• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Claire&David - the city looks so pretty... 2n6bygh Claire&David - the city looks so pretty... 28u5k5g Claire&David - the city looks so pretty... 2j4t2yh
Claire&David - the city looks so pretty... F26cn8 Claire&David - the city looks so pretty... 2vt1pp0 Claire&David - the city looks so pretty... 11skqbn
Claire&David - the city looks so pretty... A> Claire&David - the city looks so pretty... A> Claire&David - the city looks so pretty... A> Claire&David - the city looks so pretty... A> Claire&David - the city looks so pretty... A> Claire&David - the city looks so pretty... A> Claire&David - the city looks so pretty... A> Claire&David - the city looks so pretty... A> Claire&David - the city looks so pretty... A> Claire&David - the city looks so pretty... A> Claire&David - the city looks so pretty... A> Claire&David - the city looks so pretty... A> Claire&David - the city looks so pretty... A> Claire&David - the city looks so pretty... A> Claire&David - the city looks so pretty... A> Claire&David - the city looks so pretty... A> Claire&David - the city looks so pretty... A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Claire&David - the city looks so pretty... EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Claire&David - the city looks so pretty... EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Claire&David - the city looks so pretty... EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Claire&David - the city looks so pretty... EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Claire&David - the city looks so pretty... EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Claire&David - the city looks so pretty... EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Claire&David - the city looks so pretty... EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Claire&David - the city looks so pretty... EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Claire&David - the city looks so pretty... EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Claire&David - the city looks so pretty... EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Claire&David - the city looks so pretty... EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Claire&David - the city looks so pretty... EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Claire&David - the city looks so pretty... Vote_lcapClaire&David - the city looks so pretty... Voting_barClaire&David - the city looks so pretty... Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Claire&David - the city looks so pretty... Vote_lcapClaire&David - the city looks so pretty... Voting_barClaire&David - the city looks so pretty... Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Claire&David - the city looks so pretty... Vote_lcapClaire&David - the city looks so pretty... Voting_barClaire&David - the city looks so pretty... Vote_rcap 
Tero Lahti
Claire&David - the city looks so pretty... Vote_lcapClaire&David - the city looks so pretty... Voting_barClaire&David - the city looks so pretty... Vote_rcap 
Admin
Claire&David - the city looks so pretty... Vote_lcapClaire&David - the city looks so pretty... Voting_barClaire&David - the city looks so pretty... Vote_rcap 
Ian Shaw
Claire&David - the city looks so pretty... Vote_lcapClaire&David - the city looks so pretty... Voting_barClaire&David - the city looks so pretty... Vote_rcap 
Letty Ortiz
Claire&David - the city looks so pretty... Vote_lcapClaire&David - the city looks so pretty... Voting_barClaire&David - the city looks so pretty... Vote_rcap 
Lucille Wise
Claire&David - the city looks so pretty... Vote_lcapClaire&David - the city looks so pretty... Voting_barClaire&David - the city looks so pretty... Vote_rcap 
Kate Donelly
Claire&David - the city looks so pretty... Vote_lcapClaire&David - the city looks so pretty... Voting_barClaire&David - the city looks so pretty... Vote_rcap 
Tia Duvall
Claire&David - the city looks so pretty... Vote_lcapClaire&David - the city looks so pretty... Voting_barClaire&David - the city looks so pretty... Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Claire&David - the city looks so pretty...

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
David M. Blackstone

David M. Blackstone


Posts : 5
Residence : Bel-Air
Age : 28

Claire&David - the city looks so pretty... Empty
TémanyitásTárgy: Claire&David - the city looks so pretty...   Claire&David - the city looks so pretty... EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 07:48


claire



Miközben a kocsim egyre jobban felforrósodó motorháztetejére tenyerelek, azt latolgatom, hogy kinek telefonáljak. Valójában nem sok dolog van, amin most rágódhatok. Éjszakára valaki nem zárta be rendesen az egyik ajtót, égve maradt a lámpa, az aksi lefulladt. Keresztet vethetnék, amiért egy üres épület mögé álltam és nem fújták meg a kocsit. Talán valaki föntről tényleg vigyáz rám, ha már én képtelen vagyok minden gond nélkül átvészelni egy nem túl csendes éjszakát. Most kivételesen nem a saját bulimról van szó. Egy tengerparti eseményre hívtak el, pár embert hoztam magammal, igazából egy haveromon kívül egyiküket sem ismertem, de a bárban, alapozás után káprázatosan kötök rövidéletű barátságokat. Nem foglalkoztat, hogy ki miatt maradt így az autó. A Los Angeles-iek a partizáson kívül ahhoz értenek a legjobban, hogy hogyan kell a buli után nyomtalanul felszívódni, mintha sosem hagytak volna maguk mögött felborított kukákat, telegraffitizett épületeket és gigászi tűzrakásokat. A zsaruk joggal gyűlölik a fiatalokat olyan szenvedélyesen. Muszáj az erénnyel vigasztalódniuk, mihelyst túl vének lesznek ahhoz, hogy ők maguk rossz példát mutathassanak.
Előveszem a mobilom és az egyik ismerősömet hívom. Egy telefon, ennyi. Nem veszi fel az első négy csöngésre, úgyhogy lerakom. Nem ahhoz a generációhoz tartozom, aki 10 percig tartja a vonalat. Végiggörgetek a névjegyzéken, hogy a lista aljáról eljussak a C betűig. Őszintén remélem, hogy ő végre felveszi és tudom, hogy néha előfordulhat nála is a káosz, ezért tovább csöngetem... már ha kell.
- Claire! - Elmosolyodom és őszinte megkönnyebbülés hallatszódhat ki a hangomból, amit egyébként tényleg érzek, még ha néha rám is sütik, hogy lelketlen vagyok meg a szüleim lepaktáltak az ördöggel a vagyonunkért.
- Figyelj, lefulladt a kocsim Long Beachen. Elég kietlen rész, nem hiszem, hogy csak így gyalog bárkit is be tudnék csábítani egy elhagyatott épület háta mögé. Ide tudnál jönni az Ocean Boulevard és a... - Az utcatáblát keresem. Reggel fél kilenc, tűz a nap és hulla fáradt vagyok. - ...a Magnolia Street kereszteződéséhez? Egy nagy, kék épület, olyan mint valami raktár, mögötte egy szűk, üres placc. Szükség lenne egy bikázókábelre is. És bocs, ha felébresztettelek. - Teszem hozzá, aztán lerakom.
- Ígérem, meghálálom. - Ezt már csak az éternek meg a messze köröző sirályoknak mondom. Nem szeretem a madarakat, csak rossz dolgok jutnak róluk eszembe, de a part elképzelhetetlen a jellegzetes vijjogás nélkül. Claire remélem nem vette magára a modoromat. Régóta ismer, de ki tudja... Nem akartam időt hagyni, hogy eszébe jusson valami mentséget találni, amit nem is várnék tőle, egyébként meg elmondtam, ami lényeges. Az én szótáramban ennyi elég.
Lebámulok a vízre, majd visszafordulok a Maseratihoz. A fekete kaszni egyre jobban felforrósodik a napfényben, fogalmam sincs, mikor lehetett a hajnal, de a hőmérséklet alapján régóta pusztítanak itt az agresszív fénynyalábok. Kinyitom az összes ajtót, hogy az autón szabadon átfújhasson a sós szél, majd beülök a vezetőülésre és hátrahajtom a fejem. Gondolom nem fölöslegesen várok.


Tag: damn Words: didn't count it Music: CITY Notes: a real friend takes the bus with me when the limo breaks down

Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Claire&David - the city looks so pretty... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claire&David - the city looks so pretty...   Claire&David - the city looks so pretty... EmptyKedd 13 Aug. 2013, 02:42



David & Claire


Valljuk be őszintén. A reggel mindenki életében az a napszak, amit kényszeresen gyűlöl. Ki szeret mondjuk reggel 6-kor felkelni arra, hogy az ágya melletti éjjeliszekrényen az ébresztőóra éles zajjal reng, mintha muszáj lenne neki. Én gyűlölöm ezt az érzést, pedig nem reggel 6kor, hanem 8kor csörgött az órám. Beállítottam, mert volt néhány elintéznivalóm, amikhez feltétlenül időben kellett felkelnem. Félálomban elvánszorogtam a fürdőszobáig, hogy egy hűsítő zuhany alatt moshassam ki a csipákat a szememből. Kb negyed óra múlva magamra kanyarítottam egy törölközőt, é elindultam a tükörhöz, hogy megcsinálhassam a sminkem, belőhessem a hajam, és indulhassak. Ezt a procedúrát a csap mellett lévő mobilom zavarta meg. A kijelzőn egy név jelent meg: David. Ásítottam egyet, majd végighúztam ujjam a "fogadás" feliraton, ami a képernyőmön villogott. Mégis mit akarhat ilyen korán? Tudja, hogy nem vagyok koránkelő típus, és nincs is rá okom egészen addig, amíg el nem kezdődik a suli. David nem szokott csak úgy felhívni azért, hogy beszélgessünk, ha ezt akarná, akkor csak dobna egy sms-t, hogy itt és itt találkozzunk ekkor és ekkor. Abból, hogy ilyenkor felhívott könnyedén rájöttem, hogy valami nem okés. Miután köszöntem végighallgattam, amit mondott és csak egy "oké"-val válaszoltam, majd letettem. Igyekeztem a lehető leghamarabb sminket varázsolni az arcomra, majd felöltözni. A viseletem egy  fekete magas talpú szandálból, fehér blúzból és sötét farmerból állt, amit néhány kiegészítővel dobtam fel. A vállamra kaptam a táskám, és már indultam is.
Kb 5 perc kutakodás után megtaláltam Laurent bikakábelét a garázsban. Bevágtam a csomagtartóba, és miután beütöttem a címet a GPS-be el is indultam. Reméltem hamar megtalálom a helyet, David így is legalább egy órát várhatott rám. Útközben megálltam egy kávézónál, hogy vegyek két nagy adag kávét, majd tovább indultam. Fél órába telt, amíg megtaláltam az említett kék épületet. Meglepően könnyedén megtaláltam David-et, bár azután, hogy megvolt a kék épület már igazán nem volt nehéz dolgom. Leparkoltam és kiszálltam a kocsiból a két kávé kíséretében.
-Hosszúra nyúlt az éjszaka? -vontam fel a szemöldököm, miközben odasétáltam hozzá.
-Tessék, gondoltam jól jöhet. -nyújtottam felé az egyik adag finom, friss italt. Hiába, egy angyal vagyok.
-Mi történt? -tettem fel a legalapvetőbb kérdést, ami most eszembe jutott. Érdekelt mi is történt az éjszaka, aminek az eredménye egy lemerült akkumulátor lett.


Vissza az elejére Go down
Mesélő

Mesélő


Posts : 2
Residence : everywhere ;]

Claire&David - the city looks so pretty... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claire&David - the city looks so pretty...   Claire&David - the city looks so pretty... EmptyCsüt. 15 Aug. 2013, 09:05


David kénytelen  Claire segítségére várakozni, mégha az egy kicsit késve is érkezik. Hiába, a jóbarátok kisegítik egymást, amikor csak tudják. Viszont van valaki, aki még ezt is kihasználja, csakhogy bonyolítsa mások életét, ami talán amúgy sem épp egyszerű és átlagos... Nem csupán Claire és Spencer, de már David telefonján is kezdenek szaporodni a titokzatos üzenetek. Egy kis rezgés kíséretében már érkezik is egy sejtelmes, de iegncsak sokat mondó  üzenet...
1 new text message

Trükkös szerkezet egy autó. Sokaknak ez a szeme fénye, ám arra senki sem gondol, milyen egyszerű is rábírni egy járgányt, hogy megmakacsolja magát, aztán se előre, sem pedig hátra. Igen, nagyon... Szinte már elképesztően egyszerű.

J


CREDIT TO GBOF ! of caution 2.0



Mindemellett a két jóbarát még nem is sejti, micsoda kis "meglepetés" várja őket ezen a "szent" helyen, mindössze pár méterre tőlük. Bizonyítékok. Bizonyítékok valami olyasmiről, ami talán jobb lenne, ha mégis titokban maradt volna. Amit azonban már csak ketten is tudnak, az már régen nem titok. Szerencsétlen véletlen lenne, hogy David itt ragadt, Claire pedig igazi jótevő módjára siet a segítségére? Nos, sajnálatos módon véletlenek manapság nincsenek. Ezt pedig hamarosan Claire és David is meg fogja tapasztalni, ahogyan azt is, hogy "J" nem viccel és nem árt őt komolyan venni...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Claire&David - the city looks so pretty... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claire&David - the city looks so pretty...   Claire&David - the city looks so pretty... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Claire&David - the city looks so pretty...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» David Blackstone
» Dávid és az angyalok
» Tero&Claire ~ We meet again...
» Hey, I'm Claire...
» Claire Delacroix

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Los Angeles :: Külváros-
Ugrás: