• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? 2n6bygh Rosetta and Letty ° Who are you, girl? 28u5k5g Rosetta and Letty ° Who are you, girl? 2j4t2yh
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? F26cn8 Rosetta and Letty ° Who are you, girl? 2vt1pp0 Rosetta and Letty ° Who are you, girl? 11skqbn
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A> Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A> Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A> Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A> Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A> Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A> Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A> Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A> Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A> Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A> Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A> Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A> Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A> Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A> Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A> Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A> Rosetta and Letty ° Who are you, girl? A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_lcapRosetta and Letty ° Who are you, girl? Voting_barRosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_lcapRosetta and Letty ° Who are you, girl? Voting_barRosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_lcapRosetta and Letty ° Who are you, girl? Voting_barRosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_rcap 
Tero Lahti
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_lcapRosetta and Letty ° Who are you, girl? Voting_barRosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_rcap 
Admin
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_lcapRosetta and Letty ° Who are you, girl? Voting_barRosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_rcap 
Ian Shaw
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_lcapRosetta and Letty ° Who are you, girl? Voting_barRosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_rcap 
Letty Ortiz
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_lcapRosetta and Letty ° Who are you, girl? Voting_barRosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_rcap 
Lucille Wise
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_lcapRosetta and Letty ° Who are you, girl? Voting_barRosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_rcap 
Kate Donelly
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_lcapRosetta and Letty ° Who are you, girl? Voting_barRosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_rcap 
Tia Duvall
Rosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_lcapRosetta and Letty ° Who are you, girl? Voting_barRosetta and Letty ° Who are you, girl? Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Rosetta and Letty ° Who are you, girl?

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Letty Ortiz

Letty Ortiz


Posts : 38
Residence : { Los Angeles }
Age : 34
I have a(n) : { 1997 Nissan 240SX }

Rosetta and Letty ° Who are you, girl? Empty
TémanyitásTárgy: Rosetta and Letty ° Who are you, girl?   Rosetta and Letty ° Who are you, girl? EmptyPént. 16 Aug. 2013, 10:28





Már napok óta nem igazán mozdultam ki. ha nem ismerném magam, azt hinném, ellustultam. Erre a gondolatra vágok egy fintort, és nekidöntöm a hátam, a napnyugta lévén, még meleg betonoszlopnak. Szerettem kijönni a sivatag szélére. A levegő néha még ilyenkor is forró vagy legalábbis annyira meleg, hogy furcsa volt beszippantani. A szépen sorjában beguruló autók pedig csak fokozzák mindezt. Kezdtünk szépen összegyűlni. Bár hidegen hagyott, ki lesz az a négy, akik közül ma kettő tuti teljesen készre vágja a verdáját. Mostanában csomó amatőr versenyzik. Azt hiszi a pár elkényeztetett kis gazdag ficsúr, hogy ez mennyire menő és könnyű dolog. Fogják az apucitól kapott méregdrága kocsit, és az első versenyen adnak is neki annyit, hogy egy jó darabig ne lehessen kocsinak nevezni azt a járgányát. Pont az imént haladt el mellettem egy tejfölösszájú kölyök, aki már első ránézésre ezek közé tartozik. Rossz volt nézni, amit műveltek azzal a Dodge-dzsal a segge alatt. A kocsija sírva fakadna, ha tudna... Szememmel lassan követem a lépésben guruló autót, ahogy beáll harmadikként a rajtvonal mögé. Igazából nem tudom eldönteni sajnáljam-e az ilyet vagy csak nevessek egy jót. Végül mégis inkább bosszantó az egész. A versenyzés ott csörgedezhet a véredben, mégis ezt érzeni kell. Bár értenék az ilyenek. Ellenben sosem fogják... Már csak a negyedik sofőrre várnak, aztán indul a mandula. Kedvem sincs igazából figyelemmel követni, mi történik majd, úgyis meg tudom jósolni előre. Nem tartom magam profinak, de már egészen közel állok hozzá, szóval megengedhetem magamnak a hasonló gondolatokat.
Nagyot sóhajtottam és épp odébb akartam volna állni, hogy megkeressem Miát, Domot és Vince-t. Már fordítottam is hátat az izgatottnak tűnő, önjelölt versenyzőknek, mikor egy futó pillantás miatt mégis kénytelen voltam ismét abba az irányba sasolni.
Megint itt van... Tutira ő az. Ezt a csajt, már kezdem egyre gyakrabban felfedezni köreinkben. De nem az a verseny-mániás, aki le se tud szakadni a kocsikról vagy körberajonganá a nyálgépeket, akik lassan rajtolni készülnek. Ami azt illeti kezdtem aggódni, hogy zsaru. Most épp nem volt egyikünk sem szöges ellentétben a törvénnyel, -legalábbis a hatóság nem tud róla - szóval száz százalék, hogy nem miattunk van itt. Nem vagyok az a kíváncsi fajta, legtöbbször inkább csak teszek az egészre, most valahogy mégis majd szétvet a kíváncsiság, miért is strázsál szinte minden versenyen a bámészkodók között. Még inkább pedig az, honnan a bánatos francból tudja, hogy hol mi lesz éppen. Szemöldök ráncolva, hirtelen elindultam és az emberek között kacsázva igyekeztem észrevétlenül a lány közelébe férkőzni. Valljuk be, egész jól ment, már egész közelről szemezhettem hosszú, szőke fürtjeivel. Közvetlen mögötte álltam, de egyenlőre eszem ágában sem volt sem megszólítani, sem pedig felhívni magamra a figyelmet.

© darren criss


A hozzászólást Letty Ortiz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 20 Nov. 2013, 02:30-kor.
Vissza az elejére Go down
https://fastandfurious.hungarianforum.com/
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta and Letty ° Who are you, girl? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta and Letty ° Who are you, girl?   Rosetta and Letty ° Who are you, girl? EmptySzomb. 17 Aug. 2013, 02:20



Londonban születtem, ott éltem, aztán Miami-ba keveredtem, onnan vissza Londonba, majd most itt vagyok Los Angeles-ben, mindezt Ian Shaw miatt. Nem egyszerű a fejvadászok élete, de ő már messze túlmegy a komplikált eset megnevezésen. De amíg azon dolgozom, hogy megöljem, legalább kihasználom a lehetőséget, hogy új arcokat ismerjek meg, versenyekre járhassak, és gyönyörködhessek a jobbnál-jonn verdákban. Nem is kicsit.
Amikor csak tudtam, kijártam a versenyekre, ez is afféle szórakozás volt, amivel elfoglalhattam magam. A mai eseményt sem hagytam ki, jelen voltam, mint mindig.
Voltak ismerős arcok, akiket jó párszor már láttam is, na és persze körözött személyek is voltak. Ilyen volt Letty Ortiz is. Én hallottam már róla, hisz Toretto-val utazik, egyik sem kispályás. Ő viszont aligha ismerhet engem, ahogy más sem. Shaw is azt hiszi, hogy az öccse rendelt ki mellé, pedig pont, hogy én vagyok az, aki meg akarja ölni.
A versenyzőkre pillantottam, mire visszakaptam volna a tekintetem, a nő már nem volt sehol. Furcsa. Aztán kaptam egy sms-t, amit gyorsan el is olvastam. Lendületből megfordultam és indultam volna, de egyenesen nekimentem a mögöttem álló lánynak, aki eddig még nem volt ott.
-Ne haragudj, nem akartalak elkaszálni... -pillantottam rá bocsánatkérőn, és akkor tudatosult bennem, hogy Letty egyenesen mögém "teleportált".
Vissza az elejére Go down
Letty Ortiz

Letty Ortiz


Posts : 38
Residence : { Los Angeles }
Age : 34
I have a(n) : { 1997 Nissan 240SX }

Rosetta and Letty ° Who are you, girl? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta and Letty ° Who are you, girl?   Rosetta and Letty ° Who are you, girl? EmptyCsüt. 21 Nov. 2013, 06:48





Gőzöm sem volt róla, mégis mit mondhatnék neki vagy egyáltalán lenne-e értele beszélgetésbe bonyolódnom a szöszivel. Igazán megfogadhatnám Dom tanácsát... előbb gondolkoznom kéne, csak aztán cselekedni. Ha fél perccel ezelőtt állok neki agyalni, már az is késő lett volna. Ha pedig próbálom a véletlen művének beállítani a dolgot, totál idiótát csinálok magamból, annak pedig azért mégsem tartom magam. Gáz vagy sem, meg kellene próbálnom pár értelmes mondatot váltani a cicababával, hogy mégis csak legalább valami halvány fogalmam legyen róla, hogy ki- vagy miféle. Nem voltam jó a csajos-bájolgós dumában és kellőképpen hányingerem is volt tőle, ami azt illeti... Mindamellett, hogy a francba vágjak jó pofát ahhoz, hogy a csaj kellőképpen gyanús ahhoz, hogy tudjam, nem tervezek életem végéig a sitten ülni, sem pedig valakit közülünk ott látogatni hétvégente.
Próbáltam az arcomra erőltetni némi kevésbé barátságtalan és inkább bizalmat sugárzó ábrázatot, de azt tisztán éreztem, hogy marhára nem jött össze. Sőt, hogy teljes legyen a kép, jött a béna kifogás, a kevésbé gyanút keltő kérdés és a Letty-féle kötözködés.
- Öhm...bocs, nem volt szándékos... vagy ilyesmi! - mondtam olyan hangsúllyal, hogy még én sem hittem el.
A verseny épp abban a pillanatban rajtolt el, ami akaratlanul, egy egészen röpke pillanatra, de odavonzotta a tekintetem. Majd visszatérve a lányra azért mégiscsak kibukott belőlem:
-Még csak most kezdődött a verseny, máris lelépsz? - szegeztem rá szúrósan a tekintetem, miközben a szám akaratlanul is halvány, de kekeckedő mosolyra húzódott.

© darren criss
Vissza az elejére Go down
https://fastandfurious.hungarianforum.com/
Ajánlott tartalom





Rosetta and Letty ° Who are you, girl? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta and Letty ° Who are you, girl?   Rosetta and Letty ° Who are you, girl? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rosetta and Letty ° Who are you, girl?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Letty's relationships
» Leticia "Letty" Ortiz
» Rosetta x Kate
» Rosetta Phoenix
» dear diary ;; Letty Ortiz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Los Angeles :: Sivatag-
Ugrás: