• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Lucille & Claire ~ brown and blonde 2n6bygh Lucille & Claire ~ brown and blonde 28u5k5g Lucille & Claire ~ brown and blonde 2j4t2yh
Lucille & Claire ~ brown and blonde F26cn8 Lucille & Claire ~ brown and blonde 2vt1pp0 Lucille & Claire ~ brown and blonde 11skqbn
Lucille & Claire ~ brown and blonde A> Lucille & Claire ~ brown and blonde A> Lucille & Claire ~ brown and blonde A> Lucille & Claire ~ brown and blonde A> Lucille & Claire ~ brown and blonde A> Lucille & Claire ~ brown and blonde A> Lucille & Claire ~ brown and blonde A> Lucille & Claire ~ brown and blonde A> Lucille & Claire ~ brown and blonde A> Lucille & Claire ~ brown and blonde A> Lucille & Claire ~ brown and blonde A> Lucille & Claire ~ brown and blonde A> Lucille & Claire ~ brown and blonde A> Lucille & Claire ~ brown and blonde A> Lucille & Claire ~ brown and blonde A> Lucille & Claire ~ brown and blonde A> Lucille & Claire ~ brown and blonde A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Lucille & Claire ~ brown and blonde Vote_lcapLucille & Claire ~ brown and blonde Voting_barLucille & Claire ~ brown and blonde Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Lucille & Claire ~ brown and blonde Vote_lcapLucille & Claire ~ brown and blonde Voting_barLucille & Claire ~ brown and blonde Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Lucille & Claire ~ brown and blonde Vote_lcapLucille & Claire ~ brown and blonde Voting_barLucille & Claire ~ brown and blonde Vote_rcap 
Tero Lahti
Lucille & Claire ~ brown and blonde Vote_lcapLucille & Claire ~ brown and blonde Voting_barLucille & Claire ~ brown and blonde Vote_rcap 
Admin
Lucille & Claire ~ brown and blonde Vote_lcapLucille & Claire ~ brown and blonde Voting_barLucille & Claire ~ brown and blonde Vote_rcap 
Ian Shaw
Lucille & Claire ~ brown and blonde Vote_lcapLucille & Claire ~ brown and blonde Voting_barLucille & Claire ~ brown and blonde Vote_rcap 
Letty Ortiz
Lucille & Claire ~ brown and blonde Vote_lcapLucille & Claire ~ brown and blonde Voting_barLucille & Claire ~ brown and blonde Vote_rcap 
Lucille Wise
Lucille & Claire ~ brown and blonde Vote_lcapLucille & Claire ~ brown and blonde Voting_barLucille & Claire ~ brown and blonde Vote_rcap 
Kate Donelly
Lucille & Claire ~ brown and blonde Vote_lcapLucille & Claire ~ brown and blonde Voting_barLucille & Claire ~ brown and blonde Vote_rcap 
Tia Duvall
Lucille & Claire ~ brown and blonde Vote_lcapLucille & Claire ~ brown and blonde Voting_barLucille & Claire ~ brown and blonde Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Lucille & Claire ~ brown and blonde

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyCsüt. 01 Aug. 2013, 07:01

Lucille & Claire




A bár parkolójából kigurulva rájöttem, ideje ruhatárat újítani. Vagy inkább priuszt növelni, ahogy tetszik. Egy nem túl félreeső parkolóban megálltam, a csomagtartóból kivettem a bőröndöt, és rezzenéstelen arccal átöltöztem. Mondanom sem kell, kíváncsi szemek hada szegeződött rám, de nem különösebben érdekelt, s az igazat megvallva nem is nagyon zavart. Amikor azonban két gyökér kifütyült a kocsijából, bemutattam nekik, mire rám dudáltak és elhajtottak. Szem forgatva csaptam le a csomagtartót, miután mindent elrendeztem, majd újra volán mögé pattantam, és célba vettem az első szóba jöhető, márkás ruhákat áruló boltot, ahol talán többször jártam kelleténél.
Megálltam a parkolójukban, majd hangos köszönés kíséretében belibbentem az ajtón, de a biztonsági őr nem volt elég gyors, így könnyű szerrel vethettem be magam a polcok közé. Azt azonban nem úsztam meg, hogy ne figyelje minden lépésem. Kiválasztottam pár csinos, kirívó de vagány cuccot, a megfelelő méretekben, majd a próbafülkébe mentem. Illetve mentem volna. A fekete ruhás fickó nem túl erősen, de megfogta a kezem, és kivette belőle a táskám, s csak a ruhákat hagyta nálam.
-Vagy nem volt még felesége, vagy nem ismeri a nőket. Vagy csak engem nem ismer. A táska lenne az utolsó hely, ahová elrejtenék valamit. Mellesleg, a táskám üres, a lényeget máshol tartom.-vonok vállt, és besétálok a próbafülkébe. Majd mikor mindent felpróbáltam, újra a sorok közé lépek, és egy fekete csipkés fehérneműt nyomok a biztonsági őr képébe.
-Megveszem a feleségének, vagy a barátnőjének, hogy ha már a pasi nem is elég jó, legalább legyen egy csini darabja.-nézek rá szemrehányóan, majd a a pénztárhoz menet, egy nálam alig pár évvel fiatalabb lányba botlok.
-Jó az ízlésed. Ezt tőlem vedd dicséretnek.-mosolygok rá, s ekkor még nem sejtheti, mennyire számító liba vagyok. a táskájába csúsztatok egy apró de drága nyakláncot, majd tovább nézelődök. Kíváncsian várom, besípol e a riasztó, vagy könnyűszerrel átjut rajta. Minden eshetőségre van a és b tervem, maximum ő nem veszi annyira viccesre a figurát, mint én. De ki mondta, hogy fair játékos vagyok.


A hozzászólást Lucille Wise összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 02 Aug. 2013, 06:21-kor.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyCsüt. 01 Aug. 2013, 08:52



Lucille & Claire


Úgy nézett ki az éjszaka újra dolgoznom kell. Most, hogy kiderítettünk néhány dolgot, több pénzre volt szükségem, mint valaha. Utáltam középkorú pasasokat kísérgetni, de hát...csekély ár ez azért, hogy kiderítsem az igazságot a családomról.
Szerettem ezt az üzletet, puccos volt és drága, de ezekre az estékre muszáj volt ilyen helyen vásárolnom, nem nézhettem ki olcsó lotyóként, szerencsére a keresetem csak kis részét kellett ilyenekre fordítanom. Amint beléptem, már is mosolyogva fogadott a biztonsági őr és természetesen az eladók többsége is. Sűrűn jártam ide, és még ha előfordult is, hogy nem vásároltam, mindig érdeklődtem újabb ruhák iránt, amivel azt a látszatot keltettem, hogyha megtalálom a tökéletes darabot, akkor bizony vásárolni fogok.
Ma sikerült. Egy elegáns, mégis szexi vörös ruhával a kezemben indultam el a kassza felé. Már épp készítettem elő a bankkártyám, mikor megszólított egy nő. Kissé gyanakvóan néztem rá, nem tűnt "szent" típusnak. Ki tudja? Manapság óvatosnak kell lenni, én pedig nem vagyok üresfejű szőkeség, bár néha csábító, hogy rájátsszak.
-Köszi.-mondtam csak ennyit, majd fizetés után rögtön távozni is készültem. Azaz távoztam volna, de a riasztó hangos csörömpöléssel megszólalt. Megálltam és meglepetten kerestem a címkét az imént vásárolt ruhán. Hamar megérkezett a biztonsági őr is, aki kénytelen kelletlen, de a szabályok miatt elvette a táskám, hogy átnézhesse. Nyugodtan nyújtottam felé, hiszen nem tettem semmi rosszat, most tényleg ártatlan vagyok. Meglepetten pislogtam, mikor kiemelt egy nyakláncot a tatyóból, amit még csak nem is láttam soha életemben.
-Megmagyarázná ezt, Miss Delacroix? -nézett rám Blaise, a biztonsági ember. Bírtam, jó fej középkorú pasi volt, aki csak kényszerből dolgozott itt, hogy eltartsa a családját. Hihetetlen mit meg nem tud az ember, ha kicsit jobban elbeszélget egy egy emberrel. Tudok bunkó lenni, ha rossz napom van, de Blaise szerencsére jobb napjaimon szokott elkapni.
-Fogalmam sincs, nem tudom, hogyan...várjunk csak...-néztem körbe gyanakvóan a boltban az előbbi megszólítóm után kutatva. Ő elég közel állt hozzám ahhoz, hogy belecsúsztathasson valamit a táskámba, mást nem nagyon tudtam elképzelni, hiszen magától nem eshetett bele, és ő volt az egyetlen, aki állt mellettem.
-Látja azt a nőt? Az előbb megszólított...gondolja, hogy?-inkább nem fejeztem be, de gyanakvó pillantásainkat látva gondolhatta, hogy róla van szó. Blaise azonnal intézkedni kezdett és hozzám vezette a barna hölgyeményt.
-Nem tudom megint miben sántikál, de...nem ismerős ez a nyaklánc? -mutatta fel kissé dühösen a táskámból kiemelt tárgyat.


Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyCsüt. 01 Aug. 2013, 23:19

Lucille & Claire




Tény, hogy előszeretettel rohangáltam az emberek idegein, és tettem nekik keresztbe. Még csak dél körül volt, de úgy éreztem, itt az ideje beindítani a kedvességáradatom.
Amikor a táskába csempésztem a nyakláncot, talán nem is rossz indulatból tettem, inkább a saját magam szórakoztatásából. Túl rég óta vagyok már bolti szarka, hogy az ilyen esetek kifogjanak rajtam.
Egy középkorú biztonsági őr, aki azt hiszi, hogy kifog rajtam elmosolyogtatott. Ha tudná, amit én tudok. Odalép mellém, mire halovány mosollyal arcomon, pislogok ártatlanul, de követem. A játék kezdődik.
-De ismerős. Úgy egy hónapja megvettem ugyan ezt anyámnak, más színben. Azóta még a divatból is kiment.-húzom el szám, mert az a nyaklánc, bár drága volt és csicsás, tényleg elég idejét múlt darab volt.
-Ha kell nézze meg a felvételeket, vagy hívja a rendőrséget, mit bánom én. Mind a ketten nagyon jól tudjuk, mi lesz a vége.-vonok vállat, majd odébb lépek a férfitól, és kiveszem a kezéből a láncot. Előveszem a farzsebemből azt a köteg pénzt, amit reggel eltettem, majd a pénztárosra néztem, és a nyaklánc háromszorosát tettem a pultra.
-Ki van fizetve nem? De. Szóval maga csak tartsa meg az állását, mert ameddig itt lakom, a családja igen busás összeget kap azért, hogy behunyja a szemét a hobbijaim fölött.-suttogom fülébe, majd ellépek tőle, és kinyitom az ajtót.
-További szép napot!-lépek ki a kijáraton, és a kocsimhoz lépek. Nem sokkal utánam újra csapódik az ajtó, s már előre megmosolygom a jövő előrevetített képét.
Becsukom az ajtót, majd nekitámaszkodok a kék járgánynak, és előveszem a telefonom. 5...4...3...2...1. Kíváncsian várom, hogy a szőkeség kipukkad e a mérgétől, és a megalázottságtól, és milyen szinten olvas be nekem. A telefonom kijelzőjén megjelent egy "név": Apa. Felvettem a telefont, majd bájos hangon beleszóltam.
-Igen, apuci rossz kislánya voltam megint. Azt hiszem elég világosan megmondtam, hogy meddig folytatom ezt. Szóval már utalhatod is nekik a pénzt.-közlöm vele egy szó nélkül, de nem hagyok neki reakcióidőt, leteszem a vonalat.
-Tévedtem az ízléseddel kapcsolatban.-szólok a szőkeség után, de szemeim szinte izzanak a rosszindulattól és a gonoszságtól. Istenem, hogy én hogy szeretek kiszúrni másokkal.


A hozzászólást Lucille Wise összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 02 Aug. 2013, 06:22-kor.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyPént. 02 Aug. 2013, 04:16



Lucille & Claire


Kínos helyzet. Annyira azért nem hozott lázba, nem mondom, hogy még sosem fordult velem elő, hogy elloptam volna valamit, most még is idegesített, hiszen tényleg nem voltam hunyó, most nem. Vettem egy mély levegőt, majd kifújtam miután elhasználódott.
Felvont szemöldökkel figyeltem a barna hajú hölgyemény pökhendi, lekezelő reagálását. Legszívesebben elnevettem volna magam, de minden erőmmel azon voltam, hogy ne tegyem. A biztonsági őr helyében én tudattam volna a nővel, hol is a helye, de hát...nem lehet mindenki olyan, mint én. Látszott rajta, hogy gazdag és azt hiszi a pénzével mindent elérhet. Többnyire szánalmasnak tartottam az ilyen alakokat, aminek régebben még hangot is adtam volna, de...azóta sokkal inkább megtanultam elfogadni másokat és rájöttem, hogy mindennek oka van, valószínűleg annak is, hogy így viselkedik. Veszélyesen emlékeztetett a pár évvel ezelőtti önmagamra. Miután a szüleim leléptek, akkor kezdtem el így viselkedni. Persze azóta rájöttem, hogy értelmetlen, de még mindig hajlamos vagyok néha vészesen hasonlóan reagálni dolgokra, mint a barna hajú szarka.
A biztonsági őr gyorsan elnézést kért tőlem, mire csak elnézően legyintettem, és a nő távozása után én is kiléptem a boltból. Láttam ahogy a kocsija mellett áll és a mondandója felét is hallottam.
Nem éreztem szükségét annak, hogy letámadjam, hiszen a dolog gyorsan megoldódott és egyébként sem volt kedvem egy apuci kislányával beszélgetni. Elhiszem én, hogy valószínűleg gondjai vannak, azért viselkedik idiótaként, de egyáltalán nem voltam rájuk kíváncsi, pedig nem voltam elutasító az emberekkel szemben, legalábbis...általában nem.
Elindultam a saját kocsim felé, de megtorpantam, miután ismét megszólalt, ahogy elhaladtam mellette. Aprócska mosoly húzódott végig az arcomon.
-Vicces...én is épp erre gondoltam veled kapcsolatban, legalábbis az a nyaklánc nem a legjobb választás. -vontam meg a vállam, majd a vásárolt ruhát a tőle egy kocsinyira álló autóm csomagtartójába dobtam, mikor csörögni kezdett a telefonom.
-Laurent! Lépj tovább! Szörnyű volt az a cipőd, mennie kellett. -közöltem vele kissé érzéketlenül, mégis bájos hangon, majd letettem a telefont egy "szia" után. Utáltam azt a cipőt, és ma sikerült reggel nekem jönnie, nem bírtam ki, ki kellett, hogy dobjam.  


Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyPént. 02 Aug. 2013, 06:20

Lucille & Claire




Hiába, az ördög nem alszik. Hát nem is, mert bennem szinte egyfolytában ott motoszkál, és feladatokat tűz ki elém. Istenem, én ilyen vagyok. Ott és azzal szórakozom, amikor akarok, de igazából az sem érdekelne különösképp, ha újra a börtönben kötnék ki. Amíg apámnak van pénze, úgyis kihozat, hogy a hírneve megmaradjon, ráadásul a cellába ahová kerülnék, igen jó társaságnak bizonyult az elmúlt alkalmakkor.
Nem is igazán megszívatni akartam a szőkeséget, annál inkább kipróbálni, hogy reagál a dolgokra. Nos, nem tűnt annyira beparázottnak, ez tetszett. Talán csak a haja szőke, nem az agya, ás ez jó. Első próbát kiállta.
Ahogy letettem a telefont, rögtön meg is szólítottam. Újabb jó pont, jól válaszolt.
-Nem is értem, miről beszélsz.-emelem fel kezeim mentegetőzve, arcomon csalóka sokat sejtető mosollyal.
Úgy döntök, mégis tovább állok, majd meghallok egy nevet. Laurent! Elmosolyodom, majd megfordulok, és újra az autómnak dőlök.
-Szóval te lennél a francia hugicája. Laurent mesélt rólad.-fordítom kissé oldalra fejem. Most, hogy így jobban belegondolok, valamelyest még hasonlítottak is. Végül is, testvérek közt szokott ilyen előfordulni.
-Mintha meglepett volna, hogy ismer.-vonom össze szemöldököm, miközben arcát vizsgálgatom. Talán mégsem olyan szürke ez a kisegér, mint amilyennek elsőre hittem. Ha szorult bele annyi, mint a bátyjába, akkor egészen biztos vele is szót tudok érteni. Noha ő nem pasi, de minden bizonnyal értelmes a többiekhez képest. Ki tudja, majd kiderül.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyPént. 02 Aug. 2013, 09:18



Lucille & Claire


-Akkor erőltesd meg a csinos kis buksidat. -javasoltam neki fesztelen mosollyal. Ha veszekedni akar, akkor most elég rossz lóra tett. Gyakran túl hamar pörgök fel és mondok olyanokat, amiket nem kéne, de mostanában kezdtem úgy érezni, hogy egész jó vagyok a gondolataim megtartásában. Ez a csaj csak egy unatkozó gazdag csaj, aki így vezeti le, hogy zűrök vannak az életében. Annyira nem voltam ostoba, hogy ne jöjjek rá, valami ilyesmi oka van annak, hogy ilyeneket csinál. Nem vagyok pszichológus, nem is szándékoztam feltárni a nő lelkének sötét bugyrait, egyszerűen csak beakartam rakni a kocsimba az új ruhám, és elhajtani.
Egészen addig úgy gondoltam, hogy perceken belül ezt is fogom tenni, de aztán váratlan dolog történt. Miután Laurent felhívott, én pedig kinyomtam a telefonom, ismét megszólalt a bolti szarka. Felvont szemöldökkel néztem rá. Szóval ismeri a bátyám. Milyen kicsi L.A. Néha úgy érzem, hogy mindenki ismer mindenkit. Bezártam a csomagtartót és nekidőltem a kocsim oldalának.
-Attól tartok. Claire vagyok. -mutatkoztam be és kezet is nyújtottam. Ha egyszer ismeri a bátyám, és hallott is rólam, akkor annyira nem lehet rossz arc, még úgy sem, hogy rosszul indult az ismeretségünk. A bátyám nem haverkodik elkényeztetett libákkal, és ha hallott rólam, akkor valószínűleg nem két bunkó beszólás között kezdett kerültem szóba.
-Kicsit. -vallottam be, mert tényleg meglepett, hogy ismerik egymást.
-És mit mondott rólam? Többnyire szépíti a valóságot. -ráztam meg hitetlenkedve a fejem. Persze a bátyám, de azért...hajlamos beleélni magát a dolgokba, és ha rólam van szó, akkor meg pláne. Bár, ha jobban belegondolok én is ugyanúgy vagyok vele kapcsolatban, ha kérdezik jókat mondok róla, némi méltatlankodással fűszerezve a túlzott atyáskodása miatt.
-Éjszakai versenyről ismered? -vontam össze a szemöldököm. Ez volt az első tippem, hiszen a kocsija és a stílusa alapján könnyedén elképzelhető, és a kis közjátéka után, nem hiszem, hogy rendőrt hívna egy illegális verseny hallatán.  


Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 06:19

Lucille & Claire




Elmosolyodtam, de nem válaszoltam. Tettszett, hogy szabad szájú volt. Akárcsak én. Noha számára aligha volt vicces a kis elkövetett csínyem.
Arra viszont a legkevésbé sem számítottam, hogy a bátyját épp ma reggel ismertem meg. A vörös szemű francia srác, aki a végén csak visszafogta a vigyorgást egész jó fejnek tűnt. A húga sem hiszem, hogy rosszabb lenne. Sőt.
-Lucille vagyok. De szólíts csak Luci-nek.-fogadom el kéznyújtását, miközben rámosolygom és megrázom kezét. Kíváncsi voltam, vele mennyire tudok elbeszélgetni erről-arról. Nem voltak előítéleteim. Kivételesen. Sőt inkább abban reménykedtem, normális, kedves, de van szája és nem egy mimóza típus. Mondhatni én fiatalabb kiadásban, kicsit visszafogottabb verzióban.
Mintha meglepődött volna, s mikor ezt észleltem, egyből rá is kérdeztem a dologra. Úgy látszik neki is az jött le rólam, ami mindenki másnak. Na igen. Ha elsőre ítél az ember, akkor soha sem tudhatja meg, hogy sziporkázó, kissé furcsa humorom mellett értelmes vagyok, és nem épp a mimózaság rám a jellemző.
Kérdésén elmosolyodtam.
-Igazából csak megemlített téged. Azt mondta, hasonlítasz hozzá, és te is szereted a kocsikat. Mondhatni miatta kezdtél el érdeklődni a vezetés iránt.-mondom el az igazat, amit tudtam róla, majd folytatva.-Tény ami tény, most már belátom, hasonlítotok egymásra. A vonásaitok. Bár a te szemed szebb, mint az ő vörös látókái. Hidd el, nem szépítem a valóságot. Bár az én bátyám is hajlamos rá, ha arról van szó.-ismerem el, de a szemére tett megjegyzésem abszolút jó szándékú volt. Olyan vörös szemeket ritkán látni, a lányé viszont egészen fehérek voltak.
A napszemüvegem az orromra tolom, mert a kocsikról és az aszfaltról visszatükröződő fény bevallom őszintén kevés alvás után eléggé zavaró volt. Pláne a meleggel karöltve.
Az autómnak támaszkodva körbepillantottam, s épp mielőtt ellöktem volna magam a kocsitól, feltett egy kérdést.
-Sajnos vagy nem sajnos, de nem. Pedig szívesen össze mérném vele a tudásom. Ha már úgy is annyit beszéltünk az autókról. Csupán ma reggel ismertem meg Laurent-et. Egy bárban futottunk össze. Jobban mondva jött hozzám oda, egy számomra már megszokottnak számított incidens után.-válaszolok egy halovány mosoly kíséretében, majd kezemről levéve a hajgumim, egy-két mozdulattal kontyot varázsolok hosszú barna fürtjeimből.
-Egyébként ha tudtam volna, hogy Laurent húga vagy, nem szívatlak meg. Túl jó fejnek bizonyult a bátyád, és ha ez családban marad, aligha lehetsz unalmasabb nála. Szóval bocs.-kérek elnézést, miközben a szemüvegem az orrom közepére tolva szemeibe nézek. Bár szememen kívül arcom és hangom nem az őszinteségről árulkodik, de ha tudja, hogy a szem nem hazudik, akkor erre magától is rá fog jönni.
-Szóval...Te is az éjjeli aszfaltbetyárok közé tartozol. Mióta hódolsz ennek a játéknak?-érdeklődöm szemüvegem újra a helyére tolva, majd körmeimmel megkopogtatom a kocsi oldalát. Gondoltam ez a vonás is családban marad, és az autók szeretete nem csak a gyűjtésükben és a csodálásukban múlik ki, hanem az aszfaltra is átvezethető szenvedély. Mellesleg a Mercedes sem arról árulkodik, hogy egyszer-egyszer vezetik csupán városi utakon akkor, ha a tulaja valamit el akar intézni. Ahhoz nem kell ilyen autó.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyVas. 04 Aug. 2013, 00:23



Lucille & Claire


-Örülök a szokatlan találkozásnak. -mosolyodtam el, miközben kezet ráztunk. Annak ellenére, hogy eléggé érdekesre sikerült az első benyomás megtétele, úgy éreztem, hogy annyira nem lehet szörnyű a csaj, főleg, ha a bátyám szóba állt vele. Biztosan megvan az oka annak, hogy ilyeneket csinál, vagy...egyszerűen csak furcsa hobbit talált magának, inkább nem jelentek ki semmit biztosan, mert már megtanultam, hogy az emberek meglephetnek és nem mindig kellemesen.
Be kell vallanom, kicsit mintha hasonlított volna rám. Oké, én igyekeztem nem szívatni az embereket, de pl a bolti lopás nem állt tőlem olyan távol, még ha ezt nehéz is bevallani, hiszen elég gáz dolog.
-Ohh, szóval megtette magát a példaképemnek. -vontam le a következtetést, de aztán elmosolyodtam.
-Különben tényleg így van, miatta kezdtem el vezetni, és beleszerettem a száguldásba.
Miért is tagadnám? Szeretek vezetni, és Laurent érte el, hogy ez így legyen. Ilyen téren mindig is a példaképemnek tartottam, és hát...kire nézzen fel az ember, ha nem a bátyjára? Főleg úgy, hogy nincs is családja.
-Köszi...biztos csak hosszú volt az éjszakája. -vontam meg a vállam a Laurent szemeiről alkotott véleményre.
-Szóval te is hugica vagy? -tettem fel az előző kijelentéséből fakadóan egyértelmű kérdést inkább csak reflexből, mintsem a válasz miatt, hiszen azt már tudtam. -Mondd csak, a te bátyád is úgy vigyáz rád, mint valami apaoroszlán? -vontam fel a szemöldököm. Nem ismertem sok olyan lányt, akinek lenne egy bátyja, ezért kiakartam használni az alkalmat és megtudni, hogy csak Laurent viselkedik ennyire képtelenül, vagy minden "nagy" testvér kényszeresen óvja minden apróságtól a húgát.
Felvontam a szemöldököm. Azt hittem ennél azért régebb óta ismerik egymást.
-Kicsi a világ. Két Delacroix egy nap...szerencse, hogy nem vagyunk többen. -vigyorodtam el, majd folytattam. -Megszokott incidens? -néztem rá valamiféle válaszra várva. Kíváncsi voltam mi számít neki megszokottnak, és hogy miért is szólította le a tesóm, a külsején kívül persze, hiszen kétségtelen, hogy a kis barna csinos darab.
-Semmi gond, ha nem velem történt volna, talán egy kicsit még szórakoztatónak is találtam volna. - biztosítottam arról, hogy egyáltalán nem haragszom rá. Nem volt olyan nagy ügy, nem hívták a rendőrséget, szóval...következmények nélkül nem tűnt nagy tragédiának és amúgy sem voltam hisztis kedvemben.
-Egyébként, Laurent-nek biztos hízna a mája, ha hallaná miket mondasz róla. -húztam ravasz kis mosolyra a szám, bár nem lepett meg, hogy így gondolja, a bátyámról többnyire így vélekednek azok a nők, akiket még nem vert át azzal, hogy egy éjszaka után majd "hívja" őket.
-Vezetni már 16 éves korom óta, de versenyezni még csak most kezdtem. Laurent soha nem rajongott azért, hogy versenyezzek. -húztam el a szám. Sosem értettem miért tiltakozik ennyire hevesen valami ellen, amit ő is csinál.
-Gondolom akkor te is versenyzel.


Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyVas. 04 Aug. 2013, 03:51

Lucille & Claire




Szokatlan? Más már rég hívta volna a rendőrséget, neki viszont csupán szokatlan. Szokatlan helyett inkább sokan betegesnek gondolnák a szokásaim, de mit bántam én azt. Kinek mi. Szerintem vicces, és amíg ezzel a család idegeire tudok menni, addig szeretem is csinálni. Végül is, nem vagyok gyilkos sőt sittre is maximum a versenyzés miatt vágtak, így nem nevezném magam sem őrülnek sem ön- és közbeszélyesnek. Inkább nem szokványosnak, de ez oké, mert nem is akartam szokványos lenni.
Kezdtem visszaváltozni a normális, társas lény énemhez, akinek nem a lopkodás volt a fő erénye. Jó fej csajnak tűnt, s mivel a bátyja sem volt egy tapló, gondoltam semmit nem veszíthetek vele. Elmosolyodtam, mert a bátyám is hajlamos volt azt hinni néha, hogy példaképnek tekintettem. De az igazság az, hogy a versenyeken kívüli teljesítménye mint ember, aligha volt irigylésre méltó és követendő. A füvezés és a segg részegség nem az én stílusom volt. Szerettem jól érezni magam, de nem megbolondulni a piától.
-Hajlamosak azt hinni, hogy példaképek lehetnek. De a legtöbbször csak feltételes módban alkalmazható rájuk ez a kifejezés.-adok hangot elméletemnek, hiszen a környezetemből és a sztárvilágból is csak az jött át, hogy az emberek mégiscsak emberek, hibáik vannak. Talán pont ezek a hibák azok, ami miatt senkiből nem lehet igazi példakép. Na, meg persze a titkai és a hazugságai. De, hát Istenem, emberből vagyunk, nem őszinte és tiszta lelkű gépekből.
-Hosszú, vagy ahogy ő mondta túl sok és túl jó abszintot ivott.-mosolyodom el vállat vonva, hiszen akárhogy is szépítjük, mégiscsak egy pasiról beszéltünk, aki szeretett inni.
-Igen, hugica vagyok, de előnyét nem sokszor látom. Figyel rám, soha nem akar nekem rosszat, de míg én a szüleim idegeire akarok menni, ő az enyémre is. Nem igazán hasonlítunk a bulizási szokások terén. -egyszerűsítem le, mert azért túlzás lett volna azt állítanom, hogy mindig ott van mellettem, ha szükségem van rá.
Valóban kicsi a világ, de nem igazán bántam. A bátyjával kétség kívül elég jól el tudtam beszélni, sőt még élveztem is, hogy nem a nyomulós, bepróbálkozós dumával jött nekem, s csupán csak egy jót beszélgettünk.
-Elég kicsi. Megszokottnak mondanám, noha a falra tudnék menni néha tőle. Amikor valami részeg azt hiszi, hogy bármit megkaphat, és összetéveszti a nőket a prostikkal, akiket bárhol bármikor megkaphat. De legalább a bátyád bebizonyította ma reggel, hogy élnek még a földön olyanok, akikkel el is lehet dumálni valamiről.-az előbb leszóltam, most meg megdicsértem a bátyját, noha tisztában voltam vele, hogy inkább szerencsés napon kaptam el, és a legtöbbször nem csak beszélgetni akar egy-egy csajjal. De ha más lett volna a terve, akkor is biztos lehetett volna volna benne, hogy elküldöm melegebb éghajlatra.
Ha nem vele. Igen ám, de ott az a ha. Ha nem vele történik, még a nevét sem tudom meg, nemhogy azt, hogy a bátyjával beszélgettem órákkal ezelőtt.
-Ez egy célzás volt? Félre ne érts, a bátyád jó fej, de még ha akarna valamit, ha akarna valamit, én akkor sem lennék benne semmi többen, mint egy barátság.-mondom határozottan, de nem csak mondom, így is gondolom. Nem akartam minden pasi egy éjszakás kalandja lenni, pedig tudtam, nem sűrűn utasítok vissza pasikat. Arra pedig nem fogadtam volna, hogy szavaim be is tartom, ugyanis nem mindig szokásom így cselekedni.
Ha ő a bátyjára ütött, akkor minden kép köze volt az aszfalthoz, és mivel esett is erről szó, rákérdeztem hát. Megérzésem bebizonyosodott, puszta vezetésnél többről volt szó.
-Megszereztem a jogsim, a bátyám már akkor javában vezetett. Tudtam, hogy a puszta kocsikázáson kívül többet akarok, így tanulni kezdtem tőle. Lassan két éve űzöm ezt, de van, hogy csak mint szurkoló, vagy néző vagyok jelen. Őt is nemrég tuningoltuk fel egy versenyre, akár csak a társait. Bár még nem volt alkalmam kipróbálni mit is tud.-nézek a kék ördögre, és elmosolyodom. Talán ez a verdán dolgoztunk a legtöbbet. Túl régi volt ahhoz, hogy csak úgy egyik napról a másikra álom autóvá váljon, végül azonban mégis elértük amit akartunk.
-Saját gyártmány, vagy esetleg te is a bátyáddal buherálgatsz?-érdeklődöm, és ellökve magam a chevitől, feltérképezem az autót. A merci jó állapotnak örvendett kívülről, szépen festve, rozsdamentesen. Bár őszintén szólva nem hittem volna, hogy a műszereivel baj lett volna. Ha rendbe van tartva, akkor biztos úgy megy, mint egy álom.
Megkerülve az autót, újra a magamé mellett voltam, és kihasználva, hogy árnyékban parkolok, felültem a motorház oldalára. Lábaimat a keréken pihentettem, figyelve rá, hogy a cipőm sarka még csak véletlenül se karcolja meg a felnit, vagy a festést.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyVas. 04 Aug. 2013, 05:29



Lucille & Claire


Szokatlan. Ez volt a legegyszerűbb szó arra, hogy milyen is volt a találkozásunk. Persze számomra kissé negatív, de minek idegesítettem volna magam huzamosabb ideig ezen, ha egyszer nem lett szinte semmi következménye, azon kívül, hogy szóba álltam ezzel a nővel, akiről kiderült, hogy a bátyámat is ismeri.
-Egyetértek, bár vezetés terén tényleg elmondhatom, hogy Laurent perfekt példakép. -adtam igazat Luci-nek. Bár a bátyám életvitele nem feltétlenül követendő, legalábbis, ami a nőügyeit illeti semmiképpen sem, versenyzés terén tökéletes példakép, és különben is felnézek rá egy csomó minden miatt. Nagyon fiatal volt, amikor a szüleink elhagytak minket, mégis magára vállalta, hogy vigyáz rám és jó életet biztosít nekem. Ezért nem csak hálás voltam, hanem büszke is, hogy az ő testvére lehetek.
-Ohh, ez mindent megmagyaráz, a délelőtti kábaságot is. -mosolyodtam el. Nem tudtam, hogy Laurent bulizik, én sem voltam otthon, így totálisan elkerültük egymást, épp csak indulás előtt találkoztam vele néhány perc erejéig, de nem tűnt valami kipihentnek.
-Laurent jó testvér, csak ne akarna folyton ellenőrizni és vigyázni rám. Megértem őt, de...elég nagy vagyok már, hogy eldöntsem mikor mit akarok csinálni. -vontam meg a vállam.
-Hmm...szóval ezért csinálod, igaz? Hogy a szüleid idegeire menj. -utaltam itt az előbbi kis incidensünkre. Tehát a szüleit akarja bosszantani...ez mindent megmagyaráz, bizonyára annak is van valami remek oka, hogy ezt teszi szerencsétlen szüleivel, bár...ki tudja ki a valódi hunyó, lehet, hogy épp a szülei?
Számomra rettenetesen ismerős szituációt írt le. Bár, utca, vagy akármi...leszólítanak a pasik, mert szép vagy és azt hiszik ez egyenértékű azzal, hogy olcsó lotyó is. Sajnos újra és újra muszáj volt nekem is kiábrándítani őket, hogy nagyot tévednek, ha könnyűvérű, buta szőkeségnek néznek épp engem.
-Ismerős. Temérdek pasi csinálta már ezt velem is. Nevetséges...komolyan azt hiszik, hogy ez bejön? -húztam el a szám, de tovább figyeltem a nő mondanivalójára. Egész jó fej. Nem hittem, hogy ilyen kimenetele lesz ennek a helyzetnek, sokkal inkább eltudtam volna képzelni hajtépést, gyűlölködést és rendőrséget.
-Jajj nem, félre ne érts, csak Laurent elég hiú, mindig örül, ha fényezi valaki. -mosolyodtam el. Fogalmam sincs, hogy Laurent akarna e ettől a lánytól valamit, de különösebben nem is volt hozzá közöm, sosem akartam beleártani magam a nőügyeibe, mert abból a kuszaságból sosem másztam volna ki. Mit is mondhatnék? Ilyen téren elég bonyolult testvérem van.
-Akkor jóval tapasztaltabb vagy nálam. Imádok versenyezni, de Laurent...sosem szívlelte ezt a szenvedélyem. -megvontam a vállam, de aztán a kocsijára pillantottam.
-Gyönyörű autó, sok munkátok lehet benne. -ismertem el, és pár percig csak gyönyörködtem a szépséges négykerekűben.
-Hm...akkor lassan itt az ideje kipróbálni, nem? -mosolyogtam rá, aztán tovább hallgattam.
-Hát...ezt egy versenyen nyerte nekem, de elég sokat  bütyköljük, a legjobb teljesítményre van szükségem a versenyzéshez. -magyaráztam neki, bár erre valószínűleg már ő is rájött.
-Este lesz azt hiszem egy verseny, ha gondolod gyere el. -ajánlottam fel, de mivel ilyen körökben mozog esélyes, hogy ő is tud róla. Minden esetre örültem volna, ha beleegyezik.


Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyVas. 04 Aug. 2013, 21:54

Lucille & Claire




A testvérek sokszor bizonyos dolgokban példaképnek tekinthetők, máskor viszont aligha venném őket annak.
-Hát az enyém is csak ebből a szempontból lehet példakép.-ismerem el, de aligha hiszem, hogy minden testvér tökéletes példakép lehet. De talán ő volt az egyetlen olyan a családban, aki megértett, és akire ha csak egy-két dologban is, de hasonlítottam. A vezetésben mindenképp. De anyámra semmiben sem hasonlítottam. Apámra talán a tanulási vágyamban és az eszemben. Vicces, és egyszerre szánalmas, hogy nem találom a helyem a családunkban.
-Ááá...Szóval ti is olyanok vagytok, akik van, hogy napokig nem látjátok egymást?-érdeklődöm, de igazából semmi közöm nem volt ehhez. Csupán magamból és az én szánalmas családomból tudtam kiindulni. Nálunk viszont ez volt a megszokott. Volt, hogy napokig, vagy hetekig nem láttuk a másikat. Viszont mindig biztos voltam benne, hogy él, mert a szennyes a tartó helyett mellette landolt. Jellemző.
-Az enyém nem fog túl szorosan. Bár a versenyek előtt mindig megkapom tőle, ha ott van, hogy élve szeretne viszont látni.-vonok vállat. A szüleim idegeire mentem, noha a bátyám féltett annyira, mint senki más. Az apám tudomást sem vett róla, hogy a kislánya életét is kockáztathatja, anyám meg nem látott az agyára húzódó rózsaszín ködtől.
-Mondhatni igen. Anyám nem éppen az anyám, neki a pénzen kívül más nem számít. Apám pedig csak a Wise név tisztaságára tud gondolni. Így legalább egyszer-egyszer felkelthetem a figyelmüket, hogy van egy lányuk is.-arcomon fanyar mosoly jelenik meg, hangom pedig inkább a gyűlölettől lesz olyan rideg, mintsem az érzéketlenségtől.
Ami az idegeimre ment, az az arcátlan, erkölcstelen pasik, akik azt hitték az összes nőt gerincre tudják vágni. Szerettem szórakozni, de mértékkel, és megválogatva kit engedek be az ágyamba. Nem voltam apáca, de azért erkölcseim és jövőképem volt.
-Én inkább úgy mondanám, hogy a második fejükkel gondolkodnak, nem pedig az agyukkal. Szánalmas.-vonok vállat, és tényleg ennyire egyszerű volt az ábra. Mert ha az agyukkal gondolkodtak volna, akkor most nem lenne miért szidni őket.
Elmosolyodtam, de inkább nem reagáltam. Végül is, ma láttam először, korai lett volna megítélni, hogy milyen ember. Elsőre nem tűnt annyira szörnyű pasinak, de nem kiabáltam el a dolgokat.
Végül a versenyzésre terelődött a szó, aminek örültem. Ez volt az én szerelmem, a kocsik legalább nem csaltak meg, és nem hagytak cserben. Még.
-Tapasztaltabb lehetek. De idővel te is jobb leszel. Hidd el nekem. Csak gyakorláson múlik az egész, és a technikán amit kidolgozol.-mondom megnyugtatás kép, de tényleg így volt. A legtöbben itt rontják el. Azt hiszik minden sikerül elsőre, de minden az időn múlik.
A kocsim vagyis a kocsink minden bizonnyal szép darab volt. Akár szerény akár nem az ember, ezt el kell ismerni. Akár egy álom, úgy megy.
-Igen, ideje lenne kipróbálni a kicsikét. -ismerem el, mert mindennél jobban vágytam már arra, hogy jól meghajtsam, és feszegessem a határait. Kipróbálni mennyit bír, hogyan működnek a műszerei.
-Igen, a versenyen nyert autókat sokszor kell továbbfejleszteni. De ezeken a versenyeken meggondoltnak kell lenni, mennyit ér nekünk az autónk. Hogy, vajon kockáztatjuk e. Persze ha biztos a győzelem, minden pénzt megér.-soha nem tettem volna fel úgy az autóim, hogy nem voltam benne biztos, vissza is ülhetek bele. A munkám nem akartam más malmára hajtani, és elveszíteni azt amivel dolgoztam.
-Igen, Laurent is említette a ma esti bulit. Szívesen elmegyek, hátha ki is próbálhatom magam. Talán a bátyám is eljön, ha nem fekszik épp részegen valami csaj ágyában.-mosolygok őszintén, és már szinte éreztem az aszfalton csikorgó kerekek füstjének jellegzetes szagát.
-Gondolom mind a ketten ott lesztek. Talán még ki is hívnálak egy tét nélküli menetre. Csak úgy kíváncsiságból. A pályán fair játékos vagyok, még ha ez elsőre nem is így jöhetett le.-célzok az előbbi kis incidensre. Tény, hogy nem vagyok mindig egyenes, de a versenyeken igyekszem nem kihasználni az adottságaim, és fair módon kipróbálni magam. De ha valaki ellenem sem így játszott, azzal én sem így kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyKedd 06 Aug. 2013, 02:46



Lucille & Claire


Nagyon is egyezett az álláspontunk, legalábbis, ami a testvéreinket illeti mindenképpen. Kezdtem kicsit úgy érezni, hogy találtam valakit, aki megérti milyen is hugicának lenni, annak ellenére is, hogy az ő helyzete a bátyjával nyilván más, mint amilyen az enyém Laurent-el. De hát, a srácok már csak ilyenek...a legtöbbjük imádja a bulikat és a csajokat, ezért nem hibáztattam soha Laurent, csak néha sajnáltam azokat a nőket, akiket egy egy éjszaka után még csak egy telefonhívásra sem méltat. Szegénykék...kínos.
-Azért ezt így nem mondanám. Mindennap találkozunk hol több, hol kevesebb időre, de előfordul, hogy napokig nincs nagyon lehetőségünk huzamosabb ideig beszélgetni. -magyaráztam neki. Nem volt olyan hatalmas lakásunk, hogy ne fussunk össze, ha mindkettőnk otthon van, ráadásul voltak időszakok (lásd: reggeli), amikor többnyire mindketten megjelentünk a konyhában, vagy azért, mert akkor tápászkodtunk ki az ágyból, vagy mert akkor estünk haza, de a lényeg, hogy ott többnyire minden nap találkoztunk.
-Megértem. Azt hiszem Laurent is emiatt aggódik, csak nem érti, hogy ha ő ül volán mögé egy egy versenyen én is pontosan azt érzem, amit ő, amikor én vezetek. -elhúztam a szám. Nem vagyok hülye, tökéletesen tisztában voltam az illegális éjszakai gyorsulások veszélyeivel, de nem tehettem róla, hogy ennyire imádtam. Egy szenvedélyről nem mondunk csak úgy le, nem igaz?
Elgondolkodtam azon, amit mondott.Így már kezdett tiszta lenni a kép, hogy mit miért is tesz. Kicsit átéreztem a helyzetét, hiszen én sem sűrűn éreztem, hogy vannak szüleim, talán csak nagyon rég.
-Így már érthető, hogy miért "vicceltél" meg. Lassan nem tudom eldönteni melyik a jobb, ha látod a szüleid, de nem figyelnek rád, vagy ha nem is látod őket. -hangomban némi csalódottság is helyet kapott, de igyekeztem, hogy ez legalább az arcvonásaimon ne látszódjon meg.
-Biztosan törődnek veled a maguk módján. -próbáltam biztatni egy kicsit annak ellenére, hogy kb semmit nem tudtam a családja valódi helyzetéről. Mindemellett tényleg azt láttam a legjobbnak, ha biztató szavakkal illetem és nem közlöm vele, hogy a szülei rohadtul lesz*rják és törődjön bele, hogy az emberek már csak ilyen szörnyetegek.
A pasis témára csak bólintottam. Én is szánalmasnak tartottam, hogy mennyi mindent megtennének csak azért, hogy megkaphassanak egy nőt, mégis némileg becsülendő volt a lelkesedésük annak ellenére, hogy csak nevettem a szánalmas próbálkozásaikon. Sosem voltam az a könnyen kapható típus, annak ellenére, hogy flörtölni nagyon is szerettem.
-Persze, arra edzek, hogy jó legyek, sőt...még annál is jobb. -jelentettem ki olyan elszántsággal a hangomban, amit nem sok esetben használok.
-Érzem az autót, csak túl ösztönösen csinálom, nem árt belevinni egy kis technikát, ahogy te is mondtad. -vallottam be. Tényleg túlságosan érzésből csináltam az egészet, ami persze jó, hiszen azt jelenti van hozzá érzékem, de a tapasztalt, tökéletes technikát használó versenyzők ellen nem elég a puszta ösztön, több kell a legyőzésükhöz.
-Miattam csinálta. Beleszerettem ebbe az autóba, hát megnyerte nekem, pedig félő volt, hogy a saját kocsiját is elveszti. -elmosolyodtam az emlékre visszagondolva. Laurent akármilyen is, sosem mondhattam, hogy nem tesz meg mindent értem, amit csak tud.
-Szívesen látnálak, nem jövök ki túl jól az ottani csajokkal. -utaltam itt arra, hogy vagy tele van hülye libákkal, vagy azok, akikkel esetleg szóba állnék engem néznek Miss Barbie-nak.
-Szerintem igen, legalábbis, ha nem történik valami hatalmas katasztrófa. -erősítettem meg az állításában, reméltem, hogy tényleg mindketten ott leszünk és Laurent nem gondolja meg magát.
-Azt hiszem ez jó ötlet, és bár nem úgy jött le, szánalmas, ha valaki még a pályán sem tud fair lenni.


Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyCsüt. 08 Aug. 2013, 22:34

Lucille & Claire




Lehet, hogy az én családom a leggazdagabbak között van, de ez édes kevés ahhoz, hogy családnak hívható legyen. A szüleim soha nem viselkedtek úgy, mint az igazi szülők. Mind a ketten a saját önarcképüknek akartak minket megformázni, hát ez nem igazán jött össze. Túl sok ahhoz a sütnivalóm, hogy ne lássak át anyámon. Már esküvőt tervezget nekem valami rohadt gazdag pasival. Csakhogy esküvő nincs menyasszony nélkül, így a közelébe sem megyek. Semmi kedvem a szövegelését hallgatni arról, hogy csúnya leszek, és nem fogok kelleni senkinek. Inkább legyek csúnya és boldogan megöregedett, mint házasságba rohanó, szomorú és koravén. A bátyámmal egy lakában laktam, mégis szinte soha nem voltunk egyszerre otthon. Eleinte kiborított, hogy csak a sz@rt hagyja maga után, de a takarítónő hozzászokott, én pedig egy-két egy éjszakás csajával igen jókat tudok társalogni az otthon töltött reggelim mellett. Legalább tudok róla, ha csaj van a házban, a bátyám még él.
-Valószínűleg jobban félt, mint kellene. De inkább féltsen, mint sz@rja le a fejed.-jegyzem meg, nem célozgatva magamra, mert azért az én fejem se szarta le a tesóm. Inkább csak nagy teret adott. Túl nagyot is néha. De ő legalább nem akar befolyásolni.
Láttam az arcán, hogy a család téma őt sem érinti túl jól. Hát az élet úgy látszik külön válogat, kinek ad igazi családot, és ki csalódik a család kifejezésben. Kevésbé bántott a csalódás, annál inkább az, hogyha olyannal futottam össze, aki apuci kicsi fia vagy lánya volt. Semmi kedvem nem volt meghallgatni a karácsonyról, szülinapról, húsvétról és egyéb ünnepekről szóló sztorikat. Nekem ezekből inkább egy adag rémálom jutott eszembe, a folyamatos szájtépés, és a végtelenül szánalmas, felszínes témák kibeszélése. Na meg persze az unalom.
-Hidd el nekem, hogy én és a szüleim két külön világ vagyunk születésemtől fogva.-hagyom annyiban, hangom érzéketlenné válok, arcomon kiül az undor a gondolattól is, hogy a szüleim törődnének velem. Megszoksz, vagy megszöksz Megszoktam és megszöktem egyszerre, na meg persze az idegeikre mentem.
A kocsi téma elég semleges volt ahhoz, hogy ne a család témán tépődjek, tök feleslegesen. Na igen, sebesség, megszokás és technika. Meg persze egy jól felszerelt autó kell ahhoz, hogy sikeres legyél ebben a közegben.
-A megszokás magában soha sem jó. Ha valami út közben úgy dönt feladja a működést, a megszokással aligha vagy kisegítve.-bólintok, jelezve egyetértek vele a megszokás és gyakorlat témában.
-A lényeg, a szépség most már a tiéd, és ha okosan játszol, az is marad jó darabig. -a szépség szó alatt a kocsira gondolok, és bevallom őszintén a Mercik soha nem voltak a kedvenceim, ez egész jól mutatott a lány mellett.
A versenyes bigék inkább a pasijukat vagy az egyéb dolgokra alkalmas férfiúk kísérőiként jelentek meg, kevés volt köztük, aki értett valamit a kocsikhoz. Voltak olyanok, akiknek a s'ggét kinyalták, és nem volt más dolga, mint vezetni, de így szinte semmit nem tudott arról, ami a feneke alatt volt.
-Na igen. Azok a bigék nem az eszükről, de nem is a szépségükről híresek. Legalábbis nem a természetes szépségükről.-húzom féloldalas mosolyra ajkaim, ahogy a feltuningolt szilikoncsodákra gondolok, és még a hányinger is elkap a gondolattól. Nem értem, hogy a pasik mit esznek bennük, mikor megszúrod őket kipukkadnak. A vakolat pedig nem lehet annyira finom, hogy csókolgasd és nyalogasd.
-Igyekszem fair lenni, amennyire lehet. De ahogy a másik, úgy én. Ha íratlan szabályt szeg, nem hagyom szó nélkül és nem hagyom magam lenyomni. Így vagy úgy, de visszavágok neki.-ebben a mondatban az is benne volt, hogy nem rajongok érte, ha a nem létező bajszom húzogatják.
-Egyszer az első autóm majdnem ráment egy versenyre, mert az a b@rom, aki ellen kiálltam, nem épp arról volt híres, hogy becsületes. Nekem a kocsim szenvedte meg egy héttel a verseny estéje után egy új szett gumit kellett vásárolni. Azt hiszem véletlenül leejtettem egy hegyes szöget minden kerekére, amikor megláttam magányosan egy parkolóban. Hoppá.-vonok vállat szem forgatva egy önelégült mosoly kíséretében. Na igen, azóta sem hiszem, hogy rájött volna, én tettem. Túl sok volt annak a hapsinak az ellensége.
-Hány versenyen jelentél meg mint versenyző?-érdeklődöm, a kérdés azonban inkább a tapasztaltságára van kiélezve, nem pedig a tudására. Bár a legtöbbször ezek kéz a kézben járnak.

Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Posts : 2
Residence : everywhere ;]

Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyVas. 11 Aug. 2013, 13:22

Miközben Claire éppen ismeretséget köt Lucille-lel, szinte teljesen megfeledkezik a titokzatos idegenről, aki nyilvánvalóan túlon túl is sokat tud róla. Azt mondják, az ördög nem alszik... nos ez a bizonyos "J" sem. Gondoskodik róla, hogy a mi kis szőkeségünk ebben a pillanatban is kapjon egy kis emlékeztetőt róla...
1 new text message

Furcsa, hogy manapság egyes emberek miből élnek meg, nemde? Néhány ártatlannak tűnő este elég rossz hírbe hozhatja az embert, talán jobb lesz vigyázni...

J


CREDIT TO GBOF ! of caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 06:15



Lucille & Claire


-Talán igazad van, de ettől függetlenül még vágyom arra, hogy néha kicsit hanyagoljon. -vontam meg a vállam. Nem akartam makacsul ragaszkodni ahhoz, hogy márpedig én jelen pillanatban egy olyan testvérnek örülnék, aki le sem sz*rja a fejem, pedig aztán...vágytam a szabadságra, amit a Lucille által elmondott opció adott volna. Mindegy, kár is ezen rágódni.
-Te legalább tudod, hogy milyen a szüleid világa. -villantottam egy elég erőtlenre sikerült mosolyt a lány felé. Nem tudtam eldönteni mi a rosszabb, az, hogy ott vannak, de nem foglalkoznak veled, vagy az, ha egyszerűen csak eldobnak. Ezt a gondolatmenetet úgy döntöttem inkább elvágom. Nem akartam ilyen mély kérdésekbe belemenni, mert csak az lett volna az eredménye, hogy megfájdul a fejem. Ha akartam volna se találtam volna meg a megfelelő választ erre a kérdésemre.
A szó végre olyan témára terelődött, ami segített elvonatkoztatni a családomtól. Kevés hálásabb téma volt számomra az autóknál, így örömmel vettem, hogy Luci is úgy gondolja ez megteszi csevegésnek.
-Igazad lehet. -bólintottam egyszerűen tovább már nem kommentálva a megszokásról szóló mondandóját.
-Persze, hogy az enyém marad. -simítottam végig a motorháztetőn, mintha egy édesen doromboló kiscica lenne, majd tekintetem ismét a nőre emeltem.
-Nem tudom, nem ismerem őket, de nem bírnak, szóval én sem őket. -zártam rövidre a véleményem. Nem volt kedvem egy egész kis monológot levágni azokról az olcsó nőcskékről, akik többnyire megjelentek egy egy versenyen. Egész egyszerűen nem érdemeltek több szót, főleg nem tőlem. Nevetségesen festettek a természetellenes bőrszínükkel, póthajukkal, feltöltött ajkaikkal és hosszú, hegyes műkörmeikkel. Mint a cirkuszban. Néha azon gondolkodtam, hogy nekem komolyan bejönnének az ilyen nők, ha pasi lennék? Ugyan már, most is kitűnő az ízlésem, nem valószínű, hogy ez pasiként máshogy lenne.
-Persze, ez érthető, de szándékosan egy tiszta versenyző ellen illik fair-nek lenni. -magyaráztam annak ellenére is, hogy valószínűnek tartottam, ebben azért egyetértünk.
Elmosolyodtam a kis történetét hallva. Hát...szemet szemért...én is valami hasonlót tettem volna Luci helyében.
-Előfordul, az emberekkel tudatni kell, hogy nem bánhatnak el veled csak úgy. -mosolyodtam el cinkosan.
-Valójában még csak egyen...Laurent túl sok versenyen volt ott ahhoz, hogy csak úgy odagurulhassak. -adtam magyarázatot arra  is, hogy miért. A telefonom csipogni kezdett, amiből tudtam, hogy sms-em jött. Vettem egy mély levegőt, belenyúltam a táskámba és kihúztam belőle az érintőképernyős csodát, hogy elolvashassam az üzenetet. Reménykedtem abban, hogy valamelyik barátom, a bátyám, vagy esetleg Tero az, de "J" helyett, még az iskolaigazgatónak is jobban örültem volna. Tekintetem hirtelen komorrá vált. Honnan a francból tud rólunk ennyi mindent ez a...valaki? Esküszöm, ha egyszer a kezeim közé kapom azt is megbánja, hogy megtanult telefonba pötyögni. Visszacsúsztattam a telefonom a táskámba, majd visszafordultam a lány felé.
-Ne haragudj, de lassan mennem kell. Este találkozunk a versenyen? -vigyorogtam rá, miközben bedobtam a táskám az anyósülésre, majd beszálltam, és biccentettem neki, miután eltettem a névjegyét. Majd elmentem a számát a telefonomban, de a biztonság kedvéért meg is csörgettem, hiszen én nem ékeskedtem névjegykártyával.




//Köszi a játékot! Smile //


A hozzászólást Claire Delacroix összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 16 Aug. 2013, 04:42-kor.
Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde EmptyPént. 16 Aug. 2013, 01:32

Lucille & Claire




Hiába, nem vagyok egyke, de a szüleimmel ennek ellenére sem jövök ki. Azt hinné az ember, hogy két gyerek mellett sikerül megtanulniuk a nevelés alapszabályainak számító dolgokat, de ettől még messze voltak. Ráadásul mi már a "kirepül a fészekből" időszaknál tartottunk, nem pedig a járni tanuló korszakban.
A család téma, majd a kocsik. Mintha a bátyjával beszéltem volna. Bár elgondolkodva a családomnál még a kocsim is jobban megérti mit akarok tőle, és az életemtől. Közeleg a szülinapom, de aligha számíthatok bármi jóra. Még egy hét, aztán anyám újra előáll valami bugyuta ötlettel, amit én lecsapok, és a családom nélkül, egy eldugottabb, de hangulatos helyen töltöm be a következő életévem. Mondjuk egy pasival az ágyamban, vagy valami ilyesmi.
-Hát, egy-két dögös bögyöshöz volt szerencsém, de belőlük épp elég volt.-vonok vállat.
Egyfajta utalás is benne volt abban, amit mondtam. Semmi kedvem nem volt újra egy nem túl fair versenyhez, hogy aztán én szívjam meg. Mára elég volt a sitt távoli szagából, este inkább az aszfalt forró bűzét és az égett abroncs keveredő bukéját a benzinszaggal...ezt akarom érezni.
-Akkor ideje elkezdeni a rendszeres balhék keresését.-kacsintok, és leszállok a motorháztetőről, ami már kellőképpen átforrósodott.
Egy percre zavarodottság futott át az arcán, amivel nem tudtam mit kezdeni. A napszemüvegem a helyére toltam, a telefonom a pénztárcámmal az anyósülésre dobom, az ajtót kinyitom, a felsőm pedig egy könnyed mozdulattal feltűröm.
-Biztos, hogy összefutunk.-nyújtom át neki a névjegykártyám, amin a nevem és a telefonszámom díszelgett. Apám elkerülhetetlennek, és remek lehetőségnek találta a névjegykártyáim elkészítését. Ugyanis szerinte így komolyan veszik az embereket. Hát nélküle is, meg vele is megvagyok.
-Jaj, és az eljövendő hetekben ne lepődj meg, ha keresni foglak. A születésnapom közeleg, majd vagy be akarok ugrani valami buliba, vagy meghívlak téged és pár jó arcot magamhoz.-szólok előre, hogy szívesen látom még a jövőben.
-Akkor este.-ülök a volán mögé, a motor felbőg, én pedig egy utolsó mosoly kíséretében hangos zene és kerékcsikorgás kíséretében kigördülök a parkolóból. Fogalmam sincs még hová megyek, de az esti programom már megvolt. Addig talán még benézek valahova.


♦Köszönöm a játékot! ♦
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucille & Claire ~ brown and blonde   Lucille & Claire ~ brown and blonde Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lucille & Claire ~ brown and blonde
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lucille Wise
» Lucille & Laurent - Belvárosi bár
» Lucille Wise kapcsolatai
» Hey, I'm Claire...
» Spence & Claire ~ Friendship and secrets

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Los Angeles :: Belváros-
Ugrás: