• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Tero Lahti 2n6bygh Tero Lahti 28u5k5g Tero Lahti 2j4t2yh
Tero Lahti F26cn8 Tero Lahti 2vt1pp0 Tero Lahti 11skqbn
Tero Lahti A> Tero Lahti A> Tero Lahti A> Tero Lahti A> Tero Lahti A> Tero Lahti A> Tero Lahti A> Tero Lahti A> Tero Lahti A> Tero Lahti A> Tero Lahti A> Tero Lahti A> Tero Lahti A> Tero Lahti A> Tero Lahti A> Tero Lahti A> Tero Lahti A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Tero Lahti EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Tero Lahti EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Tero Lahti EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Tero Lahti EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Tero Lahti EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Tero Lahti EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Tero Lahti EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Tero Lahti EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Tero Lahti EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Tero Lahti EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Tero Lahti EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Tero Lahti EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Tero Lahti Vote_lcapTero Lahti Voting_barTero Lahti Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Tero Lahti Vote_lcapTero Lahti Voting_barTero Lahti Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Tero Lahti Vote_lcapTero Lahti Voting_barTero Lahti Vote_rcap 
Tero Lahti
Tero Lahti Vote_lcapTero Lahti Voting_barTero Lahti Vote_rcap 
Admin
Tero Lahti Vote_lcapTero Lahti Voting_barTero Lahti Vote_rcap 
Ian Shaw
Tero Lahti Vote_lcapTero Lahti Voting_barTero Lahti Vote_rcap 
Letty Ortiz
Tero Lahti Vote_lcapTero Lahti Voting_barTero Lahti Vote_rcap 
Lucille Wise
Tero Lahti Vote_lcapTero Lahti Voting_barTero Lahti Vote_rcap 
Kate Donelly
Tero Lahti Vote_lcapTero Lahti Voting_barTero Lahti Vote_rcap 
Tia Duvall
Tero Lahti Vote_lcapTero Lahti Voting_barTero Lahti Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Tero Lahti

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero Lahti Empty
TémanyitásTárgy: Tero Lahti   Tero Lahti EmptyVas. 28 Júl. 2013, 06:14


Tero Lahti *
26. Törvényenkívüli. Lauri Ylönen.

STUFFS AND THINGS.



HI SWEETHEART, MY NAME IS...

Tero Lahti


I WAS BORN...

Helsinki, 1987. január 27.


I LIKE...


-Shadow(varjam)
-tél
-autók
-fekete és a rock


I DON'T LIKE...


-meleg
-nyálas zene
-komolytalan emberek
-élénk színek és napsütés


MY CAR IS A(N)...

Fekete Lamborghini



HEY! LOOK... I'TS ME.

Nem vagyok különös kinézetű ember.  Fekete hajam van, de valamikor elkap az agybaj és átváltok hidrogén szőkébe.  Ennek az egésznek a tetejébe világosbarna szemem van, de néha zöldnek tűnik. Lássuk be ez elég fura kinézetet ad, mind fekete, mind szőke hajhoz. És eléggé fehér a bőröm. Kb., mint egy hulláé. Nem kell túlragozni, hogy milyen is a külsőm. Fekete ruhákban járok. Maximum hozzácsapok egy-két fehér vagy szürke cuccot. A körmömet általában feketére festem, de láthatod simán vagy fekete-fehéren is. És ne röhögj ezen. Mert nem vicces. Kb. 170 cm magas vagyok. Nem vagyok alacsony, de magas sem. És a humor kedvéért megjegyzem, hogy fekve ugyanilyen hosszú. Szóval átlagos rocker stílusban nyomom az életet. Ja! És még mielőtt beszólnál, hogy kihagytam valamit. Igen! Jól látod! Tollak vannak a hajamban.


QUIET PEOPLE HAVE THE LOUDEST MINDS...

Ahogy a külsőm is mutatja, elég sötét személyiség vagyok.  A többi versenyzővel ellentétben engem nem a csillogás és a bikinis csajok vonzanak. Hanem a pénz és a kocsik. Én egy zárkózott és csendes típus vagyok. De egy-egy verseny alkalmával azért belekeveredek egy ilyen pörgésbe. Ja és egy hideg és kegyetlen ember vagyok. De tudok igazán jó fej és közvetlen lenni. De az nagyon ritkán van. Nem szeretem a társaságot és az emberek közelségét.  Inkább csendben elülök magamban egy sarokban és zenét hallgatok vagy éneklek. Sokan őrültnek tartanak. Pedig nagyon is józanul gondolkodom és élem az életem. És ha eddig úgy tűnt, hogy buzi vagyok, most közlöm, hogy nem. És nem is akarok az lenni.


YOU KNOW MY NAME, NOT MY STORY!

1987. január 27-én születtem Finnországban. Hideg nap volt. A szokottnál hidegebb. Havazott, de rettentően. Így anyámat nem sikerült kórházba szállítani, ezért meghalt, amikor születtem. Nem érzek bűntudatot. Nem gondolom, hogy miattam nem él már. 6 éves voltam, amikor ezt közöltem apámmal. Erre ő elborult tekintettel nézett rám, majd ütni kezdett. A gyermekkorom egy merő pokol volt.  Apám vert, a suliban a stílusom miatt utáltak és kiközösítettek. Énekelni viszont imádtam, így az énektanárom külön órákat tartott nekem. Ezért mindig későn jártam haza. De otthon ezért is kaptam pár pofont. 16 voltam mikor betelt a pohár és megöltem álmában. Először egy kisebb késsel elvágtam az ádámcsutkáját, majd néztem, ahogy megfullad a saját vérében. Akkor bezzeg könyörgött és a kicsi fia voltam. Aztán feldaraboltam egy húsvágó késsel és beleraktam a hűtőládába. De előbb-utóbb feltűnt, hogy nincs meg és elkezdték keresni. Meg is találták és én röhögve közöltem a rendőrökkel, hogy én öltem meg, mert folyton kínzott. de a dicséret helyett bevittek és kereken 4 évre elítéltek. A Finnországban legkeményebbnek számító fiatalkorúaknak fenntartott büntető intézetbe szállítottak. Nagyon érdekes hely az. Sötét és szabályokhoz kötött. Bár az előírásokat nem akartam betartani. Verekedtem és hasonlók. Szereztem pár tetoválást a börtönben. Például a kezemen lévő írás is onnan van. Der az ottani emberek nagyon kegyetlenek. Az őrök mindenért megvernek és a sorstársak sem makulátlanok. Volt aki kannibalizmus vágyjával került be. De olyan is volt, aki megölte a saját családját. Mondjuk ebben én is ludas vagyok. de azért akadtak kisebb bűnözők is. Dura volt az a négy év. Miután kiengedtek megváltoztam. Nem hagytam, hogy kihasználjanak és bántsanak. De a hidegségem és a zárkózottságom megmaradt. Azt nem tudták belőlem kiirtani a négy év alatt. Majd szereztem magamnak egy olyan munkát, amivel kerestem annyit, hogy eltűnjek onnan.  Repülőre szálltam és meg sem álltam Los Angeles-ig. Ott szereztem magamnak egy kocsit. Elloptam valami bár elől. Méghozzá egy fekete Lamborghini-t. Azzal kezdtem el versenyezni. mikor a legelső versenyemre mentem mindenki furcsán nézett rám. Nagyon zavart a sok bamba tekintet és az a pörgés. Nem voltam hozzászokva, ott pedig minden teli volt fényekkel és zajjal. Na, ez nekem nagyon hiányzott. De végül is megnyertem a versenyt és kerestem vele egy kis pénzt. Nem is olyan kicsit. Azután amikor tehettem mentem versenyezni. De nem minden „futamomat” nyertem, így nyilvánvalóvá vált, hogy ez édes kevés ahhoz, hogy megéljek. Megpróbáltam munkát keresni, de egy apagyilkos „őrültnek” akinek még szakmája sincs, természetesen senki nem ad munkát egy normális helyen. Így esténként egy lepusztult, büdös, dohos és sötét helyen lépek fel.  Ez elég furcsa egy srácnak tudom. De énekelni szeretek és tudok is. Ez az egyetlen lehetőségem a jobb élethez. Találkoztam pár sráccal, akikkel jóba lettem. Ők is szeretik a kocsikat és a rockot. Az egyik versenyen megláttam egy szőke lányt. Úgy 18 lehet. Nagyon szép volt és rabul ejtett. Keresem, de nem találom az óta sem. Pedig mindenhol keresem. Egy koszos kis lakásban élek Shadow-val. Ő a koromfekete varjam. Ő az egyetlen igaz barátom. De jó is ez így. Nem számít, hogy mennyire kemény is az élet. Én a titokzatos lányt keresem és azóta is versenyzem. Ez az életem.

MADE BY SERENA.
Vissza az elejére Go down
Letty Ortiz

Letty Ortiz


Posts : 38
Residence : { Los Angeles }
Age : 34
I have a(n) : { 1997 Nissan 240SX }

Tero Lahti Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero Lahti   Tero Lahti EmptyVas. 28 Júl. 2013, 08:28




Tero Lahti Ip9ijp

Te sem vagy egy hétköznapi figura, kedves Tero. Ezzel azonban semmi baj nincs. Érdekes volt, ahogy az életed végül összehoztad a versenyzés világával. Közülünk pedig neked van talán a "legbűnösebb" múltad, ez vitathatatlan.
Nos, egy szó, mint száz, most már tiéd a pálya, irány játszani! Viszont az avatarfoglalásról semmiképp se feledkezz meg!




Vissza az elejére Go down
https://fastandfurious.hungarianforum.com/
 
Tero Lahti
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tero&Claire ~In the Shadow
» Tero&Claire ~ We meet again...
» Dom&Tero ~ What? I beg your pardon ... I'm not staring at anyone!
» Adam & Tero - What the fuck?!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek :: Törvényen kívüliek-
Ugrás: