• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Daniella & Charlton 2n6bygh Daniella & Charlton 28u5k5g Daniella & Charlton 2j4t2yh
Daniella & Charlton F26cn8 Daniella & Charlton 2vt1pp0 Daniella & Charlton 11skqbn
Daniella & Charlton A> Daniella & Charlton A> Daniella & Charlton A> Daniella & Charlton A> Daniella & Charlton A> Daniella & Charlton A> Daniella & Charlton A> Daniella & Charlton A> Daniella & Charlton A> Daniella & Charlton A> Daniella & Charlton A> Daniella & Charlton A> Daniella & Charlton A> Daniella & Charlton A> Daniella & Charlton A> Daniella & Charlton A> Daniella & Charlton A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Daniella & Charlton EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Daniella & Charlton EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Daniella & Charlton EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Daniella & Charlton EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Daniella & Charlton EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Daniella & Charlton EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Daniella & Charlton EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Daniella & Charlton EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Daniella & Charlton EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Daniella & Charlton EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Daniella & Charlton EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Daniella & Charlton EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Daniella & Charlton Vote_lcapDaniella & Charlton Voting_barDaniella & Charlton Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Daniella & Charlton Vote_lcapDaniella & Charlton Voting_barDaniella & Charlton Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Daniella & Charlton Vote_lcapDaniella & Charlton Voting_barDaniella & Charlton Vote_rcap 
Tero Lahti
Daniella & Charlton Vote_lcapDaniella & Charlton Voting_barDaniella & Charlton Vote_rcap 
Admin
Daniella & Charlton Vote_lcapDaniella & Charlton Voting_barDaniella & Charlton Vote_rcap 
Ian Shaw
Daniella & Charlton Vote_lcapDaniella & Charlton Voting_barDaniella & Charlton Vote_rcap 
Letty Ortiz
Daniella & Charlton Vote_lcapDaniella & Charlton Voting_barDaniella & Charlton Vote_rcap 
Lucille Wise
Daniella & Charlton Vote_lcapDaniella & Charlton Voting_barDaniella & Charlton Vote_rcap 
Kate Donelly
Daniella & Charlton Vote_lcapDaniella & Charlton Voting_barDaniella & Charlton Vote_rcap 
Tia Duvall
Daniella & Charlton Vote_lcapDaniella & Charlton Voting_barDaniella & Charlton Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Daniella & Charlton

Go down 
SzerzőÜzenet
Charlton Reese

Charlton Reese


Posts : 7

Daniella & Charlton Empty
TémanyitásTárgy: Daniella & Charlton   Daniella & Charlton EmptyPént. 16 Aug. 2013, 22:24


Dani & Chip

- Állj meg, te mocsok! - ordítom torkom szakadtából a fickó után, aki mint akit puskából lőttek ki, rohan egyenesen előre, majd lefordul és egy zsákutcába menekül.
Tudtam, annyira tudtam, hogy valami nem stimmel vele, de nekem senki sem hitt. Mintha nem állna már a hátam mögött négy év tapasztalat és mintha nem én leplezném le a legtöbb pitiáner dílert vagy fegyvercsempészt, akik még szabadon kószálnak Los Angelesben. Az itteni rendőrök vakok és figyelmetlenek. Néha komolyan azt hiszem, hogy én vagyok az egyedüli, aki próbálja normálisan végezni a munkáját. Elvégre, ez a feladatom, ez az életem és nem csak úgy heccből akartam zsaru lenni. Hivatás. Én nem hobbinak hívom.
- Kezeket a tarkóra, ereszkedj térdre és meg se moccanj! - parancsolom, mikor egy hatalmas kerítésfalhoz érünk és ő nem tud tovább menni. Nem fordul meg, egyenlőre csak széles hátát és lófarokba kötött szőke haját látom, valamint egy hófehér heget a tarkóján - Önnek jogában áll hallgatni. Minden, amit mond, felhasználható ön ellen a bíróságon. Jogában áll ügyvédet fogadni. Amennyiben nem áll módjában ügyvédet fogadni, és kívánja, hivatalból rendelnek ki egyet - sorolom rögtön a Miranda-jogokat, ami szerintem elég kézenfekvő ebben a helyzetben. Mögöttem Gus nagyot sóhajt, végül hajába túr, leszedi derekáról a Walki-Talkieját és odaszól az őrsre, hogy megvan a pasas, minden oké. Hát igen, hála nekem. Ha rajta múlna, ez az ipse már a szomszéd városban járna.

Este kilenc van már, nekem pedig szükségem van a kikapcsolódásra. A délutáni hapsit kihallgatásra vitték, de nem hajlandó beszélni. Sejtettem, hogy nem fog, elvégre a kocsiba is nehézkesen szállt be, valósággal vergődött a karjaimban, ami arra késztetett, hogy leüssem. Csúnya sebet kreáltam a homlokára, bár nincs bűntudatom, sőt még csak rosszul sem érzem miatta magam. Egy kicsit sem. Aki fiatal suhancoknak ad el kábítószereket és ezzel hozzájárul ahhoz, hogy azok tönkretegyék a saját életüket, nem érdemel finomkodást vagy azt, hogy kérleljem. Durván kell bánni velük, csak az hát rájuk.

Egy apró, mégis ízléses és kulturált pubot választok az éjszaka egy részének eltöltésére, ahol már jártam korábban, de maximum kétszer. Csak a legjobb és legigényesebb helyekre vagyok hajlandó törzsvendégként bejárni. Ez itt, mondhatni megteszi, de korántsem a fénypontja Los Angelesnek.
Egy sötétbarna vászonnadrágot vettem fel meg egy hamuszürke inget. A felső gombot kipattintottam a helyéről még otthon, a nyakkendőt pedig mellőztem. Szerintem tökéletes ez így is. Drága, minőségi kölnit fújtam magamra, ami nem büdös, sokkal inkább kellemes és szinte csalogatja a gyengébbik nemet.
A pub már tele van, de még bőven jut hely egy magamfajta embernek is. A pulthoz telepszek le, boxba csak akkor ülök be, ha társasággal vagyok. Már csak a diszkréció kedvéért is. Kérek magamnak egy pohár skutch-ot, ahogy általában tenni szoktam, majd lassú, lomha kortyokban ízlelgetem a folyadékot. Finom, minőségi, örülök, hogy nem valami olcsó szart toltak elém. Tekintetem éhesen járja be a terepet, bár pontosan nem tudom, mit keresek.

Vissza az elejére Go down
 
Daniella & Charlton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daniella Smith
» Luci & Charlton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Los Angeles :: Belváros-
Ugrás: