• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Rosetta Phoenix 2n6bygh Rosetta Phoenix 28u5k5g Rosetta Phoenix 2j4t2yh
Rosetta Phoenix F26cn8 Rosetta Phoenix 2vt1pp0 Rosetta Phoenix 11skqbn
Rosetta Phoenix A> Rosetta Phoenix A> Rosetta Phoenix A> Rosetta Phoenix A> Rosetta Phoenix A> Rosetta Phoenix A> Rosetta Phoenix A> Rosetta Phoenix A> Rosetta Phoenix A> Rosetta Phoenix A> Rosetta Phoenix A> Rosetta Phoenix A> Rosetta Phoenix A> Rosetta Phoenix A> Rosetta Phoenix A> Rosetta Phoenix A> Rosetta Phoenix A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Rosetta Phoenix EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Rosetta Phoenix EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Rosetta Phoenix EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Rosetta Phoenix EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Rosetta Phoenix EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Rosetta Phoenix EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Rosetta Phoenix EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Rosetta Phoenix EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Rosetta Phoenix EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Rosetta Phoenix EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Rosetta Phoenix EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Rosetta Phoenix EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Rosetta Phoenix Vote_lcapRosetta Phoenix Voting_barRosetta Phoenix Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Rosetta Phoenix Vote_lcapRosetta Phoenix Voting_barRosetta Phoenix Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Rosetta Phoenix Vote_lcapRosetta Phoenix Voting_barRosetta Phoenix Vote_rcap 
Tero Lahti
Rosetta Phoenix Vote_lcapRosetta Phoenix Voting_barRosetta Phoenix Vote_rcap 
Admin
Rosetta Phoenix Vote_lcapRosetta Phoenix Voting_barRosetta Phoenix Vote_rcap 
Ian Shaw
Rosetta Phoenix Vote_lcapRosetta Phoenix Voting_barRosetta Phoenix Vote_rcap 
Letty Ortiz
Rosetta Phoenix Vote_lcapRosetta Phoenix Voting_barRosetta Phoenix Vote_rcap 
Lucille Wise
Rosetta Phoenix Vote_lcapRosetta Phoenix Voting_barRosetta Phoenix Vote_rcap 
Kate Donelly
Rosetta Phoenix Vote_lcapRosetta Phoenix Voting_barRosetta Phoenix Vote_rcap 
Tia Duvall
Rosetta Phoenix Vote_lcapRosetta Phoenix Voting_barRosetta Phoenix Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Rosetta Phoenix

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta Phoenix Empty
TémanyitásTárgy: Rosetta Phoenix   Rosetta Phoenix EmptyKedd 16 Júl. 2013, 22:31


Rosetta Phoenix *
25. FEJVADÁSZ. ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY.

STUFFS AND THINGS.



HI SWEETHEART, MY NAME IS...

Rosetta Phoenix.


I WAS BORN...

London, Anglia. 1988. április 18.


I LIKE...

♣jó zenék
♣Audi
♣Száguldás
♣fegyverek


I DON'T LIKE...

♣tenyérbemászó alakok
♣hazugság
♣pókok
♣kudarc



MY CAR IS A(N)...

Audi S5 Coupe



HEY! LOOK... I'TS ME.

Szerintem kár lenne ragozni a dolgokat. Aki rámnéz, úgyis látja, hogy milyen vagyok. Nem fogom magamat fényezni, hogy micsoda párduc testem van és hasonlók. Így is tudom, hogy jól nézek ki, hisz rengeteg férfi megfordul utánam az utcán. A hajam hosszú, szőke, általában hullámos. A szemem kék színű. Körülbelül 175 cm magas vagyok.
Nem szeretem a cicababás dolgokat, mégha sokan ezt is gondolnák rólam. A divatos ruhák jöhetnek, minél merészebb, annál jobb. A magassarkú pedig szinte alap.


QUIET PEOPLE HAVE THE LOUDEST MINDS...

Elég kiszámíthatatlan egy nőszemély vagyok, ezt sokan megmondták már. Szinte bárki le tudok venni a lábáról, szeretek másokat manipulálni. Igazán jó színésznő vagyok, bármit el tudok játszani. Lehetek zseni, majd a következő pillanatban a buta szöszi. Igazi kaméleon típus vagyok. Alkalmazkodom a környezetemhez, a beszélgető partnereimhez. Így kell igazán célt érni. A magabiztosság fontos a munkámban. Nem vagyok az a barátkozós típus, ritkán engedek bárkit is a bizalmamba. Szívesen eljátszadozom a férfiakkal, de ezek többnyire csak könnyed flörtölgetések. Persze, mint szerintem minden nő, én is vágyom a szerelemre, az igazira. A játszadozás és a számító viselkedés ezt nem zárja ki. A munkámat profin és hidegvérrel végzem.


YOU KNOW MY NAME, NOT MY STORY!

London, Anglia.
Végre hazatérhettem. Már jó ideje annak, hogy Miami-ban dolgoztam egy német fickó, Alexander Berger mellett. Tolmács vagyok. Ő pedig egy üzletember, akinek szüksége van az angol tudásomra. Beszélek németül, magyarul és egy keveset oroszul, valamint japánul is. Imádom az idegen nyelveket. Mindegyinek meg van a maga sajátos, gyönyörű hangzása. Ha nem lustultam volna el ennyire, akkor biztosan tanulnék még néhányat. Jól lehet keresni vele, de azért mégiscsak van egy másik szenvedélyem is. Ez pedig a fegyverek, a vadászat öröme és izgalma. Leírhatatlan érzés. Ahogy a szenvedély fellángol, amint megpillantod az áldozatot és már csak egy cél van. Hogy megsemmisítsd és eltaposd. A diadalittas mámor aztán elsöprő, mikor győzelmet aratsz. Ez egy verseny a saját démonjaiddal.
Szabadságot vettem ki német munkaadómnál, ugyanis a szemem megakadt egy felhíváson. Valakinek elég nagy vérdíjat tűztek ki a fejére a "jó akarók", aminek nem tudtam ellenállni. Az pedig külön vonzó dolog volt, hogy azt állították, a fickó brit területen tartózkodik. Így haza is térhetek. Hazai pályán pedig simán elkapom azt az alakot, majd bezsebelem a pénzt. A cél szentesíti az eszközt.
Az első adandó alkalommal utaztam is Londonba, és már itt is álltam a Big Ben előtt. Az óra éjfélt ütött. A toronyóra hangját mindenki felismeri. Sötét volt, az utcán nem mászkált annyi ember, mint amennyi Miami-ban szokott nyüzsögni ilyentájt. Ott más az életfelfogás. Az eső is csendesen szemerkélt. Oh igen, a ködös Albion. Már egészen honvágyam volt.
A fickó, akit kerestem, nem tartózkodott itt. De tudtam, hol keressem. Azt mondták róla, hogy szereti a kocsikat és egy-két illegális éjszakai autóversenyen olykor-olykor felbukkan. Londoni lány vagyok, hamar megtaláltam a legalkalmasabb terepet, hogy ma hol lesz ez a nagy felhajtás. Láttam már jó pár versenyt. Már messziről hallottam a motorok duruzsolását, az emberek ujjongását. Tudtam, hogy jó helyen járok. Meg is pillantottam a keresett személyt, a kocsija mellett állt. Egy Mercedes Benz volt a járgány, amitől a győzelmet várta.
Itt rögtön lelőhettem volna, de a kíváncsiságom nagyobb volt, mint a pénz utáni vágyam. Tudni akartam, hogy megnyeri-e a versenyt. Beszállt a kocsijába és a hajsza kezdetét is vette. Telefonon lehetett követni az eseményeket. Én is a kijelzőre tapadva figyeltem, hogy mi lesz a végkimenetel. Alaposan zúzták szét egymás verdáit, és a sajátjaikat sem kímélték.
Végül az én emberem ért elsőként a célba. Szinte teljesen megfeledkeztem arról, hogy miért is vagyok itt. Magával ragadott a verseny hangulata. Amúgy is imádom a kocsikat, a száguldást.
Mire észbe kaptam, a férfi már nem volt ott. Hiába lapult a zsebemben a megtöltött fegyver, hogy majd végzek a fickóval. Elvesztettem a nyomát. Most először fordult elő velem, hogy elbuktam és nem használtam ki az első adandó alkalmat. Dühös voltam magamra, közben pedig még mindig a verseny járt a fejemben. Végignéznék még egy menetet, vagy beülnék valaki mellé. A vezetést nem vállalnám be, de egyszer átélném, mégis milyen lehet 200 felett repeszteni, amikor megszűnik minden, nem marad más csak a sebesség. Ez olyasmi érzés lehet, mint mikor én üldözöm a prédámat. Aki most meglógott előlem, de ezzel még nem végeztem, én ugyanis sosem adom fel. Utálom a kudarcot...

MADE BY SERENA.
Vissza az elejére Go down
Letty Ortiz

Letty Ortiz


Posts : 38
Residence : { Los Angeles }
Age : 34
I have a(n) : { 1997 Nissan 240SX }

Rosetta Phoenix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta Phoenix   Rosetta Phoenix EmptyCsüt. 18 Júl. 2013, 08:54




Rosetta Phoenix Ip9ijp

Nos Rosetta, be kell valljam, igazi belevaló csajszi vagy. Nem is lehetne másként, ha te is így oda vagy a sebességért és a száguldásért.
Wink
Azért remélem sosem kerülök annak a bizonyos fegyvernek a kereszttüzébe.
Immáron semmi ne tartson vissza, irány avatart foglalni, aztán pedig játékba kezdeni, amint lehet!




Vissza az elejére Go down
https://fastandfurious.hungarianforum.com/
 
Rosetta Phoenix
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rosetta x Kate
» Rosetta and Letty ° Who are you, girl?
» Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter
» Tia & Rosetta -Night, race, cars, escape.
» Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Fejvadászok-
Ugrás: