• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Spencer& Laurent-Caffe 2n6bygh Spencer& Laurent-Caffe 28u5k5g Spencer& Laurent-Caffe 2j4t2yh
Spencer& Laurent-Caffe F26cn8 Spencer& Laurent-Caffe 2vt1pp0 Spencer& Laurent-Caffe 11skqbn
Spencer& Laurent-Caffe A> Spencer& Laurent-Caffe A> Spencer& Laurent-Caffe A> Spencer& Laurent-Caffe A> Spencer& Laurent-Caffe A> Spencer& Laurent-Caffe A> Spencer& Laurent-Caffe A> Spencer& Laurent-Caffe A> Spencer& Laurent-Caffe A> Spencer& Laurent-Caffe A> Spencer& Laurent-Caffe A> Spencer& Laurent-Caffe A> Spencer& Laurent-Caffe A> Spencer& Laurent-Caffe A> Spencer& Laurent-Caffe A> Spencer& Laurent-Caffe A> Spencer& Laurent-Caffe A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Spencer& Laurent-Caffe EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Spencer& Laurent-Caffe EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Spencer& Laurent-Caffe EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Spencer& Laurent-Caffe EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Spencer& Laurent-Caffe EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Spencer& Laurent-Caffe EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Spencer& Laurent-Caffe EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Spencer& Laurent-Caffe EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Spencer& Laurent-Caffe EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Spencer& Laurent-Caffe EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Spencer& Laurent-Caffe EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Spencer& Laurent-Caffe EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Spencer& Laurent-Caffe Vote_lcapSpencer& Laurent-Caffe Voting_barSpencer& Laurent-Caffe Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Spencer& Laurent-Caffe Vote_lcapSpencer& Laurent-Caffe Voting_barSpencer& Laurent-Caffe Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Spencer& Laurent-Caffe Vote_lcapSpencer& Laurent-Caffe Voting_barSpencer& Laurent-Caffe Vote_rcap 
Tero Lahti
Spencer& Laurent-Caffe Vote_lcapSpencer& Laurent-Caffe Voting_barSpencer& Laurent-Caffe Vote_rcap 
Admin
Spencer& Laurent-Caffe Vote_lcapSpencer& Laurent-Caffe Voting_barSpencer& Laurent-Caffe Vote_rcap 
Ian Shaw
Spencer& Laurent-Caffe Vote_lcapSpencer& Laurent-Caffe Voting_barSpencer& Laurent-Caffe Vote_rcap 
Letty Ortiz
Spencer& Laurent-Caffe Vote_lcapSpencer& Laurent-Caffe Voting_barSpencer& Laurent-Caffe Vote_rcap 
Lucille Wise
Spencer& Laurent-Caffe Vote_lcapSpencer& Laurent-Caffe Voting_barSpencer& Laurent-Caffe Vote_rcap 
Kate Donelly
Spencer& Laurent-Caffe Vote_lcapSpencer& Laurent-Caffe Voting_barSpencer& Laurent-Caffe Vote_rcap 
Tia Duvall
Spencer& Laurent-Caffe Vote_lcapSpencer& Laurent-Caffe Voting_barSpencer& Laurent-Caffe Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Spencer& Laurent-Caffe

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyPént. 02 Aug. 2013, 03:06


Spencer& Laurent

Utáltam a húgom háta mögött csinálni bármit is, de néha muszáj. Miután múltkor rajta kaptam egy versenyen muszáj volt beszélnem legjobb barátnőjével Spencer-rel. Talán ő elmond nekem valamit, ha már a húgom nem. Bírtam a kis csajt, de a szüleit. Ők utáltak engem és én is őket. Gazdag, beképzelt kis... na mindegy. de a lányukból nem sikerült ilyen sznob szörnyet nevelni. Így vele szívesen beszélgettem. Ha átjött és Claire nem volt otthon, simán beengedtem és mondtam, hogy várja meg, mert mindig volt miről beszélni. Egy kávézóba kértem a találkánkat. meg is érkezett, majd intettem is neki.
-Szia Spence! -köszöntem neki egy széles vigyor kíséretében.
-Ne haragudj, hogy csak úgy iderángattalak... de fontos lenne veled beszélnem. -árultam el csak ennyit, majd rendeltem magamnak egy jeges kávét és vártam, hogy Spencer is rendeljen. Többet nem akartam elárulni. Kihozták a kávémat és belekortyoltam. legalább lesz időm átgondolni, hogy mit is akarok mondani neki.
Vissza az elejére Go down
Spencer Evans

Spencer Evans


Posts : 26
Residence : Los Angeles ♫
Age : 29

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyPént. 02 Aug. 2013, 03:52


Laurent & Spencer


A múltkor beültem kávézni egyet Claire-rel és akkor említette, hogy a bátyja Laurent majd beszélni szeretne velem. Fogalmam sincs, hogy miről lehet szó, de nem is baj. Nekem is be kell jelentenem a Barcelona dolgot. Remélem nem fog rajt kiakadni és beveszi majd a dumát. Bár hazudni jól tudok. És ez egy elég korrekt és hihető sztori. Előbb Laurent, aztán a szüleim.
Az egyik kávézóba beszéltük meg a találkozót, és hamar oda is vezettem. Laurent már ott várt engem. Köszöntött, majd elnézést kért, hogy elhívott, de beszélnünk kell. Ezt gondoltam valahogy.
-Szia! -üdvözöltem én is őt egy mosollyal, majd leültem mellé és rendeltem a szokásos jó erős kávémat. Komoly, kicsit tanácstalan fejjel meredtem rá, hogy mégis miről lehet szó.
-Semmi gond, szívesen jöttem. -jegyeztem meg, majd kérdőn pillantottam rá, hogy miért is vagyok itt.
-Hát akkor. Miről lenne szó? -tértem rögtön a tárgyra. A szüleim ügyvédek, szóval volt kiktől örökölnöm.
Gondolom Claire-ről akar faggatni. De jó barátnőhöz hűen nem tudok semmit sem.


Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 01:32


Spencer& Laurent

Muszáj volt beszélnem Spencer-rel. Talán ő többet mond nekem, mint a saját húgom. A kék pólómat akartam felvenni, de nem találtam sehol. ha azt is kidobta... de mindegy. most ne ezért vagyok itt. Örültem neki, hogy nem neheztel, amiért ide hívtam. Szívesen jött. Vajon ő mit akarhat? Nem szokás csak úgy "szívesen jönni", ha az egyik barátod tesója vagy valakije beszélni akar veled.
-Nos... gondolom Claire mesélte, hogy rajtakaptam egy versenyen... -néztem rá, majd beleittam a kávémba. Jó kis jegeskávé.
-Arra lennék kíváncsi... hogy mióta tudtad, hogy versenyzik? és kérlek ne tagadd le. Nekem fontos tudnom róla... Claire a húgom és nem akarom... -ennek több végkifejlete is lehet, de nyilván senki nem gondol arra, amire én. Hogy nem akarom, hogy úgy járjon, mint az apám.
Vissza az elejére Go down
Spencer Evans

Spencer Evans


Posts : 26
Residence : Los Angeles ♫
Age : 29

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 03:16


Laurent & Spencer


Laurent találkozni akart velem, az okát ugyan nem tudtam, de voltak tippjeim. Kitől kérdezzen az aggódó rokon, ha nem a legjobb barátnőtől!? De belőlem semmi olyasmit nem tud kiszedni, ami terhelő lenne Claire-re nézve. Tulajdonképpen még örültem is ennek a kis találkának, hisz nekem is volt mondandóm.
-Igen, elmondta. -pillantottam rá, majd én is beleittam a kávémba.
-Nem tudom. Már egy ideje. Nem tartottam számon a dolgot. -nem tagadhatom le, hogy tudtam róla, de ez kellően diplomatiks válasz lett.
-Tudom, hogy a húgod és ezért aggódsz is érte, de többnyire tudja, hogy mit csinálsz. És különben is. Ő azt mondta, hogy te megengedted neki, szóval lényegtelen így már, hogy mióta is csinálta. -ugyebár az ügyvéd gének. Most védhetem Claire becsületét.
-Csak azért hívtál vagy van még más is? -néztem rá kérdőn.
-Nekem is volna egy mondandóm... -említettem meg a dolgot.


Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptySzomb. 03 Aug. 2013, 05:06


Spencer& Laurent

Találkozni akartam Spencer-rel, hogy megtudjam a húgom miben is sántikál.
-Meglátszik, hogy kik a szüleid... -jegyeztem meg mosolyogva, majd ismét belekortyoltam a kávémba. Ügyvédek gyerekei. Ez van. A vérében van a diplomatikus válaszok adása.
-Nem az... mert mi lett volna, ha egyszer nem jön haza? Ebbe belegondoltatok? -néztem a szokásos mosolyom nélkül, így is hangsúlyozva a dolog súlyosságát.
-Van. Te is csinálsz ilyeneket apuci és anyuci tudta nélkül? -néztem, rá kérdőn. Tényleg érdekel és utálom a szüleit, de nem akarok nekik rosszat.
-Sejtettem... és mi az? -pillantottam rá, majd magam elé.
Vissza az elejére Go down
Spencer Evans

Spencer Evans


Posts : 26
Residence : Los Angeles ♫
Age : 29

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyVas. 04 Aug. 2013, 03:07


Laurent & Spencer


-Ezt nem tudom, hogy bóknak vegyem-e vagy inkább sértésnek. -pillantottam rá kissé hűvösen. A szüleim ügyvédek, én pedig remekül eltanultam tőlük a dolgokat. A legjobbak a szakmájukban, szinte sosem volt olyan ügy, amit ne nyertek volna meg. Ám! Laurent nem kedveli a szüleimet, ez mindig lerítt róla, szóval így nem volt egyértelmű a kijelentés.
-Laurent. Ezt a húgoddal kellene megbeszélned. Ha efféle kétségeid vannak, akkor miért engedted meg neki? A múlton pedig kár rágódnod, hisz nem történt semmi. -én nem fogok Claire ellen beszélni. Meg nem akarok belefolyni a családi ügyeikbe sem.
-Nos! Anyuci és apuci a szüleim, szóval nem kellene így becézgetned őket. -a családommal kapcsolatos dolgokra képes vagyok ugrani, hiába bírom Laurent-t, az ilyenkor nem számít.
-Ha tudni akarod, akkor nem csinálok ilyeneket. Van jobb dolgom is. De tény, hogy én is szeretek versenyezni, csak kicsit másképp csinálom, mint Claire. A városban van egy gyakorló pálya, én ott nyomom tövig a gázt. Remélem ezzel lezárva, hogy miket csinálok. -ittam bele a kávémba, hogy rátérhessek a mi megbeszélnivalónkra.
-Egyetemet keresek magamnak. Barcelona-ban találtam is egy nekem valót, ami érdekelne. De ahhoz, hogy meg tudjam nézni, pár napra, akár egy hétre is ki kell utaznom. Szeretném, ha Claire velem jönne. Nem akarok teljesen egyedül lenni egy idegen országban. Vele még nem beszéltem erről a dologról, mert először veled szerettem volna dumálni róla, hisz lényegében te felelsz érte. Őt a hideg is kirázza a továbbtanulás gondolatától. Jó lenne, ha te meg tudnád győzni, hogy nekem ez fontos, és szeretném ha velem jönne. -magyaráztam el neki, hogy miről is van szó.


Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyVas. 04 Aug. 2013, 04:50


Spencer& Laurent

-Kivételesen bóknak szántam... -jegyeztem meg mosolyogva, majd lehúztam a maradék kávémat. Nem volt benne semmi bántó szándék. Nem szeretem a szüleit, de nem baszogatom más családját, azok után, hogy milyen az enyém.
-Nem hagyott volna békén, szóval ezért. És tudod, hogy semmit nem lehet neki megtiltani. -néztem rá határozottan.
-Bocs. Akkor... azok a drága emberek, akik a szüleid tudnak róla, hogy hasonló dolgokat csinálsz? Már ha csinálsz ugye... -tettem gyorsan hozzá. Ez az én stílusom. Semmi nem tud kizökkenteni. A csinos kis pofija lefoglalt, így a következő dolog el sem jutott az agyamig, így csak bólintottam. Szörnyű vagyok. A húgom 18 éves barátnőjét stírölöm. Csúnya. De a következő monológ már inkább érdekelt.
-Hmmm... hát... bízom benned... szóval miért ne. De! Ne hagyd, hogy valami hülyeséget csináljon! kettőtök közül te vagy az ész, ez kétségkívül így van. -néztem rá mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Spencer Evans

Spencer Evans


Posts : 26
Residence : Los Angeles ♫
Age : 29

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyHétf. 05 Aug. 2013, 00:08


Laurent & Spencer


-Ez esetben köszönöm... -jelent meg egy halvány mosoly az arcomon. Kicsit úgy éreztem magam, mintha meg akanánk ölni egymást Laurent-nal, pedig ez nem így van. Én nagyon kedvelem őt. Csak a családom az szent és sérthetetlen, mégha nagyon zűrös is.
-Tudom. Claire öntörvényű. Hiába mondod neki, hogy ne csináljon valamit, ha egyszer a fejébe veszi, akkor nem lehet leállítani. -ebben teljes mértékben igazat kellett adnom neki. Tudom mennyire makacs és önfejű tud lenni.
-Laurent! Te hol jársz!? Az előbb mondtam, hogy nem csinálok ilyesmit. Eljárok egy gyakorló pályára kocsikázni, de én ezzel be is fejeztem. -ismételtem el a dolgot, mint valami szerencsétlen papagáj. Ha nem képes figyelni, akkor meg minek akart találkozni? Vagy ne kérdezzen!
A Barcelona-s dolog már jobban érdekelte. A kis cselem is bejött. Majd be is avatom Claire-t a dolgokba, amint végeztünk Laurent-nal.
-Köszönöm, hogy bízol bennem. Ez megtisztelő. Nyugi! Nem fog hülyeséget csinálni. Repülővel megyek, kocsink nem lesz. A szállást a szüleim intézik, ahogy a repjegyeket is. Az egyetem lesz a fő téma. Lehet, hogy kicsit unatkozni fog, de hát ha talál magának olyan szakot, ami akár őt is érdekelheti. Bár még magam sem tudom, hogy van-e esélyem bekerülni. -mintha valaha is eszembe jutott volna odamenni tanulni. Hát nem, de a szerepemet hitelesen kell alakítanom.
-És egyébként te hogy vagy mostanában? -pillantottam rá kérdőn.


Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyHétf. 05 Aug. 2013, 01:46


Spencer& Laurent

Csak mosolyogtam Spencer-re. Mindig is úgy gondoltam, hogy szép, de most közelebbről. Szebb, mint néhány csaj, akivel valaha is lefeküdtem egyszer. Vagy kétszer. Max háromszor.
-Na igen... és előszeretettel ver át... -utaltam itt a versenyzős dolgokra. És közben hallok ezt-azt. Persze remélem, hogy nem igazak. de nekem nincs jogom ítélkezni. A suliban rólam is azt terjesztették, hogy egy egész csapat megvolt. Csak nekem nem a focicsapat, hanem a pomponlányok Ami nem volt igaz. Az edzőcsaj nem volt meg. Vagy mégis? De annak nem örülök, hogy a húgomról azt hallom, hogy egy egész focicsapat átment rajta. Aztán ismét közölte, hogy nem csinál semmi illegálisat. Ismét csak bólogattam, mert ezek az információk nem jutottak túl az agyam határán.
-Persze, hogy bízok. Sosem vernél át. Ugye? Meg különben is. Te vagy Claire jobbik énje. Legalábbis az esze biztosan. -majd a következő kérdésére csak mosolyogtam. Néha szokásom utána járni a húgom hollétének, szóval most megszívták.
-Jól... tudod. Múltkor mikor Claire egyik este átment hozzátok... vagyis nekem azt mondta. Tényleg ott volt? -néztem rá érdeklődve.
-Na és te? Hogy vagy? -néztem rá mosolyogva. Nem vagyok bunkó. Szóval én is érdeklődök.
Vissza az elejére Go down
Spencer Evans

Spencer Evans


Posts : 26
Residence : Los Angeles ♫
Age : 29

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyHétf. 05 Aug. 2013, 02:42


Laurent & Spencer


Ha az a típus lennék, aki nem veti meg az egyéjszakás kalandokat, akkor minden bizonnyal már bejátszottam volna magam Laurent ágyába. De ez nem lenne okos dolog. Egyrészt ennek nem vagyok a híve, másrészt pedig mégiscsak Claire bátyja, és nem tudnék utána a legjobb barátnőm szemébe nézni, pedig Laurent jó pasi, aki minden csaj fantáziáját megmozgatja, még az enyémet is.
-Hát nézd. Szerintem mindenki átver mindenkit, ez egy ilyen világ. -biztosan neki is jó pár olyan dolga van, amit nem mond el a húgának. Mindenkinek kellenek titkok. De amiről két ember tud, az már nem lehet titok, kivéve ha az egyik meghal.
-Laurent, nem vernélek át. Mi okom lenne rá? Nekem is érdekem, hogy Claire ne tegyen semmi hülyeséget. -rossz neki hazudni, de ha valaki hitelesen tudja csinálni, akkor az én vagyok. Annyi ilyet láttam már, volt kiktől tanulnom.
-Claire nálunk volt. Ruhákat is akartunk cserélni, meg körömlakkokat, de az ízlésünk nem túlságosan egyezik. Én a sötétebb színekért rajongok, ő pedig az a színes típus. -kezdtem el mesélni arról a meg nem történt estéről. Talán ha ilyen undorítóan csajos dolgokról kezdek el neki részletesen áradozni, akkor le akad a témáról. A legtöbb férfi erre marhára nem kíváncsi.
-Én is jól vagyok, köszi. -jegyeztem meg mosolyogva.


Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyHétf. 05 Aug. 2013, 03:50


Spencer& Laurent

Mindig is szép lánynak tartottam Spence-t, de most, hogy közelebbről látom. Tényleg szép. De kiskorú. Még ha nincs is sok év köztünk. Persze nem mondom, hogy sosem kezdtem 16 vagy 18 éves csajjal, de ő a húgom barátnője. De sok más csajozógéphez hasonlóan az én fantáziám is rettentő mocskos. Így nem volt nehéz elképzelnem.
-Nem hiszem... -persze igaza van. Én is átverem Claire-t már születésétől fogva. Azt hiszi, hogy az a patkány az apám és ő nem csak a féltestvérem. Anyánk még az apám vezetéknevét is felhasználta, hogy meglegyen az álca. De mindegy. Ez kegyes hazugság. Csak óvom vele.
-Tudom. -villantottam fel a szokásos sztármosolyt. Remélem tényleg nem ver át. Viszont ez az elméletem megdőlt. Mivel most is azt csinálta.
-Igazán? Ez érdekes... aznap felhívtam a szüleidet és... azt mondták, hogy Claire nincs ott. -vontam fel a szemöldököm.
-Vagy ők hazudnak vagy te. És szerintem a szüleid ilyenről nem hazudnának. -amekkora balhét csaptak abból, mikor kiderült, hogy egy putri helyen dolgozom, nem is beszélve a kis mellékesről. Szerintem inkább Spencer az aki hazudik.
-Örülök... -tettem hozzá csak ennyit.
Vissza az elejére Go down
Spencer Evans

Spencer Evans


Posts : 26
Residence : Los Angeles ♫
Age : 29

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyHétf. 05 Aug. 2013, 04:38


Laurent & Spencer


Elég idegesítő volt Laurent-nal csak így kettesben kávézgatni, még akkor is, ha Claire volt a téma. Látszólag marhára nem érdekelnek a pasik, de ez csak a suliban tűnhet így Claire számára. Az ottani srácok tényleg nem, de egyéb helyeken képes vagyok bevetni magam. A teniszpályán, a gyakorló versenypályán, a sznob vacsorákon és hasonlók. Azért tudtam élni. Szerintem én képes lennék a nem létező nővérem pasijait is lenyúlni. De Laurent tabu volt.
Elmondtam a véleményemet a hazug világról, ő pedig csak kétértelműen reagált rá. Ő nem hiszi, de belül biztosan tudja, hogy így van.
Aztán Claire alaposan megcsinálta nekem a tutit. Nem szólt, hogy falazzak neki, de jó barát vagyok, így megtettem. A szüleim nem voltak beavatva, ahogy én sem, így Laurent most azt hihette, hogy sarokba szorított, de nem. A lebukás legkisebb jelét sem mutattam, sokkal inkább a szomorú düh űlt ki az arcomra, a csalódottság.
-Ez most komoly??? -kérdeztem vissza hitetlenkedve.
-Azt mondták, hogy nincs ott? Ott volt. Gratulálok a szüleimnek, hogy ennyire figyelnek rám. Szerintem azt sem tudják, hogy mikor van a szülinapom. Nem hiszel nekem? Lényegtelen, én tudom, hogy mi a valóság. Ha téged vinnélek haza, az sem tűnne fel nekik. A munkájuk és a sznob barátaik mindig fontosabbak voltak nekik, mint én. -ismeri a szüleimet, utálja is őket. Ha valóban seggarc sznobnak gondolja őket, akkor ezt el kell hinni róluk. Bár szerintem van is benne igazság, mert alig foglalkoznak velem.


Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyHétf. 05 Aug. 2013, 05:14


Spencer& Laurent


Általában marhára nem érdekel, hogy kire hajtok rá. Lehet az egy haverom húga, ex barátnője vagy mostani csaja. De, hogy az én húgom barátnőjére hajtsak rá. Az ki van zárva. Kivéve, hogyha dögös a csaj. És be kell látnom. Spencer nagyon is az. Majd a le akartam buktatni mire teljesen kiakadt, hogy a szülei nem törődnek vele. Nem tudom, hogy ez az igazság vagy csak szívat, de amilyen köcsögök a szülei simán kinézek belőlük akármit. A kezemet a vállára raktam és egy biztató mosolyt küldtem neki. Van akinek nem lehet ellenállni. És Spencer pontosan ilyen volt. Az utolsó mondata nagyon is tetszett. Tényleg nagyon utálnak az ősei, de szerintem sem tűnnék fel nekik.
-Tudod, hogy mindig vállalom a kihívást. -jelentettem ki kicsit viccesre véve, hogy ne gondolja komolyan. Holott én nagyon is úgy gondoltam.
Vissza az elejére Go down
Spencer Evans

Spencer Evans


Posts : 26
Residence : Los Angeles ♫
Age : 29

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyKedd 06 Aug. 2013, 00:31


Laurent & Spencer


Muszáj volt elaltatnom Laurent gyanakvását, hogy én is belekeveredtem volna valamibe és azt a problémát is meg kellett oldanom, hogy Claire ne bukjon le, mikor azt kamuzta, hogy nálam volt, miközben ez egyáltalán nem igaz. A hazudozásban jó vagyok, így sikerült meggyőznöm a bátyját, hogy tényleg nálam volt és a szüleim mekkora bunkók, akik nem is törődnek velem. Ez részben igaz is, mivel otthon harci helyzet van és kb. senki nem áll szóba a másikkal. Kívülről persze mutatjuk a tökéletes minta család álcáját, pedig a szüleim épp hogy el nem váltak már évek óta, de ez titok, amikről még a barátaik sem tudnak és én sem kötöttem senki orrára. Erről még Claire sem tud, pedig szívesen megbeszélném vele, talán majd egyszer.
Laurent bíztatásul a kezét a vállamra rakta és egy mosolyt küldött felém, amit halványan viszonoztam is.
Nagy késztetést éreztem, hogy belemenjek Laurent játékába, miszerint vállalja a kihívást. Én is megtenném, de még küzdök magammal. Próbálta viccesre venni a figurát, de tudtam, hogy komolyan gondolja. Ugyanmár! Minden csajjal ezt csinálja, és én sem vagyok rosszabb egyiknél sem, sőt! De mégiscsak Claire bátyja. Mindegy!
-A kihívásokat én is szeretem. Nyertes típus vagyok, aki mindig célt ér. -pillantottam rá, majd a sajátomat a vállamon lévő kezére raktam. Lassan végighúztam a vállán, majd az asztalon lévő kávémért nyúltam és megittam a maradék italomat.


Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyKedd 06 Aug. 2013, 01:42


Spencer& Laurent

Pedig annyira reménykedtem benne, hogy lebuktathatom ezeket a hazudós kis libákat. de helyette csak azt sikerült kiderítenem, hogy Spence szüleim több fokon is köcsögök. Majd a következő kijelentése jobban tetszett. Hmmm... én felajánlottam neki, hogy vállalom a kihívást. Ha nem él vele, akkor vagy nincs ízlése vagy csak szimplán úgy gondolja, mint én. A kezemet a vállára raktam és küldtem felé egy mosolyt. A kezét az enyémre rakta, amire kiszélesedett a vigyor a képemen.
-Hmmm... igazán? -néztem rá felvont szemöldökkel, de még mindig mosolyogva. Nagy a kísértés. Nem hazuttolhatom meg magam. Én mindenre és mindenkire rámozdulok. Ha a társadalom megbocsájtotta azt is, hogy rámozdultam egy leszbikusra, aki bukott a banánra, akkor ezt is. Leszbikus. Francokat. Inkább biszex. de abban mi a jó? Mármint,, ha valaki pasi. Ha valaki csak az még oké. Az szexi, ha egy csaj csajjal. De az, hogy egy pasi... vá. A képemre is kiült egy kisebb fintor, de az betudható a kávénak is. Tegnap húzós napom volt, szóval. Ez belefér.
Vissza az elejére Go down
Spencer Evans

Spencer Evans


Posts : 26
Residence : Los Angeles ♫
Age : 29

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptySzer. 07 Aug. 2013, 00:20


Laurent & Spencer


Úgy döntöttem, hogy nem érdekel semmi és senki, kivételesen magammal törődök. Egyértelmű, hogy jó csaj vagyok, és ezt nyilván ő is észrevette, akkor miért ne kezdhetnék egy jó pasival, aki történetesen Laurent. Jól érezzük magunkat, aztán ennyi volt. Párszor már éltem az ilyen könnyű kis kalandokkal, és arra nem foghatom a dolgot, hogy Claire bátyja. Laurent hamar túl tud lépni az ilyesmin, ahogy én is, Claire pedig nem fog tudni róla.
-Igazán... -pillantottam rá mosolyogva. Ő is komolyan elgondolkodott a dolgokon, hisz nem szólt semmit, a gondolataiba merült. Aztán egy fintor jelent meg a képén, amit nem tudtam hová tenni.
-Valami baj van? -néztem rá kérdőn.


Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptySzer. 07 Aug. 2013, 02:16


Spencer& Laurent

Nem szokásom olyat tenni, amivel ártok a kishúgomnak. És befűzni a legjobb barátnőjét pont ilyen dolog. De úgy döntöttem, hogy pont leszarom. Ő sem mond el nekem egy csomó dolgot, így ezt sem fogja megtudni. Egyszer jól érezzük magunkat. Én hamar túllépek rajta, Spencer ismeri a rendszert, így ő is túléli. Spencer kijelentésére csak mosolyogtam, majd elmerengtem az olyan fontos dolgokon, mint a biszexek vagy a leszbikusok. De aztán a kérdése magamhoz térített.
-Nem. Csak... tegnap eléggé húzós estém volt. A bárban ahol dolgozom... valami részeg alak volt és nekem kellett kidobnom. Úgyhogy most még ezt a kávét felemelni is megterhelő. -néztem rá mosolyogva. Mégsem mondhatom neki, hogy a biszexeken gondolkodtam. Gusztustalan. Még tőlem is.
-Köszönöm, hogy benned bízhatok Spence. -tettem a kezem a vállára, majd végigsimítottam a karján és ismét visszataláltam a kávémhoz.
Vissza az elejére Go down
Spencer Evans

Spencer Evans


Posts : 26
Residence : Los Angeles ♫
Age : 29

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptySzer. 07 Aug. 2013, 03:27


Laurent & Spencer


Leragadtam Laurent fintoránál, amire azonnal rá is kérdeztem, nehogy valami baj legyen, vagy nem is tudom. De hamar megmagyarázta a dolgokat, hogy húzós estéje volt, ugyanis nem volt egyszerű dolga a munkahelyén.
-Ja, értem. Már azt hittem, hogy valami gond van, de akkor megnyugodtam. -nyugtáztam a válaszát én is egy mosollyal.
-Bennem? Persze! -válaszoltam arra, hogy köszöni, hogy bízhat bennem. Ugyanmár! Én sem bízok magamban. Titkok megtartásában jó vagyok, de annál többet generálok magam köré. Az élet egy hazugság, az enyém meg pláne, de csak had higyje, hogy mennyire megbízható vagyok. Claire-t sosem fogom cserbenhagyni, így miatta bármikor képes vagyok kamuzni.
Az érintésének hatására csak mosolyogva pillantottam rá, majd igyekeztem viszonozni a törődését azzal, hogy végigsimítottam az arcán.
-Még mindig szeretnél kísérletezni azzal, hogy a szüleim észre vesznek-e? -én már tudom a választ. Nem! Ha belépek a házba, rám se néznek, csak köszönnek, vagy némán intenek. Apám az egyik kanapén, anyám pedig a másokon olvassa az unalmas aktákat.


Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptySzer. 07 Aug. 2013, 05:17


Spencer& Laurent

Éppen az élet nagy szexuálisan bizar dolgairól gondolkoztam, mikor kiült egy fintor az arcomra. De megmagyaráztam azzal, hogy sokat dolgoztam.
-Nem, dehogy! -néztem rá mosolyogva. Majd amikor közöltem, hogy benne megbízom csak egy furcsa megszólalás volt a dolgokhoz fűzött válasza. de nem nagyon kötött le. Végigsimított az arcomon, amit egy mosollyal díjaztam. A következő kijelentésére kiszélesedett a vigyor az arcomon.
-Naná! Ismersz! Imádok kísérletezni! -néztem rá mosolyogva, majd megittam a maradék kávémat. Spence igazán csinos és nem érzem azt, hogy rosszat tennénk. Amiről Claire nem tud az neki nem fáj. és amiket róla hallok. Szóval neki ebbe nem igazán van beleszólása. Csak egy laza kis szórakozás. Szeretek flörtölni és neki legalább nem kell azt hazudnom, hogy hívom, mert eleve tudja, hogy nem.
Vissza az elejére Go down
Spencer Evans

Spencer Evans


Posts : 26
Residence : Los Angeles ♫
Age : 29

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyCsüt. 08 Aug. 2013, 04:47


Laurent & Spencer


Laurent igazán csendesre és szűkszavúra vette a figurát. El volt gondolkozva, közben még egy fintor is kiült az arcára, amit hamar megmagyarázott. Nem tudtam, hogy ez-e az igazság, de kénytelen voltam hinni neki, mivel más magyarázatot nem tudtam volna kitalálni a fejemben.
Gyorsan visszahoztam a való világba a kérdésemmel, hogy óhajt-e még mindig élni a kihívással, miszerint a szüleim észre veszik-e, hogy becsempésztem magamhoz. Senkit nem engedtem még a szobám birodalmába, de Laurent-nal kivételt tehetek. Továbbra is benne volt, aminek kimondottan örültem.
-Remek! -nyugtáztam mosolyogva, majd közelebb csúsztam hozzá a székemmel. Mindketten tudjuk, hogy ez csak egyszeri alkalom lesz és utána ugyanúgy elmegyünk a másik mellett, mint eddig. Nem akarok többet, de Laurent kell a "trófeáim" közé. Nem vagyok egy könnyűvérű lány, de vannak pasik, akik felkeltik az érdeklődésemet és nem fogom elszalasztani őket, egyszerűen győztes típus vagyok és kész.
-A ma este megfelel? -pillantottam rá egy hamiskás mosoly kíséretében. Az asztal takarása alatt a combjára raktam a kezemet, ezzel fizikailag is hitelt adva az eddig talán üresnek tűnő szavaimnak. Itt nyíltan nem fogok kikezdeni vele, gyakran járok ide és nem hiányoznak az idióta pletykák és azt sem szeretném, ha ez az egész valahogy Claire fülébe jutna.


Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyCsüt. 08 Aug. 2013, 06:31


Spencer& Laurent

Nem szokásom kussolni, de az élet nagy csalódásai, a biszexek teljesen kivertek minden mást a fejemből. Majd az arcomra kerülő fintort letudtam azzal, hogy sokat melózók. Ráadásul nem is könnyű a dolgom. Nem tudom, hogy Spence hisz-e nekem, de nem is nagyon érdekel. A kis kérdésére csak mosolyogtam és határozott választ adtam. Ennek örült, így én is mosolyogtam. nem szokásom ilyet csinálni, de Spencert meg kell szereznem magamnak. Ő lesz a legféltetettebb titkom. De ez jó. A titok csak még jobban vonzóvá teszi a dolgot.
-Ma este ráérek. -néztem rá mosolyogva, majd az asztal alatt a combomra rakta a kezét. Én is hasonlóképpen tettem. Mind a ketten tisztában vagyunk azzal, hogy ez csak egyszeri alkalom. És Claire tőlem nem fogja megtudni. Ahogy Spence sem fogja elmondani. Így ez egy örök titok marad.
Vissza az elejére Go down
Spencer Evans

Spencer Evans


Posts : 26
Residence : Los Angeles ♫
Age : 29

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyPént. 09 Aug. 2013, 01:17


Laurent & Spencer


Laurent hallgatását valahogy meg kellett törnöm, így inkább nyíltan rákérdeztem, hogy a ma este megfelel-e neki. Ráér, tehát tökéletes. Túlleszünk rajt, kiélvezzük a dolgokat, majd "könnyes" búcsút veszünk és mindketten éljük tovább a megszokott életünket.
Itt nyíltan nem mászhatok rá, hisz ismernek minket, Claire-t is, hülye pletykákra pedig nem vagyok kíváncsi, rajtam ne csámcsogjon senki se.
-Az remek! -pillantottam rá, majd az üres kávés poharainkra. Végülis simán indulhatnánk, nem szeretem húzni az időt.
-Az én kocsimmal megyünk... -jelentettem ki a dolgot. Ha az áll a házunk előtt, az természetes, de Laurent-é egy éjszakán át. Ki van zárva! Nem vagyok kíváncsi a szomszédok pusmogására, és David sem lakik messze, ő pedig félő, hogy felismerné Laurent autóját.
-Szóval, indulhatunk? -kérdeztem egy mosoly kíséretében.


Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyPént. 09 Aug. 2013, 04:30


Spencer& Laurent

Mivel a saját hülyeségemnek köszönhetően nem igazán tudtam megszólalni, így Spence kérdezett tőlem. Mondtam neki, hogy megfelel a mai este. Ennek nagyon örült, így én is mosolyogtam. Mikor közölte, hogy az ő kocsijával megyünk.
-Én is így gondoltam... -bólogattam helyeslően. Simán mehetünk, mivel nincs miről beszélgetni. Tényleg ez a legjobb ötlet. David közel lakik hozzájuk és nagyon jól ismeri a kocsimat. Mikor megkérdezte, hogy mehetünk-e akaratlanul is kiszélesedett a vigyor a képemen.
-Naná. -villantottam rá a szokásos sztármosolyomat.
Vissza az elejére Go down
Spencer Evans

Spencer Evans


Posts : 26
Residence : Los Angeles ♫
Age : 29

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyKedd 13 Aug. 2013, 04:22


Laurent & Spencer


-Akkor az egész túl van tárgyalva! -igazából nem tudtunk mit mondani egymásnak, ha valaha is szóba álltunk a másikkal, akkor az kimerült ott, hogy milyen napod volt, mi van Claire-rel, mi volt a suliban, hogy vagy, stb. De most, hogy így csak mi ketten voltunk, Claire-ről sem akartam nagyob beszélni, így téma sem akadt. Laurent és én teljesen más világ vagyunk. Ő az ösztön, a vad szabadság, én pedig inkább az ész vagyok, aki csak szeretne kitörni, de nem mer, nem megy neki. Irigylem is őt azért, hogy így képes élni és élvezni az életet.
A vonzalom meg van, de csak a fizikai, így ma elérem a célomat vele kapcsolatban, megkapom, amit akartam, és utána megy minden tovább, mintha mi sem történt volna.
-Akkor megyünk is! -néztem rá, majd kifizettem a kávémat és már indulhattunk is. Talán senki és semmi sem fogja elcseszni az éjszakámat Laurent-nal.




[Köszöntem a játékot, Sztármosoly!]
Vissza az elejére Go down
Laurent Delacroix

Laurent Delacroix


Posts : 83
Residence : Los Angeles
Age : 34
I have a(n) : Ferrari 458 Spider

Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe EmptyKedd 13 Aug. 2013, 05:28


Spencer& Laurent

-Hát túl. -értettem vele egyet. Nem igazán tudtam neki mit mondani. Nagyon nem. A beszélgetésein kimerülnek ott, hogy "Mi volt a suliban?"; "Hogy van Claire?". Kb. ennyit tudtunk felmutatni. De az tény, hogy megvolt a testi vonzalom. legalábbis részemről és most már tudom, hogy Spence is így gondolja. Na király! Szuper! De ennél több tényleg nem volt. Mármint semmi közös téma. Ő inkább ésszerű, míg én örök száguldó, vagány, szabad szellem vagyok. De ez nem is baj. Talán ezért olyan izgató ez az egész. majd kijelentette, hogy akkor megyünk is. Csak bólogattam, majd felálltam és követtem, az autóhoz. Furcsa az anyósülésen ülni, de most az egyszer nem bántam.

[Köszönöm a játékot Spence! Cool Wink]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Spencer& Laurent-Caffe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Spencer& Laurent-Caffe   Spencer& Laurent-Caffe Empty

Vissza az elejére Go down
 
Spencer& Laurent-Caffe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Laurent Delacroix
» Laurent&Claire ~ Ohh...Are you here?
» Lucille & Laurent - Belvárosi bár
» Claire & Laurent's apartment
» Party time!-[Rose&Laurent]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Los Angeles :: Belváros-
Ugrás: