• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén 2n6bygh Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén 28u5k5g Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén 2j4t2yh
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén F26cn8 Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén 2vt1pp0 Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén 11skqbn
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A> Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A> Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A> Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A> Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A> Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A> Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A> Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A> Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A> Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A> Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A> Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A> Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A> Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A> Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A> Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A> Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_lcapSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Voting_barSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_lcapSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Voting_barSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_lcapSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Voting_barSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_rcap 
Tero Lahti
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_lcapSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Voting_barSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_rcap 
Admin
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_lcapSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Voting_barSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_rcap 
Ian Shaw
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_lcapSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Voting_barSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_rcap 
Letty Ortiz
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_lcapSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Voting_barSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_rcap 
Lucille Wise
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_lcapSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Voting_barSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_rcap 
Kate Donelly
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_lcapSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Voting_barSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_rcap 
Tia Duvall
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_lcapSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Voting_barSean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sean Holmes

Sean Holmes


Posts : 6
Residence : Los Angeles
Age : 41
I have a(n) : Egy '74-es Norton Commando 850-es motor

Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Empty
TémanyitásTárgy: Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén   Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptyPént. 09 Aug. 2013, 12:28

(Előzmények: Tia Et.. )

- Lám-lám-lám… - sóhajtottam nagyot belépve a halkan megnyikorduló ajtó küszöbén, és kimérten biccentettem az ajtónállónak előttem. Megleszek. Magunkra hagyhat. – Csak nem megint Miss Pénzeszsák!? – éltem a megnevezéssel habár ingoványos talajon jártam, holott minden egyes beszélgetés rögzítésre kerül, a kis barna apja és ügyvédje már ezért is kismilliós pert akaszthat a nyakamba, de ez személy szerint most egy percig sem érdekelt. Vagy csak pont hogy az volt ami megdobta a véremet, hogy ez a kis nőőő, dróton rángat mint egy bábot és miatta kellett elszalasztanom az ebédemet!? Újra! Nos ez valószínűleg örök rejtély marad. – Na de akkor hol is tartottunk!? A legutóbb.. Miss.. – ültem le vele szemben, közvetlenül az asztal másik felére, és megbontva az öltönyömet - csak a kényelem kedvéért - két alkaromat egymás elé fektetve kissé előre dőltem az asztalon.

- Kérem emlékeztessen.. tudja hogy van ez… már majdnem… két hét(?)- ráncoltam a szemeimet mint aki veszettül gondolkodik éppen – igen, úgy hiszem megközelítőleg két hét telt el azóta hogy legutóbb itt ültünk egymással szemben mi ketten, és komolyan kezd már deja vu érzésem lenni. – ráztam meg a fejem csak úgy hitetlen jelleggel mire visszatértem a szemeibe. – És én sem fiatalodom már... – zártam le egyöntetűen, továbbra is bámulva a szemeibe. Hogy kezdtem unni már? Pokolian! Kismillió ügy várt rám, gyilkosságok, drogüzletek, de mégis a legnagyobb visszhangott kapott esetek a városban ez a száguldozó banda és a rombolásaik az utóbbi időben. A polgármester eredményeket akar, így a rendőrfőnököt tapossa. Az meg.. az én tyúkszememen lépked újra és újra, ezért félretéve a rangot és az egyéb ügyeket muszáj minden egyes szálba belekapaszkodni ami akd. Még ha az egy ilyen kis nagyképű kis barna is! Hát.. a szükség törvényt bont! – mondják az okosok. Csak adja ég, nekik legyen igazuk!
Vissza az elejére Go down
Tia Duvall

Tia Duvall


Posts : 26
Residence : Los Angeles
Age : 29
I have a(n) : Maserati Granturismo

Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén   Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptyVas. 11 Aug. 2013, 03:53



Sean & Tia


Unottan kopogtattam körmeim az asztalon. Megkönnyebbültem, ahogy a pasas kimondta, hogy hívja Holmes-t. Találkoztam már vele párszor és sokkal szórakoztatóbb na meg szemrevalóbb jelenség volt, mint savanyú kollégája, bár egész biztos voltam, hogy egyikőjük sem kedvel. Sebaj, az élet kegyetlen, nem imádhat mindenki.
Ahogy belépett, és megnevezett, aprócska mosoly futott végig az arcomon. Ugyan már, ennél sokkal több kell ahhoz, hogy egyáltalán figyelemre méltassam. Oké, gazdag vagyok és lekapcsoltak már néhányszor, pech, de őszintén szólva emiatt nem leszek rossz ember.
-Nahát, csak nem Mr. Holmes? Már hiányoltam. -pislogtam rá angyalian, miközben hátradőltem a székben. Sosem izgatott, hogy a kihallgatószobában minden egyes beszélgetést felvesznek, sőt...szórakoztatott a tény, hogy mások is látják a kínzást, amit többnyire én élveztem csak, bár...ennél a pasinál más volt, nem mindig éreztem magam fölényben, pedig...a zsaruk korruptak, meglebegtetem előttük a bankkártyám és lám, mintha mindent elfelejtenének. Holmes más volt, legalábbis abban biztosan, hogy nem lett volna annyira egyszerű dolgom, ha megakartam volna vesztegetni.
-Ohh, igazán sajnálom, ha úgy is olyan sok dolga van, akkor...zárjuk rövidre és...ebédeljünk! -csicseregtem vidáman, és küldtem felé egy kacér mosolyt, annak ellenére, hogy egy másodpercig sem gondoltam komolyan, amit mondtam. Akkor sem tudnék igazán férfiként bánni egy zsaruval, ha maga Johnny Depp lenne.
-Tudja...elég ostobák, ha azt hiszik közöm van azokhoz a versenyekhez, és még ha lenne is...sosem tudnák rám bizonyítani, ennél fogva pedig nem értem miért is raboljuk egymás idejét. -hangom még mindig jó kedélyű volt, egyáltalán nem voltam feszült, vagy ideges, csak szívesebben buliztam volna valahol, vagy aludtam volna az ágyamban. Tényleg feleslegesnek tartottam az ittlétem, tekintve, hogy bizonyítékunk nincs, beszélni pedig nem fogok.


Vissza az elejére Go down
Sean Holmes

Sean Holmes


Posts : 6
Residence : Los Angeles
Age : 41
I have a(n) : Egy '74-es Norton Commando 850-es motor

Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén   Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 07:34

Miután a személyeskedést is letudtuk, könnyűszerrel foglaltam el a helyet vele szemben és kissé előredőlve a székben néztem a barna szemeibe.

- Felettébb kecsegtető ajánlat kisasszony, de mindketten tudjuk, hogy ez itt most nem traccsparti és nem is tinilány találkozó, ahogyan én sem fogom perceken belül letépni magamról a nadrágot mint ahogy azt egy leánybúcsún úgy hiszem elvárná, vagyis ez.. fogalmazzunk úgy, hogy eleve halva született ötlet. – tartottam mindvégig a pillantását, szemernyi időre se szabadulva belőle, vagy egyáltalán hagyva hogy ő legyen az aki félrepillantson. Hogy mit vártam tőle!? Igazából.. nem hiszem hogy bármit is várhattam, ennek a lánynak a tojáshéj még ott fityeg a fenekén, de az ügyvédek és a drága papa, már remekül kioktatta mi a teendő hasonszőrű helyzet esetén. Ilyenkor jöttem csak rá miért utálom annyira a gazdagokat.. Mert való igaz, akad néhány elviselhető, sőt, egyenesen kellemes személyiség is, de itt, eme város szoros körzetében ritkább az mint a fehér holló.

- Tudja kisasszony.. – éltem már második alkalommal egy felettébb.. hát.. nem odaillő megszólítással amikor hátradőltem a székemben és jobb kezembe véve az asztalon fekvő jegyzőkönyv papírjai melletti tollat és folytonos ütemes koppanással az asztalon forgatgatni kezdtem. – a kérdés itt talán nem is az, hogy Ön kedves részt e vett az ominózus versenyeken hanem inkább sokkalta az, hogy már.. – ráncoltam a szemeimet csak hogy előrébb dőlve bal kezembe vegyem a papírszélet és színészkedve megnézzem a pontos számot. Nem mintha ne tudnám fejből is, de a hatás kedvéért mindent – hatodik alkalommal kapjuk Önt gyorshajtáson az említett körzet közvetlen közelében és gondoltam.. a sorozatosság elvén elindulva, talán nem árt meg egy kis ejnye-bejnye. – emeltem pökhendi szemöldököt, ahogy kiesve a papírköteg a kezemből visszacsúszott a helyére. Persze mindez hazugság volt. Mármint nem a gyorshajtás és a számok, mert azok igenis valósan csengtek, de.. sosem árt meg a lánykának egy kis piszkálás. Egy kis helyben eltöltött idő, egy kis bosszúság.. néhány külső inger mentes óra, csak hogy… hogy egy kissé puhább legyen a kicsike.
Vissza az elejére Go down
Tia Duvall

Tia Duvall


Posts : 26
Residence : Los Angeles
Age : 29
I have a(n) : Maserati Granturismo

Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén   Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptyKedd 13 Aug. 2013, 09:00



Sean & Tia


Elképzeltem a jelenetet miszerint letépi magáról a nadrágot és úgy kezd el táncolni csak nekem. Halovány mosoly futott végig az arcomon.
-Pedig, egy sztriptíz feldobna. -vetettem oda csak úgy, mellékesen. Tudtam én, hogy visszautasít, de azért némi csalódottságot erőltettem az arcomra. Éhes vagyok, ráadásul egész tűrhető társaság lehetne, ha nem lenne ennyire vaskalapos, és állna ilyen rendíthetetlenül hőn szeretett rendőrvilága mellett. Valójában nem tartottam nagyra a zsarukat. Kikiáltották magukat az igazság bajnokának, de csak kapaszkodtak egy olyan utópikus elképzelésbe, ami sosem valósulhatott meg, vagy ami még rosszabb, önnön bűneiket próbálták erkölccsel fedni, pedig azok sokkal gusztustalanabbak voltak egy egy szerencsétlen letartóztatottnál.
Ismét végighallgattam a mondandóját. Erre csak még inkább elhúztam a szám.
-Akkor tulajdonképpen miért is vagyok itt? -vigyorogtam rá gunyorosan, majd ujjaimmal fel alá járkáltam az asztalon, mintha egy aprócska katona járkálna.
-Pontosan tudom, hogy csak egy elkényeztetett libának tart, mert az vagyok, de...mielőtt magamat dorgálnám és pazarolnám ilyen jelentéktelen dolgokra az időm az Ön helyében, inkább megpróbálnék a saját házam táján sepregetni. Sok mindent nem tud Mr Holmes...-küldtem felé egy sejtelmes, kissé önelégült mosolyt. Na igen, gazdag vagyok és bár a szüleim sosem törődtek velem, elhalmoztak minden földi jóval. Tipikus példája vagyok a gazdagok elcseszett világának, és ezzel tökéletesen tisztában voltam, ám ahelyett, hogy elkezdtem volna siránkozni, úgy döntöttem kiélvezem.
-...főleg, ami a kollégáit illeti. -hajoltam hozzá kicsit közelebb, majd visszacsúsztam a székembe. Arcom ismét fesztelen lett, ahogy a hangulatom is.
-Éhes vagyok. Attól tartok, ha vannak kérdései vagy ahogy itt szokás, akkor el kell mennünk ebédelni. Kiborító vagyok üres hassal.


Vissza az elejére Go down
Sean Holmes

Sean Holmes


Posts : 6
Residence : Los Angeles
Age : 41
I have a(n) : Egy '74-es Norton Commando 850-es motor

Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén   Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptyHétf. 02 Szept. 2013, 09:31

- Nos.. még szerencse hogy nem a jóléte a célunk.. – ironizáltam megint de csak úgy.. említésre méltó jelleggel, egyáltalán nem vonzott a téma, az viszont annál inkább hogy útközbben pörgessem a fejemben hogy ma.. milyen kis gikszerrel álljunk elő a kis csitrinek, ami ügyvéddel sem támadható, ami kiskaput enged a törvény betűje, és ami esetleg a mi malmunkra is hajthatja a vizet, ki tudja!? Aki nem próbálkozik, sose nyerhet!
Viszooont.. ami azután következett…
Szerettem ha valakinek van önbizalma. Ha meg önkritikája, annál inkább! Azt viszont nemigen szívleltem ha valaki üres fenyegetésekkel él a törvény emberei ellen, de a kérdés az itt most hogy… Tényleg üres!?
Ami biztos, hogy a lélegzetem bennakadt, de nem hagytam hogy bármit is észrevegyen. Viszont amint tovább is volt még, csak lassú ütemben engedtem ki, az időközben megállt kezem a tollal újra forgatgatni kezdett, és fejjel intettem az ajtónálló embernek, hogy hozzon valami vacsorát. Pesszimista vagyok, tisztában vagyok vele. De a mai nap hosszú lesz. És minden egyes perc ajándék, amíg ide nem ér a kishölgy ügyvédje!

- Mindjárt hoznak valamit. – utaltam csak az ilyenkor szokásos mcdonaldsos lélekemelőre, ez nem ötcsillagos étterem, de valamit valamiért. És tőlem most ennyi tellett.

- Miről beszélt az előbb.. – volt a hangsúly nem is annyira kérdező, és jól tudtam hogy a kamera forog, a felvétel megy, sőt! Még a tükör mögött akár néhány tanonc is figyelhet, de itt.. benn.. most ketten voltunk. És a többi az, amit most nem feltétlenül kéne emlegetnem.


/bocs a hosszú szünetért, problémák adódtak.:/ /
Vissza az elejére Go down
Tia Duvall

Tia Duvall


Posts : 26
Residence : Los Angeles
Age : 29
I have a(n) : Maserati Granturismo

Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén   Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptyVas. 17 Nov. 2013, 02:19



Sean & Tia


-Pedig lehetne. -vontam vállat lebiggyesztett ajkakkal. A jólétem, igazán tehetnének valamit ez ügyben, ha már rabolják az időmet. A drága Mr. Holmes pontosan tudhatta, hogy semmi konkrét dolgot nem fogok mondani neki és esélyük sincs, hogy bármit rám bizonyítsanak.
-Édes, hogy ennyire ragaszkodik a társaságomhoz, de még mindig amondó vagyok, hogy inkább  hívjon meg ebédre. Itt...-néztem körbe a komor kihallgatószobában.-...nem túl...bensőséges. -villantottam meg azt a tipikus flegma, mégis egyértelműen kihívó Tia-s mosolyt, amit sokan imádnak, sokan utálnak. Tudom tudom...rendőrbácsikkal nem flörtölünk, de...unatkozó, gazdag csajból vagyok, ő pedig dögös pasiból. Kénytelen vagyok én feldobni a kihallgatást, ha már ő ennyire karót nyelt.
-Köszönöm. -játszottam el egy másodperc erejéig, hogy igazán illedelmes is tudok lenni. Bal karom lazán pihentettem az asztalon, a másikkal pedig felkönyököltem, hogy állam a tenyerembe helyezve pihentessem a nyakam, ami csinos kis fejem tartotta és így pisloghassak a pasasra, várva azt a bizonyos ételt. Nem vagyok finnyás, de elhatároztam, hogy bármit is hoznak, az nem fog tetszeni.
-Hmm...miről...miről...miről...folyton csak kérdez, de semmit sem ad. -színleltem csalódottságot miközben hátradőltem, egyik lábam lazán átvetettem a másikon és kisöpörtem egy kósza, barna tincset az arcomból.
-Nem akarnám lerombolni az illúzióit a rend éber őreivel kapcsolatban. Főleg nem itt. -jelent meg egy közhelyesen ragyogó mosoly az arcomon. Természetesen gondolhatta, hogy üres fecsegés minden egyes sokat sejtető mondatom, de ez így volt szórakoztató. Nem szokásom a levegőbe beszélni, főleg nem akkor, amikor a rendőrséget vádolom meg mocskos dolgokkal, de eszem ágában sem volt ilyen egyszerűen a Mr. tudtára adni az igazságot.  


Vissza az elejére Go down
Sean Holmes

Sean Holmes


Posts : 6
Residence : Los Angeles
Age : 41
I have a(n) : Egy '74-es Norton Commando 850-es motor

Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén   Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén EmptyKedd 19 Nov. 2013, 12:45

Nagyot sóhajtottam. Hogy is gondolhattam volna hogy ez a kis csitri csiripelni fog, ha egyáltalán van mit.. csiripelnie! Ha csak nem a bolondját járatja velem, mint eddig már jónéhány vagy számtalan alkalommal én mégis mindig beugrok neki. Vajon meddig kiált valaki folyton farkast, amíg ott nem hagyják végül szenvedni az erdőben!? Ezek a gondolatok pörögtek a fejemben, míg a szememet le nem vettem a lányról. Nem mert tetszett. Ugyan, félreértés ne essék, nem kezdek gyerekekkel. Egész egyszerűen mert féktelen düh tombolt bennem, a pénzzel, a rendszerrel ellenszenvben, de egy pillanatig nem hagytam semmit ami látható.

- Azt mondtam nem! – sikerült egy kissé erőteljesebbre is mint alapból szánni véltem, de aztán egy laza intéssel az ajtónál várakozó embernek, elejét is vettem a további felesleges szócséplésnek.
A kihallgatószoba csendjében, ami lefogadom, az ablak mögött már korántsem olyan csendes, mégis érdeklődővé tettek a felszabadult feltevések, ezért is engedtem meg még egy próbálkozást.

- Mit akar cserébe. – volt a hangom egyszerű, folyamatos és hideg. Nem kívántam belediktálni érzelmeket, pláne nem hagyni hogy egy ilyen kis csitri, egyáltalán bármilyen negatív megnyilvánulásra késztessen amit később a jelvényemmel kell lejátszanom. Mégis ennyi volt a mondandóm. Egyelőre. Meg se mozdulok, csak ugyanúgy szorítom a tollat, kis híján véresre fojtva a kezemben, de mikor ráeszmélek, egy pillanat alatt ejtem el.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén   Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sean & Tia - A kihallgatószoba rejtekén
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sean Holmes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Los Angeles :: Belváros-
Ugrás: