• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Hey, I'm Claire... 2n6bygh Hey, I'm Claire... 28u5k5g Hey, I'm Claire... 2j4t2yh
Hey, I'm Claire... F26cn8 Hey, I'm Claire... 2vt1pp0 Hey, I'm Claire... 11skqbn
Hey, I'm Claire... A> Hey, I'm Claire... A> Hey, I'm Claire... A> Hey, I'm Claire... A> Hey, I'm Claire... A> Hey, I'm Claire... A> Hey, I'm Claire... A> Hey, I'm Claire... A> Hey, I'm Claire... A> Hey, I'm Claire... A> Hey, I'm Claire... A> Hey, I'm Claire... A> Hey, I'm Claire... A> Hey, I'm Claire... A> Hey, I'm Claire... A> Hey, I'm Claire... A> Hey, I'm Claire... A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Hey, I'm Claire... EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Hey, I'm Claire... EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Hey, I'm Claire... EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Hey, I'm Claire... EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Hey, I'm Claire... EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Hey, I'm Claire... EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Hey, I'm Claire... EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Hey, I'm Claire... EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Hey, I'm Claire... EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Hey, I'm Claire... EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Hey, I'm Claire... EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Hey, I'm Claire... EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Hey, I'm Claire... Vote_lcapHey, I'm Claire... Voting_barHey, I'm Claire... Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Hey, I'm Claire... Vote_lcapHey, I'm Claire... Voting_barHey, I'm Claire... Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Hey, I'm Claire... Vote_lcapHey, I'm Claire... Voting_barHey, I'm Claire... Vote_rcap 
Tero Lahti
Hey, I'm Claire... Vote_lcapHey, I'm Claire... Voting_barHey, I'm Claire... Vote_rcap 
Admin
Hey, I'm Claire... Vote_lcapHey, I'm Claire... Voting_barHey, I'm Claire... Vote_rcap 
Ian Shaw
Hey, I'm Claire... Vote_lcapHey, I'm Claire... Voting_barHey, I'm Claire... Vote_rcap 
Letty Ortiz
Hey, I'm Claire... Vote_lcapHey, I'm Claire... Voting_barHey, I'm Claire... Vote_rcap 
Lucille Wise
Hey, I'm Claire... Vote_lcapHey, I'm Claire... Voting_barHey, I'm Claire... Vote_rcap 
Kate Donelly
Hey, I'm Claire... Vote_lcapHey, I'm Claire... Voting_barHey, I'm Claire... Vote_rcap 
Tia Duvall
Hey, I'm Claire... Vote_lcapHey, I'm Claire... Voting_barHey, I'm Claire... Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Hey, I'm Claire...

Go down 
+2
Spencer Evans
Claire Delacroix
6 posters
SzerzőÜzenet
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Hey, I'm Claire... Empty
TémanyitásTárgy: Hey, I'm Claire...   Hey, I'm Claire... EmptyVas. 04 Aug. 2013, 22:15


Hey, so...I'm the little blonde princess...Do you know me?



 
"Semmit se bánok, s ami sose kellett,
Kínnal mégis csak olyat hajszolok;
Csalánnal a szeretet szava ver meg,
S ha igaz szólt, azt hiszem, ugratott;
Barátom, aki elhiteti, hogy
Hattyúk csapata a varjú-sereg;
Igazság és hazugság egyre-megy,
És elhiszem, hogy segít, aki árt;
Mindent megőrzök s mindent feledek:
Befogad és kitaszít a világ."

Francois Villon



Ismersz? Találkoztunk már? Gyűlölsz? Szeretsz? Ha úgy gondolod helyed van az életemben, akkor a lenti kód segítségével írd meg milyen kapcsolatban is állunk.


ty sophia


Kód:
<center><div style='width: 350px; text-align:center; font-family:times; font-size: 40px; letter-spacing: -5px; font-style: italic; color: #b98ec3; text-shadow: -1px 0 #fff, 0 1px #fff, 1px 0 #fff, 0 -1px #fff; line-height: 90%';>Claire & karid neve</div>
<div style='width: 320px; background: #FFF; padding: 5px; '>
<div style='width: 295px; background: #EFEFEF; font-family: courier new; font-size: 11px; border-right: 10px solid #555; border-left: 10px solid #b98ec3; text-transform:uppercase; line-height: 95%; color: #111; letter-spacing: -1px; text-align:justify'>Ide írd, hogy honnét ismerjük egymást, mit gondolsz rólam, milyen a viszonyunk, stb.</div></center>
Vissza az elejére Go down
Spencer Evans

Spencer Evans


Posts : 26
Residence : Los Angeles ♫
Age : 29

Hey, I'm Claire... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey, I'm Claire...   Hey, I'm Claire... EmptyVas. 04 Aug. 2013, 23:57

Claire & Spencer


Már jó pár éve a legjobb barátnők vagyunk. Imádjuk egymást. Kicsit olyan, mintha a testvérem lennél. Minden titkunkat megosztjuk a másikkal, rengeteg bajba keveredtünk már együtt, de végül csak megúsztuk. Örülök, hogy megismerhettelek és az életem részese vagy. Nélküled nem lenne ugyanaz.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Hey, I'm Claire... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey, I'm Claire...   Hey, I'm Claire... EmptyHétf. 05 Aug. 2013, 01:50

Claire & Laurent


A kishúgom vagy és nagyon imádlak. Nem is lehet ragozni. 14 éves korod óta én nevellek. Több-kevesebb sikerrel. Ami nagyon nem tetszik nekem. Nem vagyunk rossz testvérek, de azért olyan közelm sem állunk egymáshoz. De én vigyázok rád és ez nem változik. Ja! ha valaki csak egy újjal is hozzád ér vagy csak vágyakozva néz rád azt én magam jutattom az örök megnyugvásba. De amúgy nagyon imádlak!
Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Hey, I'm Claire... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey, I'm Claire...   Hey, I'm Claire... EmptyHétf. 05 Aug. 2013, 05:45

Claire & Tero


Nos... egy lepusztult bárban találkoztunk. Minden jó volt és sötét, de bejöttél azon az ajtón. Be kellett jönnöd igaz? Csak kétszer találkoztunk, de a kapcsolatunk máris furcsa. Nagyon is. A második találkozásunk alkalmával többször is megcsókoltalak vagy te engem. Nos. A bátyádtól kicsit tartok, de mivel fiatalabb, mint én, így nincs okom rá. Furcsa érzéseket váltasz ki belőlem. Megjegyeztelek magamnak királylány.
Vissza az elejére Go down
David M. Blackstone

David M. Blackstone


Posts : 5
Residence : Bel-Air
Age : 28

Hey, I'm Claire... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey, I'm Claire...   Hey, I'm Claire... EmptyPént. 09 Aug. 2013, 05:47

Claire & David


Akkor kezdtük az ártatlan éjszakai kitérőinket, amikor betöltöttük a 16-ot és megszereztük a jogsit: még most is szívesen lépek le veled, hogy céltalanul hajtsunk az utakon, ha ki kell szellőztetnem a fejem. A suliból ismerlek, egész pontosan egy osztályba járunk, de nem ez volt a belső körömhöz vezető utad, hanem... Mi is? Igazából fogalmam sincs. Talán a tény, hogy te is, akárcsak én vagy a vadak, szabadnak születtél. Úgyhogy nekem nem tartozol számadással és ilyesmit te sem vársz tőlem, amiért én igencsak hálás vagyok.
Vissza az elejére Go down
Lucille Wise

Lucille Wise


Posts : 32
Residence : Mindig máshol
Age : 31

Hey, I'm Claire... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey, I'm Claire...   Hey, I'm Claire... EmptySzomb. 10 Aug. 2013, 01:56

Claire & Lucille


Oké-oké elismerem. Talán túlzás volt egy nyakláncot a táskádba csempészni, de én már csak ilyen vagyok. Ami tetszik, hogy a szőkékről alkotott elképzelések rád sem vonatkoznak, sőt. Remélem egyszer találkozunk a pályán is. Ja és mázlid van, hogy nem olyan a bátyád, mint az enyém. Nehéz meggyőzni, de te meggyőztél: nem vagy olyan elveszett, mint amilyennek hittelek.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hey, I'm Claire... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hey, I'm Claire...   Hey, I'm Claire... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hey, I'm Claire...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Claire Delacroix
» Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?
» Tero&Claire ~In the Shadow
» Tero&Claire ~ We meet again...
» Claire & Laurent's apartment

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Extrák :: Kapcsolatok-
Ugrás: