• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? 2n6bygh Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? 28u5k5g Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? 2j4t2yh
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? F26cn8 Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? 2vt1pp0 Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? 11skqbn
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A> Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A> Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A> Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A> Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A> Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A> Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A> Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A> Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A> Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A> Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A> Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A> Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A> Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A> Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A> Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A> Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_lcapLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Voting_barLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_lcapLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Voting_barLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_lcapLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Voting_barLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_rcap 
Tero Lahti
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_lcapLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Voting_barLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_rcap 
Admin
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_lcapLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Voting_barLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_rcap 
Ian Shaw
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_lcapLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Voting_barLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_rcap 
Letty Ortiz
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_lcapLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Voting_barLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_rcap 
Lucille Wise
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_lcapLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Voting_barLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_rcap 
Kate Donelly
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_lcapLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Voting_barLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_rcap 
Tia Duvall
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_lcapLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Voting_barLaurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyVas. 28 Júl. 2013, 21:49

...


A hozzászólást Claire Delacroix összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 28 Júl. 2013, 22:24-kor.
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyVas. 28 Júl. 2013, 22:05


Claire&Laurent

Mivel a húgom azt mondta, hogy az egyik osztálytársához vagy iskolatársához tudja a tököm. Szóval oda megy, én úgy döntöttem, hogy kihasználom az alkalmat és elhúzok versenyezni. Felvettem egy fekete bőrnacit, feszülős trikót és egy fekete bőrkabátot. A szokásos adidas cipőmmel. Imádom a márkás cuccokat. Megvártam, míg elmegy. Bepattantam a kocsimba és úton is voltam a következő verseny helyszínére. Hamar meg is érkeztem és rögtön neveztem is. Vagyis csak akartam amikor olyat láttam, hogy negyvenszer kaptam szívrohamot egymás után. Így otthagytam a csajt, akit éppen fűzögettem. Ez az én formám. Elindultam a cél felé, eléggé ideges fejjel. A húgom volt az és éppen egy sráccal flörtölt. Hátulról mentem, így nem vehettek észre. Az utolsó mondatot elkaptam és erre elszállt az agyam. Megragadtam a srácot és finoman elküldtem a francba.
-Ezt, hogy képelted Claire? -néztem a húgomra türelmetlenül, majd a srácra.
-Te meg mit állsz itt? Húzz már el! -mutattam az egyik irányba, majd visszafordultam a testvéremhez.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyVas. 28 Júl. 2013, 22:24



Laurent & Claire


-Tényleg versenyeznél? Te? -pislogott rám a pasi döbbenten. Persze, mégis mit vártam, hogy fog reagálni? Fiatal vagyok, csinos, szőke és nő, ezek az átlag ember szerint mindenképp olyan paraméterek, amikkel egy jó versenyző egyszerűen nem rendelkezhet. Már épp azon gondolkodtam, hogy mit vessek be ahhoz, hogy gyorsan megváltozzon a véleménye és segítsen, de arra, hogy bármit is kigondoljak nem volt időm, ugyanis, mint valami szörnyű jelenés tűnt fel a bátyám, és kicsit sem udvarias módon rángatta arrébb a beszélgetőtársam. A kezdő meglepettséget átvette a düh. Szinte villámokat szórtam a szemeimmel Laurent felé. Mégis mit gondol? Elég nagy vagyok már ahhoz, hogy döntsek, és ha akarja, ha nem, ezt el kell majd fogadnia.
-Laurent! Azt hittem alszol. -jelentettem ki, majd bocsánatkérően néztem előbbi társaságomra.
-Sajnálom, később találkozunk. -kacsintottam még rá, mire dühös pillantást vetett a bátyámra, de bólintott és tovább állt.
-Most örülsz? Sikerült elüldöznöd. Mindig ezt csinálod...bejárok a suliba, tanulok...mit akarsz még? Csak szeretnék versenyezni, akkora baj ez? Nem tilthatod meg nekem, hogy itt legyek, vagy hogy versenyezzek!-fakadtam ki kissé, de próbáltam tűrhető hangerőt megadni, nem akartam, hogy balhézás miatt bámuljon minket mindenki.
-Figyelj...értelek, oké? De nem tagadhatom meg, aki vagyok, aki Te is vagy. -hangomban még engem is meglepő komolyság csengett. Megértettem Laurent-t, de mégis...megőrjített az atyáskodásával. Az apám lelépett, nem volt szükségem másikra. Szeretem Laurent tényleg, de tudja milyen vagyok, hogy mennyire hasonlítok is rá. Ahogy belőle, belőlem se lehet kiölni a versenyek iránti szenvedélyt, nem értettem ezzel mi akkora probléma.


Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyVas. 28 Júl. 2013, 22:39


Claire&Laurent

A kis idilli hangulatnak, ami egy szexi csajjal alakult az vetett véget, hogy megláttam valami iszonyatosan rosszat. A húgom egy 25 éves sráccal beszélgetett. Egy iskolatársamnál leszek. Majd jövök. Na persze. Nem éppen kedves hangnemmel üldöztem el tőle azt a srácot. Azért mindennek van határa. Egy. A testvérem még nincs meg 21. Kettő. Hazudott. Három. Ő az én kicsi húgom. Még ha ő másképp is gondolja.
-Igen? Én meg azt hittem, hogy egy iskolatársadnál vagy... ki hazudott nagyobbat? -néztem rá komolyan. Majd ahhoz a kis görcshöz volt pár szava.
-Milyen kis édes... -jegyeztem meg elváltoztatott, vékony hangon, majd egy gyilkos pillantást vetettem a srácra, aki tovább is állt.
-De megtilthatom! Nem vagy nagykorú, így én vagyok a gyámod. Lehet, hogy nem az apád vagyok, de többet foglalkozom veled! -jelentettem ki indulatosan. Nem is fogom föl, hogy ilyenkor mit mondok.
-És igen! Örülök! -tettem hozzá még gyorsan. Majd a következő mondatára nem reagáltam. Nem tudja, hogy csak féltesók vagyunk, ahogy azt sem, hogy az én apám egy versenyen halt meg.
-Nagyon nem értesz! Most mondom el utoljára! NEM VERSENYEZHETSZ! -jelentettem ki jól kihangsúlyozva a lényeget.
-És mióta csinálod ezt? Amíg én alszom te addig itt parádézol? -néztem rá tök komolyan.
-És Spencer is ezt csinálja? -ráncoltam össze a szemöldökömet. Ha igen az ő nyakát is kitekerem.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyVas. 28 Júl. 2013, 23:15



Laurent & Claire


-Oké azt, hogy hazudtam nagyon sajnálom, tényleg, de nem hagytál más lehetőséget. -jelentettem ki magabiztosan, de azért csengett hangomban némi megbánás. Nem voltam hamis, tényleg megbántam, hogy hazudtam neki, már akkor gyötört a bűntudat, amikor kimondtam, hogy egy iskolatársamnál alszom. Jobb lett volna, ha egyszerűen csak kiszököm és ennyi, akkor legalább azt nem lehetett volna mondani, hogy hazug vagyok. Próbáltam nem az lenni, mégis újra és újra olyan dolgokat kellett mondanom Laurent-nek, amik nem valósak.
-Ne mondd már ezt, nem is ismered. -förmedtem rá a velem szemben állóra. Az persze más kérdés, hogy én sem voltam épp közeli barátja a távozónak, de igenis szimpatikusnak tűnt, és segíthetett volna, feltéve persze, ha a rendkívül kifinomult bátyám nem takarítja el jó gyorsan a társaságomból.
-Szóval mindig ez lesz? Mindenkit elüldözöl, aki szóba áll velem? -kötöttem továbbra is az ebet a karóhoz. Mérges voltam rá, és ezt a tudtára akartam adni.
Elképedve néztem a testvérem. Csalódottság és düh furcsa egyvelege ült ki az arcomra. Legszívesebben megpofoztam volna azért, amiért folyton az utamba állt és amiért képes volt az apánkat felhozni.
-Kösz Laurent...-néztem rá még mindig hitetlenkedve.
-Kiskorú vagyok, na és? Szerinted itt kit érdekel? Nem akarod, hogy itt legyek? Mégis mit akarsz tenni ellene, bezársz? -vagdalkoztam dühösen, de próbáltam még mindig nem felemelni a hangom, hiszen az nem keltett volna túl jó benyomást.
-Tudod mit? Hagyj békén...évek óta ez megy. Belehalnál, ha hagynád azt tenni, amit akarok? Sosem fogsz megérteni...-pillantottam rá szomorúan, de még mindig dühösen, aztán egyszerűen csak hátat fordítottam neki, hogy elinduljak megkeresni az imént elüldözött srácot és újra a segítségét kérjem versenyügyben. Még hogy az apám így meg úgy...és Spencer...a legjobb barátnőm, de inkább nem mondtam semmit arra, amit Laurent kérdezett vele kapcsolatban.



Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 01:15


Claire&Laurent

-Én nem hagytam?! -akadtam fenn ezen a mondaton. Mintha én lennék a bűnös. Csak nem akarok neki ilyen életet. Ez nem élet. Nem szeretem és neki sem ilyet szánok. Persze a kocsik, a pörgés és a csajok jók. De attól még. Neki mást kell csinálnia. Végezze el normálisan a sulit. Én nem szereztem szakmát. Van érettségim, de azzal sokra nem megyek.
-Miért te igen? -néztem rá türelmetlenül. Nem hinném, hogy olyan jól ismeri. inkább csak arra kellett neki, hogy segítsen benevezni neki.
-Csak aki annyi idős, mint én. Még nem vagy nagykorú! Úgyhogy a versenyzés ki van zárva! -jelentettem ki határozottan és ellentmondást nem tűrően. Majd közöltem vele, hogy nem vagyok az apja, de többet gondoskodom róla.
-Sajnálom... -néztem rá őszinte megbánással. Ezt tényleg nem kellett volna.
-Azt kellene! Nem lehetsz itt! Nem hagyom. Tényleg ilyen életről álmodsz? -néztem rá tök komolyan.
-Nem hagylak! Most rögtön haza mész! És én nem értelek? Te nem értesz meg engem! És soha nem is fogsz! -emeltem fel a hangomat, amire néhányan ide is néztek. Majd hátat fordított nekem és el akart menni. Megragadtam a kezét és a szemébe néztem.
-Nem hallasz? -kérdeztem tőle kissé indulatosan.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 01:31



Laurent & Claire


-Igen, Te nem hagytad...-vágtam rá. Meggyőződésem volt, hogy a hazugság nem azért volt, mert szerettem volna, hanem azért, mert Laurent egyszerűen nem hagyott más lehetőséget. Rengeteg dolgot nem tudott még rólam, és ez jobb is volt így. Tudtam mennyi dolga van és mennyi felelősség nehezedik a vállára, nem akartam stresszelni, most sem kellett volna meglátnia...nem így kellett volna lennie.
-Mindegy.-vontam meg a vállam. Oké, én sem ismertem, de én nem is bántam vele úgy, mint a bátyám, még akkor sem, ha leginkább eszközként akartam használni, ami bár szörnyű dolog, mégis...szükséges volt.
-Nem mondhatod meg nekem, hogy mit tegyek! Nem ismersz Laurent, és ha így viselkedsz nem is fogsz! -vágtam hozzá nem törődve azzal, hogy mennyire megbánthatom őt a szavaimmal. Ő is megbántott, és a dühöm miatt most képtelen voltam a józan eszemre és az ő érzéseire figyelni.
-És ha igen? És, ha ilyen életről álmodom? Nem mondhatod meg nekem mit csináljak, a bátyám vagy, tisztellek, de...ne akarj parancsolgatni. -ráztam meg a fejem. Zavart, hogy úgy tesz, mintha az apám lenne, nem az, testvérre van szükségem, nem egy zsarnokra.
-Talán azért nem értelek, mert nem hagyod...-néztem rá, majd megfordultam és elindultam. Vagyis, indultam volna, de Laurent megragadta a kezem.
-Nem megyek sehova, és ha nem engedsz el kiabálni fogok. -közöltem vele fenyegetően, majd látva most már tényleges dühét és csalódottságát közelebb léptem hozzá.
-Sajnálom, oké? Mindig számíthattam rád, és tudom, hogy...tudom, hogy más életet akarsz nekem, könnyebbet, jobbat...de szeretek versenyezni, érted? Nem tudok száguldás nélkül élni. Nem lesz bajom, megígérem. Befejezem a sulit, egyetemre is akarok menni, de ezt... -néztem körbe. -...ne vedd el tőlem. -pislogtam rá kérlelően.
-Mi lenne, ha inkább tanítanál? Ha gyakorolnál velem? Nem akadályozhatod meg, hogy versenyezzek, de...miért ne lehetnénk büszkék egymásra? Csak támogass...kérlek...-fogtam meg a kezét és mosolyogtam rá kedvesen. Túlzottan makacs vagyok, ezt ő is tudja, ahogy azt is, hogy bármit is mondd, a versenyzésről nem fogok lemondani, soha. Mindkettőnknek jobb lenne, ha beletörődne és segítene, ahelyett, hogy akadékoskodik és emiatt csak veszekszünk. Tisztában voltam azzal, hogy félt, és más jövőt szán nekem, de...azt akartam, hogy a jövőmben benne legyen a versenyzés, ha tetszik ez neki, ha nem.



Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 01:58


Claire&Laurent

Ez a nap. Csak száguldozni akartam, utána meg jól berúgni és másnap mindezt újrakezdeni. Ez az életem. Vigyázok a húgomra, de nekem is jár a szórakozás. De ez ma meghiúsult, mivel megláttam a húgomat egy csávóval aki simán benevezte volna a versenyre. A kis makacs megjegyzését válaszra sem méltattam.
-Hidd el, hogy ismerlek! Pont olyan vagy, mint apa! -már amire emlékszem belőle. De otthon folyton ez ment. Anya rikácsolt, hogy már megint elmegy és apa csak makacskodva beszélt hozzá. Persze nem az ő apja. Az a fószer nekem nem az apám és soha nem lesz. Az én apámra hasonlít. Pedig semmi köze hozzá.
-De megmondhatom! Az én házamban laksz, az én kajámat eszed és én melózok mindenféle szar helyen, hogy tanulhass, de te... inkább a büdös benzint szívnád! -ez elég durván hangozhatott, de nem tehetek róla. Nagyon felhúzta az agyamat.
-Nem! Mert nem fogod fel a dolgokat! Nem tudsz semmit! -anyánknak hála ugyanúgy nézzünk ki. Legalábbis ami a szőke haj és kék szem kombót illeti. Így soha nem fog rájönni. Kivéve, ha meglátja az apja vezetéknevét. Na akkor koppanás lesz. De azt soha nem fogja megtudni. Majd el akart menni, de én nem hagytam neki. A megjegyzésére elengedtem és csendben néztem rá.
-Ezt? Neked ez tényleg ennyire fontos? -néztem körbe az autósokon. Akkor sem fogom hagyni, hogy ezt csinálja.
-Tudod mikor lennék rád büszke? Ha tisztességes munkával kersnéd meg a pénzt! Szép dolog, hogy ezt gondolod, de szó sem lehet róla! Ez veszélyes! -jelentettem ki ellentmondást nem tűrően.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 02:19



Laurent & Claire


Megrökönyödve néztem a hozzám hasonlóan rettenetesen makacs bátyámra. Egyre több figyelő szempár szegeződött ránk, de mivel visszafogtam magam és Laurent is engedett a kezéből így hamar csak egy vitatkozó párnak tűnhettünk. Hitetlenkedve pislogtam még mindig, nem hittem, hogy valaha is a fejemhez fogja vágni azt, hogy ő tart el. Ez csak olaj volt a tűzre, még inkább dühös lettem azért, amit tesz. Sosem kértem rá, hogy gondoskodjon rólam, ő tette, nem én akartam. Hálás voltam neki, de akkor sem veheti el a szenvedélyem.
-Szóval így gondolod...ahogy akarod. Akkor többé nem eszem a te kajád, nem költöm a te pénzed és...nem lakom a te házadban.-közöltem vele hidegen, kimértem, mintha csak idegenek lennénk. Fájt ezt mondani, sőt...még azt sem tudtam hogyan akarom ezt kivitelezni. A kis mellékes "munkámból" ugyan volt annyi pénzem, hogy ideig óráig eltartsam magam, mégsem vágytam arra, hogy Laurent nélkül éljek. Rá számíthattam egész életemben, ezt nem tudtam elfelejteni, de reméltem, ha ezt mondom, akkor enged majd egy kicsit, ha pedig nem...akkor sajnos tényleg kénytelen leszek a saját lábamra állni. Nem akartam, de nem láttam más lehetőséget arra, hogy olyan életet élhessek, amilyet én akarok.
-Persze, hogy nem tudok semmit...mert nem mondasz semmit. Nem beszélsz anyáról, nem beszélsz apáról, az érzéseidről...semmiről. Hogyan érthetnélek meg? -kérdeztem tőle már nyugodtabb, sokkal kevésbé ingerült hangon. Már eldöntöttem, nem irányíthat engem, és jobb, ha ezt rövid úton belátja, mert nem hittem, hogy valaha is behódolnék ezen akaratának.
-Ha nem lenne fontos, nem kockáztatnám, hogy elveszítelek. -néztem rá konokul, de teljesen komolyan gondoltam, amit mondtam, mindenféle dac nélkül.
-Nem pénzt akarok ebből...ez az életem, értsd meg kérlek! Saját magad löksz el magadtól...-néztem rá igazán kínlódva, majd a kocsimra helyeztem a popóm.
-Az élet is veszélyes, mégsem zárkózol be nap mint nap. Eldöntöttem. Vagy így vagy úgy, de a saját életemet élem. -pillantottam rá, majd felálltam.
-Be kell neveznem, különben lemaradok. Sajnálom Laurent, de...ezt akarom. -néztem rá komolyan, majd egy puszit nyomtam az arcára, hogy aztán elindulhassak gyorsan benevezni. Reméltem, hogy nem állít meg, hogy hagyja, hogy győzzek. 16 éves korom óta van jogsim, azóta vezetek, ráadásul nagyon is jól. Láttam reális esélyt arra, hogy győzzek. Bíztam abban, hogy megvár, és megbeszélhetjük még ezt.



Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 03:34


Claire&Laurent

Már rögtön megbántam azokat a szavakat, amiket kimondtam. Úgy hangzik, mintha rajtam élősködne. Pedig nem így van. Én akartam ezt. Nem ő. De már nem vonom vissza, mert nem vagyok olyan. Ha kimondtam, hát kimondtam.
-Nagyon jól tudod Claire, hogy nem így gondoltam... -jelentettem ki halkan. Nem akartam megbántani, de ez van.
-Nem hát! Mert szörnyű a véleményem anyánkról! -jelentettem ki, majd csak most esett le, hogy "apát" meg sem említettem.
-És apáról sem más! És nem tudom! de legalább képzeld bele magad a helyzetembe.-tettem hozzá gyorsan. majd a következő mondatára nem reagáltam. Elveszít? Szóval, ha nem versenyezhet eltűnik. és hova menne? A sznobok közé Spencer-ékhez? Azt megnézném.
-Az életed? Nézz körül! De ne úgy összességében! -néztem rá tök komolyan. Majd leült, de aztán hamar fel is kelt, így a tömeg felé fordítottam.
-Annak a csávónak azért van bekötve a kézfeje, mert múltkor beszorult és le kellett vágni majdnem az összes ujját. Ő ott. -mutattam egy bekötözött fejű férfira.
-Betörte a fejét, mert kirepült a szélvédőn! -néztem rá tök komolyan, majd felhúztam a gatyám szárát.
-Ez a varrás a bátyád lábán... kis híján átszúrta egy éles üvegdarab. -világosítottam fel a dolgokról. majd közölte, hogy be kell neveznie. Adott egy puszit, majd elindult. Utána mentem és megfogtam a kezét.
-Ezt akarod? -néztem rá határozottan, majd odasétáltam a benevezést intéző csajhoz és húztam magammal.
-Velem van! -jelentettem ki, majd fel is írtak minket és a kocsimhoz sétáltam vele.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 03:54



Laurent & Claire


-Attól még kimondtad...-vontam meg a vállam. Talán igaza volt. Nem az ő dolga az, hogy felneveljen, nem az ő dolga lett volna, hogy biztosítsa a tanulmányaim és egyáltalán nem neki kellett volna apám helyett apámnak lennie. Szeretem, mert a bátyám, szeretem, mert mindig mindent megtett értem, de képtelen voltam egyetérteni a versenyekkel szembeni heves tiltakozásával, ami úgy hangzott, mintha bort inna, de vizet prédikálna, tekintve, hogy ő is versenyzéssel kereste a kenyerét.
-Szerinted nekem tényleg olyan jó a véleményem róluk? Elhagytak minket Laurent, engem is eldobtak úgy, ahogy téged. Ezért akarok minél közelebb lenni hozzád, csak te és Spencer maradtatok nekem. -engedtem meg magamnak egy fáradt félmosolyt, majd elgondolkodtam.
-Beleképzeltem, de attól még versenyezni akarok, és sajnálom, de ebből nem tudok engedni. Nem vigyázhatsz rám örökké...elég nagy vagyok már ahhoz, hogy döntsek, még ha jogilag nem is vagyok nagykorú. Te is tudod, hogy képes vagyok rá.
Talán megrémítette, hogy 14 éves kislányból hamar 18 éves nő lettem, talán tényleg féltett a versenyzéstől, de be kellett látnia, hogy tehetséges vagyok, és nem hagyhatom talonban, ha egyszer már ez megadatott nekem.
Végighallgattam a kis monológját arról, hogy milyen veszélyeket is rejt az autóversenyzés. Vettem egy mély lélegzetet és megpróbáltam végighallgatni úgy, hogy ne szóljak közbe.
-Értelek...hidd el...pár hónapja felborultunk Spencerrel. Nem mondtam, mert nem akartalak megijeszteni, de...tudom, hogy mit veszíthetek. Hidd el, én ugyanúgy féltelek téged, mint te engem.
Pár perccel később már el is indultam, de Laurent újra "megállított" és közölte, hogy vele vagyok. Elhúztam a szám, de oké, nekem így is jó lesz.
-Ezt! -bólintottam határozottan, majd miután a kocsijához húzott felvontam a szemöldököm.
-Vezetek! -jelentettem ki. Nem tudtam pontosan eldönteni, hogy azért csinálja ezt, mert azt akarja, hogy mellette próbáljam ki a versenyzést, mint sofőr, vagy mellette próbáljam ki a versenyzést, mint utas. Hát, az utóbbi opció nem tetszett, szóval készen álltam arra, hogy visszamenjek és én magam nevezzem be magam a saját kocsimmal.



Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 04:08


Claire&Laurent

-Tényleg sajnálom oké? -néztem rá komolyan. Ez van. Én mindig félteni fogom. Ő az egyetlen aki maradt nekem. meg a nőcskék. de ők más kategória. Őket nem szeretem. Claire-t pedig igen.
-Nekem viszont csak te! És ez is el fog múlni, ha felcsavarodsz egy verseny alkalmával egy póznára vagy... vagy nekimész egy falnak, amit nem lehet látni egy éles kanyarban! -jelentettem ki határozottan. Ez van. Értse meg, hogy féltem.
-Mi? Gratulálok... -ráztam meg a fejem lemondóan. Ez van. Ő az én húgom. Majd közölte, hogy tényleg ezt akarja, így beneveztem magunkat. Jobb, ha mellettem vezet, mint nélkülem. És megtaníthatom neki a dolgokat.
-Én is úgy gondoltam. -néztem rá határozottan, majd odadobtam neki a kulcsokat.
-De, ha összetörd a kocsimat kiidegellek szőke, kék szemű barbi baba. -néztem rá mosolyogva, majd átsétáltam az anyósülés felőli oldalra.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 04:46



Laurent & Claire


-Felejtsük el, rendben? -mosolyodtam el. Nem vagyok az a nagyon haragtartó típus, főleg akkor nem, ha a bátyámról van szó. Túlságosan szeretem, és laza srác alapjában véve, csak akkor fordul ki önmagából, mint valami kattant apatigris, amikor rólam és a  vezetésről van szó. Nem tudom igazából, hogy ilyenkor mi üt belé, tiszta agyrém.
-Nem szabadulsz meg tőlem ilyen könnyen. -kacsintottam rá. Persze értettem én, hogy mire gondol, én sem akartam meghalni verseny közben, de ennyi erővel még a lakásban alvás sem biztonságos.
-Egyébként meg, az úton is bármikor elcsaphat egy busz. -vontam meg a vállam. Ha meg kell halnom tök mindegy mit teszek, versenyzek, vagy biciklizek, a halál angyalok megtalálnak és elvisznek, ez ilyen egyszerű. Hiszek a végzetben meg a sorsban, szóval talán csak ezért gondolom így, de lényeg a lényeg, ebben hiszek.
-Ne akadj ki...semmi bajom. -fordultam körbe, hogy megbizonyosodhasson minden porcikám épségéről.
Nem tudtam pontosan hogy gondolja ezt a jelentkezés dolgot, de ahogy kimondta, hogy ő is arra gondolt, hogy én vezetek, egyszerűen csak a nyakába ugrottam.
-Imádlak. -vigyorogtam rá, aztán hevesen bólogattam.
-Ne parázz, vigyázok. -biztosítottam a dologról, majd leszálltam róla, hogy nyugiban beszállhasson az anyósülésre. Én is beültem a kocsiba. Szerencsére még időben jelentkeztünk, ugyanis percek múlva úgy tűnt indul a futam. Bekötöttem magam, majd másik 3 versenytársammal együtt a rajthoz álltunk. Feszülten fogtam a kormányt, és figyeltem a jelre. A lány eldobta a felsőjét, ami egyértelműen az indulás jele volt.
-Kapaszkodj! -vigyorogtam a bátyámra, majd a gázra léptem. Egy ideig nem volt semmi baj, remekül ment a verseny. Ahhoz képest, hogy az elején mindenki leelőzött, hamar a második helyig küzdöttem fel magam, és egy hajszál választott el a győzelemtől. Nem messze a céltól megelőztem az első helyen száguldó Nissant, és már kezdtem örülni, hogy győzök, mire egy nagy durranást hallottam. Lefékeztem a füst láttán, ami nyilván valóan a kocsiból jött. Néhány méterre a céltól a kocsi leállt, én pedig dühösen pattantam ki belőle.
-Ez komoly? Defekt? -pislogtam mérgesen, majd a tömegre néztem, akik a kis malőröm ellenére úgy tűnt kedvelnek. Elnevettem magam.
-Majdnem győztem. -kacsintottam a bátyámra, miközben a többi versenyző a célig száguldott mellettünk. Hát végül is...nem rajtam múlt.



Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 05:15


Claire&Laurent

-Jó. -mentem bele a dologba. nem tudok rá haragudni, mert olyan akar lenni, mint én. Sőt. Olyanabb akar lenni, mint én. Ez az ami aggaszt.
-Nem áll szándékomban. -néztem rá mosolyogva. Ezek a beszólásai a sírba fognak vinni.
-Ja. Vagy én. -vakartam meg a tarkómat. Elég gondatlan vezető vagyok. Gyorshajtások és hasonló. Majd közölte, hogy semmi baja és körbe is fordult. Nagyon jó. de remélhetően Spencer is így megmaradt. Majd mikor közöltem, hogy én is úgy gondoltam, hogy ő vezet a nyakamba ugrott. Sóhajtotta egyet, majd mikor elengedett be is szálltam a kocsiba. Bekötöttem magam és már kezdődött is a verseny. Közölte, hogy kapaszkodjak. Egy versenyzőnek ilyet mondani. Ez cuki. Majd hamar felkerültünk az első helyre, de abban pillanatban eg hatalmas durranást lehetett hallani. Kiszállt és teljesen ki volt akadva, hogy defektet kaptunk. Én nekidőltem a műszerfalnak.
-Miért? -kérdeztem meg nevetve. Most buktam egy csomó pénzt. Kiszálltam és megöleltem.
-Majd legközelebb sikerül. -néztem rá egy bíztató mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 08:27



Laurent & Claire


Hihetetlen. Ott voltam a győzelem kapujában, erre a gumi tényleg úgy dönt, hogy felmondja a szolgálatot? Hát csessze meg. Dühösen szálltam ki a kocsiból, és álltam meg a kocsi mellett. Néhány méterre voltam csupán a céltól, legalább addig kibírhatta volna, amíg meg nem nyerem a versenyt. Összekulcsoltam a kezeim és mérgesen pillantottam körbe, bár az emberek sikítoztak és éljeneztek is. Életem első versenyéhez képest azért egész tűrhetően alakult.
-Ne röhögj már! Nem vicces! -szórtam villámokat Laurent felé, de nekem is nevetnem kellett, ugyanis annyira abszurd volt a szituáció, hogy jobbat ki sem találhattam volna. Mások is így gondolták. A többi versenyző odajött, hogy gratuláljanak. Örömmel fogadtam az elismerő pillantásokat és szavakat, most igazán úgy éreztem magam, hogy ott vagyok, ahol lennem kell, ott, ahová tartozom, és ahová a testvérem is tartozik. Olyan, mintha a verseny a vérünkben lett volna, elképesztő érzés volt.
-Szóval...azt mondod, hogy....lesz legközelebb? -néztem rá csillogó tekintettel, kb úgy, mint a Disney mesékben a figurák, amikor örömhírt hallanak, tudjátok...mikor csillagok jelennek meg a szemeik helyén.
Odarohantam hozzá és ismét a nyakába ugrottam.
-Ugye nem akarsz minden versenyen mellettem kuksolni? -mondtam nevetve, miközben megöleltem, de aztán elengedtem, mert kezdtem úgy érezni, hogy a nők dühös pillantásokat küldenek felém.
-Azt hiszem a rajongótáborod féltékeny. -böktem hátra a csajokra utalva.
-Komolyan engeded, hogy versenyezzek? -néztem rá komolyan, és reméltem, hogy amit mondott, az pontosan ezt fogja jelenteni.
-Lehet, hogy ki kéne cserélni a kereket. -állapítottam meg, aztán Laurent kocsijára támaszkodtam.
-Sajnálom, hogy elbuktad a pénzt.



Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyHétf. 29 Júl. 2013, 22:03


Claire&Laurent

Ez a mi szerencsénk. Egyszer engedem meg a húgomnak, hogy vezessen és kilyukassza a kerekemet. Micsoda pazar dolog. És még a pénzt is elbuktam. Nem tudom, hogy miből fogunk kaját venni, de ha jobb nincs megeszem ezt a szerencsétlen kis csajt.
-De az! -jelentettem ki még mindig röhögve. Nekitámaszkodtam a kocsinak, mert annyira nevetnem kellett. Majd a többi versenyző jött oda gratulálni az ifjú versenyzőnek. Én lepacsiztam pár haverral, majd mindenki ment vissza a kis ribancaihoz vagy a kocsijához. Ez a versenyek világa.
-Azt. -bólogattam helyeslően, hogy nem csak szivatni akarom vele. Majd ismét odarohant és a nyakamba ugrott.
-Nem... de azt el kell fogadnod, hogy eleinte igen. Mivel nem vagy még gyakorlott versenyző. Olyan gyorsan akartál sokat behozni, hogy kilyukadt a gumi a súrlódástól -fizika. Megvágtak belőle, de ezt tudom. Majd elengedett és a kis megjegyzésén csak mosolyogtam.
-Csak a húgom! -küldtem a csajoknak egy szokásos sztármosolyt, majd átöleltem Claire-t.
-Igen, hagylak... de! Én foglak tanítani! -kötöttem ki ezt az egy feltételt. Ebből nem engedek. Majd amikor mondta, hogy ki kéne cserélni a kereket, már nyitottam is a csomagtartót és kiszedtem a pótkereket meg az emelőt.
-Semmi gond! -néztem rá mosolyogva, majd neki is láttam kicserélni a kereket.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyKedd 30 Júl. 2013, 04:59



Laurent & Claire


-Rendben Főnök! Ez így elég jó alku. -mosolyogtam rá. Ha eleinte beül mellém azzal nincs semmi gond, legalább verseny közben is tud tanítani, ami nem egy utolsó dolog, ráadásul fontos is, jó akarok lenni.
-Igen igen, rájöttem. Túlpörgettem egy kicsit a dolgokat. -sóhajtottam egyet. Mindig is utáltam a fizikát, de alapvető dolgokat azért megtanultam belőle. Hát...most elővehettem volna a magamban rejlő fizikust verseny közben, és akkor nem történt volna ez.
-Mi az, hogy csak a húgod? Inkább a te tökéletes, elképesztő, csodálatos, utánozhatatlan testvéred. -vigyorogtam rá jó sok önfényezés után. Mit mondhatnék, hiú vagyok és néha szeretek rájátszani a dolgokra.
-Ez sosem volt kérdés, a legjobbtól akarok tanulni. -kacsintottam rá. Laurent igazi példakép volt számomra. Verseny tekintetében mindenképp olyanná akartam válni, mint ő, lehetséges, hogy azért, mert minden másban is olyan vagyok, legalábbis a tulajdonságaim többsége egyezik az övéivel.
-Sok pénz volt. Nekem van egy kis megtakarításom, szóval...ha gondolod elmegyek és bevásárolok. -ajánlottam fel, hiszen nem csak ő eszik, hanem én is, szóval, amiben tudok abban segítek. Nem akartam, hogy mindent magára vállaljon, túlságosan szerettem ahhoz, hogy hagyjak minden terhet a vállain pihenni.
-Segítsek? -tettem fel a kérdést, majd lehajoltam hozzá, hogy valamit csinálhassak. Tudok kereket cserélni, szóval akár meg is csinálnám helyette, ha engedné, vagy szeretné.



Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyKedd 30 Júl. 2013, 05:43


Claire&Laurent

-Akkor jó! -jelentettem ki mosolyogva. Legalább figyelek rá. És tudom tanítani. Ami számomra a legfontosabb dolog.
-Utólag... -forgattam meg a szemeimet, majd a csajokra néztem. Szívesen mutattam volna meg az izmaimat kerékcsere közben, de nem teszem ki Claire-t ilyen sokknak. Nem szeretném, ha arra vágyna, amilyen az én életem. Mondjuk, hogy egy szál toppban cseréljen kereket a srácok előtt. Azt már nem.
-Aki mellesleg szerény, mint a bátyja... -ismertem el a dolgokat nevetve. Tényleg olyan, mint én. A kis megjegyzése vagy 30 emelettel feljebb tornászta az egómat. Bár így sem volt kicsi. De ami tény, az tény. Nagyon értek az ilyen dolgokhoz.
-A bevásárlás jó ötlet de... honnan van pénzed? -néztem rá felvont szemöldökkel. Rossz szokásom így bámulni, de hatásos. Majd lehajolt és kérdezte, hogy kell-e segítség.
-Nem kell... és inkább állj fel. Jó a kilátás a srácoknak. -böktem a fejemmel a háta mögött álló fiúkra. Ki tudnám nyírni az összeset.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyKedd 30 Júl. 2013, 23:29



Laurent & Claire


-Igen, utólag, de majd belejövök. -kacsintottam rá. Oké, ez kétségtelenül csúnya baki volt, de hát...életem első versenye, ahhoz képest igazán jó voltam, legalábbis én mindenképp így gondoltam. Nem hittem, hogy megnyerhetem, hiszen a többiek mind tapasztalt versenyzők, én meg itt vagyok kis zöldfülüként.
-Nem kenyerem a szerénykedés. -vontam meg a vállam egy vigyor kíséretében. Tisztában vagyok az értékeimmel, ahogy Laurent is, ezért mindketten feleslegesnek tartjuk csúnya álszerénységgel leplezni a tökéletességünk, hiába...testvérek vagyunk.
A következő kérdése elgondolkodtatott. Mégis honnan? Mégsem mondhatom neki azt, hogy gazdag középkorú pasasokkal megyek el különböző partikra.
-Hát...csak innen onnan. -vigyorogtam rá, hogy némileg leplezzem a zavarom és nyerjek annyi időt, amennyi elég ahhoz, hogy kitaláljak valamit.
-Jól van na...-néztem szúrósan a bátyámra, de azért felálltam. A telefonom rezegni kezdett, ezért elővettem, hogy megnézzem mi lehet az. Csak egy sms Spence-től. "Találkozzunk fél óra múlva a szokott helyen." Elhúztam a szám. Valami biztosan történt, ha épp most akar látni.
-Laurent! Spence írt, hogy találkozni akar, szóval...ezt megoldod egyedül? -pislogtam rá reménykedve, hiszen lassan el kell indulnom, ha valóban oda akarok érni, és ezzel legalább megúszom azt, hogy válaszolnom kelljen további olyan kínos kérdésekre, mint a "honnan van pénzed?" és társai.



Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptyKedd 30 Júl. 2013, 23:50


Claire&Laurent

-Majd... -bár ahogy őt ismerem, mindent ő akar, majd csinálni. Ez van. Az én kishúgom. habár csak a féltestvérem nagyon szeretem és sosem közlöm vele, hogy ez a helyzet. Egy-egy vita hevében, majdnem kicsúszik a számon az információ, de aztán visszatartom magam.
-Vettem észre... -forgattam meg a szemeimet vigyorogva. persze én is ilyen vagyok. Mégis csak a kishúgom. Olyan, mint én.
-Innen-onnan? -néztem rá felvont szemöldökkel. Ezt meg kell magyaráznia. Úgy tudtam, hogy tanul, este pedig Spencer-ékkel van vagy otthon. Esetleg egy-két helyen ücsörög. De én már nem tudok semmit. Majd közöltem vele, hogy álljon fel, mire egy szúrós szempár volt a köszönet. na szép. Így kell bánni a testvérével? Majd rezgett a telefonja. Gondolom, hogy a kis barátnője. Spence többet látja a húgomat, mint én.
-Menj csak! Üdvözlöm. És közöld vele, hogy egyszer beszéálni akarok vele. -néztem rá határozottan.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptySzer. 31 Júl. 2013, 00:12



Laurent & Claire


-Nem sikerülhet minden elsőre. -vontam meg a vállam. Ennek ellenére hittem abban, hogy van némi tehetségem a versenyzéshez és később nagyon is jól fogom csinálni azt, amit csinálok. Oké, most húzom azért nagyon le magam, hiszen nem voltam annyira reménytelen eset, de hát na...azért ez elég gáz hibázás volt.
Olyan vizekre terelődött a beszélgetés, amik egyáltalán nem voltak ínyemre. Próbáltam valami nagyon jó és hihető dolgot kitalálni, de az agyamat mintha blokád alá vonták volna, semmi esélyt nem láttam arra, hogy tényleg kitalálhatok valamit.
-Hát ömmm igen, innen-onnan. -álltam is fel azzal a lendülettel, majd mikor rezgett a telefonom és kaptam Spencer-től egy sms-t, fellélegeztem. Most már mondhatom azt, hogy sajnos mennem kell, így egészen biztosan nincs időm arra, hogy pont most fejtsem ki honnan is van pénzem.
-Átadom. Elintézem a bevásárlást is. De...Laurent...miről akarsz vele beszélni? Mert így frászt fog kapni. -világítottam rá a dologra, majd türelmetlenül toporzékolva vártam a választ, hiszen nincs túl közel a hely, ahol találkozni szoktunk és csak fél órát kaptam arra, hogy odaérjek.
-Imádlak bátyus. -nyomtam egy puszit az arcára, miután valamiféle választ adott a kérdésemre és elindultam a kocsim felé. Beültem, de pár percig csak nagy levegőket vettem, hogy kicsit megnyugodjak. Laurent nem tudhatja meg miket csinálok, szóval áldásként jött most Spence hívása. Elindítottam az autóm, majd elindultam a törzshelyünkre, hogy kiderítsem mi is történt.





//Köszönöm a játékot! És még sokat! Wink//
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? EmptySzer. 31 Júl. 2013, 02:16


Claire&Laurent

-Hát nem. -emlékszem az én első versenyemre. Már a legelején letörtem az ablaktörlőt. Nem voltam valami nagy tehetség. De mégis nyertem és azóta király vagyok. Majd a kis reakciójára csak felvont szemöldök és vállrándítás volt a válasz. Nem izgat, amíg nem... kurválkodik mondjuk. Meg nem versenyez. Nélkülem. Majd arra, hogy beszélni akarok Spencer-rel egy elég ideges reakciót kaptam.
-Nyugi! Semmi komoly! -nyugtattam meg a dolgokkal kapcsolatban. Majd közölte, hogy imád és már el is száguldott a kocsija felé. A kis édes. Nem tudok rá haragudni. Majd miután elhajtott, folytattam a kerék kicserélését.

[Köszönöm a játékot hugicám! Very Happy]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?   Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Claire & Laurent's apartment
» Hey, I'm Claire...
» Laurent Delacroix
» Claire Delacroix
» Lucille & Laurent - Belvárosi bár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Extrák :: Archívum :: Lakónegyed-
Ugrás: