• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! 2n6bygh Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! 28u5k5g Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! 2j4t2yh
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! F26cn8 Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! 2vt1pp0 Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! 11skqbn
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A> Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A> Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A> Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A> Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A> Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A> Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A> Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A> Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A> Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A> Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A> Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A> Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A> Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A> Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A> Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A> Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_lcapKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Voting_barKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_lcapKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Voting_barKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_lcapKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Voting_barKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_rcap 
Tero Lahti
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_lcapKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Voting_barKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_rcap 
Admin
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_lcapKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Voting_barKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_rcap 
Ian Shaw
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_lcapKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Voting_barKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_rcap 
Letty Ortiz
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_lcapKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Voting_barKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_rcap 
Lucille Wise
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_lcapKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Voting_barKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_rcap 
Kate Donelly
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_lcapKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Voting_barKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_rcap 
Tia Duvall
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_lcapKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Voting_barKate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyCsüt. 01 Aug. 2013, 07:03


To: Kate

Ma is egy izgalmas estém lesz. A tesóm Spencer-éknél alszik és, így nem akartam otthon ülni. Nem az a típus vagyok. Hallottam egy jó kis versenyről Miami gyönyörű partjain. Így nekem ott a helyem. Felvettem egy inget, amit szétgomboltam, hogy kilátszanak a kockáim. Egy fekete farmert vettem és egy tűzvörös cipőt húztam hozzá. Bepattantam a kocsimba és el is tűztem. Mikor odaértem rögtön megakadt a szemem egy barna hajú csajon. Hatalmas mellei voltak, így könnyen észreveszem.
-Szia! -mentem oda hozzá mosolyogva.
-Csak nem te is versenyző vagy? -kérdeztem meg, mivel nem venném a lelkemre, ha ez a gyönyörű arc miattam lenne könnyáztatta. De, ha mégis legalább meg tudnám vigasztalni.
-Egyébként laurent vagyok! -nyújtottam neki kezet egy hatalmas vigyorral a képemen.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyCsüt. 01 Aug. 2013, 07:42

Laurent&Kate


A mai tutira az én napom. Kaptam egy fülest, miszerint ma hatalmas verseny lesz a parton. Ha már it vagyok, kérem, miért ne mennék el rá? Miután magamra kaptam egy könnyed öltözéket, mely az elmaradhatatlan vérvörös bőr miniből állt, csípővonalig felhasítva, illetve egy olyan felsőből, aminek szinte semmi háta, mosolyogva pattantam motoromra, és a helyszínre hajtottam. Végre levetkőzhettem azt az ügyetlen jókislány imidzsem, amit bár szívesen játszottam, már vágytam egy kis kalandra. És úgy tűnt, ezt meg is kapom, mert még körülnézni se volt időm, amikor megállt mellettem egy magas srác, kigombolt inggel, és leszólított. Laza. Szóval egyből csak így letegez? Legyen.
- Helló - köszöntem vissza, viszonozva a mosolyt is, ami csak szélesedett.
- Talán igen, talán nem. - feleltem és elfogadtam a felém nyújtott kezet - Kate, de hallgatok a Phoenix-re is.
Öntudatlanul csempésztem egy kis plusz izgalmat a játékban, de kétlem hogy az itt kocsikázó arcok között ismerné bárki is ezt a két nevet. Főleg nem úgy, hogy összefüggésbe is hozzák egymással.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyCsüt. 01 Aug. 2013, 22:44


To: Kate

Ha otthon punnyadnék az nem én lennék. Mivel a húgom eltűzött a barátnőjéhez én Miami-ba mentem. Volt ott egy fasza kis verseny, amit meg is nyerek. Simán. Én vagyok a legjobb. Mivel kicseréltem a kereket, így simán tudtam indulni. A pénz lassan elfogyóban, úgyhogy ez most pont jól jött. Majd mikor odaértem rögtön észrevettem egy csajt és oda is mentem. Piros miniruha. Fasza! Rögtön tegeztem is, mivel nem lehet valami öreg. Sőt.
-Rejtélyes... szexi. -közöltem vele egy széles vigyor kíséretében. Tényleg az. Ami nem biztos, az a legjobb.
-Nagyon örülök! -mosolyogtam rá, majd körbenéztem. Elég nagy a tömeg. Ez nekem csak jó. Imádom, ha sok ember vesz körbe. A suliban is ez volt. Király érzés.
-Na és te itt laksz vagy csak a verseny miatt jöttél Miami csábítóan meleg partjaira? -néztem rá érdeklődve. De aztán hamar átszaladt rajta a tekintetem. Jó bőr. Megér egy menetet. Vagy kettőt.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyCsüt. 01 Aug. 2013, 23:46

Laurent&Kate


Oké, meg sem lepett a reakciója. Szóval tényleg olyan, mint első ránézésre. Kis barátunk azt hiszi, körülötte forog az egész világ. Bár talán még mindig jobb, mintha otthon gubbasztana magába roskadva és videojátékot tolna, ahelyett, hogy a szabadban száguldjon.
- Szintén. – biccentettem egyet, majd én is végigjártattam a szemem a tömegen. Imádtam ezt a hangulatot, csak még jobban felpörgetett, az adrenalin szintem kezdte egyre feljebb tornászni magát. Már csak egy kis ital kell, zene, és egy kocsi alám.
- Munka miatt vagyok itt. De hülye lettem volna kihagyni egy ilyen eseményt.
Volt már, hogy valóban csak egy verseny miatt utaztam kilométereket, de sajnos ritkán tehettem meg. Ezért maradt nekem a magányos száguldás csodaszép motorom társaságában. De én azt sem bántam.
- És te? Törzsvendég vagy errefele, vagy csak a kihívást keresed, és tanulni jöttél a nagyoktól?
Milliódolláros mosolyt eresztettem el. Ilyenkor úgy szeretem hergelni az embereket. A stílusából ítélve amúgy a fejemet mertem volna rá tenni, hogy állandó játékos, és nem csak ebben a városban. Talán már nyert is pár versenyt. Érdekelne a kocsija.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyPént. 02 Aug. 2013, 01:17


To: Kate

Úgy tűnik, hogy a reakcióm nem lepte meg. Tényleg olyan üresfejű, szőke macsónak nézek ki? Ez fáj.
-Ne haragudj a kis megjegyzésem miatt... de francia vagyok. A véremben van. -néztem rá bocsánatkérően, de mosolyogva.
-Elhiszem! Ez kihagyhatatlan... és ha megkérdezhetem... mivel foglalkozol? -néztem rá mosolyogva.
-Mivel már 4 éve versenyzem, így nem tanulni jöttem. De errefelé csak kb. tízszer jártam. De mindenfelé megyek. Ez a munkám... úgymond. -magyaráztam neki a dolgokat, majd a tömeg felé fordultam. Egy pár csaj volt ott, akik integettek, de én csak egy mosolyt küldtem nekik. Csak lazán. Csak könnyedén.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyPént. 02 Aug. 2013, 02:25

Laurent&Kate


Nevetnem kellett. Ez már kicsit más. Mondhatni aranyos.
- Mondtam én, hogy haragszom? – rántottam egyet vállamon, még mindig hatalmas mosoly kíséretében.
Kicsit elgondolkodtam, majd a szemébe néztem.
- Mit szólsz, ha azt mondom, hogy… sokrétű munkakör?
Először arra akartam rákérdezni, hogy az esküvőszervezőhöz mit szólna. De ha túl kíváncsi, utána tudna nézni, nincs sok Kate nevű rendezvényes, amennyire tudom. Vagyis egyelőre egyről sem hallottam. Másrészt meg, ha bevallom fejvadász mivoltom, az sem épp szerencsés. De talán idővel beavatom.
- Jó kis munka ez, az biztos. És komolyan ebből élsz? Pénzt nyersz meg mások kocsiját? Nem félsz, hogy ha esetleg megsérülnél, már nem tudnád űzni?
Észrevettem, amint néhány csajjal messziről köszönnek egymásnak. Na, ez legalább bizonyíték, hogy tényleg járt már itt.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyPént. 02 Aug. 2013, 02:56


To: Kate

-Nem, nem mondtad... de nem szokásom ilyen... bunkónak tűnő kijelentéseket tenni. És azt a látszatot kelteni, hogy egy ostoba, szőke srác vagyok. -pedig nem. Nagyon is okos vagyok. Fizikából vágtak meg, a többiből ötös vagy legrosszabb esetben hármas voltam. Ezért is akarom, hogy Claire tanuljon. Hogy legyen szakmája vagy tanuljon tovább és szerezzen diplomát.
-Azt, hogy érdekes. És miből áll? Csak nem különböző eseményeket szervezel? -néztem rá mosolyogva. Az tényleg eléggé az. És ez jutott eszembe.
-Igen, komolyan. És igen. De főleg pénzt. És attól nem. Minden benne van a pakliban. De én túl jó vagyok, így nem sérülhetek meg. -tettem ezt az eléggé nagyképű utalást. ár az a vágás a lábamon, nem véletlenül van.
-De már volt balesetem... de a húgom miatt csinálom. Neki jobb élet való. Nem ilyen. -persze ezzel sincs semmi baj, de örülnék, ha tisztességes lenne.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyPént. 02 Aug. 2013, 03:42

Laurent&Kate

- Ne aggódj, erre nem gondoltam. És nem is volt bunkó, csak őszinte. Azzal pedig semmi gond nincs. És nem feltétlen hülye az sem, aki lazán veszi az életét. Legalább nem stresszel minden apró baromságon. A szőkék hülyeségét pedig általában nőkre vonatkoztatják.
Kacsintottam egyet, és reméltem nem bánta a hosszú választ. Szeretek kielégítő feleleteket adni, ha már eszembe jut, különben később majd az lesz a bajom, hogy „hé, de hát ezt mondanom kellett volna”.
- Ebből-abból. De az is előfordul.
Nem értettem mi van velem, hogy ilyen hülye kitérő válaszokat adok, de… ő most vagy gondolatolvasó, vagy mégis ismer… Mi a franc.
Komolyan bólintottam, azért az tiszteletre méltó, ha nem csak saját maga miatt csinálja ezt.
- Ha olyan jó vagy, kíváncsian várom, ahogy legyőzöl valakit. A húgod miatt meg… - fűzöm hozzá kedves mosoly kíséretében – ne aggódj. Ha ilyen tesó vigyáz rá, biztos nem lesz lecsúszott alak.
Reméltem hogy igazam lesz. Egy családban elég egy ilyen ember. És ezt nem rossz szándékból. Ha rokonok űzik ugyanazt a munkát, sajnos túl sokszor előfordulnak az összehasonlítgatások, ami valószínűleg a gyengébbiknek fog kicseszettül rosszul esni. Ezt pedig jobb elkerülni.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 01:38


To: Kate

-De az sem igaz... előítélet van mindenhol... de mindegy. Amit mondtál az mind én vagyok. -mosolyogtam rá, majd a tömeget fürkésztem. Sok a csaj. Király! A munkával kapcsolatos dologra nem reagáltam. Ha nem mondja meg nekem az is jó.
-Na igen. Ez a cél, de minden megeshet... azt akarom, hogy tanuljon, de nehezen vettem rá... -de a megjegyzésére egy hálás mosolyt villantottam.
-Ó, ne izgulj! Nyerni fogok! -mosolyogtam elégedetten.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 07:11

Laurent&Kate


- Igaz, de sajnos néha túlságosan nagy arány esik bele mégis abba az előítéletbe.
Nem mondom, van néhány okos és intelligens, normális szőke nő ismerősöm, de… A többségre sajnos mégis igazak a viccek.
- De persze a kivétel erősíti a szabályt. – fűztem még hozzá inkább, hogy ne tartson akkora bunkónak. Én kedves vagyok, tényleg.
- A lényeg, hogy végül sikerült. – feleltem a húgával kapcsolatban, aztán mosoly kúszott az arcomra magabiztossága láttán.
- Remek, akkor akár mehetnénk is a „pálya” mellé. Még nem volt időm körülnézni rendesen, így nem tudom, merre kezdjek. Esetleg segítenél?
Nem volt semmi hátsó szándék, de egy idegenvezető jól jön. Nem mintha egyedül nem boldogulnék, de ha már így egymásba botlottunk… Miért hagyjam elúszni a segítséget?
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyVas. 04 Aug. 2013, 04:54


To: Kate

-Na igen. -zártam le csak ennyivel. Nem érdekel. Ha előítéletesek az emberek, akkor azok. Mint arról, hogy a franciák gyávák és nem mernek harcolni. Pedig ez nem igaz. Nagyon nem.
-Na igen! -mosolyogtam rá őszintén. kedves csaj. Nem valami üresfejű liba. Miért az ilyeneket sikerül kifognom?
-Rendben! Gyere! -intettem a fejemmel a pálya felé és már el is indultam abba az irányba, amerre a verseny helyszíne volt. Már a tényleges helyszíne.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyVas. 04 Aug. 2013, 05:46

Laurent&Kate


Elmosolyodtam a viselkedésén. Nem rossz szándékkal, csak... Más volt, mint azok az emberek, akikkel eddig beszéltem. Nagyon más. Az a fajta laza csávó, aki kifele a macsó arcát mutatja, legbelül mégis jó, és törődő. Mégsem játssza meg magát. Én az ilyenre mondom azt, hogy talán nem tudja hogy mutassa ki a gyengébbik énjét. De ez nem elítélendő. Bólintottam és követtem, ahogy bevezet a tömegbe. Amint meghallottam az autók búgását, széles mosoly került arcomra, az adrenalin és izgalom kezdett úrrá lenni rajtam.
- Zsíír! - jegyeztem meg elbűvölve. Hát ilyen Miami-ban!
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyHétf. 05 Aug. 2013, 05:57


To: Kate

Tök laza napom volt. Nem érdekelt semmi csak a verseny. meg az, hogy befűzzek valami csajt és felvigyem szobára. Vagy legalább a kocsim hátsóülésére dumáljam. Ehhez, úgy átlagosan kell 10-15 perc. De az is tuti, hogy nem ez a csaj lesz az. Túl okos ahhoz. Elvezettem a verseny tényleges helyszínéhez, majd közölte, hogy nagyon zsír helyszín. Ha beszólogatós kedvemben lettem volna, akkor csak annyit mondtam volna: "szerintem olaj, mert az egészségesebb." De mivel most nem voltam ilyen kedvemben, így csak bólintottam és elindultam a kocsim felé.
-Szurkolsz majd nekem? -néztem rá vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyKedd 06 Aug. 2013, 03:22

Laurent&Kate



Most már teljesen úrrá lett rajtam az izgatottság, illetve a kocsik és a száguldás utáni szenvedélyem, így Laurent kérdésére csak boldog mosollyal bólintottam.
- Még szép! – biztosítottam afelől, hogy majd szorítok neki.
Kezdem úgy érezni magam, mint egy kisgyerek, aki cukrot kapott, és ettől a fellegek közt jár, pedig már messze vagyok attól a kortól. De az érzés kimondottan hasonló.
- Mikor indulsz és honnan? Melyik a kocsid? – kérdeztem leplezetlen türelmetlenséggel a hangomban és körbejártattam a tekintetem a felsorakozó járgányokon, próbáltam magam kitalálni, de nem voltam biztos.
Volt itt mindenféle, a kemény tuning verdáktól elkezdve a könnyebb autókig, akiknek tulajdonosai nem a külsőre, hanem csakis a belsőre alapoztak.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyKedd 06 Aug. 2013, 05:42


To: Kate

Kate meg akarta nézni a helyszínt, ahol a verseny lesz. Így odavittem a pálya mellé. Megkérdeztem, hogy szurkol-e nekem. A válasza nagyon is tetszett. Szurkol. Király. Csak egy mosollyal díjaztam, majd a következő kérdéseire kiszélesedett az arcomon a vigyor.
-Hát úgy... -pillantottam az órámra.
-10 perc. És onnan. -mutattam az egyik irányba, majd a kocsimra.
-Piros Ferrari. -néztem végül a gyönyörűségemen, majd odamentem a kocsimhoz.
-Ez az én szépségem. magam alakítgattam egy-két dolgot. -mosolyogtam rá, majd a kocsimra néztem.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyKedd 06 Aug. 2013, 08:21

Laurent&Kate


Bólintottam, annyi elég is lesz, hogy megszemléljem a kocsiját. Csak egy röpke pillantást vetettem az irányba, amit mutatott, aztán már csak a járgánnyal foglalkoztam. Ámulattal néztem végig rajta, és egy kicsit közelebb léptem hozzá. Ujjammal végigsimítottam a motorháztetőn, és megbabonázva véstem elmémbe a mennyei képet.
- Tűzpiros Ferrari 458 Spider, mechanikusan lenyitható keménytetővel. Motorja eredetileg 570 lóerős, V8-as. Hivatalos végsebessége elkerüli a 320 kilométer per órát is. Gyorsulása százra 3,4 másodperc. – darálom lenyűgözve az infókat, amiket tudok róla, közben az egész gyönyörűséget körbejárom, majd visszaérve Laurent mellé megállok.
- Mit alakítottál rajta? – kérdem kíváncsian. Egy ilyen pazar verdát nem kell sokkal turbózni, hogy lehagyjon valakit.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptySzer. 07 Aug. 2013, 02:22


To: Kate

Megmutattam Kate-nek a kocsimat és a helyet is, ahonnan indulni fogok. De a kocsi jobban lekötötte. Elég sok információt kaptam a saját kocsimmal kapcsolatban, amit én is tudtam. Elég nagyképű dolog valakinek a saját kocsijáról áradoznia. Valószínűleg, hogy a tulaj is tudja. Csak elismerően bólintottam a tájékozottságára. A kérdésére elmosolyodtam.
-Csak belső átalakítás. Nagyobb hifi meg ilyesmik. De semmi komoly. -simítottam végig a drágaságomon, majd ismét a csajra figyeltem.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyPént. 09 Aug. 2013, 06:22

Laurent&Kate


Úgy tűnt nem volt épp jó pont a hosszú információáradatom, de mit tegyek vele? Már nem tudom visszaforgatni az időt, és ha tehetném, se csinálnám. Szokásom, hogy közlöm a tényeket, aminek birtokában vagyok, és ha kocsikról van szó, akkor még nehezebb visszafognom magam. Még az iskolában ragadt rám ez, és már nem tudok rajta változtatni. Ez van. Megesik. Bólintottam és én is elmosolyodtam.
- Kíváncsian várom a versenyt. Kéz és lábtörést.
Tudom, hogy ez színészeknél szokás, de mindig így kívánok szerencsét. Szintén szokás. Sok van.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptySzomb. 10 Aug. 2013, 06:20


To: Kate

Szerintem szexi, ha egy csaj sokat tud a kocsikról. Ezt a múltkori találkozásom azzal a barna bögyössel. Ú... Luci... vagy... Lucille! Ez az! Szóval az is bizonyítja. De az, ha valakit kioktatnak a saját kocsijáról inkább illúzió romboló, mintsem dögös. De mindegy. Ez van. valaki ilyen valaki olyan. Nem lehet mindenki egy buta szilikoncsoda. A szőkéket nem szidom, mivel Claire is az és egyáltalán nem buta. Majd a szerencsekívánásra elmosolyodtam.
-Inkább egyik se legyen meg. -meg nem vagyok színész. de ez tetszett.
-Ha akarsz beülhetsz mellém! -néztem rá mosolyogva, miközben előhalásztam a kulcsaimat.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 06:43

Laurent&Kate


Végülis örültem, hogy nem küldött el a sunyiba. Megtehette volna, de mégse. Helyette elmosolyodik, és felajánlja, hogy beülhetek mellé. Mit ne mondjak, ez eléggé meglepett. A kedvessége és az ajánlata is. Ha jól meggondolom, nem szoktam anyósülésen utazni, de… Talán ezúttal kivételt teszek. Végül is nem is utazás, sőt, verseny, és az mindenhogy izgalmas lehet. Ugye?? Hálásan rámosolyogtam.
- Ha szabad, akkor szívesen.
Ennél többet nem igazán tudtam mondani, a lendületből is kicsit visszavettem. Ez az ember más, mint akikkel eddig dolgom volt. Talán azért, mert francia, de talán azért, mert a száguldás világában él. Azokkal az emberekkel pedig, bármennyire is sajnálom, kevés időt tudok tölteni. De majd kitapasztalom. Talán.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 06:50


To: Kate

A kis bemutatójára a kocsimról csak mosolyogtam. Sokat tud és szeret vele villogni. Ez rólam is elmondható. Szóval no para csajszi. Majd felajánlottam neki, hogy beülhet mellém, amíg versenyzem. Mindig jól jön egy szexi csaj az anyósülésre.
-Naná! -néztem már mosolyogva, majd miután meglettek a kulcsok kinyitottam neki az ajtót. Megvártam míg beszáll, majd én is beültem.
-Nos... és ha megnyerem lehet a nyereményem egy kávé veled? És ha vesztek... vigaszdíjnak egy kávé veled? -néztem rá mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 07:43

Laurent&Kate


Figyeltem, ahogy kihalászta zsebéből a slusszkulcsot, majd amikor kinyitotta nekem az ajtót is, mosolyogva beszálltam. Hm, micsoda úriember. Amíg ő is beült mellém a vezetőülésre lopva körbepillantottam a kocsi belső megjelenésén is: csodálatos. Kíváncsi vagyok mit tud a kicsike.
A kávés megjegyzésére nevetnem kellett. Ritka eset, hogy egy ilyen rövid megjegyzéssel mosolygásra bírnak, általában a szemem forgatom rá, de ez most jó volt.
- Persze, korrekt ajánlat. Ha nyersz, jutalmul meghívlak, ha pedig nem, akkor azért. Rendben lesz? – mosolygok rá vissza, és remélem nem lesz gond abból, hogy én akarom meghívni. Ez a legkevesebb a társaságért cserébe. És amúgy is, két kávéba még nem rokkanok bele.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyKedd 13 Aug. 2013, 05:35


To: Kate

Kiszedtem a zsebemből a kocsikulcsot, majd beültem. Kinyitottam Kate előtt az ajtót és vártam, hogy beszálljon. Majd én is beültem és közöltem, hogy kávéznia kell velem, ha nyerek azért, ha vesztek akkor azért. Ezen nevetett. Király!
-Én úgy gondoltam, hogy én fizetem a kávédat... nem vagyok az a típus, aki hagyja, hogy egy ilyen gyönyörű lány fizessen. -néztem rá mosolyogva, majd beindítottam az autót. Már a motor hangja felpörgetett. Odagurultam a többi kocsi mellé és vártam, hogy elinduljon a verseny.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptySzer. 14 Aug. 2013, 07:31

Laurent&Kate


Elmosolyodtam újabb válaszán, nem fogok veszekedni. Hisz ki vagyok én, hogy szócsatába keveredjek egy régi jó versenyzővel? Senki. Szóval vita helyett csak bólintottam.
- Rendben, akkor köszönöm. Duplán.
Azt hiszem talán jól döntöttem, hogy ide is ellátogattam. Kezdem megkedvelni ezt a srácot is. Figyeltem, ahogy begördül a más felsorakozott kocsik közé. A motorok édes duruzsolása ismét magával ragadott. Bíztam a tehetségében, így eszembe se jutott félnem mellette. Itt csak egy dolog van, ami még nem biztos: hogy ő lesz-e a győztem, vagy sem.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! EmptyCsüt. 15 Aug. 2013, 01:28


To: Kate

Majd mikor közöltem vele, hogy én fizetem a kávéját megint elmosolyodott. Király.
-Nincs mit! -néztem rá mosolyogva, majd odahajtottam a többi versenyző közé. A motorok zúgása teljesen a hatalmába kerített. Imádtam ezt az érzést. Mikor a csaj eldobta afelsőjét kezdetét vette a verseny.
-Kapaszkodj! -néztem rá mosolyogva, majd magabiztos indulás után hamar a top 3 közé kerültem. Hamarosan a második helyre küzdöttem fel magam. Már csak egy kocsi vlt előttem. Ez az adrenalin, ami szétárad bennem. Király érzés. Mikor leelőztem a cél előptt a másik kocsit lehúztam az ablakot és egy megnyerő, de annál is kárörvendőbb mosolyt villantottam neki. Beértünk a célba.
-Te vagy a kabalám ma este. -néztem a mellettem ülő csajra vigyorogva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!   Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kate Donelly
» Rosetta x Kate

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Egyéb játéterek :: Miami-
Ugrás: