• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Party time!-[Rose&Laurent] 2n6bygh Party time!-[Rose&Laurent] 28u5k5g Party time!-[Rose&Laurent] 2j4t2yh
Party time!-[Rose&Laurent] F26cn8 Party time!-[Rose&Laurent] 2vt1pp0 Party time!-[Rose&Laurent] 11skqbn
Party time!-[Rose&Laurent] A> Party time!-[Rose&Laurent] A> Party time!-[Rose&Laurent] A> Party time!-[Rose&Laurent] A> Party time!-[Rose&Laurent] A> Party time!-[Rose&Laurent] A> Party time!-[Rose&Laurent] A> Party time!-[Rose&Laurent] A> Party time!-[Rose&Laurent] A> Party time!-[Rose&Laurent] A> Party time!-[Rose&Laurent] A> Party time!-[Rose&Laurent] A> Party time!-[Rose&Laurent] A> Party time!-[Rose&Laurent] A> Party time!-[Rose&Laurent] A> Party time!-[Rose&Laurent] A> Party time!-[Rose&Laurent] A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Party time!-[Rose&Laurent] EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Party time!-[Rose&Laurent] EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Party time!-[Rose&Laurent] EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Party time!-[Rose&Laurent] EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Party time!-[Rose&Laurent] EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Party time!-[Rose&Laurent] EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Party time!-[Rose&Laurent] EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Party time!-[Rose&Laurent] EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Party time!-[Rose&Laurent] EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Party time!-[Rose&Laurent] EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Party time!-[Rose&Laurent] EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Party time!-[Rose&Laurent] EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Party time!-[Rose&Laurent] Vote_lcapParty time!-[Rose&Laurent] Voting_barParty time!-[Rose&Laurent] Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Party time!-[Rose&Laurent] Vote_lcapParty time!-[Rose&Laurent] Voting_barParty time!-[Rose&Laurent] Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Party time!-[Rose&Laurent] Vote_lcapParty time!-[Rose&Laurent] Voting_barParty time!-[Rose&Laurent] Vote_rcap 
Tero Lahti
Party time!-[Rose&Laurent] Vote_lcapParty time!-[Rose&Laurent] Voting_barParty time!-[Rose&Laurent] Vote_rcap 
Admin
Party time!-[Rose&Laurent] Vote_lcapParty time!-[Rose&Laurent] Voting_barParty time!-[Rose&Laurent] Vote_rcap 
Ian Shaw
Party time!-[Rose&Laurent] Vote_lcapParty time!-[Rose&Laurent] Voting_barParty time!-[Rose&Laurent] Vote_rcap 
Letty Ortiz
Party time!-[Rose&Laurent] Vote_lcapParty time!-[Rose&Laurent] Voting_barParty time!-[Rose&Laurent] Vote_rcap 
Lucille Wise
Party time!-[Rose&Laurent] Vote_lcapParty time!-[Rose&Laurent] Voting_barParty time!-[Rose&Laurent] Vote_rcap 
Kate Donelly
Party time!-[Rose&Laurent] Vote_lcapParty time!-[Rose&Laurent] Voting_barParty time!-[Rose&Laurent] Vote_rcap 
Tia Duvall
Party time!-[Rose&Laurent] Vote_lcapParty time!-[Rose&Laurent] Voting_barParty time!-[Rose&Laurent] Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Party time!-[Rose&Laurent]

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyCsüt. 25 Júl. 2013, 05:52


To: Rose

Ez is egy újabb fergeteges nap! Mivel a húgom a hülye haverjaival kocsikázik valahol, így én megpattantam Los Angeles-ből és Miami csodás és pörgős városa felé vettem az irányt. Kibéreltem egy jó kis helyet és már készülődtem is az esti bulira. Keményen megdolgoztam azért a pénzért, amit ma eliszok és elbulizok. Szóval ma egész nap vedelni fogok. De csak éppen annyit, hogy az ne akadályozzon a csajozásban! Mert az fontos egy buliban! Kibéreltem egy fasza kis helyet ahol még medence is van. Meghívtam az összes nagy arcot és még facebook-ra is feldobtam a meghívót. Így elég szép számmal összejöttek az emberek. Úgy érzem magam, mint egy rockstar. Bár ez lehet annak köszönhető, hogy a hangfalakból rohadt hangosan bömböl a Nickelback. De ez az én életem. A medence partján mászkáltam amikor megláttam egy szőke bombázót. Tök higgadtan odasétáltam hozzá.
-Szia cica! -köszöntem neki egy széles vigyorral a képemen.
-Na tetszik a buli? -néztem körbe, miközben beleittam a sörömbe. Ez az élet. Nem is értem a sok besavanyodott csávót. Így kell élni haver! A medencében csókolózó, bikinis csajokkal és sok hülye haverral!
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyCsüt. 25 Júl. 2013, 23:10



Oh, Miami! Bár nem az otthonom, de imádom ezt a várost a maga pörgésével, szépségével és hangulatával. Jól tettem, hogy elválltaltam azt a tolmács állást, amit felajánlottak. De most egy időre szabadságot kellett kivennem, mert egy meló volt kilátásban. Mármint fejvadászmunka, így a könnyű pénzt választottam.
Nemrég Londonban jártam emiatt, majd visszajöttem "tankolni" egyet, mert a következő állomás Los Angeles.
Már épp a ruháimat pakolásztam, mikor felnéztem facebook-ra és megláttam egy bulinak a hirdetését. Valami házibuli féle jellegű, ugyanis magánszemély szervezi az egyik medencés helyen itt Miami-ban. Hát L.A. előtt mindenképp ott a helyem. A nagy akció előtt még leiszom magam, aztán utána jöhet a munka.
A csomagolást gyorsan be is fejeztem, és már kerestem is valami dögös ruhát, na meg persze fürdőruhát, hisz medence is van, amit ki nem hagynék.
Minden meg is volt, az este hamar eljött én pedig party képes állapotban el is mentem a helyszínre. Jó volt a hangulat! A zene! Nem panaszkodhattam. Egy pohár pezsgővel sétálgattam a medence partján. Már nagyon szemeztem vele, hogy csobbanjak egyet, aztán egyszer csak egy helyes srác köszöntött.
-Szia! -fordultam felé és viszonoztam a mosolyát.
-Naná! Szuper. Minden elismerésem a szervezőé. -jegyeztem meg. Nem ismerem a srácot, de tényleg kitett magáért.
-Amúgy Rose vagyok. -mutatkoztam be neki.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyPént. 26 Júl. 2013, 00:17


To: Rose

Ebből a napból sem hiányozhat a party. gy eltűztem Miami-ba, mivel a tesóm másnap reggelig biztosan nem kerül elő. Én szerveztem egy kis banzájt egy medencés helyen. De én mindig a tutira megyek, így még facebook-ra is feldobtam a meghívót. Remélve, hogy sok dögös csaj és jó arc lesz. Jó zene, pia és csajok. Nekem ennél több nem is kell. El is jött az idő, így szép lassan gyűltek az emberek. A medence partján sétálgattam egy hawaii stílusú gatyában, mikor megláttam egy szexi csajt. Ilyet én még nem láttam. Szebb lökhárítója és ütközője van, mint a kocsimnak. Na erre varrjon valaki gombot. Rögtön köszöntem is neki egy hatalmas vigyorral a képemen. Viszonozta a köszönésemet és a mosolyomat is. Neked fogkrémet kéne reklámoznod csajszi! Majd közölte, hogy minden elismerése a szervezőé.
-Merci! Ugyanis én szerveztem a bulit! -jelentettem ki mosolyogva.
-Én meg Laurent! -néztem rá mosolyogva.
-Szép neved van Rose! -dicsértem meg egy hatalmas mosollyal az arcomon.
-Na és te Miami-ban laksz vagy csak idejöttél bulizni egyet? -néztem rá érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyPént. 26 Júl. 2013, 01:02



Hamar megtaláltam a társaságomat ezen a bulin is, illetve ő talált meg engem. Na igen. Kevesen tudnak egy szó nélkül elmenni a gazellatestű Rosie mellett. De hát nem tudok mit tenni. Jó vagyok és kész.
A srác sem nézett ki rosszul, sőt. Egy olyan tipikus álompasi típus. Szőke haj, kék szem. Már a köszönéséből lejött, hogy nagy dumás a srác, ráadásul biztosan helyén van az egója is. Nem felejtette a konditeremben. Már csak az izmaiból kiindulva. Sikerült alaposan végigmérnem egy korty pezsgő mellett, amíg franciául megköszönte a buliról alkotott elismerő szavaimat, illetve azt, ahogy a szervezőt méltattam. Nem is véletlenül, hisz ő maga az elkövető.
-Hát akkor gratulálok a bulidhoz. -pillantottam rá mosolyogva, majd bemutatkoztam, mire ő is elárulta a nevét. Laurent. Francia. Szexi.
-Ugyan. A tiéd mellett labdába sem rúghatok. Csípem a francia szavakat. -jegyeztem meg a dolgot.
-Hát ez egy érdekes sztori, mert tudod igazából brit vagyok. De már egy ideje Miami-ban lakom, de most elpályázok majd egy időre máshová. A munka nagy úr. -válaszoltam meg a kérdését, majd én következtem a faggatózásban.
-És te csak szerveztél ide egy bulit vagy itt is laksz? Csak mert a neved alapján és a 'merci'-ből ítélve francia vagy, nem? -bár lehet tévedek és csak a csajoás kedvéért aggatta magára a francia macsó álcáját.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyPént. 26 Júl. 2013, 02:36


To: Rose

Kiszúrtam magamnak a medence partján egy csinos kis csajszikát. Nagyon fullos volt, így oda is mentem hozzá. Már a nevét is tudtam. Rose. Jó név. Illik hozzá. Majd az anyanyelvemen köszöntem meg, hogy megdicsérte a party szervezőjét. Meg magát a bulit. Ez most jót tett az amúgy is nagy egómnak. De van mire!
-Még egyszer köszi! -jegyeztem meg mosolyogva, majd a medencére pillantottam. Hú, de bemennék! Úgy csobbannék egyet!
-Igazán? -néztem rá egy kacér mosollyal az arcomon. Na ez van Mindig! Már csak a nevem is elég ahhoz, hogy azt gondolják 'szexi.'
-Nem tudom... jelenleg nem dolgozom... én a könnyű pénzből élek. Versenyzem. -jegyeztem meg mosolyogva.
-Komolyan brit vagy? Szexi! -jelentettem ki a tőlem megszokott stílusban.
-Nem, nem itt lakom. L. A. az otthonom! De amúgy francia agyok. De már 4 éves korom óta itt vagyok Amerikában. -néztem rá mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyPént. 26 Júl. 2013, 03:16



Sosem a könnyű prédákra buktam, a kihívások is mindig megtaláltak és nekem, mint a legjobbnak mindig a legjobb jár. Mind melóan, mind pedig a pasik terén. Hát persze, hogy így nem volt meglepő, hogy rögtön a buli szervezője jelent meg engem személyesen köszönteni. Egy szexi srác tökéletes társaság egy magamfajta jó csajnak, mert ezt már sokan megerősítették. Az egyéjszakás kalandoknak nem vagyok a híve, egyetlen egyszer mentem bele ekkora hülyeségbe, de meg is bántam. Bár a pasi jól nézett ki, az tény. Azóta már csak a flörtölgetés az, ami megmaradt ebből a kihívó életmódból.
-Ugyan, nincsmit. Én köszönöm, hogy itt lehetek. -jegyeztem meg mosolyogva.
-Igen. A francia az érzéki dolgokat juttatja az eszembe. -pillantottam rá, majd beleittam a pezsgőmbe. Micsoda véletlen, hogy ez az ital is francia. Nahát.
-Szóval versenyzel. Az király! Imádom a kocsikat és a versenyeket is. -csillant fel a szemem, mikor ezt említette. És hát hasonlítunk is. Ő lehetna majdhogynem a férfi kiadásom. A könnyű pénz csábítását ismerem, hisz fejvadász vagyok.
-Jaja. Egyenesen Londonból. -erősítettem meg a dolgot.
Ő sem idevalósi. Los Angeles, de tényleg francia. Király!
-Az szép. Én csak nemrég költöztem Miami-ba. 1-2 éve. De most Los Angeles-be készülök épp. Ha ott is rendezel majd egy bulit, akkor mindenképp hívj meg. -említettem meg a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyPént. 26 Júl. 2013, 04:15


To: Rose

Ez is egy nagyon jó kis nap. Itt vagyok Miami-ban, itt egy dögös csaj és végre szervezhettem egy igazán jó kis bulit. Tökéletes. Nem vagyok a kapcsolatok híve. Inkább az egyéjszakás kalandok híve vagyok.
-Ugyan... csak azt sajnálom, hogy nem személyesen hívtalak meg! -jelentettem ki mosolyogva.
-Ó, igen! Ez tényleg így van! A francia dolgok jók! -mint például én. De ez már túl nagyképű kijelentés lett volna. Még hozzám képest is.
-Ez nagyon király! Ha rajzfilm figura lennék, most vérző orral, fanboy szemekkel merednék rád! -nevettem el magam a saját hülyeségemen. Hogy képes valaki ennyi baromságot összehordani?
-Király! -jelentettem ki mosolyogva. London jó hely. Szívesen eljutnék oda. vagy megdöntenék egy brit cicababát. Majdnem ugyanaz. Végül is voltam valami brit helyen.
-Mindenképpen! Ha megadod a számodat, még könnyebben el is tudlak érni... ha nem vagyok tolakodó. -néztem rá mosolyogva, majd ismét a medencére.
-Nincs kedved úszni egyet? -pillantottam a vízre, majd rá.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyPént. 26 Júl. 2013, 05:14



Buli, pia, zene, jó kis hangulat. És még ez a Laurent is. Igazán jó pasi, szóval szívesen töltöm vele az időmet. És még francia is. Lényegében ugyanolyan "kívülálló", mint amilyen én is vagyok. Csak én vagyok az english woman in new york.
-Az lényegtelen. Ami számít, hogy most itt vagyunk. És hogy már láttam a szervező zsenit, máris sokkal jobban érzem magam, nem mintha eddig panaszkodtam volna. -simogattam meg egy kicsit az egóját pár kedves szóval. Ehhez nagyon értek.
A franciás megjegyzésére csak egyet értően bólogattam. Nem akartam túlragozni a dolgokat, elvégre angol vagyok. Nem egy túl lelkes amerikai csaj, aki elolvad egy francia sármőr láttán.
-Ez kedves tőled! -jegyeztem meg, mikor a kocsis megjegyzésemre kedvezően reagált. Fanboy! A pasik valamiért beindulnak az olyan csajoktól, akiket érdekel a száguldás és a verdájuk.
-Mindenképp megadom. Ha majd kerítesz egy papírt és egy tollat, akkor már a tiéd is a számom. -mentem bele a dologba.
-És nem vagy tolakodó. Egy ilyen pasi száma mindig jól mutat a telefonomban. -tettem még hozzá gyorsan, majd felvetette, hogy úszhatnánk egyet. Zseniális!
-Hogyne lenne! Már egy ideje szemeztem a medencével. -pillantottam rá, majd gyorsan lehúztam a maradék pezsgőmet. A medence szélére raktam a poharat, majd lassan beleereszkedtem a medencébe. Egész kellemes volt a víz. Miami forró éjszakáin mindig jól jön egy kis hűvös fürdőzés.
-Várlak szeretettel... -néztem rá immáron a vízből, majd vártam, hogy csatlakozzon hozzám.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyPént. 26 Júl. 2013, 05:53


To: Rose

Tökéletes nap. Buli, pia, csajok. És a csajok között is kitűnik ez a brit szépség. Jó érzés, hogy nem egyedül vagyok "idegen" Amerikában. Bár én 20 éve élek itt.
-Ennek örülök! Nekem is jobb a napom és a kedvem, most, hogy láttam a buli fénypontját! -persze egy angolt nem lehet ilyennel kidumálni a ruhájából, majd rávenni, hogy dumáljon ki az enyémből, beledumálni az ágyba, majd reggel lelépni egy szó nélkül. De azért a bókolás a véremben van. A franciákkal kapcsolatos dologra csak bólogatott. Tipikus angol stílus.
-Ez nem kedves, hanem az igazság! Van valami szexi abban, ha egy nő a kocsikért van oda. -jelentettem ki mosolyogva.
-Vagy jó lesz a telefonom, ami a kocsimban van! -néztem rá mosolyogva.
-Egy ilyen csaj száma is előkelően mutat egy telefonban. -néztem rá mosolyogva, majd megkérdeztem, hogy nincs-e kedve úszni.
-Akkor egy rugóra jár az agyunk! -lelkesedtem fel, majd figyeltem ahogy beleereszkedik a medencébe. Mint egy film. Ez a jelenet pont olyan.
-Megyek is! -néztem rá mosolyogva, majd belementem a vízbe.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyPént. 26 Júl. 2013, 23:44



-Nagyon megy neked a bókolás, Laurent. -pillantottam rá mosolyogva. Jól bánik a szavakkal. Tuti minden csajnak ilyeneket mond, de azért legyezgeti a hiúságomat olykor egy-két kedves megjegyzés.
-Igen. És abban is van valami szexi, ha egy pasi jól tud vezetni és alaposan a gázra lép. -villantottam fel az érem másik oldalát. A nők is döglenek azokért a pasikért, akik értenek a kocsikhoz is.
-A telefonodba is szívesen beírom a számomat. -nekem aztán mindegy. Egy ilyen jó pasi bátran hívhat egy kis bulizásra.
Aztán az úszás mellett adtuk le a voksunkat mindketten. Ez szuper. Egy gondolatolvasó férfi. Ilyet sem láttam még. Bele is ereszkedtem a medencébe és ott vártam Laurent-t, hogy csatlakozzon hozzám.
-Helló, helló! -üdvözöltem a víz birodalmában.
-És mesélj, mióta száguldozol versenyeken. -ha már itt vagyunk, ismerkedjünk egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptySzomb. 27 Júl. 2013, 05:22


To: Rose

Mi a franc? Talán tévedtem és az angolok is emberek. Persze komorak, mint az időjárásuk, de ez a csaj. Idejött egy buliba amit egy vad idegen szervez és meg is dicséri a házigazdát. Azt hiszem túl jó! Vagy én vagyok... inkább utóbbi.
-Csak akkor, ha van kinek. -néztem rá mosolyogva. Sok csajnak húzom az agyát, de az övét a legjobb. Mit nem adnék, ha sikerülne kidumálni a bikinijéből. Megnézném. Sokkal jobb lenne a viszonyunk, ha látnánk egymást ruha nélkül. Legalábbis szerintem.
-Ez tény. Eddig az összes csajomat elhappolta egy motoros köcsög... -jelentettem ki még mindig mosolyogva.
-Jó! Akkor... majd megkeresem és beírhatod! -néztem rá felcsillanó szemekkel. majd felajánlottam, hogy úszhatnánk egyet amibe belement. Előbb ő ereszkedett bele a vízbe, majd én is követtem. Majd köszöntött is a hűsítő habokban.
-Bonne soirée! -kívántam neki jó estét.
-20 éves korom óta. Gyerekkori szerelmem a kocsik világa, de csak 4 éve versenyzem. -néztem rá mosolyogva.
-És te versenyzel vagy... -néztem rá érdeklődve, miközben lebuktam a víz alá.
-Húúúúúúú!!!!! Ez a tuti! -néztem rá mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyVas. 28 Júl. 2013, 01:14



Angol vagyok, de szeretem jól érezni magam. Fiatal vagyok még és csinos, előttem az élet. Nem leszek egy vaskalapos brit és nem fogom a jégkirálynőt sem eljátszani, ha nem muszáj. Amikor nem dolgozom, akkor jól akarom érezni magam és erre ez a buli tökéletes volt itt Miami-ban.
A házigazda is a jó party-k közül való. Vidám, pörgős, a szavak mestere és még francia is. Szereti a kocsikat, a száguldást és versenyzéssel keresi a könnyű pénzt. Nem mondom. Tud élni!
A megjegyzéseire csak egy mosollyal reagáltam. Egyiket sem kívántam tovább ragozni, sem a bókos részt. Minek!? Sem a motoros köcsögöket. Aligha lett volna neki komoly kapcsolata, így biztosan nem tört össze lelkiekben.
A medencében folytattuk az estét és a bulit. A zenét itt is kiválóan lehetett hallani, Laurent pedig jó társaság volt. Végülis mindenki láthatta, hogy mára lestoppoltam magamnak a party legjobb és legértékesebb pasiját, magát a szervezőt. És még csak össze sem kellett törnöm magam hozzá. Elég ha csak rám néz.
-Az szép! Akkor már nem vagy kezdő! -pillantottam rá elismerősen, majd arra volt kíváncsi, hogy én versenyzem-e.
-Néző vagyok. Legeltetem a szemem a jó kocsikon és várom, hogy ki fut be győztesen. Egyszer talán majd kipróbálom. -válaszoltam meg a kérdését.
-Gyakran rendezel ilyen bulikat?
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyVas. 28 Júl. 2013, 03:32


To: Rose

Lehet, hogy félreismertem az angol népséget. Ez a lány nem éppen a tipikus angol stílus képviselője. Nagyon nem. Itt van egy vad idegen buliján és egy ekkora partyarc a társasága. kis megjegyzéseimet csak mosolyogva hallgatta. Okos. Tudja, hogy mikor érdemes abbahagyni egy témát. Nem szokásom semmin túl sokáig filózni. nem vagyok buta, de nagy ívből teszek mindenre. Majd a medencében folytattuk a kis bulinkat. Persze nem úgy, ahogy én szerettem volna. De az már lényegtelen. A buli legjobb csaja velem volt elfoglalva. Egy király csávóval, akin van izom és senki nem kötözködik vele, mert megjárná.
-Hát nem... a kényszer nagy úr! -néztem rá mosolyogva. Majd kíváncsi voltam, hogy ő versenyző-e. De csak néző.
-Értem... ha szeretnéd én szívesen látlak. Beülhetnél hozzám egyszer... -ajánlottam fel neki mosolyogva.
-Naná! Vagyis amikor Claire lelép... mert amúgy főállású dajkája vagyok a 18 éves húgomnak... aki utál miatta. -jelentettem ki még mindig vigyorogva. Nem mintha utálnánk egymást, de az agyára megyek néha. De nekem ez így megfelel.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyVas. 28 Júl. 2013, 04:43



A házigazda és én. A szőke kékszemű srác, a szőke kékszemű lánnyal. A két legjobb party ezen a bulin. Kétség sem fér hozzá, hogy mi itt ma ketten megteremtettük a tökéletességet.
A beszélgetésünket a medence hűsítő habjai között folytattuk. Az éjszakák elég forróak Miami-ban, pláne egy ilyen túl fűtött bulin.
Kiderült róla, hogy már 4 éve versenyez és ebből él meg. Tehát jól csinálja, amit csinál.
-Az biztos! -értettem egyet a megjegyzésével, hogy a kényszer nagyúr. Az biztos. Nem is véletlenül lett belőlem fejvadász és a német megmentőm hiába karolt fel, attól még nem hagytam abba ezt a mesterséget.
-Ez egy szuper ajánlat! Mindenképp megnézem, hogy versenyzel és az pedig külön öröm, hogy beülhetek hozzád. -pillantottam rá hálásan. Nem titkolt vágyam volt ez és most valóra válhat. Ahhoz persze majd újra találkoznunk kell. Los Angeles-be megyek, ő pedig ott lakik, majd felhívom, ha úgy van, hisz számot fogunk cserélni, ha minden igaz és jól megy.
-Szerintem ez szép dolog, hogy vigyázol a húgodra, de mondjuk én sem mindig értékelném, ha megpróbálnák megkötni a kezem. Túlságosan szabad lélek vagyok hozzá... -gondolkodtam el a dolgon. Mondjuk nincs testvérem, így fogalmam sincs, hogy milyen lehet. Pedig mindig szerettem volna, de sajnos nem jött be. Majd talán egy következő életben.
-Ha majd szervezel megint egyet, akkor gondolj rám! -említettem meg neki a dolgot.
-Úszkálás után egy tánc? -vetettem fel az ötletet.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyVas. 28 Júl. 2013, 05:17


To: Rose

Ma azt hiszem, hogy hatalmas mennyiségű királyság szabadult fel. Két szőke, kék szemű ember, akik imádják a kocsikat és a bulikat. Túl jók vagyunk. Az egyetértésére csak mosolyogtam. Szóval pontosan tudja, hogy milyen ez.
-Naná! Egy tűzpiros Ferrari gazdája vagyok. 320 km/h óra a végsebessége. Lehet vele száguldani. -dicsekedtem el vele mosolyogva. Azért tényleg nem semmi. Imádom! Ő a soha meg nem született gyerekem.
-Ő is így gondolja. de mióta én nevelem azóta ez van. Ezt kell elfogadnia. -néha tényleg idegesítő lehet, de nem olyan életet szánok neki, mint az enyém. Bár nem lesz belőle más, mivel otthagyta a sulit. Ez van. Nekem sincs érettségim. de okos vagyok. és sármos. Csak kicseszettül lusta.
-Mindenképpen! -erősítettem meg a dologban. Neki ott a helye.
-Rendben! -néztem rá mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyVas. 28 Júl. 2013, 22:56



Abszolút a két legjobb ember voltunk ezen a party-n és meg is találtuk egymás társaságát. Nem is volt kérdés, hogy mennyire szuperek vagyunk, de komolyan. Laurent-ra csak rá kell nézni, süt róla a tökéletes pasa feeling, míg én a nőt testesítem meg. Ha nagyon általánosítani akarunk.
-Nem semmi! Még jó, hogy a telefonod a kocsidban van, így kénytelen leszel nekem megmutatni azt a tűzpiros csodát. -jegyeztem meg lelkesen mosolyogva. 320 km/h végsebesség. Az már valami! Jó sok versenyt nyerhetett, ha ennyi mindenre van pénze.
-De még mindig jobb egy laza bátyó, mint mondjuk a fásult szülők. Egyszer még hálás lesz neked... -mondjuk aztán könnyen osztom az észt úgy, hogy nincs is testvérem. De hát így jártam.
A következő buliján biztos helyem van, ha minden jól megy. Ráadásul belement egy kis táncikálásba az úszás után. Jó kis este ez! Buli vaaan!
-Örülök, hogy találkoztunk. Sokat dobtál az estémen, pedig eddig is király volt. -úsztam kicsit közelebb hozzá.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 01:22


To: Rose

A buli legjobb nője és legjobb pasija egymásra talált. Ez király. Jó zene, medence és sok pia. Ez az én napom.
-Szörnyű... -jegyeztem meg mosolyogva. Majd kijelentette, hogy jobb egy laza bátyó, mint a szülők. Nálunk ez nem biztos.
-Hát nálunk nem... nem engedem, hogy versenyezzen, ezért folyton hisztizik. És a szülőkről inkább ne beszéljünk... -néztem rá tök komolyan. Most először tűnt el a mosoly az arcomról. Majd belementem, hogy a fürdés után táncolhatunk egyet. Ez tényleg király nap.
-Te is az enyémen. -néztem rá ismét mosolyogva, majd közelebb úszott hozzám. Haladunk!
-Na és te milyen kocsi büszke tulajdonosa vagy? -érdeklődtem azért én is egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 02:25



Megtudtam, hogy milyen kocsija van. Hát ehhez a külsőhöz és stílushoz nem is választhatott volna mást. Tűzpiros Ferrari. Annyi szent, hogy tud élni.
-Ja, értem. Hát én ehhez nem igazán tudok mit hozzáfűzni. Érthető, hogy félted a húgodat és felelős vagy érte. De szerintem ezt a versenyzést manapság már nem lehet elég korán kezdeni. -nem azt mondom, hogy engedje a csajt ennyi idősen versenyekre járni, de biztosan nem ő az egyetlen hozzá hasonló korú, akit ez az egész vonz.
A megjegyzésén, hogy én is dobtam az estéje hangulatán csak mosolyogtam egy jót. Ennyi elég is, kár lenne túl ragozni.
Majd arra volt kíváncsi, hogy milyen kocsim van. Hát ugyebár az Audi.
-Egy fekete Audi S5-ös. Nem a legújabb és a legtuningoltabb, de nekem tökéletesen megteszi. De egyszer beülnék egy Subaru-ba vagy egy Nissan 350z-t is elfogadnék. -válaszoltam meg a kérdését némi extrával kiegészítve, majd intettem az egyik parton sétálgatónak, hogy dobjon be nekünk egy üveg pezsgőt.
Meg is történt. A palackot pedig átadtam Laurent-nak, hogy legyen olyan jó és nyissa ki.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 03:18


To: Rose

Elmondtam neki, hogy milyen kocsim van. Aki tud, az tud.
-Na igen. Pont ez a baj. Azt akarja, hogy én tanítsam vagy engedjem el. De én nem teszem. Bár van egy olyan érzésem, hogy nem fogad nekem szót. De nem tudom... -gondolkodtam el a dolgokon. Lehet, hogy előbb-utóbb beadom a derekam, de nem rögtön. Azt már nem. Majd a kérdésemre meg is kaptam a választ.
-Jó az! Szerintem franko kocsi. De nekem a versenyzés miatt kell egy szuper módon feltuningolt autó. -fejtettem ki a véleményemet, majd Rose kért egy üveg pezsgőt nekünk, amit meg is kaptunk. De az üveget átadta nekem, hogy nyissam ki. Sikeres volt a kísérlet és az immáron nyitott üveget átnyújtottam a hölgynek.
-Parancsolj! -eresztettem egy hatalmas vigyort a képemre.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 04:33



Egész jól eldumáltunk Laurent-nal. Valójában arra számítottam mikor ide jött hozzám, hogy majd lök nekem valami idióta dumát, ami fárasztó, unalmas és szánalmas lesz, de nem így tett. Még csak meg sem próbált rádumálni, hogy bújjak vele ágyba. Ez igazán nemes dolog a részéről, amit igencsak értékelek. Talán nem minden jóképű pasi egy nőcsábász barom állat, aki az egyéjszakás kalandokra hajt.
Mesélt a kocsijáról, a francia származásáról és hogy van egy 18 éves húga, akit szintén vonz a versenyek világa. Akárcsak a bátyját, hisz neki az a bevételi forrása.
Szóba került az én autóm is, a drága jó Audi. Nem egy tuning verda, de lehet vele menni bőven.
-Azt gondolom... -mosolyogtam a versenyes megjegyzésén. Azzal keresi a pénzét, még jó hogy kell neki.
Aztán szereztem pezsgőt, de a kibontást már Laurent-ra bíztam. Ő megtette, majd vissza is kaptam az üveget.
-Merci! -jegyeztem meg stílszerűen, majd beleittam a pezsgőbe. Ez minőségi.
Majd átadtam Laurent-nak, hogy ő is igyon belőle.
-Ezt meg kell kóstolnod. -fűztem hozzá, hogy miért is kapja az üveget.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 05:21


To: Rose

Ez a buli jobban sült el, mint vártam. Jó hangulat, pia, csajok és zene. Ez kell nekem. Nagyon. Meséltem neki a kocsimról, ő is az övéről és még sorolhatnám. Nem nyomtam le neki valami agyzsibbasztó szöveget arról, hogy miért is kellene lefeküdnie velem. Pedig le kéne. A megjegyzésére csak mosolyogtam. Ez hülye kijelentés volt. Egy versenyzőnek tényleg fullos kocsi kell. de egy rendezvényszervező/tolmácsnak nem. Neki elég, ha utazáshoz megfelel. Majd kibontottam a pezsgőt, mire franciául köszönte meg. Egy mosollyal és csillogó szemekkel díjaztam ezt a dolgot. Beleivott, majd átadta az üveget. Miután közölte, hogy meg kell kóstolnom meghúztam az üveget, majd vissza is adtam neki.
-Finom! -jelentettem ki mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 05:55



Összességében ez egy szuper este volt és egyáltalán nem bántam meg, hogy eljöttem erre a bulira, amit most már tudom, hogy egy francia srác, Laurent rendezett.
A medence partján szólított le és ott kezdődött az egész. "Szia cica" megszólítással. Kicsit fura volt, de már megszoktam. Azt hittem, hogy csak ágyba akar vinni, de tévedtem, vagy csak jól adta elő magát. De nem is hagytam volna magam. Nem vagyok se könnyűvérű, se pedig könnyű préda. Nehéz levenni a lábamról.
Kocsik, a tesója, a munkám, a származásunk, minden szóba került. Egy közös fürdőzésre is jók voltunk egymásnak, ha már a medence partján találkoztunk. Meg is ittunk benne egy üveg pezsgőt.
Ezután elmentünk táncolni is, ahogy kértem. A zene szuper volt, a hangulat is és persze maga a házigazda.
Majd a kocsijához mentünk, ahol számot cseréltünk. Én viszont hamarabb leléptem, mint hogy a party véget ért volna, ugyanis csomagolnom kell, mert utazom Los Angeles-be.


[Köszönöm a játékot, Laurent!]
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 06:10

Jó kis bulit dobtam össze. Képzeletben már vállon is veregettem magam. De nem úgy megy az. Ezt a csajt nem sikerült kidumálni a bikinijéből. De jobb is ez. Így tuti helye van a következő bulimon is. Ebben biztos lehet. A medence hűsítő habjai között keretünk menedéket a forró éjszaka elől. Majd betartva az ígértemet táncoltunk is egyet. Ez egy jó este. Majd elsétáltunk a kocsimig és számoit csréltünk. Ő viszont hamarabb lelépett, mert elmegy Los Angeles-be. Így kénytelen voltam új társaságot keresni magamnak. meg is találtam egy olyan csaj személyében, aki nem beszél, viszont csókolt. és egyéb.

[Köszönöm a játékot!]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Party time!-[Rose&Laurent] Empty
TémanyitásTárgy: Re: Party time!-[Rose&Laurent]   Party time!-[Rose&Laurent] Empty

Vissza az elejére Go down
 
Party time!-[Rose&Laurent]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rose Red High school
» Laurent Delacroix
» Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?
» Lucille & Laurent - Belvárosi bár
» Spencer& Laurent-Caffe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Extrák :: Archívum :: Miami-
Ugrás: