• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 2n6bygh Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 28u5k5g Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 2j4t2yh
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 F26cn8 Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 2vt1pp0 Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 11skqbn
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A> Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A> Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A> Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A> Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A> Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A> Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A> Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A> Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A> Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A> Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A> Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A> Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A> Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A> Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A> Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A> Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_lcapAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Voting_barAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_lcapAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Voting_barAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_lcapAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Voting_barAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_rcap 
Tero Lahti
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_lcapAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Voting_barAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_rcap 
Admin
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_lcapAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Voting_barAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_rcap 
Ian Shaw
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_lcapAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Voting_barAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_rcap 
Letty Ortiz
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_lcapAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Voting_barAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_rcap 
Lucille Wise
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_lcapAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Voting_barAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_rcap 
Kate Donelly
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_lcapAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Voting_barAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_rcap 
Tia Duvall
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_lcapAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Voting_barAdam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között   Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 EmptyKedd 13 Aug. 2013, 04:04



Érdekelt, hogy honnan jött, és meg is kaptam rá a választ. Seattle. Nincs közel, sőt! Az egy viszonylag nyugodtabb hely, már ha nem támadnak a vámpírok vagy hasonlók. Itt biztosan történik valami és talán az újságírás miatt jött ide, hogy nagyobb fába vágja a fejszéjét, ezt nem tudhatom még csak 'talánra' sem, hisz ez az én elméletem, aminek lehet, hogy fele sem igaz.
-Szóval Seattle. -ismételtem el a dolgot, hogy megjegyezzem, majd mielőtt még megkérdezhettem volna, hogy került ide, meg is kaptam a nagyon humoros választ. Kocsival. Mily' meglepő!
-Szeretem a kocsikat, még a jó kis klasszikusokat is... -jegyeztem meg, mikor a Chevi-t említette.
Majd én kerültem terítékre, hogy mivel is foglalkozom, mit keresek itt. A munka! Tehát félig igazat mondtam, de most nem a tolmácsolás miatt voltam itt, hanem, hogy megöljek valakit.
-Átutazóban, igen. De azt nem tudom, hogy meddig maradok. Lehet, hogy csak pár nap, de akár hetek is lehetnek belőle... -magyaráztam tényleg tanácstalanul. Nem tudom, hogy Shaw mennyire lesz bonyolult áldozatnak.
-A végén még lehet, hogy itt ragadok... pedig Miami jó hely. -szeretek ott élni, élvezem a pörgést és az éjszakai életet. A bulik is szuperek, főleg legutóbb annak a Laurent nevű srácnak a sajátja nagyon jó kis party volt.
Vissza az elejére Go down
James Adam Cooper

James Adam Cooper


Posts : 24
Residence : L.A.
Age : 47

Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között   Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 EmptyKedd 13 Aug. 2013, 04:52


- Nos.. a klasszikus erre már erős túlzás. A roncs találóbb.. - szorongattam még mindig a poharamat, nem is tudom mit vártam tőle, talán azt hogy megint kiugrik belőle egy dögös lááány.. de az még tegnap volt és valamiféle gumimedence is besejlik a képbe. Nadeeztmosthagyjuk...
Sokkal inkább érdekelt a jelen, a múltat majd megfejtjük ha kell, éés mert ez a csinosnak tetsző hölgy itt ült mellettem, majd hülye leszek nem neki szentelni minden figyelmemet.
A szavaira először csak hosszan, kifinomultan bólintottam. Legyen inkább óvatoskodva! A többi meg..

- Haaa.. szívjóságról beszélnénk és megszállt volna a magasságos, azt mondanám, vigyázz vele.. nehogy ittfogjon ez a város. - emeltem felé csak színészi vészjóslással a szemöldökömet - de mivel csak egy ember vagyok, és pláne férfi.. - időzött el rajta a szemem, aztán hirtelen kaptam vissza tömény lazasággal a bárpultra előttem - remélem hogy mi ketten még látjuk egymást. - rövid szünet - Akár többször is! - rántottam félre az arcélemet már félig a szám közelébe terpeszkedő pohárba beszélve és le is csúszott az az utolsó korty már húgymeleg víz, mintha csak egy érett, ízletes és kellemes whiskyt szopogatnék el valamelyik este.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között   Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 EmptyKedd 13 Aug. 2013, 22:42



-Ne mondj ilyet szegény kocsira! -pillantottam rá mosolyogva. Mégiscsak elhozta valahogy idáig, szóval egy szava sem lehetne rá, de ő tudja. Nem fogok vitába szállni vele csak azért, hogy egy sosem látott autó védelmére keljek.
-Ez édes tőled! -küldtem felé egy újabb mosolyt. Egy cuki pasi Los Angeles-ben, hát nem gondoltam volna. A Miami partys srác is ide valósi, de rajta látszott, hogy az egyéjszakás kalandokra utazgat, én meg azokból abban a pillanatban kinőttem, hogy az elsőt és egyben az utolsót megbántam.
-Sosem lehet tudni, hogy meddig kell maradnom és hogy mikor és hol futunk össze legközelebb. Az is lehet, hogy egyszer a főnököm gondol egyet és itt akar újabb üzletet nyélbe ütni. -gondolkodtam el a dolgokon, majd beleittam a maradék vizembe.
-De mielőtt lelépnék innen, mindenképp megkereslek! Ha másért nem is, akkor azért, hogy elmondjam, hogy jó volt-e a cím, amit megfejtettél nekem! -emlékeztettem rá, hogy mennyit is segített nekem.
Vissza az elejére Go down
James Adam Cooper

James Adam Cooper


Posts : 24
Residence : L.A.
Age : 47

Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között   Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 EmptyHétf. 02 Szept. 2013, 08:26


Talán egy kóborló vállrándítás.. Igen! Ennyi még simán belefért a tiltakozásba előttem, de… bánom is én.. Viszont a következő szavakra kis híján megakadt az az utolsó korty útban a gyomorba és vett egy véletlenszerű visszautat. Na NEM! Nem fogunk itt okádósat játszani, ezért gyorsban visszakényszerítettem és igyekeztem nyílt tekintettel felelni az engem ért megítélésre.

- Nos.. – rövid szünet – sósnak még sose mondtak. – sóhajtottam a végébe, de végtére is.. hm.. De hamar a többi is követte én meg igyekeztem inkább figyelni, nem félrevinni minden gondolatot, ha máár.. ilyen jól vagyok és a korábbi dörömbölés átment elég szünetesbe.

- Hát ha már így lesz, legyen így! – vágtam rá egyöntetűen miközben bal kezem már nyitotta is a rajtam feszítő kabátot, a jobbik meg túrta fel a belső zsebemet, hopp egy névjegy, megisvan! – húztam ki, és lecsapva a söröspultra, egy ujjal és a tekintetemmel követve toltam át az ominózus leányzó felé. Csak ekkor néztem fel a szemeibe.

- Csak hogy megkönnyítsem a dolgodat! – toldottam meg kacsintva, és csakis akkor engedtem el, ha érte nyúlt, egyéb esteben csak tartottam a kezemmel.


(bocs a hosszú szünetért, mély volt a szar.:/ )
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között   Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Adam & Rosetta - Egy csendes mulató falai között
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Adam & Tero - What the fuck?!
» Rosetta Phoenix
» Rosetta x Kate
» James Adam Cooper
» Rosetta and Letty ° Who are you, girl?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Los Angeles :: Belváros-
Ugrás: