• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 2n6bygh Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 28u5k5g Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 2j4t2yh
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 F26cn8 Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 2vt1pp0 Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 11skqbn
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_rcap 
Tero Lahti
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_rcap 
Admin
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_rcap 
Ian Shaw
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_rcap 
Letty Ortiz
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_rcap 
Lucille Wise
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_rcap 
Kate Donelly
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_rcap 
Tia Duvall
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Tero&Claire ~ We meet again...

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptySzer. 07 Aug. 2013, 01:50


Claire&Tero


Azon, hogy megköszönte a bókot csak mosolyogtam. Én tényleg így gondoltam. Szerintem nagyon szép lány. Bár az én anyanyelvemen jobban hangzott, mint angolul. de így legalább ő is értette. Majd miután egyet értettem vele abban, hogy túl sok a ruha rajtam megszabadított az ingemtől. Én pedig levettem a gatyámat, így már nem volt "túl sok" ruha rajtam. Szerencse, hogy a víz hideg volt, így lehűtötte a vágyaimat. Vagyis szerettem volna ezt hinni. De a vágy nem múlik el csak úgy. Magamhoz húztam, majd megcsókoltam. De valószínűleg, hogy benne is úgy tombolt ez az érzés, mint bennem. A csók egyre szenvedélyesebb lett. Ismét az anyanyelvemen szólaltam meg. Közölte, hogy imádja mikor finnül beszélek. Mikor megéreztem az ajkait a nyakamon végigfutott rajtam a hideg. De kellemes érzés volt. Az ajkaimat a nyakára helyeztem és apró csókokat nyomtam rá, majd elárultam neki, hogy csak annyit mondtam, hogy örülök, hogy találkoztunk. Majd megkerült és a hátamon lévő hegeken húzta végig az ujjait kínzó lassúsággal. Kellemesen bizsergető volt. majd kaptam egy puszit a vállamra és megkérdezte, hogy mit jelentenek a tetkóim. Ennyire lenyűgözőek lennének? Felé fordultam és felemeltem a kezem.
-Ez a felirat itt. Dynasty. Finnül ez jelenti a dinasztiát. Uralkodó családot jelent. A vállamon lévő síró nő és angyalszárnyak azért vannak ott, mert folyton azzal jönnek, hogy anyám miattam halt meg. Ugyanis akkor érte utol a végzet, amikor én születtem. Ez itt. -mutattam az ujjammal a kis jelre a kulcscsontomon.
-Egy egyszerű börtönben szerzett tetoválás. -meséltem el neki a tetoválások mivoltát, majd ismét hátat fordítottam neki és a kezét a hátamra raktam.
-Ezeket... gyerekkoromban "ajándékozta nekem a drága apám." -néztem magam elé, majd megfordultam és a királylány a kezemnél fogva belehúzott a habokba. Ő boldogan "lubickolt", míg én csak lebegtem a vízen és bevillantak a képek, amikor apám ott feküdt és könyörgött. De aztán odamentem a királylányhoz és magamhoz húztam. Végigsimítottam az arcán, majd a kezeimet a dereka köré fontam. Megcsókoltam, majd kezeimet végighúztam a hasán, majd mögé kerültem. Az ajkaimat a nyakára helyeztem és gyengéden csókot adtam rá. A józan eszemet felváltotta a féktelen vágy a királylány után. de tudok parancsolni az érzéseimnek, így hátrébb mentem tőle.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptySzer. 07 Aug. 2013, 02:24



Tero & Claire


Egyet kellett, hogy értsek vele, boldoggá tett, hogy találkoztunk. Csodával határos, hogy mindez megtörtént velünk, mégis itt vagyunk mindketten.
Ahogy ajkai a nyakamhoz értek, mintha köd lepett volna el mindent. Nem akartam gondolkodni, nem akartam tudni a múltról, a jövőről, de még a máról sem. Csak érezni akartam őt. A vágyaim a hideg víz ellenére is utat törtek maguknak, az egyetlen dolog, ami józanító hatással volt rám, azok a Tero hátán lévő hegek voltak. Nem akartam bugyuta kommentárokat fűzni hozzá, egyszerűen csak végigsimítottam a régi sebeken, majd megpusziltam a vállát. Nem is tudom, ezt amolyan "én itt vagyok melletted" dolognak szántam, bár én sem értettem, hogy miért...megijesztett mennyire is akarom őt, annak ellenére, hogy alig ismerem.
Türelmesen hallgattam, amit a tetoválásairól mondott. Felvontam a szemöldököm. Hogy állíthatják, hogy miatta halt meg az anyja, ha egyszer épp akkor született? Sokszor csalódtam már az emberiségben, de ez a történet újabb bizonyosságot adott afelől, hogy az emberek mennyire undorítóak is tudnak lenni.
-Nem hibáztathatnak csak azért, mert megszülettél és az anyád ebbe belehalt. -néztem rá kissé dühösen amiatt, hogy az emberek tényleg képesek ezt állítani. Ujjaim óvatosan végigfuttattam az arcán, majd hagytam, hogy ő irányítsa a kezeim. Ahogy ismét a sebeihez értem elkomorult a tekintetem, főleg miután elmondta honnan is szerezte őket.
-Sajnálom. -suttogtam a fülébe, majd apró csókot hintettem az ajkaira.
-Nem tudom, hogy miért nem kellettem a szüleimnek, de...azt hiszem jobb, ha eldobnak, mintha ezt teszik veled. -utaltam itt a hegek eredetére. Persze mindkettő értelmetlen egy gyerek szempontjából. Egy szülőnek egyszerűen nem lehet elég jó oka arra, hogy ilyen sebeket okozzon a gyerekének, vagy se szó se beszéd lelépjen. Megakartam érteni az anyám és az apám, de azok alapján, amit a magánnyomozó kiderített, nem voltam rá képes.
Próbáltam ismét feldobni a hangulatot, és persze Tero-t is, ezért megfogtam a kezét, hogy beljebb merészkedjünk. Szerencsére a csillagok, a Hold és a messzebb lévő világítótestek biztosítottak annyi fényt, hogy egészen jól láthassuk egymást. Egy ideig csak élveztem, hogy a hullámok csapkodását és a vizet. Néhányszor le is fröcsköltem a tőlem nem messze lebegő férfit, majd megálltam, hogy hátrasimíthassam vizes hajtincseim.
Nem kellett sokáig nélkülöznöm Tero közelségét, így abbahagytam a lubickolást, és hagytam, hogy magához húzzon. Viszonoztam a csókot, de ahogy a hasamhoz ért és a hátam mögé került egyre inkább úgy éreztem, hogy nem tudok uralkodni magamon. Libabőrös lettem, az egész testem megremegett. Vágytam rá, akartam őt, úgy mint még soha senkit. Elképesztőnek tartottam ezt az érzést. Ahogy távolodni kezdett megfordultam, és oda úsztam hozzá. Végigsimítottam a gerincén, és megcsókoltam. Nem tehetek róla, de...hiába akarom, nem tudom magam távol tartani tőle.



Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptySzer. 07 Aug. 2013, 04:46


Claire&Tero


Nagyon örültem, hogy találkoztam a királylánnyal. Ahhoz képest, hogy először el akartam küldeni a bárból... nos. Ez elég nagy váltás. majd a számat a nyakára raktam és megcsókoltam. Reméltem, hogy ő is annyira oda van értem, mint én érte. Vagyis. Azt hiszem, hogy úgy érzem, igen. Szerettem volna ezt hinni. Majd mikor meglátta a hegeket a hátamon csak egy puszit kaptam és egy hosszan tartó simítást a sebeken. De jó érzés volt. Biztató. Mintha rá számíthatnék. Elmondtam neki a tetoválások eredetét és kicsit kiakadt azon, hogy az emberek engem hibáztatnak az anyám haláláért.
-Tudod... már megszoktam. Mindenki rossznak lát. Én is magamat. -fejeztem ki az én véleményemet a dologgal kapcsolatban. Hisz. melyik gyerek nem bánja, ha az anyja meghal? Rajtam kívül. Sosem érdekelt, hogy ki volt. Nem. Egyszerűen olyan hidegen hagy, mint egy rózsaszín ing. Gusztustalan érzés fog el, ha csak rá gondolok. De valahol mélyen van egy kis bűntudatom, különben nem tetováltattam volna magamra. Az ujjai az arcomhoz értek, majd megfordultam és a kezeit a sebekre tettem. Elmondtam neki, hogy micsoda "ajándékot" kaptam gyerekkoromban az apámtól. Csak annyit mondott, hogy sajnálja és megcsókolt. Viszonoztam a csókot, majd a következő megjegyzésére kissé elkomorultam.
-Tudod... azért szerencsés vagy. Ha el is hagytak. de ismerhetted az anyád és apád nem vert... legalábbis remélem. -és nincs jogom ítélkezni fölötte. Én is olyan vagyok, mint a kibaszott apám. Megöltem. és ugyanúgy élveztem, mint ő a verést. Szóval. Pont olyan vagyok, mint ő. Szeretném azt hinni, hogy nem... de. Majd megpróbálta felpörgetni a hangulatot, így elhúzott magával fürödni. Én csak lebegtem és néha zavart csak meg a királylány. De nem bírtam sokáig a közelsége nélkül. Odaúsztam hozzá és magamhoz húztam. Viszonozta a csókomat, majd mögé kerültem és adtam egy gyengéd csókot a nyakára. Majd annyira erős volt bennem a vágy, hogy inkább hátrébb úsztam, de a királylány utánam jött. Az ujjai lágyan végighúzódtak a gerincemen, majd megcsókolt. Viszonoztam a csókját, miközben végigsimítottam a hátán és a kezeim megálltak a derekán. nem tudom, hogy mit csináljak. Vágyom rá. Nagyon is.
-Tämä on virhe. -suttogtam a fülébe.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptySzer. 07 Aug. 2013, 07:12



Tero & Claire


-Én egész másnak látlak. -mosolyodtam el. Arcvonásaim ellágyultak, nyoma sem maradt a másodpercekkel ezelőtti dühnek, amit az emberek ítélete váltott ki belőlem. Nem vagyok ostoba, nem gondoltam, hogy Tero szent lenne, de...melyikünk az? Mind követtünk el szörnyű dolgokat, vannak titkaink, és reméljük, ezek sosem kerülnek napvilágra. A helyzet az, hogy bármennyire is próbálok őszinte lenni, bármennyire is próbálok úgy tenni, mintha minden rendben lenne, semmi sincs. Nekem is vannak titkaim, talán több is a kelleténél. Hogy mi a különbség az én, és mások titkai között? Azt hittem eltemethetem az igazságot, de azok a névtelen üzenetek...megcáfolták ezt, ahogy David hite is megdőlt abban, hogy a titkok örökre elveszhetnek.
-Nem, nem vert, és igazad van...szerencsés vagyok, képmutatás lenne, ha azt mondanám nem. Egyszerűen csak, már fogalmam sincs mit gondoljak a családomról...-ajkaim megkeményedtek, az egész testem feszültségről árulkodott. Még mindig nem fért a fejembe az, amit megtudtam. Barcelona? Álnév? Elképzelni sem tudtam mi folyik anyám körül, de kiakartam deríteni.
-Mindegy is...hamarosan kiderül az igazság. -vontam meg végül a vállam és úgy döntöttem tényleg jobb, ha a sok nyomasztó gondolatot háttérbe szorítom. Ez most nem esett nehezemre, Tero volt olyannyira intenzív hatással rám, hogy könnyedén kitöröljön önmagán kívül minden mást a fejemből.
Egészen hamar meguntam a pancsolást, annál is inkább, mert ezt bármikor  megtehettem, abban viszont nem voltam teljesen biztos, hogy látom e még Tero-t. Ki tudja mikor jön rá, hogy nem vagyok különleges, pusztán egy egyszerű, szőke kis csaj, aki a herceget várja és azt hiszi ismeri az élet tragikus oldalát. Mindegy, megráztam a fejem, hogy ezek a gondolatok kiszálljanak belőle és inkább belevetettem magam a mai éjszakába, Tero-val. Fogalmam sincs, mivel váltotta ki belőlem azokat a dolgokat, amiket most érzek. Sosem voltam ennyire szentimentális, talán csak kissé teátrális némelyik helyzetben. Most mégis csak arra vágyom, hogy a Föld megálljon, ne forogjon tovább, hogy az idő múlása nélkül élvezhessük egymás társaságát.
Ahogy hátrébb húzódott szinte sugallatként jött, hogy kövessem. Nem akartam elengedni, egész közel akartam érezni magamhoz. Nem tudtam, hogy ez pillanatnyi fellángolás e, vagy annál sokkal több, de a megérzéseim azt súgták, hogy ha valamire ennyire vágyom, akkor az nem lehet apróság.
Kezeim a vállaira csúsztattam, miközben ujjaimmal óvatosan a nyakát simogattam. Megremegtem, ahogy a fülembe suttogott. Éreztem, ahogy a lehelete cirógatja a fülcimpám. Minden porcikám bizsergett. Sosem voltam könnyen kapható, még ha rengeteg olyan pletyka is keringett rólam a suliban, hogy miket művelek a focicsapat tagjaival...ez csak a népszerűség és a flörtölési szokásaim átka volt. Most viszont...ténylegesen úgy éreztem, hogy akarom őt, rettenetesen össze kellett szednem magam ahhoz, hogy miután kimondta a szavakat, a vizet nézve, kissé zavartan hátráljak néhány centit. Kíváncsian pillantottam rá végül, hogy elmondja mit is mondott az imént. Felnéztem az égre, majd miután pár percig csodáltam az égitesteket, Tero-ra pillantottam.
-Kimegyünk a partra? Van a kocsiban pléd, és talán még törölköző is. Tegnap voltam itt és a csomagtartóban felejtettem őket. -ajánlottam fel neki a dolgot. Nem akartam hazamenni, de a víz kezdett tényleg hűvös lenni, a pléd melege pedig eléggé vonzott, ahogy az is, hogy Tero-val legyek. Odasiklottam hozzá, és megfogtam a kezét, hogy elindulhassunk a part felé, persze, csak ha rábólintott a dologra.



Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptySzer. 07 Aug. 2013, 21:37


Claire&Tero

-Mert nem ismersz... -tettem hozzá komolyan. Nem ismeri a teljes sztorit, ami nem baj. Valószínűleg kiakadna és itt hagyna. És lássuk be. Hülyén néznék ki vizes alsógatyában, szétázott hajjal, amint éppen hazafelé gyalogolok. De ez a variáció nem fog megtörténni. Én nem mondom el neki. Ő az egyetlen, aki azért tart érdekesnek, aki vagyok és nem azért, mert a finn történelem vagy nyelv érdekelné. Amikor az emberek meghallják a nevem vagy azt, hogy Helsinki rögtön folyatni kezdik a nyálukat. De tudjátok mit? Finnország kurva szar. Minden drága, a történelmünk érdekes, de nekem borzasztó pocsék. A nyelvünk érdekes és szép, de ez minden. A következő mondandóm kissé gonoszra és bűntudatkeltőre sikeredett. Az egész testét átjárta a feszültség. Már megszokhatta, hogy nem érdekel senki nyomora. De most... ez valahogy megváltozott.
-Anteeksi... vagyis. Sajnálom. Egyáltalán nem vagy szerencsés. legalább mellettem volt egy szülő... és semmi jogom nincs elítélni az apámat. Olyan... -nyeltem egy hatalmasat, majd folytattam.
-Olyan vagyok mint ő. Sőt! Rosszabb. -ismertem el a tényeket. Akárhogy is nézzük vagy szépítgetjük. Nem vagyok több egy gyilkosnál. Megöltem az apámat és élveztem. Őrültem jó érzés volt. Ahogy ott feküdt. Könyörgött a szánalmas kis életéért. De nem érdemelte ki az életet. Majd a királylány szavai ébresztettek a mélázásomból. Hamarosan mindent meg fog tudni. ha ő mondja. Most csak az járt az eszemben, hogy elképzeljem anélkül a kevés ruha nélkül. Most ez kötött le a leginkább. De a vágyam olyan erős volt, hogy inkább utolsó csepp józan eszemre hallgatva hátrébb mentem.
De egyre közelebb jött és a kezeit a vállamra helyezte, miközben a nyakamon simított végig az ujjaival. De én a fülébe súgtam a dolgokról a véleményem. Mikor hátrébb ment, azt hittem megértette, hogy mit mondtam, de amikor láttam a kérdő pillantását válaszra nyitottam a számat.
-Csak azt mondtam, hogy ez egy hiba. De azt nem tettem hozzá... hogy egy olyan hiba amit el kell követni. Mármint legalábbis én el akarom... -mosolyogtam rá halványan. Bár reméltem, hogy osztja erről a véleményemet. Ő elfojtott rajongásom egyetlen vágya. De rajongásom talán annyira nem is elfojtott. Felpillantottam én is az égre. A Hold gyönyörű volt. Egy ideig merengve bámultam, majd a királylány szavai zökkentettek ki.
-Jó. -mosolyogtam rá halványan, majd megfogta a kezem és elindultunk a kocsihoz.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptySzer. 07 Aug. 2013, 22:11



Tero & Claire


-Talán nem ismerlek, de eleget tudok ahhoz, hogy biztos lehessek benne nem rossz ember vagy, csak valaki, aki követett már el rossz dolgokat. -mosolyogtam rá még mindig. Szerintem nem azok az igazán rossz emberek, akik tesznek rossz dolgokat, és emiatt önmagukat is rossznak tartják. Sokkal inkább tartottam bűnösnek azokat, akik újra és újra elkövetik a saját szörnyűségeiket azt próbálva elhitetni, hogy mindez teljesen normális, sőt...jó.
Ahogy a családomra terelődött a szó feszültté váltam. Rossz érzés fogott el. Ez mindig is így volt, amikor szóba kerültek, de amióta tudom azokat a dolgokat, amiket a magánnyomozó kiderített, azóta...még  sötétebb gondolatok keringtek a fejemben az anyámról.
-Melletted volt, de bár ne lett volna...legalábbis, ha velem történt volna, ami veled, akkor én így gondolnám. -magyaráztam el neki a véleményem, de látva feszültségét inkább csak gyengéden cirógattam a karját ezzel is arra késztetve, hogy nyugodtan mondja csak.
-Akit én megismertem nem szörnyeteg. -néztem rá komolyan. Ugyan tény, hogy nem tudtam mit követett el, mégis úgy éreztem a férfi, akit megismertem nem lehet szörnyeteg. Szerettem volna azt hinni, hogy tudom milyen, hogy benne nem fogok csalódni, de sosem lehettem elég biztos.
Nem bírtam távol tartani magam tőle. Bár a víz elég hűvös volt, mégis úgy éreztem, hogy forróság járja át a testem. Akartam őt, és ez megijesztett. Sok mindenre vágytam már életem során, de annyira talán soha semmit nem akartam, mint Tero-t. Nem értettem ezt az érzés, annyira furcsa volt, annyira más, mint amit érezni szoktam.  Tulajdonképpen már az is elég volt, hogy hozzáérhetek, megölhetem, vagy egyáltalán itt van, de azért...vágytam másra, vágytam sokkal sokkal többre. Ahogy a fülembe suttogott...úgy éreztem ez az a pont, amikor hátrálnom kell, különben képtelen leszek visszafogni magam és az ösztöneim.
-Vannak hibák, amiket el kell követnünk. -húztam félmosolyra a szám, majd ismét megcsókoltam. Aztán megfogtam a kezét és elindultam vele a kocsi felé, hogy "letáborozhassunk" mellette, miközben szólt a zene. Kicsavartam a vizet a hajamból, majd miután hátra simítottam a csomagtartóhoz léptem, hogy kivegyek belőle két plédet és két törölközőt. Az egyik plédet a homokba terítettem, míg az egyik törölközőt Tero felé nyújtottam. Miután sikerült nagyjából letörölnöm magamról a vizet, leültem a plédre és intettem a hercegnek, hogy ő is tegyen így. A hátunkra terítettem a plédet, majd szorosan hozzábújtam. Ujjaim végigsiklottak a karján, hogy a nyakán pihenjenek meg, majd megcsókoltam.
-Amikor itt vagyok...olyan, mintha nem létezne semmi, csak én és a hullámok. -mosolyodtam el, miközben a távolba révedtem. Néhány percig csak néztem a csillagok visszatükröződését a vízen, majd Tero-ra terelődött a tekintetem.
-Örülök, hogy most itt vagy velem.



Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyCsüt. 08 Aug. 2013, 06:17


Claire&Tero

-Azt sem tudod, hogy mit tettem... és mégis így gondolod... miért? -néztem rá kérdőn. Nem tudja, hogy megöltem az apám és azt sem, hogy újra megtenném. és élvezném. Nagyon. Majd mikor a családjára terelődött a szó feszült lett. Szóval ez kényes téma a királylány életében. Ez szomorú.
-Tudod... én... nem ítélhetem el... már mondtam. -vettem kissé szomorkásra a hangomat, majd a következő kijelentésem kissé sokkolt még engem is. Ez az igazság. Egy... egy őrült vagyok. Talán. Vagy csak egy srác, aki enyhén lelki sérült. Az érintése megnyugtatott. Legalábbis egy kicsit.
-Olet väärässä... én egy szörny vagyok... talán most nem. És amikor veled vagyok... egy kicsit elfelejtem, de... -nincs mit szépíteni. Én egy szörny vagyok. Egy. Kibaszott szörny. Gyűlölök mindent és mindenkit. Kivéve a királylányt. De ő más. Vele... kicsit boldog vagyok. Majd mikor a fülébe suttogtam hátrált. A megjegyzésére csak mosolyogtam. Na igen. Ez tény. És ez egy olyan hiba, amit szívesen elkövetnék. nem is egyszer. A csókja felmelegített. Kissé kihűltem a vízben, de ahogy az ajkai az enyémhez tapadtak. Már nem érzetem kétségeket. Csak őt akartam. Megfogta a kezem és elindultunk a kocsihoz. Kivett két plédet és két törölközőt. Az egyiket odaadta nekem. Megtörölköztem, majd csatlakoztam a királylányhoz. Szorosan hozzám bújt, ami nagyon jó érzés volt. A kezei a nyakamon pihentek. A csókja. istenem. Viszonoztam a gesztust, majd én a királylányt vettem szemügyre. Olyan szép. Sosem ejtett semmi ennyire rabul. Majd ő is rám nézett. A megjegyzésére csak mosolyogtam, majd átöleltem és megcsókoltam.
-Olen onnellinen .... minulle tärkeä.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyCsüt. 08 Aug. 2013, 09:55



Tero & Claire


-Mert...-itt kicsit hezitáltam, ugyanis nem tudtam pontosan hogy is fogalmazzam meg, amit gondolok, de végül rájöttem. -...kedvellek, szóval nem lehet másképp. -néztem rá egy mosoly kíséretében. Azt mégsem akartam neki bevallani, hogy túl fontossá vált számomra ahhoz, hogy kiderüljön tényleg rossz ember. Ráadásul...ahogy hozzám ért...ha rossz ember lenne, erre képtelen lenne.
-Nem is mondtam, hogy ítéld el, de...lehetsz rá dühös azért, amit tett. -vált arcom némileg magyarázóvá, miközben végigsimítottam az arcán. Nem akartam, hogy így érezze magát. Többnyire nem vagyok az a típus, aki törődik a pasik lelki világával, de Tero egész más kategóriába tartozott, őt nem tudtam volna az egyszerű pasik kategóriájába sorolni, mivel úgy éreztem, hogy ennél jóval több.
-De? -vontam fel a szemöldököm egy lemondó sóhaj kíséretében. -Nincs semmiféle de. Nem tudom mit tettél, rendben? Viszont azt tudom, hogy megbűnhődtél érte és elmúlt. -hangomban határozottság csengett, miközben ujjaimmal az arcát simogattam, hogy ezzel is megnyugtassam.
-Talán meg kéne próbálnod elengedni, és...újrakezdeni. -suttogtam már szinte az ajkaira és megcsókoltam. A helyzet kezdett veszélyesen forró irányt venni, így azt láttam a legjobbnak, ha kimegyünk a partra.
Elővettem a törölközőket és plédeket, majd helyet is foglaltam. Miután Tero is így tett hozzá bújtam. Nem tudom miért, egyszerűen csak érezni akartam a közelségét, a teste melegét. A gondolataim teljesen elkalandoztak. Igazán jól éreztem magam, mondhatni, hogy...boldogan? Már maga a szó is olyan volt, amire alig mertem gondolni, nemhogy ki is mondjam. A csillagok varázslatossága néhány percig elvonták a figyelmem, de hamar ismét Tero-é lett minden figyelmem. Ahogy átölelt...úgy éreztem jó helyen vagyok, ott, ahol valóban lennem kell most. Viszonoztam a csókját, majd kérdő tekintetemből érzékelhette, hogy várok némi fordítást.
-Mi lenne, ha itt maradnánk reggelig? -vetettem fel az ötletet. Reméltem, hogy rábólint, hiszen szerettem itt lenni, és plédünk is volt elég. Most igazán nem bírtam volna hazamenni.
Az idillt azonban megzavarták...vagyis inkább úgy mondanám, hogy megzavarta valami. Megszólalt a telefonom, de örömmel vettem tudomásul, hogy csak egy sms. A táskámért nyúltam, amit az imént a pléd szélére helyeztem, majd gyorsan el is olvastam az üzenetet :
Édes kicsi Claire...ugye tudod, hogy a tündérmeséd nem tarthat örökké? Élvezd, amíg még tudod. "J" -néhány másodperc erejéig teljesen lefagytam, arcvonásaim megkeményedtek, és kissé dühössé is váltak. Vettem néhány mély levegőt és elraktam a telefonom. Spencer, David és én először azt hittük, hogy csak valami idióta szórakozik velünk, de...most már be kell látnunk, hogy J nem kispályás, bárki is legyen az, hiszen...túl sokat tud rólunk, az életünkről, a családunkról, a barátainkról...mindenkiről. Visszacsúsztattam a telefont a táskámba, majd ismét Tero-ra pillantottam. Megnyugtatott, hogy mellettem van. Igyekeztem nem gondolni a felkavaró üzenetekre, inkább ujjaim a férfi mellkasára csúsztattam, majd forrón megcsókoltam.



Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyPént. 09 Aug. 2013, 02:46


Claire&Tero

Amikor elmondta, hogy miért is nem lehetek rossz ember egy mosoly került az arcomra. Még soha nem éreztem olyat, mint a királylány közelében.
-Én is... kedvellek. -azt mégsem mondhatom el neki, hogy az első találkozásunk óta az agyamban motoszkált a gondolat, hogy újra lássam. nem. Az nem vallana rám. A következő mondatára kissé elkomorodtam. Kezdek megint úgy érezni, mint akkor. Csak a gyűlölet maradt.
-Már voltam rá dühös... most már... felesleges. -miközben magyarázott az ujjaival az arcomon simított végig. Jó érzés volt. Nem vagyok egy nyávogós, panaszkodós típus és soha nem is leszek. Mégis jó, hogy ő meghallgat és nem ítél el. Viszont a következő mondatára a tekintetem a szokásosabbnál sötétebb lett és egy ördögi mosoly jelent meg az arcomon.
-Ez sosem múlik el... és igazad van. Nem tudod, hogy miért kerültem be. Arra nincs büntetés itt, a Földön. Sőt. Máshol sincs. -az ujjai az arcomon. Nagyon megnyugtató érzés volt.
-Megpróbáltam... vártam és küzdöttem de... -nem tudtam befejezni a mondatot. Az ajkai az enyémhez tapadtak. Elszállt minden negatív gondolat. Viszonoztam a csókját, majd elindultunk a partra. Kivett kér törölközőt és két plédet. Miután csatlakoztam a királylányhoz szorosan hozzám bújt. Jó érzés volt a teste melege. Az illata és a közelsége. Ő a csillagokat, míg én őt néztem. Ez annyira valóságos. De félek, hogy egyszer rájön, hogy nem vagyok már, mint egy fekete ruhába öltözött srác, aki csak az énekléshez ért. Még jogsim sincs. Jól vezetek, de nincs. Majd mikor rám nézett megöleltem és megcsókoltam. Miután az ajkaink elváltak egymástól a kérdő pillantásával találtam szembe magam.
-Csak azt mondtam, hogy boldog vagyok. és azt, hogy fontos vagy nekem. -mosolyogtam rá, majd a következő kérdésére csak bólintottam. de ezt a nyugalmat megzavarta egy SMS, amit Claire kapott. Látszólag sokkolta, így én is megnéztem. Ki az a "J"? És honnan tud erről? Vicces, hogy ismeretlen szerint nem tart örökké ez a dolog. Majd eltette a telefont, így nem is akartam semmit kérdezni. Megcsókolt. Kezemmel végigsimítottam a karján, majd az ajkaimat a nyakára helyeztem.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyPént. 09 Aug. 2013, 10:05



Tero & Claire


Nem fűztem semmit hozzá azokhoz a dolgokhoz, amiket a vízben mondott. Tudtam, hogy most úgy sem fogom meggyőzni őt arról, hogy aki képes ilyen dolgokat érezni, az bármit is tett nem lehet rossz ember. Reméltem, hogy egyszer majd rájön, és elhiszi, hogy tényleg különleges a szó lehető legjobb értelmében.
Hamar letelepedtünk a parton. Áldottam az eszem, vagyis inkább a feledékenységem, amiért nem vettem ki a plédeket és törölközőket a csomagtartóból. Így lehetőségünk nyílt egy egész éjszakát úgy eltölteni a parton, hogy nem leszünk nyakig homokosak és még meg sem fagyunk, persze, ha egyáltalán fáznánk. Libabőrös lettem a széltől, de ezt hamar felváltotta az a fajta izgatottság, amit Tero közelsége váltott ki belőlem. Az érintése, a csókjai, meg egyáltalán a közelsége olyan dolgokat váltottak ki belőlem, amikről fogalmam sem volt eddig. Persze, pontosan tudom hogy működik az emberi test, ahogy az érzelmekkel is nagyjából tisztában vagyok, mégis...annyira más volt az, amit Tero iránt éreztem, mint eddig bármi. Reméltem, hogy ezzel nem vagyok egyedül és ő is valami hasonlót érez, gondol. Ahogy megölelt úgy éreztem bízhatok benne, pedig...ki az az idióta, aki ennyi idő után megbízik valakiben, főleg úgy, hogy van egy titokzatos "zsarolója".
-Én is boldog vagyok, és...fontos vagy nekem. Nem tudom, hogy történt ez az egész, de...örülök, hogy így vagy. -mosolyogtam rá és épp megcsókoltam volna, mikor a telefonom egy másodperc alatt szertefoszlatta az idillt. Először arra gondoltam, hogy Laurent írt, hogy mégis hol a francban vagyok, a következő gondolatom pedig automatikus Spencer és David volt. Ám a valóság ennél sokkal rosszabb volt. Már megint..."J" kezdett nagyon felidegesíteni és kissé meg is rémiszteni. Az elején tényleg olyan volt, mintha valami rosszakarónk a suliból ugratna minket, de ahogy az üzenetek egyre gyakoribbá, egyre aktuálisabbá és egyre sötétebbé váltak, mi is ezzel egyenes arányban váltunk egyre frusztráltabbá. Olyan dolgokat tudott rólunk, amiket még mi sem tudunk egymásról...olyan érzésem volt, hogy előtte nincs titok. Jobban ismerte az életünk, mint mi magunk. Nem akartam, hogy Tero elolvassa az üzenetet, de nem voltam felkészülve arra, hogy miközben egyenesen a telefonomra meredek ő is elolvassa az üzenetet. Ugyan nem szólt semmit, jobbnak láttam, ha adok némi magyarázatot. Igyekeztem elűzni magamból a feszültséget, ami a férfi közelében szerencsére elég jól ment. Visszatettem a telefonom a táskámba, majd rá pillantottam.
-Csak egy barátom szórakozik...már ezerszer megmondtam neki, hogy nem vicces. -húztam el a szám méltatlankodva, majd kiverve a fejemből "J"-t megcsókoltam Tero-t. Ahogy ajkai a nyakamhoz értek megremegtem. Kezeim a nyakára vándoroltak, onnan pedig a mellkasára. Egészen közel húztam magamhoz, majd lassan hátra dőltem a plédre, hogy kényelmesebb legyen.



Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptySzomb. 10 Aug. 2013, 06:11


Claire&Tero

A vízben mondott dolgaimhoz nem szólt semmit, aminek örültem. Ha akarna sem tudna meggyőzni arról, hogy elhiggyem olyan vagyok, mint amilyennek ő lát.
Egész hamar letelepedtünk a homokba terített pléden. Soha nem éreztem ilyet. Egészen más dolgokat váltott ki belőlem a királylány érintése, mint bármi más. Persze nem azt mondom, hogy sosem értem még lányhoz, de ez más. Különlegesebbnek éreztem. Mikor láttam, hogy fázik a szél miatt szorosabban átöleltem, hogy ha csak egy kicsit is, de felmelegítsem. Úgy éreztem, hogy nem akarok neki hazudni, pedig most is azt teszem. Vagyis. Ő nem akarja tudni az igazat. de azt, hogy miért nem tudom. És nem is akarom. Majd mikor elmondta, hogy ő is fontosnak tart elmosolyodtam. A kis idillt azonban a királylány telefonja zavarta meg. SMS. De látszott rajta, hogy eléggé felkavarta, így én is megnéztem. KI ez az idióta? És ezt, hogy értette? Ez a névtelen tudja, hogy mit tettem? Ilyen és ehhez hasonló kérdések sora fogalmazódott meg bennem, de jobbnak láttam nem idegesíteni a kérdéseimmel. Majd meg akarta magyarázni. Egy barát. Ennél még az is jobb, ha nem mond semmit.
-Ekkorát még én sem tudok kamuzni királylány. Pedig nagyon profi vagyok. -néztem rá halványan mosolyogva. Majd eltette a telefonját és megcsókolt. Az ajkaimat a nyakára helyeztem, miközben éreztem, ahogy a keze a vállamról egészen a mellkasomig csúszik. Egészen közel húzott magához, majd elfeküdt a pléden, így fölé kerültem. A számat elemeltem a nyakáról és ismét a szájára raktam. de most az én telefonom szólalt meg. Már báno, hogy idehoztam a cuccaimat. Csak kinyomtam. Az sem érdekelne, ha maga az elnök hívna. Lejjebb csúsztam és az ajkaimat a hasára helyeztem. Gyengéd, apró csókokat adtam rá. A telefonom megint megszólalt. talkán fontos, de most nem érdekel. Mikor már harmadszorra játszotta el ezt az, akinek ilyen fasza az időzítőképessége a királylányra néztem. Bocsánatot kértem, majd a gatyámat kerestem. Elővettem a telefonomat és felvetem, de még mindig a királylány fölött voltam és egyik kezemmel a pléden támaszkodtam.
-Mitä? -kérdeztem vissza idegesen. A főbérlő hívott. Egy idős nő, aki érti a nyelvem, e mindent, így sokszor előadom, hogy nem értek másképp, hogy békén hagyjon. Néhány szót még morogtam neki, majd letettem és a pléd szélére dobtam a telefont.
-Damn! -jelentettem ki dühösen, majd a királylányra néztem. Nem akartam neki elmondani, hogy éppen most dobtak, így csak megráztam a fejem, hogy fölösleges róla beszélni. Megcsókoltam, de közben az agyam kattogott. Holnap össze kell cuccolnom, különben tényleges kidobnak. De jó. Nem elég, hogy rendes munkám meg végzettségem nincs, most már csöves is vagyok. Hurrá. Köszönhető valami pacáknak aki meg akarja venni a lakásom, hogy nyugodtan kurvázhasson. De nem tehetek semmit. Ő több pénzt tett le az asztalra, mint én a hat év alatt. Nekem csak adósságom van, míg ő gazdag.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptySzomb. 10 Aug. 2013, 22:20



Tero & Claire


Tudtam, hogy elszalasztottam a lehetőséget, hogy rákérdezzek miért is volt börtönben és mi az a hatalmas, sötét titok, ami ilyen erősen telepszik rá a lelkébe. Meg volt rá a lehetőségem, mégsem szóltam egy árva szót sem. Tudni akartam mit tett, tudni, hogy mitől érzi ennyire rossznak magát, de féltem, hogyha kiderül az igazság túl nagy lesz ahhoz, hogy elviseljem, ezért inkább nem mondtam semmit, csak hallgattam. A hideg ismét átfutott rajtam, aminek nem csak a szél volt az oka, hanem hátborzongató gondolataim is. A szörnyű érzés azonban hamar odalett, amint szorosabban ölelt. Ha akartam volna se tudtam volna így rosszul érezni magam, vagy fázni, ugyanis az egész testem átjárta a forróság. Az egyetlen zavaró tényező a kapott sms volt. "J"-nek mindig remek az időzítése, ráadásul kicsit kiakasztott, hogy ennyire aktuálisan tudott dolgokról...mintha minden lépésem figyelné. Félelmetes és dühítő egyszerre.
-Jó, az túlzás, hogy barát lenne, de semmi komoly. -nyugtattam meg most már teljes hitelességgel a szavaimban, ami azért sikerült ennyire jól, mert én magam is elakartam hinni, hogy csak egy idióta szórakozik velünk a suliból és egyszerűen ráhibáz a dolgokra, Azt mégsem mondhattam neki, hogy ez már tart egy ideje, és hogy a barátaimnak és nekem fogalmunk sincs arról ki állhat az üzenetek mögött. Nem akartam sem neki, sem másnak beszélni erről a fantomról Daviden és Spenceren kívül. Nem keverhettem bele másokat, főleg nem Tero-t, túl fontos nekem ahhoz, hogy mégis megtegyem. A válaszom után inkább megcsókoltam, és hagytam, hogy eluralkodjon rajtam a vágy. Hátradőltem, hogy Tero fölém kerülhessen és mindkettőnknek kényelmesebb legyen a pozíció. Ahogy ajkai a nyakamra vándoroltak, majd a hasamra, egy apró sóhaj hagyta el az ajkaim, végigsimítottam a vállán és felhúztam magamhoz, hogy megcsókolhassam. Ekkor már másodszorra kezdett el csörögni a telefonja. Tero nem foglalkozott vele, ezért én sem, csak csókoltam tovább, de aztán a harmadik csörgésnél úgy gondoltam jobb, ha felveszi, és erről ő is így vélekedett. Nem értettem miről beszél vagy kivel, de az tisztán látszott rajta, hogy felzaklatta a társalgás, ideges lett tőle.
Miután letette már épp szólásra nyitottam volna a szám, de ő csak megrázta a fejét. Bólintottam egyet és viszonoztam a csókját, de még mindig éreztem a belőle áradó hatalmas feszültséget. Megszakítottam a csókunk, és komoly tekintettel pillantottam rá.
-Mi történt? -néztem rá érdeklődve. Tudni szerettem volna, ha valami gáz van, nem akartam, hogy rosszul érezze magát, vagy akármi. Hátha segíthetek. -És ne mondd, hogy semmi, a semmitől nem lesz olyan dermedt az ember, mint egy jégcsap.



Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyVas. 11 Aug. 2013, 03:33


Claire&Tero

Örültem neki, hogy nem kezdett el faggatózni arról, hogy mit is kerestem egy szigorúan őrzött, büdös, mocskos fegyházban. Bár eléggé látszott rajta, hogy érdekli a dolog. Simán rákérdezhetett volna, de nem tette. Majd mikor megláttam, hogy kirázta a hideg szorosabban öleltem át. Nem tudtam, hogy a hülye, névtelen SMS, a tény, hogy voltam börtönben vagy a hideg szél okozza. De nem is akartam tudni. Bár a kapott magyarázat az SMS-ről nem volt meggyőző. Ezt elmondtam neki is, mire közölte, hogy nem barát, de nem komoly.
-Ha te mondod királylány. -hagytam rá a dolgot. Nem akarom, hogy olyat kelljen elmondania nekem, amit nem akar. Azt hiszem azt akartam, hogy megbízzon bennem és elmondja nekem, amit akar. A kis magyarázata után megcsókolt. Majd hátradőlt, így fölé kerültem. Ez a testhelyzet kényelmesebb volt, mint az ülés. És jobban tetszett. Az ajkaim a nyakáról a hasára vándoroltak. Egy apró sóhaj hagyta el a száját, majd ismét visszakerültem az előző testhelyzetembe és megcsókolt. Már másodszor csörrent meg a telefonom és ez zavarta meg a nyugodt pillanatunkat. De pont ne érdekelt. Csak a királylány kötötte le a figyelmemet. De amikor már harmadszor adta elő a Metalica számot a telefonom, inkább felvettem. Kicsit bunkóra sikeredett a beszélgetés, de ebből a királylány nem érzékelhetett mást, mint a dühös hangnemet. Miután elküldtem a főbérlőmet a jó édes anyukájába letettem és a telefont ledobtam a plédre. A királylányra néztem és láttam, hogy kérdezni akar. Gyorsan megráztam a fejem, jelezve, hogy nem fontos. Megcsókoltam, közben azon gondolkodtam, hogy mi a francot fogok csinálni. Ha nem lopták el a kocsim abban lakhatok, de túl kicsi. Nem vagyok egy hatalmas igényekkel rendelkező srác, de nem akarok életem végéig egy padon aludni. De nem hagyta annyiban. Közölte, hogy ne mondjam, hogy semmi, mert attól nem szokás ilyen mértékben ledermedni. Én elmondom, de nem fog neki örülni. Egy hatalmasat sóhajtottam, majd válaszra nyitottam a számat.
-Nos... semmi komoly... csak most dobtak ki a lakásomból. És holnap el kell takarodnom vagy jönnek a rendőrök és kidobnak. De semmi vészes nem történt. -erőltettem az arcomra egy mosolyt, miközben elhadartam a dolgokat.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyVas. 11 Aug. 2013, 05:22



Tero & Claire


Talán jobb lett volna, ha megtudom az igazat Tero-ról most, de nem álltam készen arra, hogy megtudjak róla valami szörnyűséget, ami alapot adhat annak, hogy miért is tartja magát rossz embernek. Az igazság csak igazság, a múltja része, ezért nem tehetek úgy, mintha nem létezne, de ettől még nem akartam tudni róla. Reméltem, hogy nem változtatna semmin, ha kiderülne miért is volt börtönben, de ismertem magam annyira, hogy ebben ne lehessek biztos. Bár, az emberek változnak és bármit is tett, nem róhatnám fel neki a jelenben, és nem is akarnám.
Hálás voltam, amiért nem kérdezgetett tovább "J"-ről. Semmi kedvem nem volt róla beszélni, még ha túl sokat is foglalkoztatott mostanság, nyilvánvalóan nem aprócseprő okokból.
Ahogy megcsókolt úgy éreztem elfelejthetek mindent, a titokzatos "J"-t, az anyám, az apám, a "munkám"...egyszerűen csak jól esett olyasvalakivel lenni, akinek nem számít a múltam, aki nem azt lesi mikor is hibázom, csupán a jelenemre vágyik és arra, aki vagyok. Valahogy én is így éreztem vele kapcsolatban.
Végre ismét úgy éreztem, hogy kezdenek helyükre kerülni a dolgok, de rá kellet jönnöm, hogy hatalmasat tévedtem, ugyanis Tero csengőhangja jóvoltából már harmadszorra hallgattuk meg ugyanannak  a Metallica számnak egy részletét. Nem mintha nem szeretném a bandát, de a tény, hogy a hang a telefonból jött kissé elszomorított. Ennek ellenére abbahagytam a csókot, és csendben figyeltem, ahogy Tero némileg feszült telefonbeszélgetést folytat valakivel, de nagyjából ennyi volt az, amit letudtam szűrni a dolgokból, hiszen nem olyan nyelven beszélt, amit megértettem volna. Miután letette, hiába tett úgy, mintha semmi gond nem lenne, láttam rajta, hogy nagyon is dühíti valami, ezért rákérdeztem. Elkerekedtek a szemeim a mondandóját hallva.
-Mi? De miért? -pislogtam rá kissé értetlenül. Még nem kell fizetnie és amikor  majd kell, addigra  meglesz a pénze, ha fellép David buliján. Kissé értetlenül álltam, vagyis feküdtem a dolgok előtt, de hirtelen kattogásra bírtam az agyam. Fogalmam sincs miért csináltam, de egy dologban biztos voltam: azt mégsem hagyhatom, hogy az utcára kerüljön.
-Ömm...figyelj...ha nincs túl sok cuccod akkor...lakhatsz nálunk egy kis ideig. Nem túl világos ugyan a pincénk, de egész jó állapotban van és elmegy egy kis szobának, ágy is van. -ajánlottam fel. Oké, elhamarkodott kijelentés volt a részemről, de hát, már kimondtam, ráadásul egyáltalán nem bántam volna, legalább biztos lehetnék benne, hogy jól van.
-Ha fellépsz David buliján lesz elég pénzed, az már csak néhány nap. Addig tudsz keresni másik lakást. -magyaráztam el neki, hogyan is gondoltam ezt az egészet, mert ha jobban végiggondoljuk ez így egész jó megoldásnak tűnt.
-A lényeg, hogy a bátyám ne vegyen észre. -tettem hozzá. Egy dolog tárgyakat elrejteni Laurent elől, de egy egész embert? Meg kell hagyni, szeretem a kihívásokat. Közben persze eszembe jutott még valami. Ujjaim végighúztam az arcán és egy puszit nyomtam a szájára. Reméltem, hogy beleegyezik, mert jobb ötletem nem igazán volt.



Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyVas. 11 Aug. 2013, 05:47


Claire&Tero

A királylány egész más, mint az eddigi emberek, akikkel találkoztam. Nem kérdezett rá a börtönre, holott nagyon is nyilvánvaló volt, hogy érdekli. De nem tette. Miért? Nem tudom, de egy biztos, hogy nem bántam. De egyszer úgy is el kell neki mondanom. Legalább csak egy kis időre, de boldog lehetek és ezt nem akartam elrontani. Nem érdekel az ő múltja, így az enyém őt miért érdekelné? Mondjuk az enyém biztos érdekesebb és félelmetesebb, mint az övé. De most csak az érdekelt, hogy hozzáérhetek, megcsókolhatom és sokkal többet is tettem volna. Arról a névtelen zaklatóról nem kérdeztem többet. Felesleges.
Majd a kis idillt megzavarta a telefonomból jövő Metalica. Na igen. Imádom a bandát, de azért kicsit hervasztó, hogy valaki ennyire jó időzítőképességgel rendelkezik. Így mikor már harmadszorra játszódott le a szám felvettem. Kicsit ingerülten beszéltem a vonal túlsó végén lévő emberrel. Na igen. Ez van. Kilakoltatnak. Miután vége volt a beszélgetésnek a királylány megkérdezte, hogy mi történt. Elmondtam neki, mire egy meglepett nézéssel válaszolt.
-Mert valami pénzes hapsi többet tett le az asztalra, mint én az ott töltött hat évem alatt. -jelentettem ki idegesen, majd figyelmesen hallgattam a királylány mondatait.
-Mi? A pincétekben lakjak!? Ki van zárva! Ha lebuksz a bátyád kinyír engem és téged bead apácának. És... nem örülnék ennek a dolognak. -néztem rá nagyra nyílt szemekkel. Persze tetszett a gondolat, hogy én legek a kis titka lent a pincében, de azért ezt mégse.
-Ha csak néhány nap, azt a kocsimban is át tudom vészelni. -jelentettem ki határozottan, majd a következő mondatára kissé elmosolyodtam.
-Köszi, de... már mondtam. Nem lenne jó dolog. -néztem rá őszinte mosollyal az arcomon, majd az érintése és a csókja elvette a józan eszemet.
-Ha sikerülne is kivitelezni... a kocsimat hová tegyem? -világítottam rá erre a nyilvánvaló tényre, majd végigsimítottam a karján és hosszan megcsókoltam. nem is értem magam. Egy csaj pincéjében csövezzek. Ennyire nem vagyok hülye. Kockáztassam a lebukást csak azért, hogy közel kerüljek egy csajhoz. teljesen hülye vagyok.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyVas. 11 Aug. 2013, 06:06



Tero & Claire


Oké, be kell látnom, hogy Spenceréknek igazuk van, amikor azt mondják előbb jártatom a szám, mint ahogy végiggondolnám mit is mondok. Erről sosem tehettem, ami a szívemen az többnyire a számon is. De hogy költözzön a pincénkbe, amíg megoldódnak a dolgok? Ez talán életem egyik legidiótább és legmeggondolatlanabb ötlete. Mindegy, most már kimondtam és eszem ágában sem volt visszavonni. Aggódtam érte és az, hogy komolyan egy kocsiban vagy egy padon töltsön napokat...hát egyáltalán nem voltam elragadtatva az ötlettől, sőt...
-Akkor sem rakhatna csak így ki...-méltatlankodtam, de nem tudtam vitatkozni. Mindig a pénz beszél, szóval Tero-nak esélye sincs maradni. A főbérlőjét nem hiszem, hogy érdekelné, hogy annyi pénzért kidob egy embert az utcára. Érzéketlen tuskó.
-Laurent bízd rám! Ha óvatosak vagyunk nem bukunk le. Nem nagyon jár a pincébe és ha mégis, akkor...-itt elgondolkodtam. -...egészen jól el lehet bújni. Csak...csak figyelj, hogy ne lásson meg. -vontam meg a vállam. A cuccait berakhatja az ágy alá, ő pedig eltud bújni valami mögé, ha Laurent mégiscsak a pincébe menne valamiért, bár hónapok óta nem is járt ott, szóval ettől nem nagyon tartottam.
-Arról szó sem lehet. Hol zuhanyoznál? Mit ennél? -tettem fel neki néhány elég nyilvánvaló kérdést. Egy kocsiban ezekre nincs lehetőség, nálunk viszont van. Valamiért biztonságban akartam tudni, és erre a legjobb megoldás az volt, hogy beköltözik hozzánk arra a kis időre, amíg nem talál másik lakást.
-Hmm, a kocsid...megállhatnál egy utcával arrébb, vagy megkérhetem Davidet vagy Spencert, ő a legjobb barátnőm...-tettem hozzá, hogy tudja kiről is van szó. -...hogy beállhass valamelyikük garázsába, bár...az első megoldás kényelmesebb. -találtam ki valamit erre is. Hozzánk esélytelennek tűnt, hogy beálljon, de ha 5 perc séta nem okoz neki gondot, akkor ezt is könnyű volt megoldani.
-Szóval ne aggódj...szeretnék segíteni. -mosolyogtam rá.



Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyVas. 11 Aug. 2013, 06:23


Claire&Tero


A kis ötlete nagyon is meglepett. Költözzek be a pincéjükbe. Nos... ez egy elég hülye ötlet. nem szokásom másoknál csövezni. Az utolsó eset, hogy másnál laktam, az akkor volt, mikor még apámmal laktam. De az épp elég volt. Nem hinné, hogy a királylány megverne de akkor is. Nem szokásom másokat lehúzni.
-De igen. Nézzük a tényeket királylány. Közel öt havi lakbér a tartozásom, van egy szerinte idegesítő madaram és nem utolsó sorban egy priuszos gy... gyökér vagyok, akinek végzettsége sincs. -jelentettem ki a tényeket. Tényleg gonoszság, de a pénz nagy úr. Főleg mostanában.
-Bújjak el? Ez a nagy terv? -néztem rá mosolyogva, majd megráztam a fejem. Nagyon jó kilátások.
-A zuhanyzást megoldanám. valamelyik ismerősöm az egyik bárból csak meghívna egy kis vízre. Na és az evés... már hozzászoktam a koplaláshoz. -foglaltam össze a tényeket. Ennyire aggódna értem. Ez édes, de nem keverhetem bajba a királylányt. Nem akarom bajba keverni. majd figyelmesen hallgattam, ahogy a kocsi elhelyezéséről beszél. igen. Nekem is logikusabb volt az, hogy egy utcával odébb álljak meg.
-Inkább az első megoldás. -néztem rá mosolyogva.
-Kiitos! Todella! Kuinka voin koskaan maksaa sinulle? -néztem rá érdeklődve, de a kérdő pillantás elárulta, hogy megint nem angolul beszéltem.
-Köszönöm! Tényleg! Hogy hálálhatnám meg? -néztem rá mosolyogva, majd hálából megcsókoltam. Elsőre ez jutott eszembe.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyVas. 11 Aug. 2013, 09:18



Tero & Claire


Mit is mondhatnék? Életem nagy ötletei másodpercek alatt keletkeznek a fejemben, és olyan gyorsasággal mondom ki őket, hogy bárki megirigyelhetné. Ez is épp ilyen volt. Jónak tartottam, mert segítek vele valakin, aki fontos nekem és szüksége van rá. Oké, Laurent valószínűleg kiakadna, ha tudná mit is ajánlottam fel egy számára vadidegennek, de ezzel most képtelen voltam törődni. Az elsődleges feladatnak azt tartottam, hogy meggyőzzem Tero-t arról, hogy az ötletem nagyon is jó, és az egyetlen normális lehetőség.
-Az utolsó részével nem értek egyet, de...igazad van, a lakbértartozás problémás. -húztam el a szám, ugyanis nem tehettem mást, igazat kellett adnom neki. Az, hogy tartozása van tény, akárcsak a többi, de az, hogy gyökér lenne? Ezt abszolút nem gondoltam, és nem is volt így.
-Különben...gyökerekkel nem állok szóba, és...nem csinálok velük ilyeneket...-húztam félmosolyra a szám és gyengéden megcsókoltam.
Arra, hogy bújjon el, inkább csak vállat vontam. Nem igazán volt jobb ötletem arra az eshetőségre, ha Laurent-nek eszébe jutna lemenni a pincébe. Még mindig jobban kivitelezhetőnek tűnt az elbújás, mint az, hogy elé álljon és kitaláljunk valami béna hazugságot arról, hogy mit is csinál a pincénkben.
-Mondták már, hogy sokat akadékoskodsz? -szűkítettem össze a szemeim, de másodpercekkel később már ismét egészen vidáman néztem az arcát.
-Rendben, tegyük fel, hogy megoldanád, de...tényleg jobban örülnék annak, ha nálunk lennél. -magyaráztam el neki a dolgot. Kevésbé aggódnék, ha tudnám van hol aludnia, egy olyan hely, ami nem a kocsija hátsó ülése. Idióta vagyok, amiért aggódom miatta, és törődöm vele? Nem voltam biztos a válaszban, de úgy éreztem ezt kell tennem.
Amint ismét számomra érthetetlen nyelven kezdett el beszélni újabb kérdő pillantást küldtem felé, amit azonnal észre is vett és elkezdett fordítani. Amint megcsókolt, mosolyogva viszonoztam azt, és alig eltávolodva tőle szólaltam meg.
-Már megtetted. -simítottam végig az arcán, és nyomtam egy puszit a szája szélére. Egyik kezem a fejem alá tettem, hogy kényelmesebben nézhessem a csillagos eget, a másikkal pedig Tero karját cirógattam.
-Apropó a madarad. Őt elég nehéz lenne elrejteni a pincében, ezért megmondom Laurent-nek, hogy egy barátom elutazott és pár napra rám bízta a házi kedvencét.-mondtam el neki az ötletemet arról, hogy Shadow-nak is hogyan lehetne könnyedén szállást biztosítani. Nem lesznek egyszerű napok, de érte azt hiszem érdemes vállalni a nehézségeket.



Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyHétf. 12 Aug. 2013, 02:49


Claire&Tero

Nem voltam benne biztos, hogy az ilyen hirtelen jött ötlet jó dolog, de tetszett a gondolat, hogy a királylány legnagyobb titka én vagyok. Ha csak pár napra is, de a közelében élhetek. De ez akkor sem helyes. Majd mikor felsoroltam neki, hogy mik szólnak amellett, hogy csak úgy kidobjanak, majdnem elszóltam magam. De a gyilkos helyett gyökeret mondtam, ami elhessegette a gondolatot a fejemből.
-Pedig mind igaz. -néztem rá komolyan. Majd a következő megnyilvánulására mosolyognom kellet. A csókja nagyon jól esett. Viszonoztam a gesztusát, majd tovább hallgattam, hogy miket mond. A szemeit kezdtem el bámulni. Gyönyörűek. Majd arra, hogy a terv az, hogy bújjak el, ha meglátom a királyfit, csak egy vállrándítást kaptam. Elég érdekes dolog, de a leglogikusabb is. A kis megjegyzésére mosolyognom kellett.
-Öhm... ja. Miért? Igaz lenne? -néztem rá nagyra nyílt szemekkel. Majd elismerte, hogy megoldaná,m valahogy, de jobban érezné magát, ha a pincéjükben laknék.
-Ennyire aggódsz értem királylány? -néztem rá egy halvány, de annál hálásabb mosollyal az arcomon. Jó érzés tudni, hogy van olyan ember, akit érdekel a sorsom. persze simán túlélném a királylány nélkül is, de a tudat nagyon is tetszett. Majd ismét a saját nyelvemen kezdtem el beszélni, de ez csak akkor tűnt fel, amikor a kérdő pillantását megláttam. Rögtön le is fordítottam, majd megcsókoltam. A kijelentésére csak egy halvány mosoly volt a reakcióm. Majd Shadow-ról kezdett el beszélni.
-Ennyit kockáztatnál értem királylány? Na és a bátyád megengedné, hogy egy varjat tarts nálatok? -meg egy egész embert. A kezemmel végigsimítottam a vállán, majd a karján. Ujjaimmal végighúztam a hasán, majd ismét leraktam mellé. Egészen közel hajoltam és megcsókoltam. A maradék eszem is elment. Majd csak az térített magamhoz, hogy a kezem lassan a mellkasára csúszott. gyorsan elkaptam és a szemeit kezdtem el kémlelni.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyKedd 13 Aug. 2013, 01:58



Tero & Claire


Be kellett látnunk, hogy az ötletem a lehető legjobb, és minél többet gondolkodtam rajta, annál inkább így is gondoltam a dolgot. Hiába, a hosszú, szőke tincsek egy igazi zsenit rejtenek. Bár a kivitelezésen még nem agyaltam eleget, úgy gondoltam képes leszek elrejteni Tero-t úgy a házban, hogy Laurent sose jöjjön rá, lakott valaki a pincében.
-Nem, az, hogy gyökér lennél egyértelműen téves. -mosolyogtam rá majd, hogy hitelt adjak a szavaimnak meg is csókoltam. Sok mindent lehetne rá mondani, de azt, hogy gyökér lenne...nos azt semmiképp. Azt mondják jó az ízlésem, nem csak ruhák, zenék és kocsik, hanem pasik terén is. Szeretem a kirívó dolgokat, feltéve, ha ez nem negatív minőségben van jelent, a hercegnél pedig ez egyértelműen nem így volt.
-Attól tartok. -húztam össze a szemöldököm, mikor megkérdezte, hogy valóban sokat akadékoskodik e. Beleegyezhetett volna győzködés nélkül is abba, hogy nálunk lakjon egy ideig, ő mégsem tette. Oké, persze értem én miért, de ettől függetlenül még egyszerűbb lett volna. Na de sebaj, a lényeg, hogy belement, ezen kívül pedig más nem nagyon számított.
-Ugyan már...nem aggódom. -legyintettem, mintha tényleg nem aggódnék. -Csak nem akarom, hogy egy nimfomániás öregasszony megerőszakoljon és elásson a tengerparton. -vontam meg a vállam egy féloldalas mosoly kíséretében magyarázatként. Nem akartam, hogy ennyire biztos legyen abban, hogy igenis rettenetesem aggódnék, ha napokig a kocsijában élne. Az aggóság törődést jelent, ami kiszolgáltatottá tesz, én pedig...nem szerettem az lenni. Természetesen a mondandóm humoros kicsengése miatt biztos lehetett abban, hogy valóban érdekel a sorsa, de ezt így nyíltan inkább nem mondtam ki.
-Talán még többet is. -mosolyodtam el. Már azzal is épp eléggé vásárra vittem a bőröm, hogy miatta hazudok az egyik olyan embernek, aki mindig törődött velem és vigyázott rám, mégis úgy éreztem, hogy ennél talán többre is képes lennék érte.
-Ohh nem akarná, hogy a kishúga nemet mondjon egy barátnak, amikor az esdeklőn kéri, hogy amíg elutazik vigyázzon a házi kedvencére. -szipogtam is kissé teátrálisan a mondandóm közben, de a rájátszás azonnal elmúlt, mikor megérintett. Ismét érezni kezdtem a telefoncsörgés előtti forróságot és mérhetetlen vágyat. Visszacsókoltam, miközben ujjaim az oldalára, majd a hátára terelődtek. Olyannyira nem fogtam fel mi is történik, hogy szinte fel sem tűnt, hogy a keze "tiltott" területre tévedt. Csak akkor tértem némileg magamhoz, mikor kezét mellém eresztette és a szemeim kezdte kémlelni. Úgy döntöttem kihasználom ezt a viszonylag tiszta pillanatot és megszólalok.
-Akarom...akarlak, csak...nem itt, nem most. -suttogtam némileg zavarban. Igyekeztem nem elkapni a tekintetem. Minden egyes porcikám vágyott rá, a közelségére, az érintésére...de...az életedre rányomja a bélyegét, ha cserben hagynak a saját szüleid, nem volt ez másként az emberi kapcsolataimmal sem.



Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyKedd 13 Aug. 2013, 02:31


Claire&Tero

Ez a "lakj a pincénkben!" dolog kissé zavart. Nem vagyok csöves. Vagyis... de, de nem akarok a királylánynál lakni, ha csak pár napról van is szó. Bajba keveredhet miattam és ez a dolog nem tetszett. Nem kerülhet miattam bajba. nem akartam, hogy bajba kerüljön miattam. Tényleg nem. A csókja elindított bennem valamit, de azt inkább elfojtottam magamban. nem szabad. Vele nem. Nem csak most, hanem soha. Nem tehetem meg a királylánnyal. Nem akartam megtenni vele. A kis megjegyzésére csak mosolyogtam. Viszont a következő mondatán már nevetnem kellett. Ebből kiszűrtem, hogy aggódik de nem jelentette ki. Majd mikor kijelentette, hogy többet is kockáztatna értem megcsókoltam. Ez volt a hálám legnagyobb kifejező eszköze. jelen pillanatban.
-Legyen igazad... -néztem rá halványan mosolyogva. Megcsókoltam, miközben éreztem ahogy a kezei a hátamra csúsztak. Kellemesen bizsergető érzés fogott el. majd csak az térített magamhoz, hogy a kezeim nem éppen a legmegfelelőbb helyre tévedtek. Így gyorsan elkaptam őket onnan és ismét mellé helyeztem. A szemeit kezdtem el bámulni, hogy leplezzem azt, hogy zavarban vagyok. nem pirultam el és határozottan néztem rá, így nem igazán látszódhatott rajtam. De miután kimondta a szavait felültem.
-Nem akarhatod... soha. -tettem hozzá halkan, miközben a telefont kerestem. Egy új SMS. Csak egy ismerős egy bárból. Eltettem és a királylányra néztem.
-Sajnálom... tényleg. De nem akarhatsz sem engem... sem pedig mást. Mármint mást tőlem. E nem lenne helyes. Velem... veled... velünk nem.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyKedd 13 Aug. 2013, 03:01



Tero & Claire


Zavarba jöttem a saját szavaimtól, pedig egészen addig, amíg nem találkoztam Tero-val nem volt szokásom pirulni. A herceg egész más hatással van rám, mint a többi férfi. Megijesztett mennyire vágytam rá. Nem csupán testi vágyról volt szó, persze arról is, de ennél sokkal többet éreztem iránta. Bármennyire is próbáltam szavakba önteni azt, amit érzek és, amit gondolok, egyszerűen nem ment. Pontosan tudtam a jelentést, de képtelen voltam szavakat kapcsolni hozzá. Mintha megbénultam volna úgy, hogy közben még élvezem is.
Reméltem, hogy nem zavarja meg nagyon, amit mondtam, de, amint felült elbizonytalanodtam. Talán tényleg ekkora jelentősége lenne a testiségnek, és valóban csak ennyit akarna tőlem? Millió lehetőség átfutott az agyamon azokban a másodpercekben, amíg csönd volt. Aztán olyat mondott, amire egyáltalán nem számítottam és őszintén nem is nagyon tudtam hová tenni.
-Hogyan? -pillantottam rá kérdőn és az agyam újra járni kezdett. Összegezzük, az előbb még úgy éreztem minden rendben van, most pedig...mintha nem is kívánna. Sötétebb lett a tekintetem, de igyekeztem leplezni aprócska megbántottságom, amit az az egyszerű szó okozott, hogy: soha. Aztán amint folytatta valamivel nyugodtabbá váltam, de még mindig aggodalmasan pislogtam rá.
-Nem értelek...miért ragaszkodsz annyira ahhoz, hogy ez nem helyes? Veled akarok lenni, mi lenne helyes, ha ez nem? -ingattam meg a fejem, miközben összeráncolt homlokkal és lebiggyesztett szájjal néztem rá. Én helyesnek éreztem és akartam. A kérdés már csak az volt, hogy ő eléggé akar e engem ahhoz, hogy felülemelkedjen a korlátokon és önmaga rossz érzésein.
-Mondd el, hogy mi a baj, kérlek...-néztem rá komolyan, miközben ujjaim végighúztam az arcán lágyan.
-És ne mondd, hogy azért, mert rossz ember vagy. Ennél még az is jobb, ha ostoba libának titulálsz és elsétálsz. -vontam meg a vállam, de persze egyáltalán nem akartam, hogy valóban azt is tegye, amit az imént tanácsoltam neki.



Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyKedd 13 Aug. 2013, 05:06


Claire&Tero

Nem akartam rányomulni vagy hasonlók, mert nekem Ő többet jelentette annál. Nem megfektetni akartam. Őt nem. Vele nem tehettem meg ezt. Majd mikor a kezem a mellkasára csúszott elkaptam onnan. A szavaira felültem. nem éreztem magam boldognak. Akar, ami nagyon is jó, de nem akarhat. És ezt neki is megmondtam.
-Soha nem akarhatsz engem! -ismételtem el, mint valami papagáj. majd adtam neki további magyarázatot, de az sem tetszett neki.
-Mert az... és az lenne a legjobb, ha soha nem akarnál velem lenni... neked mindenképp. -néztem rá kissé szomorúan. Most először voltam igazán szomorú. Majd mikor megérintette az arcomat egy pillanatra megállt bennem a vér. Tudni akarta, hogy mi a baj. Már nyitottam volna a szám és előadtam volna a szokásos dumámat, de megelőzött. Akkor ez kilőve. Nem tartottam ostoba libának, így felálltam és felvettem a gatyámat. Miközben begomboltam végig a királylányt néztem. Egy könnycsepp jelent meg a szemem sarkában. Elfordultam és letöröltem.
-Ha elmondom... megígéred, hogy... hogy nem hagysz... -nyeltem egy hatalmasat.
-Hogy nem hagysz itt? Mármint egy szó nélkül. Elmehetsz, de... -nem sikerült befejeznem a mondatot, mert a szemem megtelt könnyekkel és éreztem amint végigfolynak az arcomon, majd a homokba hullnak. Nem is értem magam. Nem vagyok egy érzelgős típus, de ez most rosszul esett. Túl fontos nekem ahhoz, hogy ne lássam többé., Azt nem akartam.
-Kérlek... Claire... csak mondj annyit, hogy... hogy nem ítélsz el teljesen. -néztem rá könyörögve. Most először hívtam talán a nevén, innen is érezhette, hogy komolyan gondolom.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyKedd 13 Aug. 2013, 05:56



Tero & Claire


Tudni akartam, hogy miért mondja, amiket mond. Minden egyes másodpercben egyre inkább az volt az érzésem, hogy az egyetlen célja mindezzel az, hogy eltaszítson magától. Fogalmam sem volt arról, ez miért jó neki. Mintha egyik pillanatban megmutatta volna a mennyországba vezető utat, aztán visszadobott volna nevetve a Földre, azt kiabálva, hogy "ide sosem jutsz be". Egészen fojtogató érzés volt. Talán Tero nem is létezik, csak ábránd, egy fantom, amit én kreáltam magamnak, hogy elmenekülhessek az életem elől egy romantikus álomba. Pedig...nincs okom panaszra, nálam vannak sokkal sanyarúbb sorsú emberek, ezért is igyekeztem nem panaszkodással tölteni az időm. Nem láttam értelmét.
-De mégis miért? -kérdeztem most már határozottabban, hiszen csak ismételte önmagát. Különben is, már az első pillanattól fogva akarom őt, tehát ezzel a kijelentésével kicsit elkésett.
-Nekem? -kerekedtek el a szemeim. Épp azóta érzem magam igazán...furcsán könnyűnek, szabadnak és éterinek, amióta ismerem. Egyértelmű volt, hogy nekem az lenne a legjobb, ha vele lehetnék. De nem akartam ráerőltetni magam, ha ennyire nem akarja, még ha azzal is takarózik, hogy nekem lenne jobb. Ez túlságosan tipikus duma volt ahhoz, hogy bevegyem, legalábbis igazi érvek nélkül nem tűnt másnak, csak egy jól megírt forgatókönyv egy apró darabjának.
Csak felvont szemöldökkel néztem, ahogy felállt és felvette a gatyáját. Először azt hittem, hogy csak így itt akar hagyni, de mikor láttam, hogy nem ez a szándéka kifújtam a levegőt és némileg megnyugodtam, de látva, hogy mennyire szörnyen érzi magát a feszültségem ismét megnövekedett. Talán tévesen következtettem, és nem légből kapott mondatok hagyták el a száját, hanem nyomós oka van arra, hogy távol tartson magától. Akárhogy is, képtelen voltam felállni és csak úgy magam mögött hagyni, ismerjem bármennyire is rövid ideje.
Amikor megláttam a szemében azt a könnycseppet, biztos voltam benne, hogy szörnyű dolgot fogok hallani, valamit, ami beárnyékolja az egész életét. Felültem, hogy úgy nézhessek rá.
-De? -vontam fel a szemöldököm, de amint megláttam a szemeiből kicsorduló könnyeket egyből felálltam és kérdés nélkül megöleltem. Szívszorító volt őt így látni.
-Ígérem, hogy itt maradok veled. -súgtam a fülébe, majd hátrébb léptem egy kicsit, hogy láthassam a szemeit. Megfogtam a kezeim és bátorító mosolyt küldtem felé. Láthatóan nagyon nehéz erről beszélnie, szóval...igyekeztem a lehető leginkább megkönnyíteni neki.



Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 EmptyKedd 13 Aug. 2013, 06:22


Claire&Tero

Nem akartam elmondani Claire-nek, hogy miért is nem vágyhat rám soha. Nagyon akartam, hogy igen, de ez nem lehet. Ahhoz túl fontos. Ami valóságos azt én nem kaphatom meg. Mintha... én elhajóznék vagy elsüllyednék a vízben. ő meg itt maradna. Körülbelül ilyen érzésem volt most. Nagyon fájt ez az egész. Azt hittem képes leszek a szemébe hazudni, de nem ment.
-Mert... mert nem. -adtam meg ezt az egyszerű választ.
-Neked... sokkal jobb. -néztem magam elé, majd felálltam és felvettem a gatyámat. Nem akartam, hogy csalódjon bennem. Őt nem akartam megbántani. Őt nem! Nem lehet, nem szabad! Majd csak néztem rá. A szememben egy könnycseppet éreztem megjelenni. megfordultam, hogy letörölhessem, majd ismét a királylányra pillantottam. Nem akartam neki hazudni. Tudtam, hogy amit kérek nem fogja tudni megtartani, de jól esne, ha azt mondaná, hogy itt marad.
-De ezt nem fogod megtenni... -néztem rá szomorúan, majd a szememből elkezdtek folyni a könnyek. Majd felállt és megölelt. Én nem tettem rá a kezeimet csak álltam és a szemeimet igyekeztem nem hozzá értetni. Majd hátrébb lépett és megígérte, hogy itt marad.
-Köszönöm... -suttogtam neki halkan, majd kivettem a zsebemből a gyűrűt. Megcsókoltam és fellógattam a nyakamba. Elsétáltam a királylány mellett, majd a tengerre meredtem.
-Claire én... én meg... megöltem... megöltem az apámat. -jelentettem ki végül, majd a könnyeim ismét elkezdtek folyni. de nem az apám miatt. Hanem azért, mert tudtam, vagyis éreztem, hogy nem fog itt maradni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tero&Claire ~ We meet again...
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tero&Claire ~In the Shadow
» Tero Lahti
» Dom&Tero ~ What? I beg your pardon ... I'm not staring at anyone!
» Adam & Tero - What the fuck?!
» Hey, I'm Claire...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Los Angeles :: Külváros-
Ugrás: