• Halálos iramban FRPG •
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Mind különbözőek vagyunk, máshol élünk, mások a céljaink, de egy közös bennünk. Imádjuk az fullosabbnál fullosabb autókat és eszeveszettül élvezzük a sebességet. Gyere és légy egy közülünk! Indítsd a verdád és hajts, ameddig csak az út tart!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 2n6bygh Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 28u5k5g Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 2j4t2yh
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 F26cn8 Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 2vt1pp0 Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 11skqbn
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A> Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 A>
LETTY ORTIZ
ProfilPM

JAQUELINE DOMINGUEZ
ProfilPM
» Love Bites
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptyHétf. 05 Jan. 2015, 09:30 by Vendég

» REIGN FRPG
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptyVas. 28 Szept. 2014, 01:57 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptyPént. 15 Aug. 2014, 10:14 by Vendég

» Charmedfrpg
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptySzomb. 05 Júl. 2014, 03:07 by Vendég

» MIRACULOUS CREATURES RPG
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptyKedd 10 Jún. 2014, 04:35 by Vendég

» Vamp-Diaries
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptySzomb. 15 Márc. 2014, 08:13 by Vendég

» Játékostárskereső
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:45 by Sean Holmes

» Adam vs. Brian
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptySzer. 05 Márc. 2014, 14:21 by James Adam Cooper

» Trouble Life
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptyVas. 09 Feb. 2014, 21:13 by Vendég

» Avatar foglaló
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptyVas. 02 Feb. 2014, 02:24 by Candice Clayton

» Theoriginalsfrpg
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptySzomb. 14 Dec. 2013, 00:58 by Vendég

» Brian O'conner - The Outlaw
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptyPént. 13 Dec. 2013, 04:06 by Letty Ortiz

Claire Delacroix
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_rcap 
Rosetta Phoenix
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_rcap 
Laurent Delacroix
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_rcap 
Tero Lahti
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_rcap 
Admin
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_rcap 
Ian Shaw
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_rcap 
Letty Ortiz
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_rcap 
Lucille Wise
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_rcap 
Kate Donelly
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_rcap 
Tia Duvall
Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_lcapTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Voting_barTero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Vote_rcap 
OLDALUNK BEKERÜLT A MAGYARORSZÁGON MŰKÖDŐ SZEREPJÁTÉKOS FÓRUMOK GYŰJTEMÉNYÉBE. FOLYAMATOS AKTIVITÁSUNK MELLETT, SZÁMÍT MÉG, KI KATTINT RÁ A FENTI LINKRE. KÉRLEK SEGÍTS NEKÜNK EZZEL, HOGY A TOPLISTÁN EGYRE ELŐRÉBB KERÜLHESSÜNK, MEG SEM ÁLLVA EGÉSZEN AZ ELSŐ HELYIG!

 

 Tero&Claire ~ We meet again...

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptyVas. 25 Aug. 2013, 23:47


Olen nähnyt sinut unissani

-Szerintem ilyet senki nem kérne attól, akit szeret. -gondolkoztam el ezen. Tényleg. Ki az, aki annyira beteg, hogy választás elé kényszerít valakit? Még én sem tenném.
-Azt gondoltam, hogy nem kérnél ilyet tőlem... -mosolyodtam el halványan. Már nem tudtam visszaszívni, hogy van egy húgom meg egy mostohaanyám, aki Magyarországon él. Bonyolult családom van. A kérdése nem azt jelentette, ahogy hangzott. Inkább további érdeklődés, hogy mondjak róla valamit.
-Helli... nem tudom mi van vele. Miután börtönbe zártak a mostohaanyám visszament Magyarországra és őt nem vitte magával. Nem tudom mi van vele... -vontam meg a vállam. Nem nagyon tudom, hogy mi van vele. 10 éve nem láttam.
-Mi úgy tartjuk, hogy a varjú a pokol madara. Maga az ördög. Mindenhol ott van s még sincs sehol... -magyaráztam el neki a dolgokat. Fura egy nép vagyunk az tuti. Viszonoztam a mosolyát és a csókját is.
-Köszönöm... Rakastan sinua! -de ezt eszem ágában nem volt lefordítani. Még sosem mondtam ezt senkinek. Se finnül, se angolul.
-A kastélyodra pedig kíváncsi vagyok! -néztem rá mosolyogva, majd megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 03:09



Tero & Claire


-Szerintem sem, bár...ha valaki ilyet kér, talán csak fél, ha nem egyedül az övé valaki, akkor elveszíti. -váltottam át olyan Claire-es magyarázó üzemmódba. Tudom milyen, ha valakit csak magadnak akarsz. Spencer és David iránt így éreztem régebben. Ők a legjobb barátaim, azt akartam, hogy csak az enyémek legyenek. Ez valószínűleg annak köszönhető, hogy a szüleim lemondtak rólam, de hála az égnek hamar felülemelkedtem ezen az érzésen, ami valószínűleg mindenkiben tombol egy kicsit. Rájöttem, hogy a szeretet megosztható, a barátságom megosztható.
-Nem tenném. -vontam meg a vállam. Nem feltétlenül a családjára gondoltam itt, hanem akárkire, akármire. Nem állítanám őt választások elé, legalábbis nem olyanok elé, amik fájdalmat okoznának.
-Csak úgy otthagyta a húgod? -vontam fel a szemöldököm. Jó fej nő lehet, hogyha lelépett épp akkor, amikor a legnagyobb szükség lett volna rá.
-És sosem gondolkodtál azon, hogy megkeresd? Mégiscsak a testvéred, tudom, hogy ez mennyit jelent legyen bármilyen is a viszonyotok. -mosolyodtam el. Tényleg úgy gondoltam, hogy meg kéne keresnie, megtudnia mi van vele. Erről eszembe jutott Barcelona, és az, hogy hamarosan elutazunk a franc se tudja mennyi időre Spencerékkel. Komorabbá vált az arcom. Nem említettem még Tero-nak, mert nem hittem, hogy komolyan ilyen fontos lesz nekem, most pedig...már nem tudtam, hogyan is szólhatnék, hiszen lehet, hogy csak egy hét lesz, de lehet, hogy több, minden attól függ mi is alakul majd az anyámmal, ha egyáltalán megtaláljuk.
-Nekem a varjak egyszerűen csak szépen, szerintem Laurent is így gondolja. -engedtem meg magamnak egy félmosolyt. Nagyjából tudtam mit jelenthet egy varjú, mégsem tudtam egy állatra az ördög megtestesüléseként tekinteni. Csak egy madár, nem akartam, hogy többet jelentsen.
-Szívesen. -vigyorogtam rá, majd ismét kérdő pillantásokat vetettem rá, de úgy tűnt hiába, és nem fogom megtudni ezúttal mit is mondott a saját nyelvén. Viszonoztam a csókját. Tudtam, hogy fel kéne tápászkodnunk, és elindulni, hogy én se késsek el, és neki is legyen ideje csomagolni, mégis...olyan nehéznek tűnt ez az egyszerű művelet.





A hozzászólást Claire Delacroix összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 26 Aug. 2013, 10:56-kor.
Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 03:28


Olen nähnyt sinut unissani

-Lehet... de ha valaki szeret valakit és az viszont szereti, akkor nem akarja elhagyni senkiért és semmiért... -néztem rá tök komolyan. Ez amolyan énféle magyarázás volt. Nagyon értek az ilyen bonyolult mondatok megalkotásához. És én valahogy így éreztem a királylány iránt. Nem akartam elveszíteni, de magamhoz láncolni sem. Majd a kis megjegyzésére elmosolyodtam, de ez hamar komorsággá változott.
-Ott... 10 éves volt, mikor csak úgy magára hagyta... de azt hiszem, hogy Nalle mamája vigyázott rá... vagy nem tudom. -jelentettem ki egyszerűen, miközben megvontam a vállam. A következő megjegyzésére nagyot sóhajtottam.
-De... csak ez nem olyan egyszerű. Ő több nyelven is beszél és előszeretettel idegesít azzal, hogy magyarul beszél. Mikor tud angolul és finnül is. Én csak négy szót tudok úgy: Szeretlek, Köszönöm, szevasztok és bocsánat... -meséltem el neki a dolgot. Meg semmi kedvem nem volt Helli-hez. Idegesítő nőszemély. Mikor megláttam a komor tekintetét kérdőn néztem rá.
-Ja... minden normális embernek csak szép... -de nekünk még a csillagképeknek is külön istene volt. De már keresztény nemzet vagyunk. Vagyis. A legtöbben. Én nem vagyok megkeresztelve. A kérdő pillantásának eleget téve nagy levegő után kinyitottam a számat.
-Azt... azt mondtam, hogy szeretlek...
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 04:06



Tero & Claire


-Igaz. -bólintottam végül. Sosem tudtam milyen úgy szeretni valakit, hogy az életed is odaadnád érte. Mármint persze, a barátaimért bármit megtennék, ha kéne a pokol legmélyebb bugyrában küzdenék meg Hádésszal, de az mégis más, más érzés, mint amit akkor érzek, ha a finn királyfira pillantok. Ha a barátaimról van szó olyanná válok, mint egy harcos amazon, de, amikor Tero-ra nézek...mintha minden megváltozna. Nem érzem a haragot, ami minduntalan a lelkemben tombol a családom miatt, és nem érzem azt a kétséget, dühöt és félelmet, ami akkor gyötör, ha a titokzatos "J"-re gondolok. Minden egyszerűvé válik, és mégis olyan bonyolulttá. Meglehet ezt egyáltalán magyarázni? Vagy felesleges bármit is mondani?
-Talán nem maradt egyedül. -engedtem meg magamnak egy biztató mosolyt. Milyen ember az, aki magára hagy egy 10 éves gyereket? Bár, felmerül a kérdés, hogy milyen szülő az, aki bármiféle fájdalmat okoz a saját gyerekének?
-Értem én, hidd el...Laurent idegesítőnek, hisztisnek és kibírhatatlannak tart engem, de...csak azért, mert a húga vagyok. Tudod, a kishúgok egyik feladata, hogy az őrületbe kergessék a drága nagy tesójukat. -vigyorogtam rá gonoszkásan.
-Egyébként, nem lehetetlen megtalálni, csak...jó kapcsolatok kellenek. -vontam meg a vállam. Ha nekem sikerült az anyám nyomára bukkanni, akkor egy elveszett kishúgot sem lehet olyan nehéz előkeríteni, valószínűleg hagyott nyomokat. Láttam a kérdő tekintetét, mikor elkomorult az arcom. Reméltem ugyan, hogy nem látszik majd rajtam, de ezek szerint mégis. Legyintettem.
-Semmi. -mosolyodtam el, és inkább hallgattam, amit a varjakról mond.
-Te is normális vagy. -szélesítettem ki a mosolyom, ami így már sokkal őszintébbre sikerült, mint az imént. Ismét mondott valamit finnül, amit nem értettem, ezért kérdőn néztem rá. Már épp kezdtem volna lemondani arról, hogy megtudjam mit is mondott, mikor nagy nehezen ugyan, de rávette magát a fordításra. Meglepődtem, ledermedtem és még egy rakás hasonló tünetet produkáltam a szavai hallatán. Másodpercekig csak némán néztem rá. Vajon komolyan gondolja? Ki akartam mondani, éreztem, ahogy a szó a nyelvem hegyére kúszik.
-Amikor ezt mondják nekem, mindig attól tartok, hogy másnapra eltűnik, aki mondja. -komolyodtam el, de egy erőtlen mosolyt azért próbáltam magamra varázsolni.
-...de...azt hiszem, hogy...én is szeretlek. -döntöttem oldalra a fejem egy mosoly kíséretében. Olyan könnyedén jöttek a szavak, pedig félő, hogy a szerintem nem létező naivságom áldozatává válok. Az anyám is ezt  mondta, az apám is...mégis elmentek, mindig mindenki elmegy, de, ha nem is próbálnám mi értelme lenne az életemnek? Így érzek Tero iránt, és akartam, hogy tudja.





A hozzászólást Claire Delacroix összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 26 Aug. 2013, 10:55-kor.
Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptyHétf. 26 Aug. 2013, 04:22


Olen nähnyt sinut unissani

Nem kívántam tovább ragozni az elhagyás illetve maradás fogalmát. Ha valakit szeretsz, akkor nem hagyod el vagy csalod meg. Sosem felejted el az arcát. De... én nagyon félek a kötődéstől, mert aki fontos nekem, az kisétál az életemből. Vagy nem is ismertem. Vagy elmarom magam mellől. De Ő. Nagyon kedvelem. Talán szeretem is.
-Szerintem nem. Az a medve tuti vigyázott rá... és az anyukája is rendes. -röhögtem el magam ezen. A Nalle ugyanis medvét jelent finnül. Vagyis. Macit. De ő inkább medve.
-Azt vettem észre... -sóhajtottam fel. Nem mondom, hogy teljesen megszűnt a kapcsolatunk, mert néha-néha küld egy lapot vagy levelet. De ez minden.
-De nem is akarom... jobb neki nélkülem. -vontam meg a vállam.
-Ha semmi, akkor semmi... -hagytam rá a dolgot, majd a kis megjegyzésére csak elmosolyodtam. Nagy nehezen rávettem magam, hogy lefordítsam neki, azt amit mondtam. Reszketett, megdermedt és szerintem még a szíve is félreütött. Ennyire ijesztő lennék, amikor kimondom, hogy szeretlek? Király. Akkor észben tartom, hogy többet ne mondjam neki.
-Ha másnapra eltűnnék, akkor... attól félnék, hogy csak álmodtam az egészet. Nem ez lenne az első eset. -néztem rá tök komolyan. Majd mikor kijelentette, hogy ő is így érez én fagytam le. A szemeimből eltűnt a csillogás és negyvenszer kaptam egymás után szívrohamot. Majd egy mosoly jelent meg az arcomon és megcsókoltam. Eszem ágában sincs eltűnni az életéből. Csak úgy.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptyVas. 17 Nov. 2013, 01:57



Tero & Claire


- Tévedsz…úgy értem…nekem sem lenne jobb nélküled. –mosolyodtam el haloványan. Ugyan nem tudtam, hogy milyen a húga, de azt igen, hogy a tettei ellenére Tero jó ember és a húga szerencsés, hogy ilyen bátyja van.
Elakartam neki mondani, komolyan, de…nem tudtam, hogy tehetném, főleg egy ilyen vallomás után. Barcelona messze van és úgy lenne fair, ha elmondanám neki elmegyek megkeresni az anyám. Sóhajtottam. Ujjbegyeim az arcára tévedtek. Jól esett, hogy mellettem van, mégis féltem, ha megtudja, hogy elutazom inkább hagyja az egészet a fenébe, hiszen…ki tudja mennyi ideig leszünk távol a barátaimmal.
Kimondtam. Egész életemben rettegtem ettől a szótól, pedig csak hangok együttállásáról van szó. Nevetséges, mégis összeszorult a gyomrom, ahogy kimondta angolul és ahogy én ösztönből, őszintén válaszoltam neki ugyanezt. Szeretlek. Gyönyörű, mégis fájdalmas szó. Reméltem, hogy ez esetben egész egyszerűen gyönyörű marad. Elhúzódtam tőle.
- El kell mondanom valamit. –keményedtek meg eddig lágy arcvonásaim. Nem voltam biztos abban, hogy ez a megfelelő helyszín és időpont, de tudnia kell, nem akartam titkolózni előtte.
- Tero én…hamarosan…elmegyek. –néztem rá kétségbeesetten. -…Barcelonába. –nyögtem ki végül, hogy hová is megyek. Lehajtottam a fejem, hogy percekig bámulhassam a homokot, majd könnyedén a férfi felé fordultam, hogy hátra dőlve magamra húzhassam és megcsókoljam.
-Szükségem van Rád…most…és mindig. –rebegtem, miközben eszem ágában sem volt abbahagyni, amit elkezdtem.



Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptyVas. 17 Nov. 2013, 02:27


Olen nähnyt sinut unissani

-Neked lehet... de neki... megöltem a nevelőapját... bár... emlékszem arra a napra... szerintem tudta, hogy mi következik... -néztem magam elé, majd a királylányra. A látványa egy halvány mosolyt kúsztatott az arcomra. Most először mondtam ki azt a szót, hogy szeretlek. Vagyis... mióta szétmentünk Mara-val. De most az egyszer nem bántam. Amikor viszonozta a gesztust egy cseppet sem halvány mosoly kúszott az arcomra. Majd mikor elhúzódott csak némán néztem magam elé. Mikor kinyögte, hogy neki el kell mennie Barcelonába elmosolyodtam és egy csókot nyomtam a homlokára.
-Én itt leszek... de... nem tudom... lehet ki kéne gyúrnom magam. A spanyol pasik állítólag charme-osak -mosolyodtam el, majd hagytam, hogy magára húzzon. Viszonoztam a csókját és kezemmel végigsimítottam az arcán.
-Mondtam... én itt leszek. -néztem rá egy bíztató mosollyal az arcomon.
-A kérdés... te is itt leszel... úgy értem... mi lesz, ha kimész és találsz egy kevésbé zűrös alakot... ráadásul... a költözés sem jó ötlet most... maradjak ott a bátyáddal? -néztem a királylány csillogó szemeibe.
Vissza az elejére Go down
Claire Delacroix

Claire Delacroix


Posts : 105
Age : 29

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptyVas. 17 Nov. 2013, 02:49



Tero & Claire


-Gondolod, hogy szerette egy kicsit is azt a férfit? -vontam fel a szemöldököm. Ahogy Tero elmondta, az a pasas egyáltalán nem volt jó ember. Megremegtem, ahogy eszembe jutott, amit tett, de...már egyáltalán nem érdekelt. Nem hagyhattam, hogy ez közénk álljon. Az a múlt és mivel én sem vagyok jóban az elmúlt évekkel eszemben sem volt felhánytorgatni neki a tetteit. Szerelmes vagyok belé, ha gyilkolt, ha nem, ezen nem tudtam volna változtatni.
-Félsz, hogy lelépek valami Santiago-val? -vigyorogtam rá hamiskásan, majd megcsókoltam.
-Talán jól néznek ki, de...van egy óriási hibájuk: egyikőjük sem Te vagy. -kúszott széles vigyor az arcomra. Mégis mit tehetnék? Nem vagyok az a szerelmes típus, sosem voltam és most, hogy beütött eszem ágában sem volt elrontani, főleg nem egy spanyol kufirc kedvéért.
-Tero! Itt vagyok, Veled, szeretlek...nem érdekel más. -vontam meg a vállam nevetve. Ismeretlen ismerősként futott át rajtam ismét a vágy.
-Gyere velünk...Spanyolországba. -suttogtam, miközben apró csókokat kezdtem hinteni a nyakára és egy percig sem engedtem, hogy eltávolodjunk egymástól. Egyszerűen csak sodródtam az árral, nem akartam, hogy akár egy molekulányi távolság is legyen köztünk. Érezni akartam kifogások, visszakozás nélkül, igazán.



Vissza az elejére Go down
Tero Lahti

Tero Lahti


Posts : 67
Residence : Itt is-ott is
Age : 37
I have a(n) : Lamborghini

Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 EmptyVas. 17 Nov. 2013, 02:59


Olen nähnyt sinut unissani

-Nem tudom... bár nem hiszem... -vontam meg a vállam. Szegény lány. Nagyon sok rosszat kellett megérnie, pedig csak 10 éves volt. de igyekeztem megóvni mindentől, amitől csak lehetett. De... Tero-tól így sem tudtam. Igen... szomorú tény, de az "apánkat" is így hívták.
-Én nem félek csak... -de nem tudtam befejezni a mondatomat, hisz az ajkaira az enyémre tapadtak. Nem voltam sosem egy édelegős, szédelgős szerelmes lovag, de most... minden megváltozott. A megjegyzése hallatán egy mosoly kúszott az arcomra, majd megcsókoltam. A következő kijelentése kissé váratlanul ért.
-Spanyolországba? -kérdeztem vissza halkan, de igazából most ez nem nagyon hatott meg. Ajkaimat a nyakára tapasztottam és kezemmel lágyan beletúrtam a hajába. Most csak ez foglalkoztat. Rossz vagyok? Talán, de szerintem most az egyszer ez a rossz, nagyon is jó.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tero&Claire ~ We meet again...   Tero&Claire ~ We meet again... - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tero&Claire ~ We meet again...
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Tero&Claire ~In the Shadow
» Tero Lahti
» Dom&Tero ~ What? I beg your pardon ... I'm not staring at anyone!
» Adam & Tero - What the fuck?!
» Hey, I'm Claire...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
• Halálos iramban FRPG • :: Los Angeles :: Külváros-
Ugrás: