• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lucille & Laurent - Belvárosi bár 2n6bygh Lucille & Laurent - Belvárosi bár 28u5k5g Lucille & Laurent - Belvárosi bár 2j4t2yh
Lucille & Laurent - Belvárosi bár F26cn8 Lucille & Laurent - Belvárosi bár 2vt1pp0 Lucille & Laurent - Belvárosi bár 11skqbn
Lucille & Laurent - Belvárosi bár A> Lucille & Laurent - Belvárosi bár A> Lucille & Laurent - Belvárosi bár A> Lucille & Laurent - Belvárosi bár A> Lucille & Laurent - Belvárosi bár A> Lucille & Laurent - Belvárosi bár A> Lucille & Laurent - Belvárosi bár A> Lucille & Laurent - Belvárosi bár A> Lucille & Laurent - Belvárosi bár A> Lucille & Laurent - Belvárosi bár A> Lucille & Laurent - Belvárosi bár A> Lucille & Laurent - Belvárosi bár A> Lucille & Laurent - Belvárosi bár A> Lucille & Laurent - Belvárosi bár A> Lucille & Laurent - Belvárosi bár A> Lucille & Laurent - Belvárosi bár A> Lucille & Laurent - Belvárosi bár A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Lucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_lcapLucille & Laurent - Belvárosi bár Voting_barLucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Lucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_lcapLucille & Laurent - Belvárosi bár Voting_barLucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Lucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_lcapLucille & Laurent - Belvárosi bár Voting_barLucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_rcap 
Tero Lahti
Lucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_lcapLucille & Laurent - Belvárosi bár Voting_barLucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_rcap 
Admin
Lucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_lcapLucille & Laurent - Belvárosi bár Voting_barLucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_rcap 
Ian Shaw
Lucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_lcapLucille & Laurent - Belvárosi bár Voting_barLucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_rcap 
Letty Ortiz
Lucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_lcapLucille & Laurent - Belvárosi bár Voting_barLucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_rcap 
Lucille Wise
Lucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_lcapLucille & Laurent - Belvárosi bár Voting_barLucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_rcap 
Kate Donelly
Lucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_lcapLucille & Laurent - Belvárosi bár Voting_barLucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_rcap 
Tia Duvall
Lucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_lcapLucille & Laurent - Belvárosi bár Voting_barLucille & Laurent - Belvárosi bár Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Lucille & Laurent - Belvárosi bár

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyCsüt. 25 Júl. 2013, 06:42

Lucille & Laurent



Hatalmasat nyújtózva ébredtem, kivételesen a saját házamban, és nem valami motelben. Elsétáltam a fürdőig, és a tükörbe pillantva rádöbbentem, hogy a tegnap esti kiruccanásom után, még az öt órás alvás is kipihentetett annyira, hogy a szemem alatt ne hatalmas karikákkal ébredjek. Kiadós tusolást követően magamra kaptam ami a kezembe akadt, majd egy nem túl erős sminkkel megkoronáztam kissé lenge öltözetem. Fehér pólóm alá egy nem túl kirívó mégis szexi melltartót vettem, hajam pedig ahogy esik, úgy puffan alapon hullámosan hagytam. Kezembe kaptam egy kis laptáskát, majd felvettem egy egyszerű sarut, és átsétáltam bátyám szobájába, ami szokás szerint üres volt. Két kocsikulcsom közül a kék '76-étkaptam a kezembe, majd a garázskaput kitolattam a helységből. Felvettem a napszemüvegem, lehúztam az ablakokat, és elindultam a belvárosba, hogy a mai napom se teljen el céltalan. Beugrottam az egyetemre, s az ott kapott papírokat egyszerűen a hátsó ülésre dobtam. Nem ártana kezdeni is velük valamit.
Nem tudtam, hol kereshetnék magamnak szórakozást, viszont igencsak megszomjaztam, s mikor kiszúrtam egy nem túl puccos, mégis hangulatos kis bárt megálltam a parkolóban, s a papírt amin a vizsgáim időpontja volt, felkaptam, a táskámba gyűrtem, és kiszálltam a kocsiból.
Belöktem magam előtt az ajtót, s céltudatosan a pult felé sétáltam.
-Köszönöm, ma csak egy narancslevet kérek. Ma még nem ettem semmit.-közlöm a pultossal, aki elmosolyodik, s elém tesz egy nagy pohárral. Visszamosolygok rá, de eszem ágában sincs flörtnél többe bonyolódni. Kapok mellé egy tál sós kekszet, amit röpke három perc alatt magamba is burkolok. Hiába, éhes voltam. Előveszem a táskámból a papírt, s miközben kortyolgatni kezdem az italom, rájövök az elkövetkező pár hónapban jó lenne behoznom a lemaradást, ha akarom még valamire vinni.
Egy részeg fazon odasétál hozzám, leül mellém, és kezét a combomra teszi.
-Először is. Ha maga lenne az utolsó férfi ezen a földön, akkor sem nyúlnék magához, ha ezen múlna az emberi faj fennmaradása. Másodszor pedig, ha kanos, sétáljon el még pár utcát, és ott igen sok p'ostit talál, csak nyissa ki a szemét.-lököm le kezét lábamról, mire felmordul, s miután elhord mindennek, távozik.
~Szánalmas.-gondolom magamban, s ez a gondolat arcomra is kiül. Pár kíváncsi tekintet rám mered, mire felsóhajtok.
-A festményeket meg a kirakatokat szokás bámulni.-jegyzem meg hangosan miközben a papírra meredek, de még így is látom, a szemem sarkából, hogy a többség elfordul.


Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyCsüt. 25 Júl. 2013, 07:04


Lucille&Laurent

Szokásomhoz híven egy idegen csaj ágyában ért a reggel. A fejem fájt és úgy érzetem magam, mintha egy szumóbirkózó ráült volna a fejemre. Ez az én formám. Gyorsan beugrottam a zuhanyzójába és a falának támaszkodtam. Letusoltam, majd összeszedtem magam és távoztam is. Nem ébredt fel, így nem kellett neki valami kamudumát előadnom. Beleültem a piros Ferrarimba, majd a szokásos báromhoz hajtottam. Beültem és rendeltem magamnak egy üveg sört. Hamarosan belibbent az ajtón egy barna hajú szépség. Tökéletes egy kis flörtölésre. Egy részeg alak próbált nála bevágódni, de nem ment neki. Miután elküldte a csajt a jó édes anyukájába távozott is. Szinte mindenki rá bámult, de én csak röhögtem egyet és beleittam a sörömbe. Odasétáltam és ledobtam magam mellé a pulthoz.
-Sok élettelen barom, aki másokon szórakozik... -jegyeztem meg vigyorogva, majd felé fordultam.
-Bonjour! Egyébként... Laurent! -néztem rá mosolyogva, majd a kezemet nyújtottam neki.
Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyCsüt. 25 Júl. 2013, 07:15

Lucille & Laurent



Elismerem, sokan leszólítanak, de azért van bennem annyi tartás, hogy holmi jött-ment lecsúszott alkoholistával ne kezdjek. Pláne aki még engem küld el a fenébe, holott éppen hogy fordítva kellene ennek lennie. Én viszont voltam még annyira kedves így reggeltájt, vagyis inkább délelőtt, hogy a dédnagyanyját is hagyjam még a sírban nyugodni, nem pedig megforgatni abban kedves szavaimmal.
A papírt végül a pultra tettem, s az egyetem logóját vizsgálgatva ittam meg végül a narancslevem. Vicces, nem is emlékeztem rá, milyen az a címer.
Egy másik srác sétált oda hozzám, s be kell hogy valljam eleinte még figyelmen kívül is hagytam volna. Azonban mikor felém fordult, és kezet nyújtott nekem, egy mosolyt erőltetve ajkaimra, én is felé fordultam.
-Lucille.-rázom meg kezét, s remélem ő nem jön nekem azzal, amivel ilyenkor mindenki. A milliárdos csitri lánya szövegtől már valósággal a hajam az égnek állt.
-Mi a biztosíték arra, hogy te nem vagy egy ilyen műveletlen... Szóval, hogy te nem vagy egy b@rom?-kedves kérdés egy vad idegentől, viszont jelen állás szerint igencsak helytálló kérdés volt.

Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyCsüt. 25 Júl. 2013, 07:27


Lucille&Laurent

Arra számítottam, hogy ez egy csendes reggel lesz és elmúlhat a fejfájásom amit a tegnap esti abszint okozott. De nem így lett. Valami részeg alak megpróbált rányomulni egy igazán csinos csajszira. Megértem, de azért ez merés húzás volt. Odasétáltam hozzá és kezet nyújtottam neki. Megtudtam a nevét. Sokkal inkább hittem volna, hogy Ashley vagy valami hasonló. De nekem ez is jó. Majs kérdésére csak egy mosollyal reagáltam.
-Először is. Nem úgy jöttem ide, hogy "csá baby! Mizu?". Másodszor. Francia vagyok. Szóval van modorom! -jelentettem ki, majd a felkönyököltem és a fejemet megtámasztottam a kezemmel.
-És arra mi a biztosíték, hogy nem fogsz ugyanúgy elküldeni, mint azt a baromarcút? -néztem rá érdeklődve, de egy mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyCsüt. 25 Júl. 2013, 07:42

Lucille & Laurent



Volt egy olyan érzésem, hogy ez a mai nap sem lesz az a tipikus nap, amikor nem történik semmi. Értem én, hogy keresem a bajt, de jelen esetben jobban örültem volna, ha a baj mint fogalom nem egy részeg reggeli köszöntőjével indul.
A második játékos valamivel érdekesebbnek tűnt, de még annak ellenére is, hogy délelőtt volt, nem tudtam nem a megszokott modorommal kommunikálni. A "kedveske" kérdésem úgy láttam, nem igazán ütötte szíven, amit díjaztam. Legalább nem sértődékeny.
-Ááá...Szóval egy csigazabáló, némi modorral megspékelve. Bocs, tudod tartani kell az amerikaiak "kedvességéről" alkotott képet.-rajzolok macskakörmöt a kedvesség szónál, miközben elmosolyodom. Vicces, nekem ez a fajta kedvesség a természetes, noha másokat ezzel kergetek ki a világból.
-Elárultad a neved, ez jó jel. És nem a "csá baby" szöveggel jöttél ide. Másfelől pedig nem tapiztál le. Ajánlom ne is próbálkozz ezzel. Túl jól indult a napom.-válaszolok kérdésére, és a papírom a táskámba csúsztatom.
-Miért van olyan érzésem, hogy épp józanodó félben sörözgetsz? Tudod, van az a mondás, hogy a szem a lélek tükre. A te szemed jelen pillanatban kissé vörös, és karikás. A bátyám feje szokott ilyen lenni egy egy ferde este után. Én örököltem a szerencsés géneket.-kérdezem, majd kissé nekilendülök a mondandómban. Hatalmasat ásítok, de igyekszem nőiesen leplezni, miközben magam elé húzok még egy adag ropogtatni valót és csipegetni kezdek belőle.



A hozzászólást Lucille Wise összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 25 Júl. 2013, 22:20-kor.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyCsüt. 25 Júl. 2013, 20:11


Lucille&Laurent

Nem csak nekem indult érdekesen a napom. Itt volt ez a csaj, akit eg részeg reggeli taperolása köszöntött. Velem pedig folyton flörtöltek, amikor a bárban dolgoztam, szóval átérzem a helyzetét. Oda is sétáltam a pulthoz és ledobtam mellé magam. A kis megjegyzésére nem sértődtem meg, ami remélem jó pontnak számít.
-Nos igen... egy vérbeli kannibál vagyok! -jelentettem ki nevetve. Nem igazán érdekelnek a sértések. Már megszoktam a franciákat ért bántásokat. Meg jelenleg ki akarok józanodni, így nem igazán érdekel semmi.
-Eszemben sincs tapizni... nem is ismerlek. Szeretem, ha egy ilyen csinos csajszi megkínoz, de még a végén elütsz, így ez kilőve. -jelentettem ki mosolyogva.
-Ráhibáztál... tegnap kissé sok abszintot ittam... -és azt hiszem, hogy lerókáztam egy oszlopot. De nem vagyok benne biztos.
-Nekem is van testvérem... egy kishúgom. És nálunk is ez van. Olyan, mint én. -jelentettem ki mosolyogva. persze ebben semmi vicces nincs, mivel legszívesebben bezárnám, hogy ne csináljon semmi hülyeséget.
Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyCsüt. 25 Júl. 2013, 22:20

Lucille & Laurent



Ahogy láttam nem sértettem meg, ami jó jel volt, de eszembe sem jutott, hogy modoromon változtassak, szerettem mások idegein rohangálni. 
-Szóval az első egy bunkó, a második egy kannibál. Kicsit sok ez ilyen korán.-mondom egy kacér mosoly kíséretében, és lábaim keresztbe teszem. 
Kérdésére készségesen válaszoltam, de egyből vissza is kérdeztem. A válasza akárcsak az első megmosolyogtatott, noha nem ittam előre a medve bőrére. 
-Már ne vedd sértésnek, de a pasik ismeretség nélkül is bármelyik közelükbe kerülő bigét letapizzák. Viszont amiben biztos lehetsz, nem ütlek el. Se most se máskor. Ahhoz túl féltettek a kocsijaim, hogy összemocskoljam őket.-közlöm vele megnyugtatásul, s kipillantok az ajtón, ahol ott pihen az én kis kék álmom. 
Szemei nem voltak éppen tiszták, sőt valósággal izzottak a pirosságtól. Így hát rákérdeztem, mi történt vele. Túl sok ilyet láttam már, s ezért az adott válasza sem lepett meg túlságosan.
-Akkor most lejjebb adtál a szintből.-nézek a poharában lévő sörre, s a puszta látványtól felfordul a gyomrom. Olcsó csapolt sör helyett én inkább egy üveg finom borra szavaztam volna kijózanítónak.
Kiderült, hogy neki is van egy testvére, mire szem forgatva elmosolyodtam.
-A bátyám mindig ugyan ezzel a szöveggel akarja elérni, hogy a haverjai körülem legyeskedjenek. Pedig az egyetlen közös dolog bennem, és bennük az autók. Meg maximum a pénz, de ők túl sznobok ahhoz, hogy elérjék szóba álljak velük.-jegyzem meg és egy újabb falatot veszek számba. 
-Esetleg nem tudsz ma estére valami balhét?-érdeklődöm felvont szemöldökkel miközben ajkaimba harapva mosolygok rá. Talán ideje lenne letesztelnem, hogy legutóbb mit alkottam a bátyámmal.



Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyPént. 26 Júl. 2013, 00:06


Lucille&Laurent

Nem vagyok sértődékeny típus, így a megjegyzései leperegtek rólam. Majd egy hatalmas vigyorral reagáltam a következő megjegyzésére.
-Ilyen a szerencse... -néztem rá egy hatalmas vigyorral a képemen. Majd a következő válaszom is mosolyt csalt az arcára. Hiába! Túl jó vagyok!
-Nem veszem sértésnek, mivel én vagyok a kivétel! Tény, hogy a férfiak nagy többsége a szexre gondol, de én a bulikra... és a szexre. -jelentettem ki nevetve. Nem veszem komolyan a kis megjegyzéseit. Az én agyamat nem lehet felhúzni.
-Hát alaposan... de olcsó. -és szar is. De ezt inkább nem mondom a pultostól pár méterre. Nem szerencsés. Majd kiderült, hogy van egy bátyja. Elmondtam neki, hogy nekem is van egy testvérem. Pontosabban egy húgom.
-Utálom a sznob gazdagokat! -jelentettem ki. Sosem voltam az és nem is akarok az lenni. Persze jó lenne a sok pénz, de én egy csóró srác vagyok Franciaországból, aki fel fog törni.
-Hogyne tudnék! Lesz egy fasza kis verseny. Ha érdekel akkor szívesen látlak ott! -jelentettem ki egy hatalmas vigyorral a képemen.
Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyPént. 26 Júl. 2013, 00:35

Lucille & Laurent




Elnevettem magam, amikor elmagyarázta, Ő milyen férfi. Nem is értem, miért olyan magasak az elvárásaim. Ja, de mégis. Nem leszek senki cafkája egy estére sem és telefonhívásra sem.
-Mondanám, hogy ez jobb, de ekkorát azért nem hazudnék ilyen nyilvánvaló dologban.-hervasztom le arcomról a mosolyt, s kissé gúnyosabb hangot ütök meg.
Gusztus kérdése minden, de én jobb szerettem adni arra is, hogy mivel oltom szomjam. Ha talán ma már holmi sós rágcsán kívül mást is ettem volna, biztos, hogy kicsit erősebbhez nyúlok, nem pedig egy egyszerű gyümölcsléhez.
-Olcsóbb és nem azért, hogy a kóceráj ellen szóljak, de minden bizonnyal borzalmasabb is. És akkor most visszafogtam magam.-ismerem el, s mikor a csapos szúrós szemmel néz rám, egy bájos mosolyt villantok, és vállat vonok. Az igazság sokszor fájdalmas, és nem tetszést vált ki másokból. De hát, ez van.
Tettem egy megjegyzést a pénzre, majd védekezően felemeltem magam előtt a kezem.
-Nem a gyerek választja a szülőt. Sajnos. Bár a pénzt nem utasítanám vissza akkor sem, csak a sznobokat. De minden bizonnyal szerencsés vagyok, mert soha nem vettem át anyám stikkjeit, sőt.-nevetem el magam, noha ebben semmi vicces nincs mások szemével nézve, én pontosan tudtam, miről beszélek.
Felvonom egyik szemöldököm, majd ördögi mosoly szökik ajkaimra, előkapom a telefonom, majd tárcsázok
-Ha nem épp a hányásodban fetrengesz, javaslom hívj vissza. Tudok egy bulit estére.-hívom fel bátyám, bár válaszra nem igazán számítottam tőle. Ehhez már hozzászoktam.
-Itt a számom, ezen elérsz a legtöbbször. Illetve akkor, ha én akarom, hogy elérj.-javítom ki magam önelégült mosollyal, és elé tolok egy névjegykártyát, ami a keresztnevemen kívül csak egy számot mutat. Szeretek inkognitóban lenni.
-Pont engem ne érdekelne?-kérdezek vissza kacéran mosolyogva, majd eltolom magam elől az üres üvegtálat amiben a rágcsa volt, és a pult túloldalán, a falon lévő törött tükörben megigazítom hullámos hajam.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyPént. 26 Júl. 2013, 02:27


Lucille&Laurent

A megjegyzésem arra, hogy én milyen férfi is vagyok megnevettette. Ez van! Király vagyok!
-Pedig én örülnék neki, ha hazudnál nekem! -jelentettem ki mosolyogva. Imádok mások agyára menni, de Lucille vetekszik velem. Persze csak elméletben. De gyakorlatban. Majd mikor közöltem vele, hogy azért iszom ezt, mert olcsó tett egy megjegyzést a helyre, amire a pultban álló férfi csak szúrós szemekkel reagált.
-Hát az... nagyon is. De mondtam. Olcsó... -emeltem fel a poharamat, majd lehúztam a maradékot is. Majd a pénzről volt szó. Kifejtettem a véleményemet róla, mire tiltakozóan felemelte a kezét.
-Örülök neki, hogy nem csak én gondolok ilyen "szépeket" anyámról... -akárhogy is szépítjük anyám egy kurva. Tényleg! lelépett egy vad idegen pasival és otthagyta a gyerekeit. Az ilyen nem anya. Majd kaptam egy ajánlatot és egy névjegykártyát.
-Rendben. Mindenképpen keresni foglak... ha csak nincs ellene kifogásod... -néztem rá vigyorogva.
-Na és te versenyző vagy, vagy csak egy lelkes szurkoló? -néztem rá érdeklődve, de a hülye vigyor továbbra is ott volt az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyPént. 26 Júl. 2013, 04:33

Lucille & Laurent




Nem tudtam eldönteni, hogy komolyan mondja e vagy csak viccel velem. Én meg a hazugságkéz a kézben járunk, de jelen pillanatban semmi kedvem nem volt hazudozni. Hosszú még a nap.
-Csak szeretnéd. Viszont mivel nem ismersz, nem lehetsz benne biztos, hogy eddig nem hazudtam valamiben.-vonok vállat, hiszen mégiscsak idegen nem tudhatja, hogy mikor mondok neki igazat, és mikor nem.
A sörre tett megjegyzésére úgy éreztem muszáj reagálnom, hiszen az igazság az, hogy borzalmas itt a pia. A sör meg pláne. De, hát ez van, máskor máshová kell bemenni.
Kicsit belementünk a család dologba és a pénzbe, s én akarva akaratlan újra hányingerem lett, mikor kimondtam az "anya" szót.
-Ha csak "szépeket" gondolnék róla.-emelem a kezem a levegőbe, és macskakörmözők vele. Tudtommal az anya olyan személy, aki a lányának tanít egy s mást. Hát, én inkább a barátnőm anyjától tanultam, meg a bátyámtól egy s mást. Soha nem volt szoros a családi kapocs, de abban is kételkedtem, hogy valaha anyámon és apámon kívül más boldog volt e a mi családunkba.
Felhívtam a bátyám, majd figyelmem újra a velem szemben ülő fiúra tereltem. Kérdésére elmosolyodtam, de készségesen válaszoltam.
-Inkább mindkettő. Lassan öt éve rajongok az autókért, a gyorsulásért. Noha ez nincs rám írva, de nem vagyok az a típus, aki fél beolajozni a kezét.-nézek ismét a kocsimra, ami továbbra is ott fénylett az ajtó előtt, a patka mellett.
-Neked mi közöd van az autókhoz? Szurkoló vagy versenyző?-érdeklődöm, miközben már szinte érzem, ahogy az adrenalin pezsegni kezd bennem, a hír hallatán, hogy talán újra volán mögé ülhetek egy verseny elejéig.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyPént. 26 Júl. 2013, 04:58


Lucille&Laurent

A hatalmas vigyort nem tudtam volna letörölni akkor sem, ha akartam volna. A tegnapi pia harcol a sörrel és, ha nem mosolygok kivillantva az összeszorított, szép fehér fogaimat, akkor azt hiszem, hogy idehánynék. de ezt nem engedhetem meg magamnak. Ráadásul ez nem is látszott rajtam, mivel világéletemben hatalmas kamugép voltam.
-Ez tény... de elég jó emberismerő vagyok. Így nem hiszem, hogy hazudsz... de ki tudja?! -néztem rá továbbra is a széles vigyorral az arcomon. Majd mikor a drága jó édesanyám került szóba, majdnem tényleg kidobtam a prémet. Gyűlölöm, tiszta szívemből.
-Akkor egy véleményen vagyunk... -néztem rá, majd rendeltem magamnak még egy italt magamnak. De most egy sima vizet. Nagyjából kezdett kitisztulni a fejem. Majd a kérdésem egy újabb mosolyt váltott ki belőlem.
-Minden tiszteletem a tiéd! -hajoltam meg előtte, majd visszakönyököltem a pultra.
-Én versenyzek... kicsi korom óta odavagyok a kocsikért, de csak 20 éves korom óta versenyzem... -meséltem el neki a dolgokat. A vörös Ferrarim még mindig ott állt. Gyönyörű egy kocsi.
Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyPént. 26 Júl. 2013, 06:45

Lucille & Laurent




Már már untam a folytonos mosolygást, még inkább az ő vigyorát. Tipikus francia volt, be kell ismernem, s valahol legbelül élveztem, hogy amerikainak születtem, és az én "fajtámhoz" párosult némi arrogáns és sokakat idegesítő hangnem valamennyi humorral fűszerezve.
Higgye csak, hogy ismer, csak aztán a végén nehogy éppen hátba támadjam, ha olyan kedvem van. Egyenlőre nem ártott nekem, szóval ettől nem kellett tartania. Sőt. Közös véleményen vagyunk mind a családot mind az autók témáját tekintve. Eddig a csigazabáláson kívül csupa pozitívum.
-Végre elértem volna, hogy valaki tiszteljen ezért? A mai nap fénypontja.-csapom össze kezeim, akár egy ötéves, s arcomon átfut egy mosoly, ami le is hervad róla szinte azonnal.
Figyelmesen pillantok rá, mosoly és egyéb mimika nélkül az arcomon, s hallgatom szavait.
-Kiskoromban nem túl sok közöm volt az autókhoz, anyám barbiházban őrzött kicsi lánya voltam. Viszont amit lehetőségem nyílt rá, hogy jogosítványt szerezek, elhatároztam, nem leszek az a városban unottan furikázó típus.-ismerem el, hogy a régmúltam rémálmából sikeresen fel tudtam ébredni, s immár semmi közöm nincs ahhoz a tütüben rohangáló kislányhoz, aki angyali mosollyal tűrte, hogy madzagon rángassák.
-Mond csak hány autó parkol a garázsodban? Tudom nem a szám, hanem a minőség a lényeg, de a kérdés igazából mind a kettőre vonatkozik.-érdeklődöm, ha már témánál vagyunk, miért ne maradjunk is annál. Kellenek a közös pontok, az autók úgy látszik ilyen volt.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptySzomb. 27 Júl. 2013, 05:33


Lucille&Laurent

Nem igazán tudtam eldönteni, hogy jó dolog-e folyamatosan egy amerikaira mosolyogni. Ők annyira flegmák. Van humoruk, de flegmák. Rám hagyta a dolgot, hogy jó emberismerő vagyok. nem tudom, hogy ez jó-e vagy rossz. De van sok közös bennünk. Mármint a családról és a kocsikról.
-De igen! Szexi és izgató, ha egy csaj a volánnál ül. de, hogy még szereli is a kocsikat. Főnyeremény. -jelentettem ki mosolyogva. De aztán összezártam a számat és letöröltem róla. Szerintem elég idegesítő lehet egy vadalmával beszélgetni.
-Értem... én apámat láttam vezetni... csak annyi közöm volt hozzá. A húgom pedig engem. -tettem hozzá a mondandójához.
-Igazából kettő. De az egyik Claire kocsija. Nekem egy piros Ferrari a mindenem. -jelentettem ki egy széles vigyorral a képemen. Nem bírom ki, hogy ne vigyorogjak.
Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptySzomb. 27 Júl. 2013, 23:27

Lucille & Laurent




Elmosolyodtam a véleményén, és egykedvűen vállat vontam.
-Hát igen, tudok róla, hogy az vagyok.-mondom egoistán, és mosolyom is ezt az életérzést mutatja.
Mintha olvasott volna a gondolataimban, ami mosolyára vonatkozó információkat tartalmazott. Végre nem vigyorgott. Talán jó vagyok a ráhatásban, és gondolattal bármit el tudnék érni? Ugyan, ennyire még én sem vagyok különleges.
A családban ki, hogyan viszonyul a másikhoz, és a kocsikhoz témakör egész érdekes volt. Már már idegesítően sok volt a közös vonás kettőnk életében. Nem szerettem hasonlítani, inkább különbözni a másiktól. Mégis most valahogy ez nem zavart olyan mértékben, mint máskor. Érdekes.
Kérdésemre megkaptam a kívánt választ, mire halovány mosolyt varázsoltam arcomra.
-Szép járgány lehet. Félautomata esetleg teljesen automata sebességváltóval? Hány köbcentis a motorja?-érdeklődőm, hiszen szeretek a kocsikról beszélgetni bárkivel, bár a pultos szemei elkerekednek a kérdések hallatán, én csak elmosolyodom, és figyelmem a fiúra terelem.
-Az én kicsikéim jelen állás szerint egy 2012-es fekete Lamborghini Gallardo és egy '67-es Chevrolet Camaro amit a bátyámmal tuningoltunk olyanná, ahogy most kinéz és ahogy most közlekedik.-bár nem kérdezte, azért elmondom én mikkel büszkélkedem, de szemeim a téma miatt valószínűleg csak úgy csillognak. Hiába a kocsijaim a gyenge pontjaim, a bátyámon kívül ők érdemelték ki az egyetlen ilyen helyet. Ha pedig már munkám és pénzem van benne, mindent megteszek azért, hogy meg is tartsam őket.


A hozzászólást Lucille Wise összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 28 Júl. 2013, 20:49-kor.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyVas. 28 Júl. 2013, 03:42


Lucille&Laurent

A megjegyzésére csak mosolyogtam. Az egó a helyén van nála is. Végre valaki! Már kezdtem unni az önbizalom hiányos fruskákat. Na jó! Csak vicceltem! Azt nem lehet megunni. Elég sok közös vonás van köüztünk, amit nem díjjaztam. Nem szeretek senkire hasonlítani. Én egyedi vagyok. Egy egyedi francia, aki imád csajozni. Ezt nem lehet utánozni. Majd a kérdésére közöltem, hogy két kocsink van. De az enyém a tűzpiros Ferrari. Majd feltette pár kérdést is. Ez a csaj nagyon tud. Viszont a pultban álló férfi csak nagy szemekkel bámmult. Küldtem neki egy tőlem nem szokványos ördögi pillantást, mire elment a pult másik végéhez. Szeetm, ha bámulnak, de mindennek van határa.
-Az is! Teljes automata. 4499 köbcentis 32 szelepes v elrendezés otto motor. Ez elég jó válasz? -néztem rá mosolyogva. Majd ő is elmondta, hogy milyen kocsijai vannak. Egyet ő és a tesója tuningolt fel. Szép.
-Gratulálok! -tettem hozzá csak ennyit.
Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyVas. 28 Júl. 2013, 21:14

Lucille & Laurent




Végre nem éreztem magam földönkívülinek. Hiába, nem mindenki nézi jó szemmel, ha egy lány a kocsikra bukik. Sőt, a családom női tagjai inkább az esküvőmre adnának pénzt, mintsem arra, hogy kifizessék a börtönt, és lefizessék azokat, akik esetleg kinyithatnák a szájukat. Engem nem zavarna a rossz nevem, de a környezetem úgy is tudja, mikor vágnak sittre, és mikor nem.
Kérdésemre kielégít választ kaptam, így bólintva elmosolyodtam.
-Szinte magam előtt látom az említett motort.-szavaimat komolyan is gondolom, mert lelki szemem előtt tényleg ott lebeg a motor kinézete.
Majd én is tudtára adom autóim létezsét, és kissé fényezem a tudásom, amikor mesélek róluk egy-két szót.
-Igazából a Gallardo-nak csak annyi hátrányát élvezhetem, hogy el kell döntenem indulás előtt: normál, sport vagy automata üzemmódban szeretnék elindulni. Bár az igazat megvallva nem is emlékszem rá, hogy a normál üzemmódot valaha használtam volna.-gondolkodom el, majd elmosolyodva folytatom.-Minden esetre a 325-ös végsebességét igencsak jól ki lehet használni. Szép dolog az 570 lóerős motor.-vonok vállat és a telefonomra pillantok. Hiába mondják, hogy "okos" annyira mégsem, hogy a bátyám ide rángassa, vagy legalábbis előkerítse.
-Kérnék még egy ilyen narancslének nevezett valamit.-nézek a pultosra, aki elém teszi a poharat, én pedig busás jattal jutalmazom. Sokan nem adnának ennyit a pultosnak, de még korán van ahhoz, hogy túl fukar legyek.
-Most szólok, nem ér nevetni. Reggel van még ahhoz, hogy igyak. Ráadásul ha este buli van, szeretnék annyira józan maradni, hogy a kocsim épen megússza.-közlöm vele kissé kislánys arckifejezéssel, majd elnevetem magam, azon, ahogy rám néz.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyVas. 28 Júl. 2013, 21:44


Lucille&Laurent

Ez a nap is kezdődhetett volna, úgy, mint a nemrégiben elkövetett. A saját ágyamban, józanon ébredek és amikor ide jövök, nem azzal kezdődik a napom, hogy egy barna hajú csajszi kioszt mindenkit. De ez van. Ilyen az én formám. Majd a kis kérdésére egy részletes választ adtam, amivel elégedett is volt. Csak egy mosolyt engedtem az arcomra a megjegyzésére. Ha látja, hát látja.
-Na igen. Az nagy dilemma. -mosolygok egyet ezen egy kicsit. Kicsit nagyzolós ennyire tudni a kocsikról valamit. de ez van. Most semmi nem teheti tönkre a kedvem.
-Nekem "csak" 320-as a végsebességem. -magyarán simán kikapnék tőle. Na igen. Szép.
-Eszem ágában sincs nevetni. -néztem rá tök komolyan.
-Mi olyan vicces? -néztem rá hülye fejjel.
Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyVas. 28 Júl. 2013, 22:11

Lucille & Laurent




Oké-oké. Csajból vagyok, a külsőm is ezt mutatja, amire mellékesen igen nagy hangsúlyt fektetek a mindennapokban. Na, de akkor is. Lehet, hogy sokan visszafognák magukat, és nem mutatnák ki, hogy értenek egy-két dologhoz, engem viszont nem érdekel, hogy más mit csinálna. Jobb szeretem az emberek tudtára adni, hogy nem egy agyatlan barna csaj vagyok, akinek apuci megveszi a kocsiját, és a szerviz pedig alkalmanként megbütyköl rajta ezt azt. Szeretem tudni, mi viszi a s'ggem ide-oda, hogy hogyan is épül fel. Vannak női autószerelők is, ők legalább tudnak annyit,. mint én. Ha nem többet.
A "vicc" nem igazán esett le neki, na de mindegy is, nem erőltettem a dolgot. Az arcára volt írva a véleménye. Tetszett neki, hogy tudok valamit, de valószínűleg bökte a csőrét, hogy nem rejtegetem a tudásom és kicsit növelem az egóm.
-Ha a taktikán múlik valami, ezzel is könnyen le lehet mosni bárkit a pályáról. Csak okosan kell csinálni a dolgokat.-nem megnyugtatás, nem tanács volt ez tőlem, csupán egy megjegyzés, amiben vagy egyetért, vagy nem. Ez az én taktikám, ha más nem így látja, akkor sem bántódom meg.
Az arca még mindig vicces volt, és hiába kértem ki az italt, hacsak nem csukott szemmel akartam meginni a piám.
-Ennél még a folyamatos vigyorgás is jobb. Ez a fej, amit most vágsz, borzalmas.-adok kérdésére őszinte választ, majd egy mély levegő után visszatérek a mosolygós énemhez, kicsit komolyabb fej kivitelezésével.
-Oké, már tudom, hogy szereted az abszintot és a kocsikat. De minden embernek vannak sötét hóbortjai és titkai.-kezdek neki, végül nyíltan kibököm mi érdekel.-Sitteltek már le életed során?-erre vagy válaszol, vagy nem. Ha nem jött volna rá, hogy az apámmal könnyen szembetalálhatja magát a tévében, akkor ezek után sem fog neki feltűnni. Amúgy sem tudja a vezeték nevem.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyVas. 28 Júl. 2013, 22:26


Lucille&Laurent

Ez a csaj nagyon tud. Egyszerre szexi és kiborító, hogy ennyit tud a kocsikról. De azért vonzó, ha egy csaj nem fél összepiszkolni a gucci márkájú cuccait. Nem tudom, hogy tényleg olyan cuccai vannak, de gazdag, szóval simán lehetne.
-Ezzel egyet értek. Sok versenyt nyertem már gyorsabb kocsik ellne... -jelentettem ki szerényen. Majd nem értettem, hogy mi olyan vicces. Lehet, hogy ennyire látszik a másnaposságom. Na szép. Ezt nem engedhetem meg magamnak. Előkaptam a telefonomat és megnéztem magam. Annyira nem is vészes. Csak a piros szemek mutatják, hogy tegnap jó sok abszintot vedeltem.
-Nekem nincs... -jelentettem ki csak ennyit, majd kibökte, hogy mi érdekelte.
-Nem. -adtam neki egy egyszerű választ.
-Na és téged? -kérdeztem aztán vissza.
Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 05:20

Lucille & Laurent




A taktikám úgy látszik mások számára is használhatónak bizonyul. Persze erre minden valamire való versenyző figyelne. Nem csak a sebesség, a taktika is igen lényeges.
-Mondom én, hogy nem minden a sebesség.-mondom nemes egyszerűséggel, s gondolatban vállon veregetem magam, hogy nem vagyok én olyan buta kislány.
Kissé körülményesen ugyan, de felvázoltam neki, hogy mi is érdekelne, mígnem csak kiböktem azt a bizonyos kérdést.
Sajnos, vagy nem sajnos, ő tiszta volt, ugyan ez rólam nem volt elmondható.
-Nézzük csak. Először jogsi nélkül vezettem. Ezért figyelmeztetést kaptam, de az első illegális versenyen volt egy beépített zsaru. Na, ő lebuktatott. Két évem lett volna, de az apám kifizetett mindenkit és engem, hogy titokban maradjon. És ezen kívül még háromszor voltam egy-egy éjszakát csinos kis k'rvák társaságában. De ez minden. Egy-két lopás, és versenyzés. Nem öltem meg senkit nyugi, és ha őszinte akarok lenni, nem is akarok.-sorolom fel röviden azt az öt alkalmat, amikor nem túl jó értelemben kerültem kapcsolatba a rendőrséggel.
-Titokban egy priuszos liba vagyok, akinek az ismeretségi köre elég színes. Ha esetleg nem vagy magadnál, és társaság kell, hívj fel. Tudok pár tiszta, de dögös luxuscicát.-úgy mondtam, amit mondtam, mintha a világ legtermészetesebb dolgáról beszélnék. Hiába, egy éjszaka is épp elég arra, hogy a legkeresettebbekkel találkozzak. Sőt, még jókat is lehet velük beszélni.
-De ha buli van,. mindenképp szólj.-kérem cukin pislogva, majd arcom újra komoly lesz, s csak egy halovány mosoly látszik rajta. Megiszom a gyümölcslevem, majd felállok, és még egy utolsó pillantást vetek a fiúra.
-Ha kell egy fuvar, elvihetlek bármikor. Ha nem, akkor majd hívj ha gondolod.-lépek ki végül a bárból, majd a kék Chevi-be pattanva, felteszem a napszemüvegem, lehúzom az ablakokat, bekapcsolom a rádiót, majd a gázra lépek, és hangos csikorgás, füst kíséretében elhagyom a a parkolót.

♦️Köszönöm a játékot, Luci még keresni fog! Erre mérget vehetsz Wink♦️
♦️Ha gondolod írj a kapcsolatlistámra♦️

//El//

Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 05:29


Lucille&Laurent

Abban egyet értettem vele, hogy nem csak a gyorsaság kell a jó vezetéshez és nyeréshez.
-Igazad van! -ismertem el a dolgot, majd felegyenesedtem. Kitisztult a fejem, így már nincs para.
-Szép kis bűnlajstrom. -bólogattam elismerően. nekem csak az élet szarosabb oldala jutott. Mármint abban az értelemben, hogy engem senki nem fizetne ki a börtönből. Nincs az az égben járó Isten.
-Oké! -néztem rá nevetve. Persze nekem nincs szükségem ilyesmire.
-Mindenképp! -tettem a kezemet a mellkasomra. Aki azt mondja, hogy bulizni akar, azt mindig keresem. majd az utolsó megjegyzésére csak mosolyogtam. Miután távozott, megittam a maradék vizemet és én is elindultam.

[Köszönöm a játékot!] Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Laurent - Belvárosi bár   Lucille & Laurent - Belvárosi bár Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lucille & Laurent - Belvárosi bár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucille Wise
» Lucille Wise kapcsolatai
» Lucille & Claire ~ brown and blonde
» Laurent Delacroix
» Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Extrák :: Archívum :: Belváros-
Ugrás: