• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 2n6bygh Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 28u5k5g Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 2j4t2yh
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 F26cn8 Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 2vt1pp0 Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 11skqbn
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A> Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A> Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A> Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A> Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A> Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A> Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A> Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A> Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A> Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A> Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A> Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A> Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A> Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A> Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A> Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A> Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_lcapRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Voting_barRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_lcapRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Voting_barRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_lcapRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Voting_barRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_rcap 
Tero Lahti
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_lcapRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Voting_barRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_rcap 
Admin
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_lcapRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Voting_barRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_rcap 
Ian Shaw
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_lcapRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Voting_barRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_rcap 
Letty Ortiz
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_lcapRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Voting_barRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_rcap 
Lucille Wise
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_lcapRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Voting_barRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_rcap 
Kate Donelly
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_lcapRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Voting_barRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_rcap 
Tia Duvall
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_lcapRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Voting_barRosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Ian Shaw

Ian Shaw


Posts : 43
Residence : Mindig más
Age : 45

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyPént. 02 Aug. 2013, 01:43



Szóval szerinte nem kellene kocsiba ülnöm? Hm. Miért is nem? Nem értem ezt a nőt. Szerintem mindkettőnknek jobb lenne, ha lelépnék. Mit csinálhatnék még itt?
Mikor közölte, hogy várjak, vissza fordultam, s az ajtóból néztem rá. Nem tudom, mit akarhat, csak vártam a reakcióit, de nem tudtam semmit sem kiolvasni a tekintetéből.
- Itt felejtettem valamit?
Kérdeztem, hisz jobb nem jutott az eszembe hirtelen. Bár a kocsikulcsom meg van a lakáskulcs is meg a telefonom is, szóval nem hiszem, hogy itt hagytam valamit.
- Igen? És miért is ne ülnék kocsiba? Valahogy haza kell jutnom.
Közöltem vele, majd becsuktam magam után az ajtót s a lány elé álltam. Megsimogattam bájos kis arcát, majd csak egy halvány mosoly jelent meg a szám sarkában.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyPént. 02 Aug. 2013, 02:04



Arra kértem Shaw-t, hogy maradjon. Magam sem tudtam, hogy miért. Csak úgy jött. Valamiért nem hagyhattam, hogy kitegye a lábát az ajtón. Nem vagyok normális, de komolyan még a társasága is hiányzott volna, pedig a bunkó stílusa minden csak nem megnyerő.
Ő sem értette, hogy miért nem engedem az útjára. Hát nem volt vele egyedül. Ki kellett találnom valamit, amiben talán van némi logika.
Közöltem vele, hogy nem ülhet kocsiba. Hát több, mint a semmi.
-Hogy miért? -kérdeztem vissza, ezzel is időt nyerve, hogy valamit rögtönözhessek.
Becsukta az ajtót és állt velem szemben. Megsimogatta az arcomat és gondolom valami magyarázatra várhatott. Hát az elég gyér teljesítmény lesz.
-Szóval szerintem ennyi whisky után nem kellene kocsiba ülnöd. Itt maradhatsz. -közöltem a tényeket, amiket sikerült összeszednem. Próbáltam előkaparni némi magabiztosságot, amiről annyira híres vagyok. Csak most pont nem. Ez a Shaw kicsit megzavarta a dolgokat.
-De ha mindenképp menni akarsz, nem tudlak megállítani. -tettem hozzá azért, nehogy azt gondolja, hogy mindenáron itt akarom tartani.
Vissza az elejére Go down
Ian Shaw

Ian Shaw


Posts : 43
Residence : Mindig más
Age : 45

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyVas. 04 Aug. 2013, 22:32



Most aztán tényleg nem tudom, hogy mi van. De ha akarja, akkor maradok. Veszteni nem vesztek vele semmit. Majd a whiskyre hivatkozott Rose, amiért nem enged elmenni. Ezt mondjuk nem veszem be, de ő tudja.
- Nos, akkor azt mondod, hogy egy üveg whisky után, nem érdemes beülnöm a kocsimba.
Ismételtem meg őt, majd levettem a kabátom ismét, s a kanapéra dobtam. Helyet foglaltam, s csak bámultam magam elé. Ian, nem vagy formában ma.
- Ha ragaszkodsz hozzá akkor maradok. Nem ülsz le?
Kérdeztem a lánytól, majd ránéztem. Istenem, hogy én mekkora barom vagyok. Egyáltalán nem kellett volna szóba állnom vele. Ott kellett volna hagynom őt egyedül a parkolóban.
- Szóval, akkor mit akarsz csinálni?
Kérdeztem, ha már itt maradtam vele. Most kihasználhatja az időt mindenre, amire csak akarja.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyVas. 04 Aug. 2013, 23:50



Shaw belement abba, hogy maradjon. Igazából én sem értettem pontosan, hogy miért is nem hagytam neki, hogy kilépjen ezen az ajtón. Talán csak nem akartam egyedül maradni, vagy lövésem sincs. Mindegy is. Nem megy sehová és kész.
-Igen, azt... -oké. A helyében én sem venném be ezt a szöveget, de jobb valahogy nem jutott az eszembe. Azt mégsem mondhatom, hogy jaj mennyire félek, hogy valaki majd megint itt keresné őt. Mert ugyebár elvileg nekem kellene megvédenem őt vagy hasonlók, szóval tudja, hogy nem vagyok az az ijedős 'nebántsvirág'.
Ha ragaszkodom hozzá... ez olyan, mintha kényszeríteném vagy ilyesmi, pedig eszem ágában sincs. Ha annyira akarna, akkor lerázhatna és egészen nyugodtan kisétálhatna azon az ajtón.
A kérdésére az volt a válaszom, hogy leültem mellé a kanapéra. Végülis érezzem magam otthon a saját szobámban. Nagyon vicces.
-Mesélj egy kicsit arról, hogy kik és miért akarhatnak megöletni. -még hogy mit akarok csinálni. Azt sem tudom megmagyarázni, hogy miért akartam, hogy maradjon, nem hogy még ez is.
Az asztalon lévő whisky-ért nyúltam és meghúztam a maradék egy részét. Lehet ezt az ügyet nem kellett volna vállalnom, és maradhattam volna Miami-ban. De az a sok pénz!
Vissza az elejére Go down
Ian Shaw

Ian Shaw


Posts : 43
Residence : Mindig más
Age : 45

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyKedd 06 Aug. 2013, 18:10



Mivel azt akarta Rose, hogy maradjak, így nem mentem el, hanem ismét helyet foglaltam a már ismerős kanapén. Csatlakozott hozzám ő is, majd arról kérdezett, hogy kik és miért akarnak elkapni.
Ezt már magam sem tudom, hisz annyi minden van már a rovásomon, hogy csak na.
Nem szóltam, szinte elengedtem a fülem mögött a whiskyre hivatkozását, s csak a következő mondatára reagáltam.
- Hát, tudod sok rossz dolgot tettem életemben, s most lett elegük belőlem, így rám küldenek minden kis fejvadászt, hogy öljenek meg, s cserébe jó kis összeget kapnak. De gondolom ezzel te is tisztában vagy, hisz ha Owen küldött, akkor elmondott egy- két részletet.
Csak ennyit mondtam neki, hisz most feleslegesen fogom felsorolni a dolgokat, amiket elkövettem.
Rágyújtottam egy cigire, s hoztam egy üveg whiskyt a bárpultból, majd öntöttem mindkét pohárba.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyKedd 06 Aug. 2013, 23:32



Ha már itt maradt, akkor el akarta magát foglalni valamivel és tőlem várta a megoldást. Én magam sem tudtam, hogy igazából miért marasztaltam, így úgy döntöttem, hogy arról faggatom, ki és miért akarhatja megöletni.
Egy elég semmitmondó választ kaptam, bár tény, hogy hülye kérdés volt. Ha tudná, hogy pontosan ki tűzte ki a fejére a vérdíjat, akkor amilyen stílusa van, már maga is elkapta volna az illetőt. Viszont a fejvadászok tényleg alaposan rácuppantak Shaw-ra, nem én vagyok az egyetlen, de még így is én állok a legközelebb a győzelemhez.
-Igen, Owen beavatott pár részletbe. Bár azt nem mondta, hogy mennyire nehéz dolgom lesz veled. -pillantottam rá mosolyogva. Na igen. Iszonyatosan önfejű és a bunkóságát még nem is említettem.
-Elég magas az összeg, amit jutalomként kínálnak a fejedért cserébe, szóval nézz mindig a hátad mögé és ne bízz senkiben! -ez aztán egy bölcs tanács volt, de tényleg. Itt vagyok én, a fejvadász, aki olyannak adja ki magát, aki Shaw oldalán áll. Kellemetlen.
Elment egy újabb adag whisky-ért, amivel ismét feltölthette a poharakat. Nyúltam is az italért és belekortyoltam a whisky-be.
-Miért kezdtél el versenyezni? -vetettem rá egy kérdő pillantást, majd újra a whisky-vel megtöltött pohárnak szenteltem a figyelmemet.
Vissza az elejére Go down
Ian Shaw

Ian Shaw


Posts : 43
Residence : Mindig más
Age : 45

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptySzer. 07 Aug. 2013, 17:51



Megleptek ezek a mondatok, amiket mondott nekem, hisz engem nem kell okítani, tudok én mindent magamtól is. Megvédeni meg duplán nem kell, hisz nem vagyok valami puhány alak. Engem kemény fából faragtak.
- Nehéz dolgod van velem? Miért is?
Az igaz, hogy nem vagyok épp a kedvességemről híres, de az nem azt jelenti, hogy itt- ott nem engedek meg magamnak egy kis jó modort.
- Tudom, hogy magas az összeg amit kitűztek rám, nem is bízom senkiben. Még benned sem. Nem kell kioktatni.
Ez lehet, hogy első beyomásra kissé bunkón hangzik, de ez így igaz. Nem bízom senkiben, s ez nem a vérdíj miatt van, hanem alapból ilyen a természetem.
- Egyszerű a válasz. Szeretem a kocsikat és a száguldást. Kell ennél több?
Ittam a whiskymből amit előb öntöttem ki a poharakba, majd hátradőlve figyeltem Rose reakcióit, hisz nem adtam éppenséggel valami hosszú magyarázatot a dolgokra.
Rápillantottam az órámra, s már éjjel 1 óra is elmúlt. Hát, jól elment ez a mai nap. Nem is csináltam semmit.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptySzer. 07 Aug. 2013, 20:58



Őszinte kérdő pillantást küldtem felé, mikor visszakérdezett a kijelentésem hallatán, miszerint nehéz dolgom van vele. Ezt komolyan kérdezi!?
-Szerinted ez kérdés? Nehéz bármit is kihúzni belőled, nem vagy együttműködő, ráadásul a modorod is khm... hagy némi kívánnivalót maga után. Simán képes lettél volna ott hagyni a kerék nélküli kocsival, hogy gyalogoljak. Hát körülbelül ennyi így hirtelen a magyarázat. -közöltem a tényeket. Ezt le sem tagadhatná. Ő ilyen és kész, könnyű jellemezni. Keresünk pár negatív dolgot, ami a bunkó szinonímája és meg is találtuk Shaw-t a szótárban.
-Nem kioktatásnak szántam, mindössze egy jó tanács volt. Nem is kell, hogy bízz bennem, az érzés kölcsönös. -én sem bíznék magamban a helyében, de belé sem fektetek túl nagy bizalmat. Aki képes lett volna ott hagyni, annak még azt sem hiszem el, amit kérdez.
-Nem, a válasz teljesen korrekt. -ennyit arról, hogy miért kezdett el versenyezni. Egyszerű, de jogos választ kaptam, amit nem is akartam tovább boncolgatni.
Az órájára pillantott, kihasználva az alkalmat én is gyorsan leolvastam róla, hogy mennyit is mutat. Elmúlt éjjel 1. Az igen! Azt hittem, hogy még nincs ennyi idő, bár igazából nem is nagyon gondolkodtam rajt.
Ittam még egy kortyot a whisky-ből, majd Shaw-ra emeltem a tekintetemet. Kár, hogy nem egy oldalon állunk és annyira drága az élete, mert elég jó pasi. Hát így jártam.
Vissza az elejére Go down
Ian Shaw

Ian Shaw


Posts : 43
Residence : Mindig más
Age : 45

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyKedd 13 Aug. 2013, 19:33



Hát, ezek szerint akkor igazam volt, hisz nem vagyok könnyű eset ezt magam is bevallom, de hát manapsák ki nevezhető könnyű esetnek. Az meg hogy ott hagytam volna őt, ez csak természetes lett volna tőlem. Viszont belém is szorult némi emberség, még ha jól is titkolom, s ezért hoztam el.
- Igen, simán ott hagytalak volna, de nem hagytalak ott. Elhoztalak. Szóval azt nem mondhatod rám, hogy bunkó vagyok.
Mondtam komoly képpel, hisz ezt én sem gondoltam komolyan.
- Akkor nem bízol bennem. Nem sok ember bízik meg egy magamfajta férfiban.
Tájékoztattam őt, majd megittam a whiskym, s rágyújtottam. Nem tudom miról tudnák még vele beszélgetni, hisz az a csók teljesen össze zavart. Lehet, hogy részegségből adtam neki. Nem. Biztos vagyok benne, hogy csak is a részegség vezetett rá. Más különben nem tettem volna meg.
- Akkor jó ha korrket. Örülök neki.
Tettem hozzá, majd csak néztem a lányra. Magam sem tudom, hogy mi játszódik le bennem, de talán jobb is. Inkább élvezem a cigim és a whisky társaságát.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyKedd 13 Aug. 2013, 23:03



-Igen, hálás is vagyok a nagylelkűségedért, hogy képes voltál ekkora áldozatot hozni. -jegyeztem meg nem kis iróniával a hangomban. Közölte, hogy gyalogoljak, ezek után ne várja tőlem, hogy valami jótevőként tekintsek rá.
-De, mondhatom, hogy bunkó vagy. Ettől függetlenül még az voltál. Hiába cipeltél ide nagy kegyesen... -ami tény az tény. És bizony nem kérdés, hogy Shaw rohadtul nem a jó modoráról híres, talán ezért is akarják kinyírni annyira. Pontosabban kinyiratni. De egy fejvadász már elcseszte, én viszont még mindig itt vagyok vele.
-Nem sok okot adtál arra, hogy bízzak benned. Te is közölted, hogy hasonlóképp érzel. Kár is volna azt hazudni, hogy ez másként van. -pillantottam rá, majd én is megittam a maradék whisky-met, a poharat pedig az asztalra raktam.
Felkeltem a kanapéról, majd átvetettem a lábamat az övéi felett és vele szemben az ölébe ültem. Kivettem a kezéből a cigit, beleszívtam egyet, majd az asztalon lévő hamutartóba ejtettem.
-A beszélgetés nem megy nekünk... -állapítottam meg a dolgot, miközben a barna szemeibe néztem.
Vissza az elejére Go down
Ian Shaw

Ian Shaw


Posts : 43
Residence : Mindig más
Age : 45

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptySzer. 14 Aug. 2013, 01:14



- Akkor ebben egyetértünk, hogy milyen szemét alak vagyok. Remek. Legalább ebben az egyben van közös véleményünk.
Fejtettem ki a véleményem, hisz nem fogom megjátszani magam senki kedvéért sem. Nem vagyok valami jó a megjátszásban inkább őszinte vagyok, de álltatni magam sosem fogom.
Beleszívtam a füstölgő nikotinbomba cigarettámba, majd feltöltöttem a whiskys poharam. Egy kortyot ittam belőle, majd az asztalra tettem le.
- Hm. Kellett volna valami okot adnom rá?
Kérdően néztem Rose-ra, aki egy hirtelen mozdulattal beleült az ölembe. Bevallom, mindenre számítottam, de erre kifejezetten nem. Nem sokat zavartattam magam, jobb kezem a combjára tettem, majd simogatni kezdtem azt.
- Ő, a beszélgetés tényleg nem megy nekünk, de nézd el nekem, hisz nem vagyok valami társasági ember.
Komolysággal néztem rá, miközben kezem még mindig a combjá pihent, miközben a tekintetét fürkésztem. Jó lenne tudni, mi jár abban csöpp kis fejében.
- Szóval, akkor a beszédben nem vagyunk jók. Miben lennénk jók?
Kérdeztem től ehiggadt hangon, majd vártam a válaszát. Semmi olyat nem szeretnék ráerőszakolni, amiben ő nincs benne, tehát csak vártam, hogy mi lesz a következő lépése.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptySzer. 14 Aug. 2013, 01:56



Így kicsit erősen hangzott, hogy mekkora szemét alak. Tény hogy az, de kimondva talán durván hangzott még hozzá képest is. Van benne valami megnyerő, ami mégiscsak vonzóvá teszi a bunkó személyiségét, bár ez lehet azért van, mert a nők valamiért buknak a rosszfiúkra.
Arra meg már nem is nagyon akartam reagálni, hogy kellett volna okot adnia rá, hogy bízzak benne. Nem, egyáltalán nem. Sőt! Neki sem kellene bíznia bennem, de ezt kell elérnem, szóval ja.
Egy hirtelen ötlettől vezérelve szépen kényelembe helyeztem magam Shaw ölében. Nem ellenkezett, a combomat kezdte el simogatni válaszképp és egyet értett abban is, hogy a beszélgetés nem nekünk való.
-Rám sem épp jellemző a sok trécselés. -vontam meg a vállamat mosolyogva.
-Szerintem egész sok mindenben. Majd kikísérletezzük! -válaszoltam meg a kérdését nagy kegyesen. Nem állt szándékomban rámászni erre a fickóra, sőt senkire sem, de valahogy nem jött be ez az elhatározásom vele kapcsolatban. Tudom, hogy meg kellene ölnöm, de most nem lenne túl okos dolog, lebuktatnám magam, így akkor már inkább kiélvezem a társaságát, amíg tehetem és meg nem fosztom magam tőle.
A nyaka köré fontam a karjaimat, majd lassan megcsókoltam, aztán egyre hevesebben, szenvedélyesebben és hosszabban. Lassan végigsimítottam az arcán, a nyakán, a karján, majd a kezemet a felsője alá csúsztattam végighaladva a kidolgozott izmai közt.
Vissza az elejére Go down
Ian Shaw

Ian Shaw


Posts : 43
Residence : Mindig más
Age : 45

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptySzer. 14 Aug. 2013, 18:16



Nem azért maradtam, hogy jópofizzon nekem, de most mit csináljak? Ez van. Maradtam, s nem bánom. Be kell látnom, hogy tényleg nem vagyok valami jó a beszédben, de nem is ez tett engem azzá aki most vagyok. Nálam a tetteim beszélnek helyettem, s ezen semmiképp nem vagyok hajlandó változtatni. Most miért változzak? Megakarnak öletni, akkor meg nincs miről beszélni. Ez van.
- Helyettem beszélnek a tetteim.
Erre csak ennyit válaszoltam, majd a következő kijelentésésre csak egy halvány féloldalas mosolyt csaltam arcomra, ami nagy ritkaság, de most mit tudok csinálni.
Csak néztem Rose-ra, amikor is csókot kezdeményezett. Nem vagyok semmi rossznak az elrontójá, így viszonoztam a csókját, majd mikor egyre szenvedélyesebben kezdett el játszadozni a számmal, akkor szorosabban magamhoz húztam, s a pólója alatt pihentettem a kezeim.
Nem tudom, mi fog ebből az egészből kisülni, de holnap az lesz az első, hogy eszélek Owen-el. Most csak a lányra koncentrálok, s arra, hogy kellemesen szórakozzunk így éjnek éjjelén.
Kezeim felfedezőutra indultak Rose felső testén, majd egyre heveseben kezdtem őt csókolni.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptySzer. 14 Aug. 2013, 22:20



Eléggé érdekesen alakultak a dolgok Shaw-val kapcsolatban. Londonban nem öltem meg, elcsesztem. Követtem Los Angeles-be, hogy helyrehozzam a hibámat, de ez is érdekes irányba kezdett elmenni, pláne így nem tudom hány pohár whisky után. Nem egyszerű, annyi szent.
Amikor csak úgy megcsókolt, leráztam, pedig valójában be kell, hogy ismerjem magamnak, jól esett. Végül csak úgy rámásztam és megcsókoltam. Hát igen. Meghülyültem! Ő persze nem ellenkezett és hamar belement a játékba. Viszonozta a csókomat, és ő is felfedező útra indította a kezét a testemen. Nagy hatással volt rám minden érintése és vágytam a folytatást.
Az ajkaimat egy pillanatra elszakítottam az övétől, hogy megfoszthassam a felsőjétől. Egy elégedett mosollyal nyugtáztam, hogy valóban egy jó pasit sikerült találnom Shaw személyében. Milyen kár!
Közelebb hajoltam hozzá és ismét megcsókoltam, majd óvatosan hátrébb csúsztam az ölében, hogy hozzáférhessek a nadrágjához is. A felsőtestén játszadozó kezeimet a combjára csúsztattam, majd néhány simítás után a cipzárjához vándorolt, amit lassan lehúztam.
-Szóval a tettek embere vagy... -jegyeztem meg mosolyogva. Hát akkor bebizonyíthatod a dolgokat, Shaw. Itt és most. Ma kivételt teszek veled.
Vissza az elejére Go down
Ian Shaw

Ian Shaw


Posts : 43
Residence : Mindig más
Age : 45

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptySzomb. 17 Aug. 2013, 04:35



Kezd ez az este olyan fordulatba válltani, amit a megismerkedésünk elején szinte lehetetlennek tartottam. Jól esett a közelsége, s hogy mer kezdeményezni. A nők többsége, akikkel együtt voltam, azok azt szerették, ha én irányítok. Viszont Rose-nak vagy megártott a sok pia, vagy tényleg szeret ő irányítani. Nem tudom, de benne vagyok a játékban. Kezeim egyre jobban kezdték simogatni minden egyes porcikáját, majd mikor ajkaink elszakadtak egymástól, Rose kicsomagolta a felsőtestem, s a pólóm a földön kötött ki. Én szintúgy levettem az ó felsőjét, miközben már csak egy melltartó takarta bájos dekoltázsát. Végig simítottam rajtuk, majd apró csókot nyomtam a nyakára, majd visszatértem telt ajkaihoz.
- Igen a tettek embere vagyok.
Hangom zihált volt, miközben felálltam a kanapéról, természetesen Rose-val, majd elindultam vele a hálószobája felé. Meg sem kottyant Rose pár kilója, hisz elég rám nézni. Kiedzettem magam az évek során, így egy törékeny nő pehely súlya meg sem kottyan nekem. Lefektettem őt az ágyra, majd fölé hajoltam, s úgy kezdtem el csókolgatni félmeztelen felső testét, majd gyengéden lehúztam a melltartója pántját, s vállait is apró, ám forró csókokkal halmoztam el.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptySzomb. 17 Aug. 2013, 05:19



Hát ha valaki nekem azt mondja, hogy én Ian Shaw-val egy ágyban fogok kikötni, akkor azt nem hogy kiröhögöm, de még jól le is puffantom. Ehhez képest most a dolgok igencsak megváltoztak és cseppet sem hasonlított a helyzet ahhoz, mintha meg akarnám ölni, ő pedig ellenséget látna bennem. Holnap ez már kevésbé fog jó ötletnek tűnni, mint ma...
Hosszas simogatás után megszabadítottam a felsőjétől, és ő is így tett velem kapcsolatban. Felkelt velem együtt a kanapéról és egyenesen a hálóba cipelt, meg sem állt velem az ágyig. Csókokkal halmozott el, amiket csak halk sóhajokkal jutalmaztam. Túl jó pasi ahhoz, hogy ne egy oldalon álljunk, ez annyira nem igazságos.
Finoman közelebb húztam magamhoz, hogy az ajkaimat újra az övéihez tapaszthassam és hosszan csókoltam, miközben a körmeimmel gyengéden végigszántottam a hátát.
-Még jó, hogy pont beléd ütköztem... -jegyeztem meg egy kihívó mosoly kíséretében. Majd egy mozdulattal fölé kerültem. Kapott tőlem egy rövidke csókot, majd a nyakára leheltem még jó párat.
Vissza az elejére Go down
Ian Shaw

Ian Shaw


Posts : 43
Residence : Mindig más
Age : 45

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyHétf. 19 Aug. 2013, 21:18



Jól elvagyunk, ahhoz képset, hogy semmi bizalmat nem táplál felém, s most még is egy ágyban kötünk ki. Ki tudja, mi lesz még ebből, viszont szerintem épp eleget játszadoztunk egymással. Most Rose volt felül, aminek kifejezetten örültem. Viszonoztam a csókját, majd kezeimmel végigsimítottam a lány hátán, s egy apró mozdulattal kikapcsoltam a melltartóját, majd gyengéden levettem róla.Ledobtam a földre, majd magamra húztam a nőt, miközben ajkaim az övére tapadtak, kezeim inkább a domborulatait fedezte fel.
- Hát, ha így gondolod, édesem.
Csak ennyit mondtam halk hangon, majd mgfordítottam a helyzetet, s ismét én kerekedtem felülre. Végig csókoltam a nyakán, majd a mellein, s meg sem álltam addig a pontig, amit még ruha fedett. Közben a telefonom csörgött, de most semmi nem ronthatja el ezt a pillanatot, s ezt az éjszakát. Holnap, lehet, hogy mindketten máshogy fogjuk nézni a dolgokat, de ki tudja. Ez lenne a sors? Vagy csak az alkohol befolyásolása? Nem tudom, de őszintén nem is nagyon érdekel.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyKedd 20 Aug. 2013, 00:04



Van az a mondás, hogy egy ágyban az ellenséggel. Ez tökéletesen igaz erre a mostani helyzetre, sőt! Meg kellene ölnöm, ehelyett most épp pont az ellenkezőjét teszem vele. Én sem vagyok teljesen normális, de Shaw elég nagy hatással van rám pedig tényleg egy igazi bunkó.
Nem sokáig élvezhettem a helyzetemet, hogy én vagyok felül, ugyanis gyorsan fordított a dolgon és ismét ő kerekedett felül.
Persze ez is tökéletesen megfelelt, de azért szeretem, ha enyém az irányítás, de ő sem szívesen mond le erről a vezér szerepről. Hát mindegy, akkor had legyen ő a domináns fél, ha annyira szeretné.
Csókjaival borította be a testemet, mikor megszólalt a telefonja. Nyilván nem az enyém, mert azt felismerném. Láthatóan nem törődött a zavaró tényezővél, így hát akkor én sem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, ő tudja.
Visszahúztam őt egy csók erejéig, miközben a már félig lehúzott cipzárú nadrágjával babráltam, hogy megszabadíthassam tőle. Shaw, az enyém vagy!
Vissza az elejére Go down
Ian Shaw

Ian Shaw


Posts : 43
Residence : Mindig más
Age : 45

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 19:17



Ismét én vagyok felül, s az én kezemben van az irányítás. Nagyon megkívántam ezt a nőt, s nem tudok ellene semmit sem tenni, de szerintem most nem is kell. Holnap, tiszta fejjel majd biztos mást fog gondolni, de mindegy is, hisz ma az enyém lesz a nő. Csókokkal halmoztam el testét, miközben ő magára húzott s ajkaink ismét egymásnak estek. A nadrágommal kezdett el babrálni. Kicsit segítek neki, s egy pillanatra elrugaszkodtam felőle, hogy le tudjam venni a nadrágom, majd ismét fölé kerekedtem, sa lány nadrágját is levettem, s már csak egy kis textil volt rajta, s levettem azt is róla. Gyengéd voltam a lánnyal. Ezt az oldalamat ritkán ismeri meg valaki, hisz általában bunkó és kegyetlen vagyok, most pedig gyengéd. Ki gondolta volna?
Levettem én is az alsó gatyám, majd tekintetem a lányéba fúrtam, miközben óvatosan összeolvadtam vele. Csípőm felveszi a ritmust, s ütemesen kezd el ringani, miközben a vágy egyre fokozódik bennem.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyKedd 27 Aug. 2013, 22:54



Rendesen egymásba gabalyodtunk Shaw-val az éjszaka, pedig valójában nem ismerjük egymást és nem is így terveztem a dolgokat, de szerintem ő sem. Viszont most már nincs visszaút, mármint semmi jónak nem vagyok az elrontója. Valahogy azt érzem, hogy vele kivételt tehetek. Bár lehet, hogy csak a sok whisky miatt gondolom így, de nem érdekel! Most nem!
Megszabadítottam a ruháitól, majd ő is így tett. Meglepően gyengéd volt és figyelmes. Elég bunkónak, öntelnek és gyilkos típusnak ismertem meg, így mindenre számítottam tőle, csak épp erre nem.
Végre magamban érezhettem őt és már semmi sem számított. A szánalmas világ megszűnt létezni körülöttem és már csak ő volt és én.
Felvettem az általa diktált ritmust és élveztem minden pillanatát. Halk sóhaj hagyta el a számat, mikor egyre mélyebben éreztem őt. Bár örökké tartana az egész...
Vissza az elejére Go down
Ian Shaw

Ian Shaw


Posts : 43
Residence : Mindig más
Age : 45

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyKedd 03 Szept. 2013, 19:59



Egyre jobban kezdtem élvezni ezt a helyzetet. Ki gondolta volna, hogy pont én pont ma egy nő ágyában kötök ki. Pedig erre tényleg nem számítottam, de nagyon megkívántam a nőt. Lehet a whisky miatt, de ki tudja. Egyre gyorsabban kezdtem el mozogni a nőben, s nem érdekelt semmi. Kissé gyengéd voltam vele, amire szerintem egyikünk sem számított. Nem baj. Egyzser én is lehetek gyengéd. Mégha nem is úgy nézek ki.
Csókolgattam Rose ajkait, majd a nyakát, végül a kebleivel játszadoztam. Még jó, hogy ekkora ez az ágy, így könnyedén megtudtam vele fordulni, s most ő volt felül. Végig a szemébe néztem, de nem tudtam kiolvasni belőle semmit. Élveztem minden egyes érintését, miközbn felvettem a ritmust, amit most ő diktált. A kezeim fenekét fogták, miközben le sem vettem a szemem róla.
Vissza az elejére Go down
Rosetta Phoenix

Rosetta Phoenix


Posts : 84
Residence : Ian Shaw nyomában
Age : 36
I have a(n) : Audi

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptySzer. 11 Szept. 2013, 00:51



Furcsa volt ez az egész. Shaw és én. Nem tudom, hogy mi vezetett odáig, hogy ahelyett, hogy megölném az ágyamba engedtem őt. De nem tudtam ellenállni neki és nem tudtam, hogy miért. Foghatom a whisky-re, és talán tényleg csak arról van szó, az lenne a legjobb.
Csókjában éreztem a vágyat, de ez ott volt a sajátomban is. A melleimmel játszadozott, miközben egészen magamban érezhettem őt. Akaratlanul is egy apró nyögés hagyta el a számat.
Aztán fordított a helyzeten és én kerültem fölé, így én diktálhattam a tempót. Végigsimítottam izmos felsőtestén és le sem vettem a szememet róla. Keményen és gyorsan mozogtam rajta.
Vissza az elejére Go down
Ian Shaw

Ian Shaw


Posts : 43
Residence : Mindig más
Age : 45

Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 EmptyHétf. 30 Szept. 2013, 18:48



Mindketten akartuk ezt a z egészet, lehet a sok whisky végett, bár csak az végett, hisz én nem táplálok sem érzelmet senki iránt, sem mást. Most csak ez esik jól. Rose van felül, aminek én kifejezetten örülök. Tekintetem végig a csábító testén van, s kezem a derekát fogják, miközben ő egyre gyorsabban, s vadabbul kezd el mozogni rajtam. Hagyom, had tegyen velem azt, amit csak akar, majd mikor már mindketten a csúcs felé hajózunk, alulról gyorsítok a tempón, s élvezem ahogy az élvezet szétárad a testemben, s mikor végeztünk, magam mellé fektetem Rose-t, s a feje tetejére adok neki egy puszit, majd felülök, s felvezem a gatyám,s az ablakhoz sétálok. Rágyújtok egy cigire, s csak bámulok kifelé. Elszívom a cigit, s a csikket kidobom az ablakon, majd vissza ülök az ágy szélére, s Rose-ra nézek.
- Akarod, hogy maradjak még, vagy húzzam el a csíkot?
Kérdezem meg tőle, miközben gyönyörű tekintetét fürkészem.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter   Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rosetta & Ian- Meeting with a bounty hunter
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Blake Hunter
» Rosetta Phoenix
» Rosetta x Kate
» Rosetta and Letty ° Who are you, girl?
» Tia & Rosetta -Night, race, cars, escape.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Los Angeles :: Külváros-
Ugrás: