• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Tia & Whipper 2n6bygh Tia & Whipper 28u5k5g Tia & Whipper 2j4t2yh
Tia & Whipper F26cn8 Tia & Whipper 2vt1pp0 Tia & Whipper 11skqbn
Tia & Whipper A> Tia & Whipper A> Tia & Whipper A> Tia & Whipper A> Tia & Whipper A> Tia & Whipper A> Tia & Whipper A> Tia & Whipper A> Tia & Whipper A> Tia & Whipper A> Tia & Whipper A> Tia & Whipper A> Tia & Whipper A> Tia & Whipper A> Tia & Whipper A> Tia & Whipper A> Tia & Whipper A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Tia & Whipper EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Tia & Whipper EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Tia & Whipper EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Tia & Whipper EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Tia & Whipper EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Tia & Whipper EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Tia & Whipper EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Tia & Whipper EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Tia & Whipper EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Tia & Whipper EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Tia & Whipper EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Tia & Whipper EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Tia & Whipper Vote_lcapTia & Whipper Voting_barTia & Whipper Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Tia & Whipper Vote_lcapTia & Whipper Voting_barTia & Whipper Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Tia & Whipper Vote_lcapTia & Whipper Voting_barTia & Whipper Vote_rcap 
Tero Lahti
Tia & Whipper Vote_lcapTia & Whipper Voting_barTia & Whipper Vote_rcap 
Admin
Tia & Whipper Vote_lcapTia & Whipper Voting_barTia & Whipper Vote_rcap 
Ian Shaw
Tia & Whipper Vote_lcapTia & Whipper Voting_barTia & Whipper Vote_rcap 
Letty Ortiz
Tia & Whipper Vote_lcapTia & Whipper Voting_barTia & Whipper Vote_rcap 
Lucille Wise
Tia & Whipper Vote_lcapTia & Whipper Voting_barTia & Whipper Vote_rcap 
Kate Donelly
Tia & Whipper Vote_lcapTia & Whipper Voting_barTia & Whipper Vote_rcap 
Tia Duvall
Tia & Whipper Vote_lcapTia & Whipper Voting_barTia & Whipper Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Tia & Whipper

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Whipper Trimml

Whipper Trimml


Posts : 15

Tia & Whipper Empty
TémanyitásTárgy: Tia & Whipper   Tia & Whipper EmptyPént. 16 Aug. 2013, 09:06


Tia & Whip

- We could be the last two on earth to start a new world. Just you and me girl, Try and you can almost see how it could be. Just you and me - a hátamon fekszek és a plafont bámulom, miközben teli torokból üvöltöm a The Tubes egyik fergeteges számát.
Ujjaimmal a térdemen dobolok és magam is meglepődök, hogy minden szó, minden szótag, minden betű... szóval mind-mind egyenesen Rorie felé irányul, csak hát nehéz beismernie ezt az embernek, miközben pontosan tudja, hogy egy gyerekkori jóbarátból nem lehet szerelem, mert az csak tönkretenné a kapcsolatukat. Igen, én nem akarom, hogy eltávolodjunk egymástól és tudom, hogy elcsesztem a dolgokat, mikor megcsókoltam múltkor a kertjükben, de... Nem hibáztathat mindenért, nem hibáztathat, amiért reagáltam a felém küldött "rezgésekre". Rorie szerelmes belém, tudom jól, de ugyanakkor nem várhatja, hogy viszonozzam és figyelembe vegyem ezt. Akkor jár a legjobban, ha úgy teszek, mint aki nem érez és nem is akar érezni iránta semmit.
- Whipper? - Jézusom, hogy én mennyire utálom, mikor a teljes nevemen szólítanak! Ennél már csak az a rosszabb, mikor a vezetéknevem is követi a keresztnevem, mert akkor már szinte száz százalékig tuti, hogy valami nagy csintalanságot követtem el, ami anyának egyáltalán nem tetszik. Vagy ez esetben ennek a gyökér Logannek - Anyád azt mondta, hord fel a tiszta ruhát! Miért nem csináltad meg? - csípőre vágja a kezét és látván ebben a fekete öltönyben, automatikusan rákapcsol az agyam anyám hangjára, aki sokszor teszi szóvá, "mennyire dögös is az ő párocskája". Na persze, én nem látok itt dögös hapsit magamon kívül.
- Aha, hát elfoglalt vagyok. Egyébként te is felhozhatod. Már egy órája hazaértél - lehalkítom közben a zenét, nem hiányzik, hogy még emiatt is a fülemet rágja. Na nem mintha bármit elérne az örökös parancsolgatásával és fegyelmezésével...
- Állj fel most azonnal és csináld meg! Különben egy hét szobafogság - hű, most aztán tényleg magam alá csináltam. Azt hiszi megmondhatja egy majdhogynem felnőtt srácnak, hogy mit tegyen? Hát kapja be, Mr Öltönyös Majom!

Egy óra múlva már a szennyes kosarat hajítom vissza a helyére. Miután felcipeltem az összes ruhát az emeletre. Nem hiszem el, hogy sikerült rávennie a rabszolgaságra... Gondolatban tarkón hajítom magam valami fakanállal, amiért voltam ekkora idióta.
Ezután engedélyt kérek édes egyetlen anyukámtól, hogy had menjek ki a városba császkálni. Pedig tudtommal már rég nem kéne engedélyt kérnem, bár az illem megköveteli, emellett folyton arra hivatkozik ő meg az Öltönyös Majom is, hogy amíg itt lakok, azt csinálom, amit ők mondanak. Szeretnék egyszer beinteni Logannek, anyával pedig elbeszélgetni a sok szarról, amit Logan mesél be neki a helyes nevelésről.

Elviszem a Bronco-t, ami szinte magába itta már a sok év alatt apa illatát. Amikor itt ülök, mindig úgy érzem, hogy ő is velem van és együtt vezetjük ezt a tragacsot. Tudom, hogy csak át kéne mennem a város másik felébe, hogy beszélhessünk, de az legalább egy fél órába telne. Plusz, anya nem tolerálná, mivel gyűlöli apát. Annak ellenére is, hogy apának lenne oka utálnia anyát, aki összeszűrte a levet at Öltönyös Majommal és utána kidobta apát. Nem hibáztatom egyiküket se. Csak Logant. Ó, az a barom!
Tíz perc alatt kiérek a verseny helyszínére, bár egy elhagyatott sikátorban parkolok le, hogy az én járgányomnak ne essen bántódása. Ha jól hallottam, gyakori errefelé a vandalizmus is. Kezeimet zsebeimbe gyűrve baktatok lehajtott fejjel a járdán, de már hallom a huhogást, sikítást és ordibálást. A fejemre húzom a kapucnimat, hogy ezzel is takarjam arcomat, aztán rámarkolok a zsebemben lévő mobilomra. A szívem a torkomban dobog minden alkalommal, mikor kijövök ide. Rorie-nak tetszene ez a nagy hercehurca és felhajtás a kocsik körül. Tekintetem máris a fekete Maserati-t keresi és ennek gondolatára, ajkaimon máris sejtelmes mosoly kezd játszani.
Vissza az elejére Go down
Tia Duvall

Tia Duvall


Posts : 26
Residence : Los Angeles
Age : 29
I have a(n) : Maserati Granturismo

Tia & Whipper Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tia & Whipper   Tia & Whipper EmptySzomb. 17 Aug. 2013, 06:42



Whip & Tia


-Nyerő szériád van. Nem értem, mért félsz megmutatni ki vagy... -találtam magam szemben egy értetlen grimasszal legjobb barátom, Cameron jóvoltából. Igaza volt. Amióta igazán elkezdtem versenyezni, még nem veszítettem, mégis...nem voltam biztos abban, hogy Dominic Toretto lenyűgözéséhez ennyi elég lenne. Elég jó akartam lenni ahhoz, hogy önként akarjon megismerni, ne nekem kelljen kicsikarni egy találkozót.
-Talán igazad van, de...meglátom, hogy alakul az este. -ígértem meg neki egy félmosoly kíséretében, majd a kezemen lévő fekete bőrkaróra mutatóira pillantottam, majd összeráncolt szemöldökkel Cameronra.
-Javíts ki, ha tévedek, de fél óra múlva randin kéne lenned, mégis itt állsz egy motorolajos pólóban. Talán a csaj gerjed a szutyokra? -vontam fel gunyorosan a szemöldököm, majd ujjaimmal beletúrtam a hajamba, hogy minden egyes szál tökéletes kócos rocker hatással zuhanjon a vállaimra. Áthatóan pillantott rám. Éreztem, hogy gúnyos modorom kissé kihozza a sodrából, de már megszokta, így szokásához híven lazán, egy vállrándítással reagált.
-Rám mindenhogy gerjednek a csajok. -jelentette ki magabiztosan, mire megpöccintettem a vállát.
-Ugyan...valld csak be. Ha én lennék a csaj, akkor már rég puccba vágva várnád a találkánk időpontját. -villantottam felé egy magabiztos mosolyt. Nem válaszolt, elnézett a vállam felett, hogy láthassa a műhely falán lógó régi órát, majd egy puszit nyomott a homlokomra.
-Sok sikert mára, kicsit Tia...-vigyorodott el, és egész sarkon fordult.
Percekkel később már a fekete csodakocsiban ültem, és egyenesen a ma esti banzáj helyszínére tartottam. Eddig Cameron is velem szokott jönni, hogy benevezze a "fekete Maserati-s" versenyzőt, ma viszont a randija miatt úgy döntött kihagyja ezt a menetet, ezzel gondolkodásra késztetve, hiszen valahogy ki kellett találnom hogyan is nevezzek be úgy, hogy ne bukjak le. Bár, tulajdonképpen számít ez még valamit?Szinte észre sem vettem, hogy az előbb még zöld lámpa pirosra váltott, könnyedén keresztül hajtottam a kereszteződésen. Alig negyed óra alatt megérkeztem a helyszínre. Lassan gurultam az emberek között, hogy sötétített ablakaimból nyugodtan mustrálhassam őket. Mindig ugyan az a nóta...sok kinyalt maca, a macsó pasijaikkal és temérdek dögös kocsi. A legtöbb ember nem hozott lázba, az olyan nagykutyákra fájt a fogam, mint Toretto és a bandája. Közéjük akartam tartozni, versenyezni akartam és a legjobbá válni. Sosem voltam kishitű, az álmaim pedig ennek fényében váltak egyre merészebbé és merészebbé.
A verseny még el sem kezdődött, mégis úgy tűnt hamar vége lesz. A távolból szirénák hangja szólalt meg, a tömeg pedig rohanni kezdett, ki a szomszédos  utcák felé, ki pedig a kocsija felé. Vettem egy nagy levegőt...biztos rossz ómen volt, hogy Cameron nem jött el. Igyekeztem úgy megfordulni, hogy ne csapjak el egy menekülőt sem, mégis, ahogy tolatni  kezdtem majdnem sikerült egy kapucnis srácot eltaposnom. Szerencsére időben a fékre léptem, de egy kis nyomást azért érezhetett a kocsim fenekének jóvoltából. Ahogy a visszapillantóba néztem rájöttem valami. Én ismerem őt! Legalábbis, amennyire a csukja láttatni engedte az arcát, egészen biztos voltam benne, hogy ő az egyik iskolatársam. Bár magántanuló vagyok, és nem sűrűn járok be még a kötelező vizsgáimra sem, láttam már őt párszor az iskola épülete előtt, persze...van rá esély, hogy ő még soha nem látott engem, maximum a nevemet hallhatta már, ugyanis a tanárok előszeretettel hoznak fel negatív példaként.Melléálltam, és elgondolkodtam. Megéri felvenni utasnak és leleplezni magam, ezzel megmentve a zsaruktól, vagy hagyjam a fenébe?  Szerencsére egész jó napom volt, ezért lehúztam az anyósülés ablakát. Valahogy csak megtudom majd győzni arról, hogy senkinek ne árulja el ki is vagyok.
-Ugorj be! -intettem neki, majd vártam, hogy mit is tesz. Jajj, az a jó szívem fog egyszer a sírba vinni.  


Vissza az elejére Go down
Whipper Trimml

Whipper Trimml


Posts : 15

Tia & Whipper Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tia & Whipper   Tia & Whipper EmptySzomb. 17 Aug. 2013, 08:51


Tia & Whip

Próbálok uralkodni magamon és nem berezelni, elvégre pasiból vagyok. Igen, ebből a tényből próbálok erőt meríteni, merthogy nem szabadna félnem. Semmi rosszat nem csináltam, mégis rosszabbul érzem magam, mint mikor nem vittem le a szennyest, ezért Öltönyös Majom jól megdorgált. Mi van, ha elkapnak a zsaruk és legközelebb már a rendőrségről telefonálok anyámnak? Mi van, ha teljesen kiakad és idegösszeroppanást kap, aztán apám helyett Logant nevezik ki a gyámommá, aki aztán nem enged majd Rorie közelébe és én is idegösszeroppanást kapok majd emiatt? Na jó, az agyam hülyeségek terén határtalanul sok kreációt képes szállítani a lelkembe, ahol az összes érzés keletkezik, végül megrémülök és fület-farkat behúzva kotródok el a helyszínről. Az viszont egyáltalán nem hülyeség, hogy fogjam magam és lelépjek, mielőtt még ideérnek a zsaruk. Azonban az egyik háztömb sarkánál már látok is egyet, a villogó lámpákról már ne is beszéljünk!
Oldalra sandítok, látom, hogy valaki lelassít mellettem, kerekek csikordulnak az aszfalton. A fekete Maserati személyesen. Ajkaimmal tökéletes O alakot formálok ledöbbenésemben, majd nagyokat pislogva bámulom még fél percig. Bent egy lány ül. Pontosabban szólva Tia Duvall, akit ugyan csak névről meg arcról ismerek, de ez épp elegendő ahhoz, hogy kizárjam annak a lehetőségét, hogy ő legyen az a bizonyos személy, aki a Maserati tulajdonosa legyen. Többször jöttem már ki ide, mindig ennek a járgánynak szurkolok és most, hogy kiderült, ki a tulajdonosa, kicsit összezuhantam.

- Kösz - vágódok be mellé és becsapom a kocsiajtót magam után, végül kinézek az ablakon, hogy mennyire állják el az utunkat a rendőrök. Szerencsére még van esélyünk menekülni, bár gyorsnak kell lennie, ha ép bőrrel meg akarjuk úszni. Egyébként meg mit izgulok? Ő vesz részt illegális versenyeken, nem pedig én... - Mondd, hogy nem a tiéd a kocsi, és hogy csak kölcsönvetted valami idősebb fószertől! - gondolatban összeteszem a két kezemet és reménykedek benne.
Sosem voltam valami nagy rajongója a kocsiknak meg a versenyeknek. Nekem csak a Bronco van, az is már kicsit viseltes állapotban, de épp elég. Nincs szükségem agyonra tuningolt verdákra. Mégis, ez a Maserati lenyűgözött, ahogy a futamokon való részvétele is. Mélységes bánatot váltana ki belőlem, ha kiderülne, hogy Tia a sofőr és minden alkalommal ő vett részt a versenyeken, mikor láttam. Egy nő. Egy nőnek szurkoltam mindvégig.
Vissza az elejére Go down
Tia Duvall

Tia Duvall


Posts : 26
Residence : Los Angeles
Age : 29
I have a(n) : Maserati Granturismo

Tia & Whipper Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tia & Whipper   Tia & Whipper EmptyHétf. 19 Aug. 2013, 22:31



Whip & Tia


Saját naivságom, amivel összekapcsoltam azt, hogy Cameron nem jött el, és a zsaruk még a verseny előtt megjelentek, megmosolyogtatott. Nem vagyok az a típus, aki hagyná, hogy a sors irányítson, mégis, amikor megláttam az egyik iskolatársam, vagyis...inkább majdnem elcsaptam, úgy éreztem a sors akar valamit...talán azt, hogy segítsek? Nem tudtam biztosan, mégis megálltam, és lehúztam az ablakot, hogy a kocsimba invitáljam. Nem vagyok jótét lélek, de miért hagynám pácban, ha egyszer úgy is jó napom van?
-Majd később meghálálod. -közöltem vele hűvösen. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy meglepődtem leplezetlen csalódottságán, de azért...kicsit szíven ütött, ha mondhat ilyet valaki, aki igyekszik elzárkózni mindenféle mélyebb érzelem elől.
Amint szólásra nyitotta a száját, és szavai beékelték magukat az elmémbe, lefékeztem. Nem nagyon törődtem azzal, hogy a szirénázó járőrkocsik egyre közelebb érnek. Nem vártam ugyan igazi hálát, de azt igen, hogy ha csalódott is, ami a sofőr személyét illeti, legalább minimálisan próbálja meg ezt eltitkolni előlem.
-Mi okozott nagyobb csalódást? Hogy nő vagyok, vagy az, hogy fiatal? -fordítottam felé a fejem, hogy egyenesen a szemeit fixírozhassam. Most komolyan, ha Cameron nem érti meg, hogy miért nem vállalom a személyem a versenyeken, akkor bolond...itt az élő példa arra, hogy az emberek előítéletesek, nekem pedig semmi kedvem megváltani a világot, és harcolni a női egyenjogúságért. Másodpercekig csak álltam a válaszára várva, de mikor már a megengedettnél jóval közelebbről érzékeltem a piros-kéken villogó fényeket ismét az útra szegeztem a tekintetem.
-Kapaszkodj! -jelentettem ki, majd meg sem várva a reakcióját, vagy azt, hogy ténylegesen megkapaszkodjon, a gázra léptem. Nem volt túl sok időnk, így muszáj volt kijátszani a rend éber őreit. Csak tudnám miért vonzom őket ennyire? Rezzenéstelen arccal hajtottam egyenesen a szemből érkező rendőrautó felé csak azért, hogy pillanatokkal az esetleges ütközés előtt elránthassam a kormányt, és nyikorgó gumikkal ugyan, de egy gyors kanyar után elszáguldhassunk a helyszínről. A fakabátoknak innentől már nem volt esélyük elkapni minket, de ennek ellenére még jó pár percig nem lassítottam, csak miután úgy éreztem tisztes távolságba kerültünk a helyszíntől.
-Hova? -kérdeztem arra utalva, hogy merre is kéri a fuvart. Ha már egyszer összeszedtem úgy gondoltam nem dobom ki az első buszmegállónál.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tia & Whipper Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tia & Whipper   Tia & Whipper Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tia & Whipper
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aurora & Whipper
» Whipper Trimml
» Whipper & Aurora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Los Angeles :: Külváros-
Ugrás: