• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Adam & Tero - What the fuck?! 2n6bygh Adam & Tero - What the fuck?! 28u5k5g Adam & Tero - What the fuck?! 2j4t2yh
Adam & Tero - What the fuck?! F26cn8 Adam & Tero - What the fuck?! 2vt1pp0 Adam & Tero - What the fuck?! 11skqbn
Adam & Tero - What the fuck?! A> Adam & Tero - What the fuck?! A> Adam & Tero - What the fuck?! A> Adam & Tero - What the fuck?! A> Adam & Tero - What the fuck?! A> Adam & Tero - What the fuck?! A> Adam & Tero - What the fuck?! A> Adam & Tero - What the fuck?! A> Adam & Tero - What the fuck?! A> Adam & Tero - What the fuck?! A> Adam & Tero - What the fuck?! A> Adam & Tero - What the fuck?! A> Adam & Tero - What the fuck?! A> Adam & Tero - What the fuck?! A> Adam & Tero - What the fuck?! A> Adam & Tero - What the fuck?! A> Adam & Tero - What the fuck?! A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Adam & Tero - What the fuck?! EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Adam & Tero - What the fuck?! EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Adam & Tero - What the fuck?! EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Adam & Tero - What the fuck?! EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Adam & Tero - What the fuck?! EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Adam & Tero - What the fuck?! EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Adam & Tero - What the fuck?! EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Adam & Tero - What the fuck?! EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Adam & Tero - What the fuck?! EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Adam & Tero - What the fuck?! EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Adam & Tero - What the fuck?! EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Adam & Tero - What the fuck?! EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Adam & Tero - What the fuck?! Vote_lcapAdam & Tero - What the fuck?! Voting_barAdam & Tero - What the fuck?! Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Adam & Tero - What the fuck?! Vote_lcapAdam & Tero - What the fuck?! Voting_barAdam & Tero - What the fuck?! Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Adam & Tero - What the fuck?! Vote_lcapAdam & Tero - What the fuck?! Voting_barAdam & Tero - What the fuck?! Vote_rcap 
Tero Lahti
Adam & Tero - What the fuck?! Vote_lcapAdam & Tero - What the fuck?! Voting_barAdam & Tero - What the fuck?! Vote_rcap 
Admin
Adam & Tero - What the fuck?! Vote_lcapAdam & Tero - What the fuck?! Voting_barAdam & Tero - What the fuck?! Vote_rcap 
Ian Shaw
Adam & Tero - What the fuck?! Vote_lcapAdam & Tero - What the fuck?! Voting_barAdam & Tero - What the fuck?! Vote_rcap 
Letty Ortiz
Adam & Tero - What the fuck?! Vote_lcapAdam & Tero - What the fuck?! Voting_barAdam & Tero - What the fuck?! Vote_rcap 
Lucille Wise
Adam & Tero - What the fuck?! Vote_lcapAdam & Tero - What the fuck?! Voting_barAdam & Tero - What the fuck?! Vote_rcap 
Kate Donelly
Adam & Tero - What the fuck?! Vote_lcapAdam & Tero - What the fuck?! Voting_barAdam & Tero - What the fuck?! Vote_rcap 
Tia Duvall
Adam & Tero - What the fuck?! Vote_lcapAdam & Tero - What the fuck?! Voting_barAdam & Tero - What the fuck?! Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Adam & Tero - What the fuck?!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Adam & Tero - What the fuck?! Empty
TémanyitásTárgy: Adam & Tero - What the fuck?!   Adam & Tero - What the fuck?! EmptyVas. 01 Dec. 2013, 03:53


To: Adam

Egy szokásos kis fellépésem volt egy belvárosi bárban. lepusztult hely, de ez van. Nem maradhatok örökre Claire nyakán. Meg persze nem lenne szerencsés lebukni a bátyja előtt. Kifizettek. Szeretem ezt a helyet, mivel sötét és itt legalább egész jól fizetnek. Leültem a pulthoz és kértem egy rövidet. Végignéztem a tömegen. Nem valami nagy cucc. Csak ugyanazok az alakok. Akkor este, amikor találkoztam a királylánnyal hatalmas mázlim volt. Az életem új irányt vett. Remélem többé sosem lesz arra szükség, hogy a régi életemről keljen eszélnem. Elegem van belőle.
Vissza az elejére Go down
James Adam Cooper

James Adam Cooper


Posts : 24
Residence : L.A.
Age : 46

Adam & Tero - What the fuck?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam & Tero - What the fuck?!   Adam & Tero - What the fuck?! EmptySzer. 04 Dec. 2013, 04:00


Hát akkor vágjunk bele! Ez volt az első gondolat amivel nincs is gond, azt leszámítva hogy hol is kezdjük. Először is ismeretségek. Nem hazudott a főnök, veszélyes terep, de ilyen-olyan kis turpissággal, hol lefizetéssel csak kiderítettem hol is botolhatnék néhány versenyzőbe. Na akkor próba szerencse!

Belépve már a harmadik bár kapuján, amit inkább mondtam volna valami ledöglött helynek, cseppet sem gyanúsan vezettem végig a szemeimet. Semmi extra. Így elsőre. De ne adjuk fel ilyen hamar ezt az ügyet. A másik kettőbe, amit tegnap és azelőtt látogattam meg, szintén zéró volt a kapás valószínűsége, aztán mégis a horogra akadt egy sneci. Mindig érd be a kisebbel, ha vele eljuthatsz a cápákig! Örök igazság újságírói körökben és a szakmámban nem árt folyton az orra előtt tartania az embernek.
Le is raktam magam azonnal egyenesen a bárpult mellett, mert hol is hallhatna több infót az ember mint egy csapostól.. egy sugdolózó pártól, vagy éppen egy-egy verekedés alkalmával amit néha bevallom én provokálok meg. De az ember fura egy faj, akkor vall, ha ösztönös. És ha tényleg érdemi információk kellenek.. nem haboztam elég sokmindent bedobni.

- Mit érdemes erre inni, haver, porzik a torkom! – böktem oda csak félvállról a mellettem ülőnek, de nem vagyok hülye a szemem egyből letapogatta ami az ujjai között mozog. – Egy ugyanolyat! – mutogattam a csaposnak, és csak aztán néztem meg jobban a fickót magamnak. Kommunikááációóóóó! Ez a lényeg az egészben. – Ez most a divat? – intettem útközben a hajára, mert ja.. vágom én hogy tarol a raszta, de ő valamiért teljesen egyedinek tűnt nekem.

Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Adam & Tero - What the fuck?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam & Tero - What the fuck?!   Adam & Tero - What the fuck?! EmptySzer. 04 Dec. 2013, 05:32


To: Adam

Csendes este, egész jó fizu. Unalmas minden. Részeg alakok itt-ott esnek-kelnek a padokról és a székekről. Jahaj! Mikor lettek ilyen költőiek a gondolataim. Majd valami csávó ült le mellém. A kis megjegyzésére nem reagáltam. Ha látja, hogy mi van nálam, akkor azt kér. Én mindig ezt iszom. Majd mikor a hajam felé kezdett el legyezni elkaptam a ujjait.
-Ha lehet, ezt ne csináld... kib@szottul irritál... -néztem rá komolyan.
-És kit tisztelhetek meg benned, kedves legyezgetős barátom... -emeltem rá sötétzöld szemeimet, majd visszafordultam.
Vissza az elejére Go down
James Adam Cooper

James Adam Cooper


Posts : 24
Residence : L.A.
Age : 46

Adam & Tero - What the fuck?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam & Tero - What the fuck?!   Adam & Tero - What the fuck?! EmptySzer. 11 Dec. 2013, 05:49


Először meglepett mikor elkapta a kezemet, meg is torpantam az egészben, bevállalós vagyok de nem hülye, viszont amikor engedett, már némileg megnyugodva engedtem szabadon magam.

- Nyugi van haveeeeer.. Nem harapok, csak érdeklődtem. – rendezem vissza a berendezésemet a pulthoz, két alkarral megtámaszkodok, persze azért mindvégig résen, hogy ha mégis ütni lenne kedve még idejében iszkoljak vagy hárítsam.
Ám aztán úgy tűnik nem lesz itt gond. „Barááátom..” Nem mondom hogy a pálfordulás nem lepett meg, de ne álljunk ellen. Ha már elindult az a bizonyos csevegés végre..

- Adam.. ööö.. Scott! – adom elő az épp eszembe jutó aktuális nevemet és ha már barátok vagyunk kezet nyújtok felé, de ki tudja elfogadja e. Ha igen.. már egy ponttal előrébb a vagyok. Ha viszont még mindig tartózkodik, akad még pár ötletem. - Mi járatban erre? - fut is a következő, és ha úgy néz ki kommunikatív fajta, már nyert az ügyem. Ha nem.. nos.. nem az a fajta vagyok aki szívügyre veszi hogy ne menjek az emberek agyára. - Éss.. külföldi? - emelem meg a szemöldököm, aztán nyomatékosítva is lazán felé bökök. - Csak az akcentus miatt.. - magyarázom meg, nem mintha szükséges lenne de így korrekt. Nehogy már azt higgye hogy utána szaglászom, mert dehogyis! Azthiszem...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Adam & Tero - What the fuck?! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam & Tero - What the fuck?!   Adam & Tero - What the fuck?! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Adam & Tero - What the fuck?!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tero Lahti
» Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között
» Tero&Claire ~ We meet again...
» Dom&Tero ~ What? I beg your pardon ... I'm not staring at anyone!
» Adam vs. Brian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Los Angeles :: Belváros-
Ugrás: