• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Rosetta x Kate 2n6bygh Rosetta x Kate 28u5k5g Rosetta x Kate 2j4t2yh
Rosetta x Kate F26cn8 Rosetta x Kate 2vt1pp0 Rosetta x Kate 11skqbn
Rosetta x Kate A> Rosetta x Kate A> Rosetta x Kate A> Rosetta x Kate A> Rosetta x Kate A> Rosetta x Kate A> Rosetta x Kate A> Rosetta x Kate A> Rosetta x Kate A> Rosetta x Kate A> Rosetta x Kate A> Rosetta x Kate A> Rosetta x Kate A> Rosetta x Kate A> Rosetta x Kate A> Rosetta x Kate A> Rosetta x Kate A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Rosetta x Kate EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Rosetta x Kate EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Rosetta x Kate EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Rosetta x Kate EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Rosetta x Kate EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Rosetta x Kate EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Rosetta x Kate EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Rosetta x Kate EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Rosetta x Kate EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Rosetta x Kate EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Rosetta x Kate EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Rosetta x Kate EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Rosetta x Kate Vote_lcapRosetta x Kate Voting_barRosetta x Kate Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Rosetta x Kate Vote_lcapRosetta x Kate Voting_barRosetta x Kate Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Rosetta x Kate Vote_lcapRosetta x Kate Voting_barRosetta x Kate Vote_rcap 
Tero Lahti
Rosetta x Kate Vote_lcapRosetta x Kate Voting_barRosetta x Kate Vote_rcap 
Admin
Rosetta x Kate Vote_lcapRosetta x Kate Voting_barRosetta x Kate Vote_rcap 
Ian Shaw
Rosetta x Kate Vote_lcapRosetta x Kate Voting_barRosetta x Kate Vote_rcap 
Letty Ortiz
Rosetta x Kate Vote_lcapRosetta x Kate Voting_barRosetta x Kate Vote_rcap 
Lucille Wise
Rosetta x Kate Vote_lcapRosetta x Kate Voting_barRosetta x Kate Vote_rcap 
Kate Donelly
Rosetta x Kate Vote_lcapRosetta x Kate Voting_barRosetta x Kate Vote_rcap 
Tia Duvall
Rosetta x Kate Vote_lcapRosetta x Kate Voting_barRosetta x Kate Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Rosetta x Kate

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptySzomb. 27 Júl. 2013, 02:39

Egy hete, hogy Miami-ba száműzött a cégem. Nem mintha zavarna, imádom ezt a helyet, a nyüzsgést, a fényeket, a hangulatot. Miami világvárosnak számított több szempontból is, ezért imádták az emberek. Talán ez az oka annak is, hogy egy külföldi nagymenő fia itt akarja megrendezni menyegzőjét. Azt a céget fogták ki maguknak, ahol én is dolgozom, mint esküvőszervező. Amint meghallottam a hírt, felkaptam a fejem és álmodozó tekintettel néztem főnökömre. Persze azonnal vette a lapot és megkérdezte, vállalnám-e. Meghatódottan bólintottam, mint aki fel sem fogja vele mi történik, közben gratuláltam magamnak. Végre megszabadulhatok egy kicsit az unalmas napoktól.
A feladat megkapása után másnap reggel bepattantam ezüst Porsche-mba és a fényűző városba száguldottam.
Egy hét telt el ideérkezésem óta, mialatt teljesen elkészültem a ma este tartandó ünnepségre. A lagzi a part mellett kerül megrendezésre, majd a pár felszáll egy hatalmas hajóra és indul is nászútjukra, míg a vendégek buliznak. Nem is vártam mást egy ekkora pénzeszsáktól. De ez csak nekem kedvez, így szép összeg üti markomat.
Délután készülődni kezdtem, és a helyszínre kocsikáztam, ezúttal betartva az összes sebességkorlátozást. Odaérve mindent még egyszer leellenőriztem, készen állva a násznép fogadására. Hamarosan több méteres limuzin parkol le, szinte közvetlen az orrom előtt és az orosz munkaadóm száll ki belőle. Megismerem, hisz képről láttam már. Ő is kiszúr és elindul felém, én pedig ezúttal menekülnék, de nem tudok. Én egy szót nem tudok oroszul,segítség! - rimánkodok magamban, segélykérő pillantást vetve bárkire, aki csak elmegy a közelemben.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptySzomb. 27 Júl. 2013, 03:33



Bár Londonba készültem utazni, hogy Ian Shaw-t végérvényesen likvidáljam az élők sorából, mégis előtte még akadt egy munkám Miami-ban. Jó pár éve dolgoztam már ebben a városban tolmácsként egy német üzletember mellett. Ő ajánlott be egy orosz ismerősének. Micsoda páros! Szóval be lettem ajánlva egy orosz fickóhoz, aki iszonyatosan gazdag és a fia itt szeretné tartani az esküvőjét Miami-ban. Ehhez kell az én segítségem, mert ők nem beszélnek angolul, viszont a szervezés mind ezen a nyelven történik. Így az üzleti megbeszélések levelezéseit is én fordítottam oroszról angolra, illetve fordítva. Elég macerás dolgok voltak, de megoldottam.
Sokkal inkább éreztem magam valami hostess-nek, mintsem tolmácsnak, de sebaj. A lényeg, hogy fizessenek, és ennek a 'Raszputyin'-nak aztán volt pénze.
El is jött a nagy nap, mikor a limuzin begördült a helyszínre és az orosz fő apuci szállt ki belőle, majd elindult egy nő felé. Azt mondták, hogy ő a szervező tehetség, aki ezt az egészet összehozta, úgyhogy lessem minden kívánságát.
Egy mosollyal az arcomon libbentem oda a nőhöz, és már kezdtem is a bemutatkozással.
-Üdvözlöm! Rose vagyok, a tolmács. Segíthetek esetleg? -pillantottam rá kérdőn, majd meg is erősített a dologban, így azonnal az orosz örömapához fordultam.
-Здравствуйте! -köszöntöttem lelkesen mosolyogva, majd kezet fogtam vele, miután neki is bemutatkoztam és elmagyaráztam, hogy én fogom közvetíteni a mondanivalóját. Kezet fogott a szervezővel is, neki is bemutatkozott. Ivan Abramova. Majd folytatta a dolgot.
-Azt mondja, hogy örül, hogy itt lehet és nagyon hálás Önnek, hogy mindent megszervezett. Reméli, hogy minden rendben fog menni és minden a terv szerint lesz, mert nem szeretne kellemetlenségeket ezen a nagy napon. -tolmácsoltam Kate felé a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptySzomb. 27 Júl. 2013, 05:14


Hálásan pillantottam a mellettem termő szőkeségre, aki azonnal felajánlotta segítségét. Mondjuk, ha ő a tolmács, inkább csak a munkáját végzi, mégis megmentett.
- Helló, én Kate vagyok. És köszönöm. – kaptam mellkasomhoz, ami megkönnyebbült sóhajomtól húzódott be.
Lepleztem ámulatom, milyen könnyedén megérti Ivan pörgős beszédét. Na, igen. Ezért minden tiszteletem a tolmácsoknak. Én örülök, hogy a leírt szöveget megértem, illetve meg tudom értetni magam azon a két külföldi nyelven, amit tanultam.
A férfi mindkettőnkkel kezet fog, szorításából is érezhető az erő és hatalom. Egy bólintással jelzem a fordítást, majd hol Rose, hol Ivan felé fordulva válaszolok.
- Én köszönöm, hogy szervező lehettem ezen a csodás napon. És engedje meg, hogy gratuláljak a boldog apósnak, remélem a fia és menye is elégedett lesz. Illetve biztosítom Önt, hogy minden kívánsága szerint történt, nem lesz semmiféle probléma. – mondtam és őszintén reméltem, hogy így is lesz.
Szeretem a veszélyt, ez nem kérdés, de nem a hétköznapi életemben. Az maradjon inkább csak a „szebb” helyzetekre. Figyelem, ahogy a nő közvetíti feleletem, az idős úr pedig elmosolyodik a hallottakra. Remek, szóval bízik bennem! Ezek szerint, ha minden jól megy, maradok még egy hétig pihenni. Úgyis rám fér, a főnököm nem fog haragudni. Oh, és ezt a Rose-t is meg kéne hívnom valamire, ha már így kimentett az első pillanatra kínosnak tűnő helyzetből.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyVas. 28 Júl. 2013, 01:06



Rendezvényszervezés. Értettem hozzá egy kicsit, de azért meglepett, hogy egy ilyen dologhoz kértek fel tolmácsnak. Persze az oroszoknak mindenre van pénzük és a német munkaadóm igazán jófej, hogy mindenkinél beajánl. Épp utazni készültem, de ez még belefért. Shaw megvár. Reméljük...
A rendezvényszervezőt magát kellett kihúznom a csávából azzal, hogy tolmácsolok közte és az orosz papi között. Gyorsan bemutatkoztunk egymásnak, majd már törődhettünk is Ivan-nal. Tipikus gazdag orosz maffiózó feje volt kis pedó papis beütéssel. Tuti, hogy 20-onéves csajszik virítanak mellette, mint Heff esetében. Undorító.
Fodítottam is a fickó mondandóját Kate felé, majd fordítva. Biztosította, hogy nem lesz probléma és minden rendben lesz. Át is adta az üzenetet immáron oroszul.
-Köszöni a jókívánságokat is és a munkáját. Egy forgatókönyvet szeretne kapni az eseményekről. Szereti maga is ellenőrizni a dolgokat. Ez afféle tipikus orosz beütés nála. Üzletemberként szereti az irányítást. -fordítottam a fickó következő megjegyzését Kate-nek. Micsoda egy zsugori alak lehet. Kisfiának mindent, de mindenki másnak a fejét venné.
Miután Kate átadta a dolgokat, a férfi el is vonult a többi meghívott vendéggel dumálni. Ennyi oroszt egy helyen. Fogadni mernék, hogy a fele bűnöző.
-Én is gratulálok a munkádhoz! Azért ez nem semmi! -fordultam mosolyogva a nőhöz, ha már így ketten maradtunk, megszabadulva Ivan-tól.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyVas. 28 Júl. 2013, 09:06


Rose ismét villámgyorsan fordított nekünk. Szóval „forgatókönyvet” szeretne. Ellenőrizni akarja a munkámat, hát persze. Gyűlöltem az ilyen embereket. Ha valakit már megbíz valamivel, egy kis bizalom igazán beleférne. Értem én, hogy ő a nagyfőnök, de azért mégis. Úgy hiszem ebben a kis világban nem tűnök annyira megbízhatatlannak. Vagyis, eddig mindenki megbízott bennem, akár munkaadó volt, akár egy olyan személyről vagy csoportról, aki felbérel egy-egy gyilkosságra. Vagy akkor már beszélhetünk az áldozataimról is, hisz szinte mindegyikkel kialakítottam előtte valamiféle kapcsolatot. Így legalább mindig volt módom valósan megismerni egy részét, nem pedig csak az információkra alapozva végeznem vele.
Egy röpke fintor kíséretében előhalásztam a kért menetrendet táskámból és az öreg kezébe adtam. Azért egy köszönöm-öt odavághatott volna. Ezeket az iratokat nem épp neki készítettem, én is szeretem figyelni, hogy a sorrend és időbeosztás tökéletes összhangban van-e. Remek.
Tolmácsom felém fordul és mosolyogva gratulál. Milyen kedves.
- Köszönöm, igyekeztem. Mint mindig. – mosolyogtam vissza rá – Oh, és a gyors segítséget is köszönöm, életmentő vagy. Egy kukkot nem tudok oroszul. – fűzöm még hozzá, kicsit kellemetlenül érezve magam. Lebuktattam magam. Hülye vagyok ehhez a nyelvhez. Mivel ő is elhagyta a formalitást, én is nyugodtan tegeztem. Bár lehet, hogy én kezdtem a „helló”-val. De ez már megszokás, általában csak ezt az üdvözlési formát használom. Főleg meglepetéshelyzetekben.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyVas. 28 Júl. 2013, 23:17



Az orosz nagyágyú, az örömapa megérkezett és rögtön le is támadta szegény szervezőt. Nem lehet egyszerű neki. Pláne az oroszokkal. Elég negatív egy népség tud lenni. Megbeszéltek egy-két dolgot, amit fordítottam egyik nyelvről a másikra. A férfi kért egy forgatókönyvet, mert tudni szeretné az események menetét. Minek!? Inkább élvezze, hogy tényleg azt kapta a pénzéért, amit akart. Sőt! Ő nem tudhatja, hogy milyen a fáradtságos munka, gondolom mindenre van egy külön embere. Nem véletlenül vagyok még én is itt. És ismeri Alex-et is. Durva! Egy olyan jó pasi, mint Alexander, hogy barátkozhat német létére egy ilyen orosz pacákkal.
Azután a férfi továbbállt, most hogy már megkapta, amit akart én pedig gratuláltam Kate-nek a szervezéshez. A helyszín már alapból jól nézett ki, úgyhogy szerintem a többi is flottul menni fog.
-Ugyan nincsmit, ezért kapom a fizetésemet. -pillantottam rá mosolyogva.
-Mióta foglalkozol ezzel? -ha már így összehozott minket a sors, akkor próbáltam kicsit ismerkedni vele.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyCsüt. 01 Aug. 2013, 03:02


Az öreg végre lelépett és fellélegezhettem. Pedig igazából szerettem az oroszokat. Magam sem tudom miért. Viszont ez a figura nem volt szimpatikus. Kicsit sem. Mindenesetre most már foglalkozhattam segítőmmel.
- Nem baj, akkor is megmentettél. – mosolyogtam rá, majd válaszoltam a feltett kérdésre – Gyermekkorom óta imádtam szervezni, ha beleszámít az iskolai sulibulik rendezői posztja, akkor gimnázium óta. Részmunkaidőben tizenkilenc éves korom óta, hivatalosan pedig miután végleg kikerültem az iskolapadok mögül.
Eleresztettem egy mosolyt, reméltem nem bánja, hogy ilyen hosszúra sikeredett feleletem. A munkámról mindig is sokat tudtam hablatyolni. Fejemmel a közeli asztalsor felé intettem.
- Nem iszunk valamit? Közben te is mesélhetnél. Úgy tűnt mintha mindig is ezzel töltötted volna az időd.
Eleresztettem egy újabb mosolyt, aztán lassan elindultam, reméltem, ő is követ. Hallottam már olyan emberekről, akik nagyon jók a nyelvekben. Tudom, nekem is volt egy olyan ismerősöm, aki gyerekkorától kezdve tanult, és mire elérte a húsz éves kort, öt nyelven beszélt anyanyelvi, hármon közép, és négyen alapszinten. Nos igen. Igazán dicsérni való.

Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyCsüt. 01 Aug. 2013, 21:17



Az orosz lelépett, így volt alkalmam a szervezővel, Kate-tel beszélgetni. Hálás volt, amiért kihúztam a csávából az orosz tudásommal. Mondtam, hogy semmi szükség a hálájára, hisz ez a munkám, ezért fizetnek, de ő ragaszkodott hozzá. Makacs egy nőszemély. Tökéletesen elszánt a munkájához. Biztosan az egyik legjobb lehet a szakmájában. Érdekelt is, hogy mióta csinálja ezt.
-Az szép. Akkor mondhatni, hogy erre születtél. Mindig irigyeltem az ilyen talpraesett nőket, akik képesek dolgokat megszervezni és irányítani. -ismertem el a munkáját és a tehetségét. Nem kevés tudás kell ehhez. De mit számít az elmélet, ha nincs kellő kreativitás és tapasztalat.
Aztán meghívott egy italra, amit örömmel el is fogadtam.
-Köszönöm a meghívást. -mosolyogtam rá, majd elindultunk, hogy leüljünk valahová és megigyunk valamit. Követtem, hisz ő jobban ismeri itt a járást.
-Hát én is hasonló szenvedéllyel voltam az idegen nyelvek iránt, mint ahogy te a szervezéssel. Direkt olyan iskolába is mentem, ahol ezt tanulhatom. Németül mindenképp meg akartam tanulni. Ilyen szakra is jártam. Idegenforgalmat tanultam. Aztán elvégeztem egy hasonló szakot és mellé a rendezvényszervezést. De sosem hasznosítottam, nem az én asztalom. Jobb dolgom nem lévén közben tanultam újabb nyelveket. Oroszt, magyart, japánt. És ekkor jöttem rá, hogy valójában tolmácsnak kellene mennem, az lenne a nekem való. El is végeztem egy tanfolyamot, és most itt vagyunk. -adtam egy elég hosszú választ a kérdésére, remélve, hogy nem untattam vele teljesen.
-Jelenleg egy német üzletembernek dolgozom, mint fordító. Itt él most Miami-ban az üzleti ügyek miatt én pedig jöttem vele. Egyébként angol vagyok. -büszke vagyok a származásomra, így sosem titkolom, ahogy azt sem, hogy vágyom oda vissza, de a munka és a pénz nagyúr.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyCsüt. 01 Aug. 2013, 22:46


Egy mosollyal nyugtáztam a gratulációt. Hozzászoktam már, hogy az emberek köszönetet mondanak, illetve elismerik a munkámat, de ez egy totális idegentől talán még jobban esik. Igaz, talán ez az első rendezvény, amit én szerveztem és ő is megjelenik, de ki tudja? Még ebben sem lehetek biztos. Az asztalok mögött felállítattam egy külön pultot is, ahol rendelésre készítenek és adnak ki bármit, így amikor odaértünk helyet foglaltam egy bárszéken, közben érdeklődve hallgattam a beszámolót. Bámulatos.
- Jól tetted. – osztottam meg véleményem amint befejezte – Ezzel a munkával sok embert megmenthetsz, akik nincsenek otthon az idegen nyelvekben. Többek között olyan szerencsétlent is, mint én. Szóval ennek mindenképp örülök.
Halkan felnevettem és intettem a csaposnak. Én egy konyakot kértem, és megvártam, míg ő is rendel valamit. Hamar kihozták italainkat, amibe azonnal belekortyoltam. A finom szesz végiggördült torkomon, új erőt adva ezzel.
- Húha, akkor igazán sok nemzetiségű emberrel találkozhattál már.  Egyszer, ha véletlen egy japán kliensed lesz, akinek szervezés kell, igazán szólhatnál. Egész kedvelem a japánokat. Bár elég sok furcsa, vagy inkább megdöbbentő szokásuk van.
Fogalmam sincs miért hoztam ezt fel, egyszerűen csak jött. Még fiatalkoromról maradt meg az ázsiaiak iránt érzett érdeklődésem, és ez csak erősödött, amikor egy japán férfi felbérelt, de nem gyilkolásra. Csupán megfélemlítésre, és a célpont elvitelére a lakására. Akkor igazán sokat nőtt a szememben.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyPént. 02 Aug. 2013, 00:08



Kate-tel leültünk, hogy megigyunk valamit. Egy mellette lévő bárszéken foglaltam helyet, majd meséltem neki arról, miként is lettem tolmács, fordító. Elég hosszúra sikeredett a sztori. Alapjáraton nem beszélek ennyit, de szerettem ezt a dolgot, így csak úgy jött belőlem a lelkes szónoklat.
-Még sosem gondoltam így a munkámra, hogy megmentenék valakit, de így már majdhogynem hősnek is számítok. -mosolyogtam egy jót ezen a gondolatmeneten. Hamarosan elutazom és ki tudja, hogy meddig hanyagolnom kell ezt a civil munkámat. Legtöbbször hamar el szoktam végezni a rám bízott feladatot, talán most sem lesz másként.
Rendelt egy konyakot, én pedig a vodka mellett döntöttem.
-Mindenképp beajánlak nála. Én is kedvelem a japánokat. Érdekes a kultúrájuk az biztos. -értettem egyet vele a dologba. Talán azért nem kell majd egészen Tokyo-ig utaznom, hogy megtaláljam Shaw-t.
-És mit csinálsz a szabadidődben? -mindketten a munkánknak élünk, szeretjük is azt, de biztosan ezen kívül is van valami hobbija, amivel elfoglalja magát. Ez olyan, mint nálam a kocsik, egy jó buli vagy hasonló. Meg persze a vadászatot is szívesen csinálom.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyPént. 02 Aug. 2013, 02:02


Felfelé görbült az ajkam, örültem, hogy jól vette a megjegyzést. Van olyan, aki könnyedén kinevetett volna, és elkezd szerénykedni, miközben semmi oka rá. Az olyanokat gyűlölöm. Álszent. Persze, ne szálljon el magától, de viselje a dicséretet is és a kritikát is.
Hálásan bólintottam és újra poharamhoz nyúltam, hogy koccinthassunk. Az előbb kellett volna megejtenem. Mindegy.
- Köszönöm. Akkor, a japánokra!
Váratlanul ért a kérdés, bár én is gondolkoztam, hogy megkérdezem tőle. Valójában, csak azt nem tudom, nekem mikor is van szabadidőm? Amikor nem rendezvények szervezésével foglalkozom? Mert akkor a gyilkolászás. De ezt természetesen nem közöltem. Ha meg azt mondom, hogy a száguldás, talán el sem hinné. És amúgy is, meg kell tartanom az álcám.
- Nos… Utazgatok. Nem messzire, csak közeli helyekre. Illetve szinte heti gyakorisággal járok partykra.
Ha hazudok, azt nem veszi észre. Nem ismer annyira, hogy lássa rajtam. Hisz más sem vette még észre soha. De ha jobban belegondolok, igazat mondtam. Mindkét munkám megköveteli az ide-oda ingázást, és tényleg borzasztóan sok rendezvényen megfordultam, mint vendég.
- És te? – kérdeztem vissza őszinte érdeklődéssel. De ha azt mondja, hogy akkor is valami nyelvet tanul, én falra mászok.

Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyPént. 02 Aug. 2013, 02:14



Elég jól eldumáltunk Kate-tel. Egy talpraesett, magabiztos nő volt, hozzám hasonlóan elszánt és törtető a saját szakmájában. Szeretem az ilyen embereket, akiknek valódi vér csörgedezik az ereikben és szenvedéllyel képesek csinálni azt, amivel épp foglalatoskodnak. A lelketlen gépeket nem tudom megérteni és elviselni sem.
-A japánokra! -koccintottunk hát, majd beleittam a vodkámba. Imádom ezt az italt. Rengeteget képes vagyok meginni belőle, de most majd visszafogom magam.
A szabadidei tevékenységeiről kérdeztem, amire kis elgondolkodás után meg is kaptam a válaszát. Hát ez vagyok én is körülbelül. Lehet, hogy rokon lelkek vagyunk?
Majd az én válaszomra volt kíváncsi ugyanerre a kérdésre. Hát mit is mondhatnék. Fejvadász vagyok. Ölök, kínzok, fenyegetek. Emellett imádom a kocsikat, a száguldást és versenyekre járok. De ezt nem mondhatom el egy vadidegennek. Még a barátaim se tudnak róla, mondjuk nincsenek is barátaim. Csak a főnököm, de róla inkább had ne beszéljek. Egy jó pasival összezárva lenni. Hát igen.
-Elég kevés szabadidőm van. De többnyire én is utazni szoktam, bár ez a munkámmal jár. Ha tehetem, akkor Londonba megyek, haza. Szeretek bulizni, így a legtöbbször ott is megfordulok. Szeretek vezetni, szóval csak beülök a kocsimba és taposom a gázt. -intéztem el diplomatikusan a válaszadást.
-Itt laksz Miami-ban vagy ide lettél rendelve? -folytattam tovább a csevegést, mert azt hiszem a hobbi témával elég veszélyes vizekre eveztem. A magam részéről biztosan.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyPént. 02 Aug. 2013, 02:52


Végre találkoztam egy olyan nővel, aki ugyanolyan szabad és jó kedélyű, mint jómagam. Úgy érzem ez a nap talán mégsem lesz olyan, mint az eddigi. Már nem is bánom, hogy búcsút kellett vennem az eseménynaplómról. Ma nem lesz rá szükségem. Legalábbis egész úgy tűnik.
Sosem hittem volna, hogy pont egy olyan emberrel hozott össze a sors, aki annyira szereti a száguldást és vezetést, mint én is. Magamban konstatáltam, hogy ő őszintébb volt. De én ezt mégsem árulhattam el. Mindenki úgy ismer a felsőbb körökben, mint egy aranyos nőcske, aki csak egy apróbb ügyetlenkedéssel tudja felhívni magára a figyelmet. Talán ezért is kezelnek néha a cégnél is kislánynál. Ha felbérelhetném magamat… Lehet, hogy ilyenekért már jó pár ember életét elvettem volna. De nem teszem. Nem kifizetődő, meg nem is feltétlen az élvezet miatt csinálom ezt.
- Akkor ebben hasonlítunk – mosolyogtam rá végül.
- Iderendelve. De nem bánom. Imádom a várost, és hallottam, hogy az éjszakai versenyek fantasztikusak.
Elszóltam magam. Nem baj. Végül is, ez még nem a világvége. Nagyobb pácban lennék, ha a másik munkámról tettem volna halvány említést. Addig jó, amíg egyik világomból sem ismeri meg senki a másik énem. Az… egyenlő lenne egy kivégzéssel.

Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 03:33



El sem hiszem, hogy egy nővel beszélgetek, akivel talán még hasonlítunk is egymásra. Hihetetlen. Mármint nincsenek barátaim, mert minek!? Ott van Alex, ott a munkám, meg a kocsik és a vadászat. Ezek mellett nincs időm arra, hogy barátok után vágyakozzak. A férfiakkal szívesen elszórakozom egy-egy flört erejéig, hogy meghívjanak egy italra vagy hasonlók, de ez a maximum, nincs tovább. Nőkkel viszont alig beszélek, maximum csak a munkám miatt. De egyébként nem társalgok velük, így furcsa volt most Kate-tel itt ücsörögni, de jó dolog. Talán sikerült egy barátot szereznem magamnak, akivel nem csak a munkáról lehet dumálni. Így belegondolva nem is lenne olyan rossz.
Érdekelt, hogy Miami-ban lakik-e, vagy csak ideszervezték a rendezvény miatt. És hát a megérzésem helyes volt, csak idehívták.
-Azok tényleg nagyszerűek. A hangulat az nagyon ott van. Csak nem te is rajongsz a száguldásért? Talán versenyzel is? -akadtam fenn ezen a megjegyzésén. Lényegében elárulta magát, de attól még lehet, hogy csak néző. Azt nem hinném, hogy csak egy megállapítás volt, ahhoz túlságosan lelkes volt és semmiképp sem a fantasztikus szót használta volna. Jó emberismerő vagyok, ezt tanultam is anno valamikor.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 08:36



Oké, szóval tényleg lebuktam. Lebuktattam magam. De talán nem is baj, mert úgy tűnik nem lepődött meg nagyon és nevetni sem kezdett el, sőt, igazán felélénkült. Mintha nagyon örülne neki. Felmerült bennem a kérdés, hogy vajon… ő s a száguldás szerelmese lenne, és a versenyeké? Nem mintha nem nézném ki belőle, valójában, ahogy elnézem, simán lehetségesnek tartom. Akkor nekem sincs titkolni valóm. Talán ő nem ítél el. Épp ezért nagyot sóhajtottam és mosolyogva bólintottam.
- Imádom. Imádok száguldozni, főleg éjszaka. Amikor lehetőségem van rá. De leginkább motoron, mivel a kocsim ismerik a városban. Sajnos. De idefele nem hagyhattam ki, hogy ne repesszek. Viszont... ez titok. Ezekből a körökből nem tudhatják meg.
Kezem a szám elé tettem, hogy még jobban érzékeltessem fontosságát majd kacsintottam és italomba kortyoltam, kíváncsian várva reakcióját.

Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyVas. 04 Aug. 2013, 21:49



Kiderült, hogy a rendezvényszervező csaj, akit "megmentettem" az orosz pasitól elég sok dologban hasonlít rám. Járnia kell a világot a munkája miatt, és ami meglepett, de örültem neki, hogy említette az éjszakai illegális autóversenyeket.
Reménykedtem benne, hogy azért mondta, mert szereti a sebességet, így rá is kérdeztem a dologra.
Megkaptam a választ, aminek kimondottam örültem. Imád száguldozni, de ezt többnyire motoron teszi, mivel a kocsiját már ismerek. Ez logikusan hangzik.
-Ez remek! Végre egy újabb ember, nő, aki így gondolkodik. -néztem rá mosolyogva. Igazán felragyogott az arcom ennek hallatára. Már ezért megérte vállalni ezt a munkát.
-Természetesen nem fogom tovább adni, az én főnököm sem tudja, hogy miben utazom. -na még csak az kéne. Egy kocsibuzi nő, aki még fejvadász is és kinyír másokat. Ott térne ki a hitéből.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyKedd 06 Aug. 2013, 03:12


Jó érzés tudni, hogy nem csalt az előérzetem, és a titkom biztonságban van Rose-nál. Valójában nem tudtam, sőt, nem is reméltem, hogy ez a nap végül ilyen… izgalmas lesz. Mert igen, ez kimondottan izgalmas. Mesélni valakinek végre egy elfedett énemről. Az első ember, aki most már tudatában van az egyik engem fedő rejtélynek. A másikat… Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne felfedni. Talán majd később, ha elmélyül a barátság. Egy mosollyal nyugtáztam, hogy ugyanabban a csónakban evezünk. Most már meg sem lep.
- Egyetértek veled. Mindenben! Eddig bárkinek is megemlítettem, hogy hú de jó kocsi, úgy nézett rám, mint egy földönkívülire és megkérdezte, nem vagyok-e lázas, merthogy inkább a benne ülő pasit kéne néznem.
Elfancsalítottam az arcom. Komolyan nem értettem azokat az embereket, egy jó kocsit meg kell nézni, és mit számít ki a vezetője?! Felőlem akár lehet egy púpos vén szivar is, ha a kocsija lélegzetelállító.
- Akkor, ez a mi közös kis titkunk – kacsintok rá ismét felvidulva és az italomba kortyolok. Ez egyszerűen fantasztikus.

Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyKedd 06 Aug. 2013, 23:42



Jó volt elbeszélgetni Kate-tel, rá kellett jönnünk, hogy sok a közös bennünk. Az utazás, a munkamorál, a kocsik, a száguldás élvezete és még ki tudja, hogy mikre bukkannánk, ha jobban megismernénk egymást. Egy ideig még biztosan Miami-ban kell maradnia az utómunkálatok miatt, nekem viszont el kell utaznom Shaw miatt, szóval ki tudja, hogy lesz-e egyáltalán alkalmunk beszélni, pedig jó lenne.
-Ismerős a helyzet! Kevesen tudnak erről a szenvedélyemről, de akinek megjegyzést tettem egy kocsi motorjára vagy a külsőre, le lettem szólva. Mindenki csak a buta szőke libát látja bennem, aki a plázában tölti az idejét, pedig egy autószerelő műhely látványa sokkal inkább lázba tud hozni. -értettem egyet vele teljes mértékben.
-Persze az sem utolsó, ha a sofőr jól néz ki. -na igen. A jó pasik. Szeretek kikezdeni valamennyivel, de csak egy kis flört erejéig.
A közös titok megjegyzésére csak mosolyogtam, majd elővettem a telefonomat.
-Ha nem nagy kérés, megadnád a számodat. Ha majd visszajövök Amerikába, akkor jó lenne még találkozni. -vetettem fel a dolgot, hisz Londonba készülök.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyCsüt. 08 Aug. 2013, 01:08


Tökéletesen átéreztem, amit Rose mondott, mintha csak magamat hallanám – a szőke részt leszámítva, ezért is örülök, hogy a természet barna hajjal áldott meg. Bár, ha belegondolok a szőke szín sokszor előnyös, hisz én sem egy alkalommal tudtam előbb felhívni magamra néhány áldozatom figyelmét, mikor szöszi parókával rejtettem el eredeti árnyalatom. De ami a lényeg, hogy egy cipőben járunk. A szó átvitt értelmében.
Valójában egyet kellett értenem a sofőr külsejére vonatkozóan, de én már rég feladtam, hogy normális kapcsolatom legyen ebben a nem mindennapinak mondható életvitelemben, szóval, ha meg is nézek valakit, sosem számítok néhány napnál többre. És talán nincs is rá szükségem.
- Persze, szívesen! – bólintok, és bediktálom a számom.
Miután elérhetőséget cseréltünk, csak akkor figyeltem fel utolsó mondatára. „Ha visszajövök Amerikába”. Talán újabb munka?
- HA visszajössz? – emeltem ki a feltételes módot és érdeklődve néztem rá – Ezek szerint újabb munkád akadt, ezúttal külföldön? Ilyen sokat kell utaznod?
Valójában fogalmam sem volt mennyire széleskörű egy tolmács munkája, úgy értem, csak így ide-oda rángathatják, mint egy bábut? Viszont… miért ne jönne vissza???

Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyCsüt. 08 Aug. 2013, 04:34



Amikor a szőke nős, kocsis sztereotípiákról és előítéletekről meséltem neki, láttam az arcán, a tekintetén, hogy mennyire egyet ért velem. Hát úgy látszik, hogy nekünk aztán kijutott a 'jóból'.
Elkértem a számát, hogy beírhassam a telefonomba, ő pedig belement. Reméltem, hogy ha visszajövök, akkor még tudjuk tartani a kapcsolatot. Jó lenne egyszer talán összebarátkozni valakivel, és nem csak érdekből.
Elmentettem a számát, majd én is megadtam neki az enyémet. Én tök természetesen jelentettem ki, hogy ha visszajövök, ő viszont kicsit fenn akadt a dolgon, ami érthető.
-Igen, fogalmazhatunk így is. -fejvadász vagyok, gyilkolászni megyek. Lényegében munka, végülis pénzt kereshetek vele. De neki nem vallhatom be, hogy mit csinálok mellékesként.
-Igen, Angliába kell mennem. Ott van az én kis következő áldozatom. -jegyeztem meg mosolyogva. Én értem, ahogy értem, ő pedig majd úgy értelmezi, hogy egy újabb meló, egy újabb ember, akinek fordítanom kell.
-Remélem hamar végzek, és jövök is vissza. -tettem hozzá reménykedve. A legjobb az lenne, ha gyorsan megtalálnám Shaw-t, megölném és élnék tovább a sok pénzzel, amit a fejéért cserébe kapok.
Vissza az elejére Go down
Kate Donelly

Kate Donelly


Posts : 32
Age : 35

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyPént. 09 Aug. 2013, 06:16


Számcsere: pipa. Remek. Csak Rose-ként mentettem el. Ő az egyetlen, akit ilyen néven ismerek, de azért az infóhoz beírtam: „Kocsikázós tolmács”. Ha a nevet esetleg el is felejteném, abből biztosan eszembe jutna kit is takar a „Rose” nevecske a telefonkönyvembe. Egyszer megnézném, hogy vezet, talán sort tudunk rá keríteni valamikor. Kicsit furának tartottam válaszát, de nem tettem szóvá, bólintással konstatáltam az angliai utat, az áldozat szó hallatán viszont egy pillanatra megállt a kezem, benne a pohárral. Az ital felszíne hullámzott a hirtelen megállástól, majd a szintén hirtelen tovább hozatalról. Legurítottam a maradékot, az ő szótárában az áldozat szó biztos nem azt jelzi, mint az enyémben. Mielőtt a munkámba kezdtem én is használtam ezt a kifejezést erre-arra, átvitt értelemben, de ez mostanra gyökeresen megváltozott. Viszont az lehetetlen, hogy olyan munkája legyen, ahol az áldozat… Nos, igazi áldozat, és nem csak egy külföldi, akinek fordítgatnia kell.
- Értem. Ha visszaértél, összehozhatnánk egy találkát. Elmehetnénk egy versenyre, ha gondolod.
Csak ennyit mondtam, nem akartam rákérdezni az előbbi gondolatomra, azzal magam is veszélybe keverhetném.

Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 01:07



Elég jól eldumáltunk Kate-tel, számot is cseréltünk, reménykedve abban, hogy majd tudjuk tartani a kapcsolatot, miután visszajöttem Londonból. Van előnye is annak, hogy odáig kell követnem Shaw-t, ugyanis hazatérhetek egy időre. Ott születtem, már régóta visszavágytam.
Mikor az áldozat szót használtam, Kate mintha kissé megremegett és lefagyott volna, de hamar rendezte is a dolgokat. Nem tudtam eldönteni, hogy ebből leesett volna neki, hogy egy gyilkos volnék, vagy csak kezdek halucinálni.
-Ezer örömmel! Nem tudom, hogy mennyi ideig leszek távol, de igyekszem vissza. Amint újra itt leszek, majd hívni foglak. A verseny ötlete pedig szuper! Szívesen megnézném, ahogy te is folyatod a nyáladat egy jó kocsi láttán, hozzám hasonlóan! -jegyeztem meg mosolyogva. Tényleg szuper lenne.
Aztán a rendezvény kezdetét vette, így Kate-nek mennie kellett a dolgára, nekem pedig el kellett foglalnom a saját helyemet, így egy időre elköszöntem tőle abban a reményben, hogy még találkozhatunk.


[Köszönöm a játékot, Kate!]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rosetta x Kate Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta x Kate   Rosetta x Kate Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rosetta x Kate
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kate Donelly
» Kate&Lauren-Hit the gas up to the hilt!
» Rosetta Phoenix
» Rosetta and Letty ° Who are you, girl?
» Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Egyéb játéterek :: Miami-
Ugrás: