hordok, vagy ha mégis, akkor csak nagy ritkán, nem vonz az a dolog, hogy nem ülhetek bennük úgy, ahogy nekem tetszik.

QUIET PEOPLE HAVE THE LOUDEST MINDS...

Alapjáraton barátságos és kedves vagyok, legalább is mások ezt szokták rólam mondani. Kisé talán szórakozott vagyok, na jó, annyira nem is kicsit, mint mindenkinek nekem is vannak idióta dolgaim, talán több, mint egy átlag embernek.
Az idegenekkel szemben kíváncsi és nyitott vagyok, könnyedén barátkozok bárkivel, még akkor sem, ha az illetőnek ijesztő kinézete van. Hiszem, hogy a külső nem minden. Barátságokat könnyen kialakítok, de kapcsolatot nem. Abban elzárkózok mindenkitől, és senkinek sem engedem, hogy belophassa magát a szívembe, legalább is eddig ez volt, hogy ez után mi lesz, azt nem tudhatom (:
Szeretek adni, és kapni is, ha adok, az általában egy egy festett vagy rajzolt kép, vagy ha olyanom van, egy nagy ölelés.
Az erőszakot semmilyen formában sem bírom, ettől teljesen elzárkózok.

YOU KNOW MY NAME, NOT MY STORY!

Egy szál bugyiban és melltartóban táncolom körbe a szobámat, már vagy századjára, majd egész véletlenül megközelítem a szekrényemet, és előhúzok belőle egy narancssárga pólót, és fölveszem, miközben nem szakítom meg a koreográfiát. Nehéz volt, de megoldottam. Csináltam még egy kört, majd a nadrág felvétele következett. Szürke rövidnadrág akadt a kezeim közé. Az egyik lábamra felhúztam, mikor a másikat is próbáltam bedugni a lyukon hanyatt estem. Nem jól jött ki a lépés, de sebaj, nem ütöttem meg magam nagyon. Egy két kék folt úgy is van rajtam mindig.
A szobám ajtaja hirtelen kivágódik, és anyám lép be rajta aggódó tekintettel.
- Jól vagyok, csak… elestem - Nevetek fel, Ő pedig mosolyogva a fejét rázva megy ki. Nem tudom, mit gondolhat, de talán jobb is, hogy nem látok bele a fejébe. Ha már fekszem, akkor a másik lábamat is beledugom a nadrágba, majd a csípőmet megemelve húzom fel magamra. Amint ez megvan, felállok, belebújok a cipőmbe, és már rohanok is le a lépcsőn, ki az utcára, a próbateremig meg sem állok. Késésben voltam, de ez nem meglepő. Mindig késésben vagyok, csúnya tulajdonság tudom, de az sem segít, hogy minden órát a környezetemben öt perccel előrébb állítottam. Amint belépek a próbaterembe, tekintetemmel megkeresem Sarah-t, és oda rohanok hozzá, majd a nyakába vetem magam, a szokásos hatalmas mosollyal az arcomon. De csak a mosoly a szokásos, ilyet eddig még nem csináltam, így mikor elhúzódok, tőle kíváncsi tekintettel méreget, hogy mikor is kezdek el végre beszélni. De nem megy, ez annyira jó, hogy egyszerűen nem lehet szavakba önteni.
- Gyerünk Rorie, bökd már ki mi van! - Mosolyog rám kedvesen.
- Megcsókolt! - Bököm ki végül azt, hogy mi is a helyzet. Megragadja a kezem, és mind a ketten elkezdünk körbe-körbe ugrálni. Ő tudja, hogy mit jelent ez az egész a számomra, hisz tudja, milyen rég óta bele vagyok esve Whipsbe.

két nappal később
A táskámmal az egyik vállamon sétálok be a próbaterembe. Két oldalon, a falakon végig tükör van, hogy mindig láthassuk, a mozgásunk mennyire van szinkronban, mikor többen táncolunk, de akkor is fontos, mikor csak egy valaki gyakorol. Mondjuk én. Szeretem nézni, ahogy a hajam hogyan lebeg körülöttem egy-egy mozdulat során.
Egy mosollyal az arcomon megyek Sarahhoz, de amint meglátom az arckifejezését az enyémről is leolvad a mosoly. Törökülésben leülök mellé, és várom, hogy elkezdjen mesélni. Nálunk ez így megy. Mindent meg tudunk beszélni, igaz, a legfőbb témáink a pasik, én Whippsről áradozok, Ő pedig az aktuális kiszemeltjéről mesél nekem.
- Sarah, mi a baj? - Biztosra veszem, hogy az aktuális pasijáról fog beszélni, de beszéd helyett előveszi a telefonját, és kikeres benne valamit, de nem mutatja meg mi az.
- Whipper… megcsókolta Pattie-t. Annyira sajnálom. - magához húz, és megölel, automatikusan fonódnak köré a karjaim. Az agyam próbálja feldolgozni azt amit mondott, de nem megy.
- Nem, biztos nem Ő volt. - Mondom egészen egyszerűen, majd megmutatja nekem Sarah, a telefonját. A kijelzőjén ott egy kép, amin az említett két személy egymásba gabalyodva áll. Egészen biztos, hogy ők azok.
- De mégis hogy…?
- Azt hiszem együtt mentek a buliba, de ez nem biztos, részleteket nem tudok, én csak ezt láttam, és gyorsan lefotóztam, hogy el hidd nekem. - Bólintok, majd az öklömmel megdörzsölöm a szemeimet. Nem, nem fogok kiakadni. Nem, nem szabad, legalább is egyenlőre.  Ujjaimmal végig szántok a hajamon, majd fölállok, és húzom magammal Sarah-t is.
- Gyere, ideje elkezdeni a próbát.
- De… jól vagy? - Kérdezi, válaszként pedig megrázom a fejem alig láthatóan. Nem, nem vagyok jól, de nem tudok mit csinálni. Tudhattam volna, hogy egyszer eljön ez a nap is, hisz már jó pár éve bele volt zúgva abba a csajba… de akkor engem miért kellett megcsókolnia?

MADE BY SERENA.
Vissza az elejére Go down
Letty Ortiz

Letty Ortiz


Posts : 38
Residence : { Los Angeles }
Age : 34
I have a(n) : { 1997 Nissan 240SX }

Aurora 'Rorie' Morgenstern  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aurora 'Rorie' Morgenstern    Aurora 'Rorie' Morgenstern  EmptyCsüt. 15 Aug. 2013, 03:51




Aurora 'Rorie' Morgenstern  Ip9ijp

Kedves Rorie! Whipper előtörije után pláne nagyon jó volt olvasni a tiédet Wink Különösen tetszik, ahogy összekapcsolódnak a szálak közöttetek. Szépen fogalmazol, ami azt illeti és elég részletesen is. Szóval, a te esetedben sem kötözködök, irány avatart foglalni, aztán pedig, amint lehet, játszani!




Vissza az elejére Go down
https://fastandfurious.hungarianforum.com/
 
Aurora 'Rorie' Morgenstern
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aurora & Whipper
» Whipper & Aurora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Törvénytisztelő állampolgárok-
Ugrás: